
Hoe bizar & cute tegelijk. In 2008 schepte een Peugeot 207 met 110 km/h een lief hondje, dat vrolijk achter de grille in leven bleef. In 2010 maakten we melding van een soortgelijke aanrijding met een Citroën waarbij een viervoeter eveneens de achterkant van een grille mocht bekijken. Nu hebben we wederom twee feelgood-incidenten uit deze categorie. Ideaal indien je in de stemming voor dierendag wilt komen.
Het eerste incident gaat over een witte hond die onlangs in Brazilië werd geschept door de leeuwenbek van een Peugeot 307. Nu knapt een 307 esthetisch gezien doorgaans prima op van een aanrijding, een bijkomend voordeel is echter dat er flink wat overlevingsruimte achter de breedbek-grille zit. Genoeg ruimte voor dit hondje om na een klap met 90 km/u te blijven ademen, en na te zijn losgepeuterd direct doch enigszins verbaasd weg te lopen.
Message to dogfort: Bello heeft de Peugeot-embedding overleefd.
Het tweede geval betreft een aanrijding in Amerika. Aldaar kwam een weggelopen poedel in de ondergrille van een Toyota terecht die met 80 km/u door Massachusetts reed. [Foto] Ook deze blaffer kwam er met slechts wat milde verwondingen, waaronder een hersenschudding, vanaf. Videobewijs op Autojunk, en nu maar wachten totdat de rechtmatige eigenaar ‘m weer ophaalt.
Moraal van het verhaal? Lelijke The Joker-grilles op auto’s zijn lelijk, maar redden levens van honden. “De nieuwe Peugeot RCZ zou daarom verboden moeten worden,” aldus Thieme namens de PvdD.
dus dit is een hondvriendelijke auto?
@bbroek: Zeker, want de meeste hondenrassen blijven ongeschonden ónder de bumper!
@bbroek: Moet hij wel eerst even springen…
Komt door die muil.. HAP!
@lamborgfan: Joh.
Dat was die mensen niet overkomen als ze een Ford F650 reden.
Die rijdt er overheen terwijl de hondjes vrolijk verder blaffen.
Goed om te weten, ik rem altijd voor hondjes maar dat is dus blijkbaar overbodig.
In dat eerste filmpje wordt die hond er echt uit getrokken.. Niet bepaald zacht handig..
Dat eerste filmpje lijkt het alsof die peugeot van een hond bevalt…
Een collega had pas een kip in de bumper van zijn vrachtwagen zitten
Had ongeveer een reis van 200 km gemaakt
Dat was nog niet gek genoeg, zelfde kip sprong bij thuiskomst op een andere vrachtauto waar mee hij in Limburg terecht kwam
Toen is hij afgestapt
@supertjeduc: en toen ging de wekker?
Loopt die hond in het eerste filmpje gelijk terug richting snelweg. Mooi zo…
Hondslelijk= hondvriendelijk!
Complete kennel in een A4 dus…
dat ze niet achter de hond zijn aangegaan en naar het asiel hebben gebracht