• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

BMW 840ci zonder V8, maar vol met accu’s

Auteur: Dennis, gepost 6 april 2008 om 21:11 – 43 Reacties

BMW 840ci elektrisch


Laatst schreef ik nog over een klassieke Porsche 912 die door twee hobbyisten van zijn motor beroofd was in ruil voor een lading accu’s. Hetzelfde geintje is nu uitgehaald met een BMW 840ci uit 1995. Daarvan moest het V8 blok plaatsmaken voor een zooi accu’s om er een hebbeding van te maken voor iedere groene rakker.

Dit hebbeding staat te koop op eBay met een openingsbod van 160.000 dollar. Op een volle lading Xellerion nickel-zinc batterijen legt deze Beemer zo’n 160 kilometer af voordat hij weer aan het stopcontact moet. Volgens de adverteerder heeft de elektrische 8-serie nog voldoende vermogen om de berijder het gevoel te geven dat hij in een luxe sportauto rijdt. Hij haalt namelijk een topsnelheid van 160 km/u. Nou nou, poe poe, ik ben volledig overtuigd en ga nu direct een bod uitbrengen…, NOT!

Voor minder geld bestel je een Tesla Roadster, dus ik ben heel benieuwd hoeveel freaks er een bod zullen doen. (via: autobloggreen)

BMW 840ci elektrisch

BMW 840ci elektrisch

BMW 840ci elektrisch

BMW 840ci elektrisch

BMW 840ci elektrisch

BMW 840ci elektrisch

BMW 840ci elektrisch

Ook interessant!

  • BREEK: BMW i3 wordt elektrische 3 Serie!
  • Video: nieuwe BMW 7 Serie gesnapt
    Video: nieuwe BMW 7 Serie gesnapt
  • Video: dikke BMW ontmoet dikke BMW
  • BMW elektrowagens
    BMW komt de komende jaren met rits aan elektrowagens

Nieuwste artikelen

  • Autoblog-lezer showt z’n dikke Fiesta
  • Video: BMW X5 koppen voelt zo
  • Deze Bentley is de beste wintersportbeuker, hier is het bewijs
  • Europese specs Tesla Model Y L bekend, dit moet je weten
FacebookTweetPinLinkedIn

8-serie, BMW, Elektrisch

Vorig bericht: « Verstappen pakt overwinning in Barcelona!
Volgend bericht: Google streetview slecht voor de waarde van je huis? »

Lees Interacties

Reacties

  1. Omar Pasha zegt

    6 april 2008 om 21:14

    Deze BMW is mooier dan de nieuwere

    Login om te reageren
  2. mrB zegt

    6 april 2008 om 21:15

    jammer, ik vind de 8 serie best mooi

    Login om te reageren
  3. Dion zegt

    6 april 2008 om 21:15

    ga toch maar voor de tesla :lol:

    Login om te reageren
  4. golf 1.6 zegt

    6 april 2008 om 21:16

    Maar het blijft een mooie auto….

    Login om te reageren
  5. Stijn zegt

    6 april 2008 om 21:17

    Wat een *********

    Login om te reageren
  6. don_mario zegt

    6 april 2008 om 21:18

    Dit is dus erg fout,… ik zou nog liever mijn maand salaris op rijden aan benzine dan zoon groen ding te rijden…

    Login om te reageren
  7. RenJie zegt

    6 april 2008 om 21:23

    @don_mario

    nou dacht het niet.

    Login om te reageren
  8. Rob zegt

    6 april 2008 om 21:25

    Lachen, die 8-serie heeft t zelfde stuur als mijn E36.

    Login om te reageren
  9. Zoepie zegt

    6 april 2008 om 21:26

    En voor die 160.000 krijg je 2 weken garantie? Ik vind het een hoop geld voor een tweedehandswagen, al is die dan zogenaamd “groener”

    Login om te reageren
  10. bob zegt

    6 april 2008 om 21:29

    160km/h ? In Nederland sta je toch altijd in de file .. dus niet zo zeuren.

    Login om te reageren
  11. Arodin zegt

    6 april 2008 om 21:33

    Het ziet er naar uit dat de achterbank ook ruimte heeft gemaakt voor accu’s. Wat gaat dit niet wegen? Nee dank u, één accu is genoeg voor mij.

    Login om te reageren
  12. snelste zegt

    6 april 2008 om 21:36

    Ja omdat iedereen in van die hyjoendais rijdt met de voet op de rem.

    Login om te reageren
  13. w0o0dy zegt

    6 april 2008 om 21:50

    Ik weet dat de Dollar laag staat, maar het is toch wel meer dan 1 Euro op 8 dollar??

    Login om te reageren
  14. LilJeezy zegt

    6 april 2008 om 21:53

    ik haat het dat de 8 serie niet meer in productie is..

