Volgende week viert ondergetekende zijn verjaardag, dus als je nog een cadeautje wilt kopen…vanaf morgen gaan er 20 bovenmodale wagens bij BVA in de veiling. Just sayin’..
Onder de kavels zit voor elk wat wils: een Ferrari F430, DBS Volante of R8 voor ’t sportievere werk; een Conti GT en Flying Spur voor het comfortabele cruisen, en een Z4 M met 113.000 km op de klok (!) voor als ’t budget wat krapper is. Ook emkele Range Rovers (zonder kogelgaten) en zelfs een klassieke 190 SL mogen niet ontbreken.
De veiling opent morgen om 17:00 uur, en sluit de 23ste. Op welke kavel zou jij los gaan? Volledige lijst HIER, maak er wat moois van.
Aan de foto’s te zien iets met zwart geld.
Bijna allemaal in dezelfde underworld kleur…
Beter leren ze fatsoenlijke foto’s te maken, waarbij in ieder geval de verhouding klopt. Niemand koopt voor zo’n bedrag een auto als het lijkt dat ie samen is geperst:)
Koop alleen cadeau’s voor vrouwen …Dus das pech hebben .
Die 190 SL graag.
ouwe Noorse niksgunner :)
Pluk gewoon eens een miljoentje uit dat gasfonds van jullie, merkt toch niemand.
@sir_smokalot: Mijn pensioen bedoel je? :mrgreen:
@norge:
Koop dan iets voor miss_pijpalot dan kan zij het doorgeven aan haar wederhelft…
F430. Maar dan wel voor een prikkie want ja ik ben nog steeds maar een gemiddelde student
Wel mooie manier om van je auto’s af te komen zonder dat je garantie / service o.i.d. heeft te verlenen.
de DBS, prijs staat mij alleen tegen. 114k + 30% (veilingkosten+ btw) en 36k bmp. Bieden begint dus eigenlijk vanaf 190k. Veel geld voor een tweedehands Aston van vier jaar oud. Ben benieuwd..
BVA verkoopt ook voertuigen/spullen die bijvoorbeeld van criminelen in beslag zijn genomen en nu weer geliquideerd moeten worden.
Wat er met een auto is gebeurd is dus niet altijd duidelijk :-)
Source: ik heb samen met BVA 50+ veilingen georganiseerd (niet op autogebied, maar je hoort dan nog wel eens wat)
@m19nl: maakt mij niet uit of er een crimineel mee gereden heeft of niet, zolang de auto steeds goed onderhouden is, mag Marc Dutroux zelfs de vorige eigenaar zijn…
@ag3ra: criminelen hebben bloed aan hun handen, soms zelfs letterlijk. Niet al te fris als ze zonder hun handen (wit) te wassen het stuur aanraken.
@mashell: Als ik een tweedehandswagen koop ben ik 2 dagen bezig om deze volledig schoon te maken, dus ik denk niet dat er nog veel van de vorige eigenaar gaat te merken zijn.
@ag3ra: Ik zou toch niet graag van een crimineel de auto overnemen. Rijd je door Amsterdam, komt er iemand vertellen dat je vriendelijk mag uitstappen..
Snap dan ook niet dat je geen nieuw kenteken en papieren krijgt.
@roykee88: Dat is natuurlijk wel vervelend als het kenteken nog in de database van de politie zit. In Belgie krijg je echter sowieso een nieuw, dus niet echt een probleem.
Ik ga tot 27500 bieden op die Alpina B3.
@Marijn90: hou rekening met bijkomende veiling kosten maar mijn ervaring is dat ze idioot veel meer betalen dan de waarde.
@Marijn90: http://www.alpina-automobiles.com/ww/pre-owned.html
OK, niemand wil de Z4, dan neem ik die wel, daar die 190SL al richting Noorwegen gaat..
@tupperware: willen en moeten kopen zijn 2 verschillende dingen
@sandniggah:
Om even een quote van m5 te gebruiken, Geld lullen we niet over, dat is er gewoon..
Zwart is niet mijn kleur..
Die 356 niet interessant? Doe mij die maar.