• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

De nieuwe C-Klasse doet het gewoon beter!

Auteur: ricardo, gepost 29 maart 2011 om 10:20 – 41 Reacties

De nieuwe Mercedes C-Klasse


Weet je nog, zo’n 125 jaar geleden, toen Mercedes de auto uitvond? Welnu, anno 2011 zijn we nog steeds massaal verslaafd aan den automobiel, en de nieuwe C-Klasse laat goed zien hoe dat komt. Zin om even nader kennis te maken met deze bolide?

De next gen C-Klasse is een aardige verbetering ten opzichte van zijn voorganger. Zéker als we het interieur onder de loep nemen. Daar is zo’n beetje alles anders, inclusief een volledig nieuw vormgegeven dashboard (met centraal geïntegreerd display). Maar ook het uiterlijk is wederom strakker, en heeft een brede en sportieve look die tegelijkertijd best wel elegant is. En hij komt natuurlijk in drie uiterlijke smaken: Sedan, Estate en -het nieuwste telgje- de Coupé! Dankzij krachtige motoren met standaard ECO start-stopsysteem is rijplezier gegarandeerd, en je kan ‘m bij de dealer oppikken voor een vanafprijsje van €34.950. Mercedes zelf noemt het “perfectie tot in detail”. Zelf ervaren of dat klopt? Klik dan HIERRR.

Ook interessant!

  • Video: nieuwe Mercedes S-klasse doet de elandtest
    Video: nieuwe Mercedes S-klasse doet de elandtest
  • Nieuwe Mercedes G-klasse 4X4² verbergt zich niet langer
    Nieuwe Mercedes G-klasse 4X4² verbergt zich niet langer
  • Nieuwe Mercedes G-Klasse W464 is stiekem stokoud
  • Nieuwe G-klasse 4x4² gaat los in de sneeuw [video]

Nieuwste artikelen

  • Grote verandering bij elektrisch opladen op komst
  • Gespot – Miami Vice in het kwadraat
  • Meer goed nieuws, merken denken weer aan de echte liefhebbers
  • De meest gewilde occasions worden goedkoper!
FacebookTweetPinLinkedIn

Advertorial, c-klasse, Mercedes

Vorig bericht: « Lorinser doet eindelijk iets met de SLS AMG
Volgend bericht: 22-jarige gaat 190 kilometer per uur te hard in Hamburg »

Lees Interacties

Reacties

  1. Daveee zegt

    29 maart 2011 om 10:30

    Nu ook al zelf stukjes schrijven voor advertentie? Gaat dit niet een beetje ver jongens? Ik dacht dat jullie altijd jullie ongezouten mening gaven over auto’s. Maar dat zit er dus niet meer in… Jammer

    Login om te reageren
    • autoblogger zegt

      29 maart 2011 om 10:32

      @Daveee: dat doen we al heel lang hoor, check de categorie “advertorial”

      Login om te reageren
      • gregorius zegt

        29 maart 2011 om 11:03

        @autoblogger: Zijn jullie dat de adverteerders nu blijer zijn op het moment jullie reclame-artikelen geen ander kleurtje meer maken? Zo niet, mag t dan weer een ander kleurtje hebben?

        Login om te reageren
    • Adanali zegt

      29 maart 2011 om 10:39

      Dankzij krachtige motoren met standaard ECO start-stopsysteem is rijplezier gegarandeerd,

      hahaha sinds wanneer steunt autoblog al dat groene gedoe, wat men niet doet voor geld

      Login om te reageren
      • Hupke zegt

        29 maart 2011 om 12:26

        @Adanali:

        Wees blij dat AB wat geld kan binnen halen op deze manier.
        Servers, verplaatsingen, materiaal etc. kost allemaal geld.
        En dit zorgt ervoor dat je gratis van AB kan blijven genieten.
        En het is niet dat de advertenties de overhand krijgen en je strot in geduwt worden.

        Login om te reageren
        • mrB zegt

          29 maart 2011 om 17:36

          @Hupke: ooit iets op autojunk willen bekijken? daar word de reclame wel door je strot geduwd. Als het geluid nou uit kon daarvan of kan weg f5en was het nog niet irritant.
          Verder heb ik niet heel veel tegen reclame op websites, die moet ook blijven draaien en adblock van chrome doet ook z’n best, ondanks dat die minder goed is dan bij firefox.

          PS. gele kleurtje er om heen was wel mooier, dan wist je wel dat het reclame is en niet de ongezoute autoblog mening :P

          Login om te reageren
    • Dimglor zegt

      29 maart 2011 om 20:42

      @Daveee: Jij mag anders altijd ook een financiële bijdrage leveren aan Autoblog….
      Kunnen ze misschien iets over jou schrijven… Zal je misschien leuker vinden…

      Login om te reageren
  2. Raul8711 zegt

    29 maart 2011 om 10:34

    Advertenties graag ook duidelijk maken voor mobiele gebruikers! Dan weet ik tenminste wat ik lees!