    Login om te reageren
  15. six trey zegt

    6 april 2008 om 22:00

    @Arodin
    Ik heb ook 9 accu’s in mijn chevy zitten, alleen dienen er daar 8 van voor de compressors die verbonden zijn aan mijn hydraulische veringen :D low-rid-er

    Ontopic: Ik vind het dom om zo iets te doen, heef mij maar een dikke V8 en in plaats van een elektromotor. Ik vraag mij af hoe veel km je kan rijden voor dat je elektronica versleten is

    Login om te reageren
  16. robgym zegt

    6 april 2008 om 22:22

    six trey wat voor lowrider heb jij dan ?

    Login om te reageren
  17. Lagonda zegt

    6 april 2008 om 22:36

    Wat raar, er heeft nog niemand op geboden…..
    Wat nou zo jammer is, net als met die Porsche, is dat er nergens te lezen is hoe lang het laden nou duurt.

    Als mijn tank leeg is, gooi ik ‘m vol en ga ik weer verder. Maar hiermee…….

    Hoe gaat dat met z’n auto als deze ? Moet ik dan een uur wachten, twee uur, een week ?
    En hoe weet je zeker dat je je huis haalt ? Is nou niet makkelijk tanken onderweg.

    Zonde van die BMW, zoveel zijn er daar niet van.

    Login om te reageren
  18. majinstar zegt

    6 april 2008 om 22:37

    Deze is vet : http://www.solarteam.be/Solarteam2/images/outback.gif

    Login om te reageren
  19. CSL zegt

    6 april 2008 om 22:50

    Dat was ooit nog eens een auto.

    Login om te reageren
  20. six trey zegt

    6 april 2008 om 23:06

    @robgym
    Een 1963 Chevrolet Impala cabrio met de 4,6L V8

    )

    Login om te reageren
  21. Citrofiel zegt

    6 april 2008 om 23:09

    Waarom dan een ouwetje ombouwen? Als je dan toch zo’n prijzige ombouw doet, waarom niet gelijk op een nieuwe 6-serie? 160k voor een voor de rest verouderde auto… De enige reden die ik kan bedenken is dat de techniek nog wat simpeler was, dus wat gemakkelijker aan te passen.

    Login om te reageren
  22. dekster zegt

    6 april 2008 om 23:16

    $160 000 voor een electrisch hobby-project? Weleuh, dan geef ik liever 60 000uit aan een 860i die geen hobbyproject was en teminste lekker rijdt :)

    Login om te reageren
  23. Tombnolz zegt

    6 april 2008 om 23:33

    ’t Probleem is dat ik niet geloof dat dit soort projecten het mileu eigenlijk ten goede komt. Accu’s vervaardigen en achteraf onschadelijk maken, belast zeker en vast het mileu. Komt daar nog ‘ns bij dat die accu’s keer op keer d.m.v. elektriciteit moeten opgeladen worden. Elektriciteit opwekken is meestal schadelijk voor het mileu. En den dé vraag: hoeveel kilomter houden die accu’s het uit?

    @ six trey: Mijn vader heeft een Chevrolet Impala sedan uit 1964! Volledig standaard, want het is een familiestuk. Heerlijke wagen, echter geen V8.

    Login om te reageren
  24. vla zegt

    6 april 2008 om 23:35

    Motherfucker! Waarom zijn het altijd de klassiekers die eraan moeten geloven?! Neem een Kever, neuk hem in zijn kont, verkoop hem op eBay. Maar niet deze!! Dit is het voorbeeld van een gecastreerde Bimmer.

    Login om te reageren
  25. Zoef zegt

    6 april 2008 om 23:43

    160 km/u? Dan heeft ie naar schatting hooguit 80 pk. We zullen het dan maar niet hebben over wat moet doorgaan voor acceleratie zeker?

    Login om te reageren
  26. six trey zegt

    7 april 2008 om 00:18

    @Tombnolz
    Het kan wel dat hij geen V8 geeft, chevrolet had een 5 tal motoren die ze in de impala staken van een 6 inlijn tot een aluminium V8

    Login om te reageren
  27. clijde zegt

    7 april 2008 om 00:22

    Verschrikkelijk, een van de mooiste beemer, en ze hebben er weer een zooitje van gemaakt!. Wil je a.u.b. een electro-car maken, o.k. , maar niet deze prachtige veldzame 8 cil van BMW. Eigenlijk is dit waarde naar de zee dragen als je het mij vraagt. Deze coupe weegt ongeveer vanaf 1800 kg, dus kun je beter een 3 serie pakken met accu’s. loopt vlotter, en zal meer kilometers maken. Trouwens wie gaat deze accu’s afbreken als ze op zijn???

