
De jongste telg uit de Corvette familie zal waarschijnlijk niet in Zuid-Korea verkocht worden. Het geluid dat de Amerikaan uitstoot is volgens de Koreaanse normen namelijk te gruwelijk vet.
Terwijl de ogen doorgaans zijn gericht op Noord-Korea als het gaat om belachelijke overheidsingrepen en het verpesten van levensvreugde in het algemeen blijkt nu dat de Zuid-Koreanen er ook wat van kunnen.
Zuid-Koreaanse regelgeving staat het hoogstwaarschijnlijk niet toe dat de V8 brul van de C7 ooit in het Aziatische land zal klinken. Volgens Sergio Rocha, CEO van Chevrolet Korea is de introductie van het model voor onbepaalde tijd uitgesteld wegens overschrijding van de plaatselijke geluidsnormen.
Chevy verliest er niet veel klandizie mee, aangezien er jaarlijks maar twaalf exemplaren van de sportwagen worden ingevoerd. En toch is het jammer voor de Koreanen, want de C7 staat zijn mannetje tussen de andere supercars en het is gewoon een heerlijk beest. (via: Koreabizwire)





De Auto is al geslaagd voordat hij op de markt is.
@lexussubarugtr: inderdaad, betere reclame dan dit kan je wereldwijd niet krijgen. Die 12 stuks die ze mislopen hebben er al weer uit.
“Terwijl de ogen doorgaans zijn gericht op Noord-Korea als het gaat om belachelijke overheidsingrepen en het verpesten van levensvreugde in het algemeen blijkt nu dat de Zuid-Koreanen er ook wat van kunnen.”
Zomaar een idee…
Misschien dat die regels er zijn om de levensvreugde van de mensen die niet in zo’n ding rijden (i.e. >99.99% van de bevolking) niet te verpesten?
@super: dus als je m niet rijdt kan je niet van het geluid van zo een brullende V8 genieten?
@marikoelolo: De meeste mensen die niks met auto’s hebben niet nee. Ik geniet ook niet van een Civic met rioolpijp eronder die bij elk stoplicht wil checken of de Vtec nog ‘kickt’. Laat staan de mensen die er niks mee hebben.
@dragspert: jij verdient een prijs voor deze prachtig verwoorde comment
@michiel_vandelft: En jij verdient ook een prijs, voor deze niet zo prachtig verwoorDDe comment.
@marikoelolo: Voltooid deelwoord = verwoord. Ga je dat vervoegen dan komt er een -e- achter, niet -de-. Als je nou over “deze comment” gevallen was ..
@oxymoron: oke taalnazi je hebt gewonnen, my bad
@marikoelolo:
Lachen met jou, zelf de taalnazi uit willen hangen en als je daarin jammerlijk faalt een ander daar van beschuldigen?
Mompelt iets over een pot en een ketel..
@tupperware: oke ook jij hebt gelijk, next
@marikoelolo: En toch respect voor het toegeven van je eigen fail :) Klinkt gek, maar is wel zo verfrissend …
Maar on-topic: Wat is er zo moeilijk aan er een andere einddemper onder schroeven voor ZK ?
@super: dat gedeelte van de bevolking heeft er simpelweg de liquiditeit niet voor. Betekent niet dat ze er niet van genieten…
@super: moeten ze maar meer hun best doen toch…
Hang er een 1.6 F1 motor in. 100% garantie dat ie verkocht mag worden..
Fzzzzzzzzzz – dyson – fzzzzzzzzz
@lamborgfan: fzzzzz doeg aventador fzzzz….
@lambo4all: fffzzzzzzZZZZZZzzzzz snurk…
Verbaas me wel s vaker dat sommige auto’s zijn goedgekeurd qua geluidsniveau (bv Jaguar F)
@volvoturbo: Of wat dacht je van die 3 wiel motor scooters die vaak overal boven uit komen ? En dat zijn geen mooie 6 of 8 cilinders.
@anakiet: Dat heeft meer te maken met de Akrapovic uitlaat die er achteraf op wordt gemonteerd.
Too much awesome
Bij Discovery en het programma: “How it’s made: dreamcars” lieten ze zien hoe deze Corvette geassembleerd werd, alleen deze werd in het programma als de nieuwe “Stingray” vernoemd…
@reobnednab: zo heet hij ook gewoon. De Corvette Stingray. Goed: de C7 Stingray is dan misschien niet zo mooi als de C2 Sting Ray, imo vind ik wel dat de naam terecht is afgestoft.
Kortom, deze auto´s komen nu naar Nederland? Ze moeten toch ergens heen. Kunnen net zo goed hier het straatbeeld opsieren