    Login om te reageren
  3. Ram-G-maN zegt

    29 maart 2011 om 10:37

    Een Mercedes-Benz C63 AMG Coupé a.u.b. In Palladium zilver en cognacbruin lederen bekleding. 8) Het is toch een begeerlijk automobiel, een klassieker in wording. :D

    Login om te reageren
  4. TheEdge zegt

    29 maart 2011 om 10:38

    @Daveee Autoblog moet toch ook geld binnenhalen om het mogelijk te maken om ons altijd van autonieuws te voorzien

    Login om te reageren
    • Adanali zegt

      29 maart 2011 om 10:43

      @TheEdge: ik denk dat ze iets meer willen dan ons alleen voorzien van nieuws, ma ik neem het ze niet kwalijk hoorr..

      Login om te reageren
    • antoon zegt

      29 maart 2011 om 10:44

      @TheEdge: Tuurlijk, maar krijg je al niet genoeg advertenties voor geschoteld? en nu ook nog eens advertenties als ‘nieuws’ brengen wordt mij te gek. Gelukkig kan je reacties geven,

      Ik vindt de C-klasse typisch een auto voor mensen die hem niet kunnen betalen. Mensen die graag stoer willen doen op de parkeerplaats, waar ze vervolgens hun ogen worden uitgestoken door de onvermijdelijke E-klasse.

      Login om te reageren
      • giova zegt

        29 maart 2011 om 10:55

        @antoon: Dat kun je van elk merk zeggen. Belachelijk!

        Login om te reageren
      • Pordon zegt

        29 maart 2011 om 12:15

        @antoon: Dus datzelfde geld voor de 3-serie, A4, S/V50…? Wat als je nou de C-klasse gewoon mooier vindt?

        Login om te reageren
        • antoon zegt

          29 maart 2011 om 12:28

          @Pordon:
          Dan moet je de C kopen. Ik zou ook voor een C gaan in die klasse, of gewoon voor een mercedes in iedere ander klasse.

          Ik wou vooral mijn ongenoegen uiten tav de advertentie.

          Login om te reageren
      • majinstar zegt

        29 maart 2011 om 16:31

        @antoon:

        Persoonlijk heeft de C klasse meer uitstraling dan de E klasse op dit moment en wordt zelfs beter verkocht. De C klasse heeft meer overeenkomsten met de S klasse, dan de E klasse waardoor je sneller geneigd bent te kijken naar die auto.

        On: De facelift versie valt wel tegen, als je dan toch een sedan versie moet kopen in dat segment, dan is de Audi A4 samen met de BMW 3 serie op de gedeelde 1ste plek ook 1ste en betere keus. En misschien op de 2de plek een Lexus IS of Volvo S60.

        Login om te reageren
        • mbman zegt

          29 maart 2011 om 19:21

          @majinstar: Jij snapt het echt niet he.Is mij al meer opgevallen.De bmw en de audi zijn gewoon hopeloos verouderd qua model.

          Login om te reageren
      • barney zegt

        29 maart 2011 om 19:34

        @antoon: LOL, held die je er ben. Wat is dat nu weer voor misplaatste arrogantie? Vertel me alsjeblieft dat je een splinternieuwe E63 AMG op de oprit hebt staan. Zo niet, dan hoeven we je al helemaal niet meer serieus te nemen.

        Login om te reageren
  5. antoon zegt

    29 maart 2011 om 10:39

    Suf, zulke advertenties als nieuws brengen, gelukkig kan ik altijd nog reageren;

    In die reclame op TV zie je veel oude auto’s voorbij komen. Geen daarvan is een voorloper van de C-klasse.

    Dit komt namelijk omdat de C-klasse geen echte Benz is. Bij introductie van de 190-serie (de voorloper) in de eerste helft van de jaren 80 werd het al de baby benz genoemd.

    De C klasse in mijn inziens alleen bestemd voor mensen die geen E kunnen betalen. Voor 35000 euro koop je bij de concurrentie mooiere auto’s waarbij je niet iedere keer verlekkert hoeft te kijken als je een E ziet.

    Login om te reageren
    • Skaars zegt

      30 maart 2011 om 13:25

      @antoon: Serieus, bij de concurrentie? Noem eens 3 modellen die de moeite waard zijn! En niets mag uit Azië komen, want die zijn per definitie niet de moeite waard.