    Login om te reageren
  28. clijde zegt

    7 april 2008 om 00:25

    waarde = water

    Login om te reageren
  29. Def Tovertor zegt

    7 april 2008 om 01:40

    Waarom nikkel-zink accu’s? Naar ik meen zijn dat nou niet de meeste efficiente accu’s die er tegenwoordig te krijgen zijn. Lithium-ion accu’s hebben een veel beter prestatie-gewicht verhouding… Om nog maar te zwijgen van polymeer accu’s.

    Ik denk niet dat dit uit kostenbesparingsoverwegingen is gedaan. 160k voor een 840ci uit 1995, daar verwacht je toch fatsoenlijke (lees: moderne) accu’s in!?

    Login om te reageren
  30. Mc zegt

    7 april 2008 om 01:59

    @Def Tovertor

    Lithium accu’s hebben nog het probleem dat warmte niet genoeg afgevoerd kan worden. Dus bij belasting kunnen ze erg heet worden. je kunt het zelfs bij je mobieltje voelen (= ook lithium accu) als ik er lange tijd mee bel wordt mn mobiel flink warm. Het is geen oude mobiel maar gewoon een samsung u700 met standaard accu.

    Login om te reageren
  31. Ben zegt

    7 april 2008 om 07:27

    @Rob: Is dat niet een origineel E39 stuur?

    Login om te reageren
  32. markieanta zegt

    7 april 2008 om 08:31

    @Zoef, ik wil niet lullig doen hoor, maar met 80 pk krijg jij een 1800 kg zwaar apparaat vast niet op 160 km per uur

    Login om te reageren
  33. bmw6cil4life zegt

    7 april 2008 om 09:01

    haha 160km/h dat schiet lkkr op ………………… NOT. als ie dat al haalt en dan sta je na 80 km al stil.

    zoiezo als je zo`n auto koopt rijdt je per dag al meer als 160 km.

    Login om te reageren
  34. Rob zegt

    7 april 2008 om 09:33

    @ Ben

    Volgens mij enkel de E36. Maar mijn wagen is geimporteerd, dus dat kan verschillen van Ned. modellen. :)

    Login om te reageren
  35. Damien zegt

    7 april 2008 om 12:38

    uh? Vergis ik mij of had dit model geen v12 ?

    Login om te reageren
  36. markieanta zegt

    7 april 2008 om 12:52

    840 niet nee, 850 echter wel….

    Login om te reageren
  37. BMW_Fan zegt

    7 april 2008 om 16:45

    Wat zonde van zo’n (bijna) klassiekker!!

    Doe mij maar een echte benzine-motor. In een 8-serie hóórt natuurlijk wel een mooie V12!

    Kijk maar eens hoe een echte motor er uit hoort te zien http://www.autohan.nl/index.php?module=aanbod&id=60 ;)

    Login om te reageren
  38. jasper zegt

    7 april 2008 om 18:57

    Best bmw ever!! alleen ze hebbe m wel verkracht met die accu’s

    Login om te reageren
  39. Turbo zegt

    7 april 2008 om 19:54

    Stop de V8 maar weer terug. Als nu de actieradius beter was geweest, allah.

    Login om te reageren
  40. Sorcerer zegt

    7 april 2008 om 23:31

    Die hoofdsteunen blijven ontzettend mooi… Erg zonde dat mensen zo hun auto verneuken…

    Login om te reageren
  41. Tombnolz zegt

    8 april 2008 om 01:59

    @ six trey:

    Er ligt een 3.8 zes-in-lijn in… Meer dan voldoende voor een ontspannen ritje hoor. Ben er zondag nog mee op pad geweest, heerlijk. Maar een V8 was toch nog fijner geweest :)
    Hoe is het met jouw verbruik gesteld. Volgens m’n vader verbruikt de onze 20l/100km, maar dat lijkt me toch aan de hoge kant.

    Login om te reageren
  42. A. de Wit zegt

    5 augustus 2008 om 00:42

    Carroserie is mooi je kan je er mee in voor bewegen. De techniek van een voledige electrischeauto’s is waardeloos voor vele liefhebbers onder de kap geen geen mooi bolk geen geluid electrischeeenheidsworst geen twee vier zes of achtcilinders en eventueel een turbo. Bij enige aanpassing kunnen de gebruikelijke motoren op waterstof lopen. er zal altijd keus blijven.

    Login om te reageren
  43. RenJie zegt

    5 augustus 2008 om 00:55

    @A. de Wit

    okee..?
    1) Ik volg je verhaal totaal niet :’)..
    2) Leer eens om leestekens te gebruiken.
    3) carrosserie, volledige, elektrische etc.

    Probeer het morgen nog eens :)

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North