      Login om te reageren
  6. stationcar zegt

    29 maart 2011 om 10:52

    Ik rol over de grond van het lachen, hahaha, check die tekst:
    ‘De next gen C-Klasse is een aardige verbetering ten opzichte van zijn voorganger. Zéker als we het interieur onder de loep nemen.’
    Nou het was ook wel tijd voor een ‘aardige verbetering’ en zeker het interieur kon wel een ‘aardige verbetering’ gebruiken! Dat blijkt ook wel uit de verkoopcijfers, de C-Klasse is nou niet bepaald een verkoopknaller de laatste jaren!
    Ik had eerst niet door dat het een advertentie was, maarja, ach, het geld moet ook verdiend worden hé, eerlijk is eerlijk. Dat ook Autoblog wordt gesponsord door de autoindustrie is niet erg maar wel iets om in je achterhoofd te houden bij het lezen van deze site…

    Login om te reageren
  7. giova zegt

    29 maart 2011 om 10:58

    Ja is toch zeker en vast ook spijtig te noemen. Het viel me reeds op bij de testvideo van Sacha en de Merc SLK. Ik had zoiets van, hmmm klopt hier iets niet.. En nu bij het lezen van dit artikel is het me wel wat duidelijk geworden. Nee dat is verkeerd. En dan zeggen dat journalisten bij Ferrari altijd goed moeten praten over hun wagens is niet altijd waar. Zie maar naar de laatste reportage van autocar of de nieuwe FF. Ongezouten mening.
    Dus autoblog, keep it real and neutral ok.

    Login om te reageren
    • autoblogger zegt

      29 maart 2011 om 11:03

      @giova: hahaha, die SLK was een verkooppraatje inderdaad… voor gays;)

      Login om te reageren
    • floryn zegt

      29 maart 2011 om 11:07

      @giova: Als je Sacha daar van beticht is het wel zo netjes om hem en/of ab de kans te geven om te reageren.

      Onafhankelijkheid is wel heel belangrijk inderdaad. Er wordt al zo veel gekletst.

      Login om te reageren
      • giova zegt

        29 maart 2011 om 11:41

        @floryn: Heb ik vermeld dat zij geen kans hebben of zo? Iedereen staat vrij om te zeggen wat hij of zij wilt. Dit is een blog hé. “Beetje” bekrompen zou ik zeggen..

        Login om te reageren
  8. mightymike zegt

    29 maart 2011 om 11:00

    Krijgen jullie betaald als je dit soort verkoop praatjes online zet?
    Iedereen hier wist dit soort dingen al;)

    Login om te reageren
  9. Den zegt

    29 maart 2011 om 11:05

    Ondanks het geklaag van reageerders hierboven of het al dan niet publiceren van een advertorial. Het is een erg fijne auto. Kilometers maken in zo’n wagen is alsof het niets is.
    En waarvan denken jullie dat een website met al dat nieuws en filmpjes onderhouden kan worden?

    Login om te reageren
  10. Lucb zegt

    29 maart 2011 om 11:07

    Autoblog moet toch ergens inkomsten uit hebben, want ik neem aan dat ze nog lang willen bestaan.

    Login om te reageren
  11. kaaskabouter zegt

    29 maart 2011 om 11:18

    Ach ja, dit moest ooit gebeuren. Commercieel succes is de nemesis van objectiviteit.
    Over de C klasse: Het interieur is inderdaad met sprongen vooruit gegaan maar ik vind het jammer dat ze het design van de koplampen hebben aangepast. Die vond ik juist zo krachtig simpel en onderscheidend.

    Login om te reageren
  12. W115 zegt

    29 maart 2011 om 11:26

    En toch vind ik de 3-serie mooier

    Login om te reageren
    • barrie89 zegt

      29 maart 2011 om 12:52

      @W115: coupétje vind ik wel mooier inderdaad

      Login om te reageren
  13. Benjamin1 zegt

    29 maart 2011 om 12:06

    Volgende keer lekker plaatjes van de 3 serie eronder plakken, vindt Mercedes vast niet leuk;)

    Login om te reageren
    • W115 zegt

      29 maart 2011 om 12:14

      @Benjamin1:

      Login om te reageren
      • Pordon zegt

        29 maart 2011 om 12:17

        @W115: Is alleen maar goede reclame voor de C-klasse;) Ziet de C-klasse er toch wat strakker en moderner uit.

        Login om te reageren
        • W115 zegt

          29 maart 2011 om 12:22

          @Pordon: Ben benieuwd hoe klasiek deze C eruitziet naast de volgende 3 ;)

          Login om te reageren
      • stationcar zegt

        29 maart 2011 om 16:07

        @W115:
        Hahaha, hop 3 Serie erbij, altijd leuk.
        Maar ben ik nou echt de enige die de koplampen van de nieuwe C qua vorm verdacht veel weg vindt hebben van die van de 3??

        Login om te reageren
  14. jeanclaude zegt

    29 maart 2011 om 13:19

    wat doet de c beter dan? de a4 en 3-serie verkopen naar mijn weten nog steeds beter. (in NL)

    Login om te reageren
  15. kets zegt

    29 maart 2011 om 16:05

    nu is de c-klasse pas in de puntjes uitgewerkt

    Login om te reageren
  16. janklaassen zegt

    29 maart 2011 om 19:01

    Witte coupé, karamelbruinleer, zwarte 19″jes. Great!

    Login om te reageren
  17. Northwestern zegt

    29 maart 2011 om 19:41

    tja :D

    Login om te reageren
  18. lmv85 zegt

    30 maart 2011 om 18:39

    De C-Klasse kan hier wel geen ultieme verkoopknaller zijn in z’n segment. Dat is in DLD wel anders! Successen verschillen zo per markt…

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North