Wat is er nòg geiler dan een Kia Soul? Precies, een Kia Soul zonder topje. Dat dacht ook een bezoeker van de pornosite kia-world, die vlijtig heeft zitten photoshoppen tot hij z’n droomauto met de wereld kon delen.
Als de Chrysler PT Cruiser een cabriovariant mag hebben, waarom dan de trendsetter Kia Soul niet? In dit mint-achtige moeraspoepgroen met feloranje topje is het sowieso een heel opwindende verschijning. Laten we hopen dat de Koreanen op zitten te letten, want dit mocht wat ons betreft gisteren al op de weg verschijnen. Of zijn wij de enigen?







Ziet er zeker goed uit, leuk auto`tje.
Mag van mij ook de weg op
Ik snap niet dat mensen Kia (willen) rijden, zou me kapot schamen. Over een belabberd imago gesproken!
voor het vrouwtje…
Zeker mooier dan de PT Cruiser
eigenlijk toont ie alleen op de eerste foto goed.
ziet er super uit :D
Ander kleurtje en een andere ronde gril in de motorkap en hij is compleet.
Dit maakt mijn dag weer goed. Zo veel geiler dan een bijvoorbeeld een Berlingo. Vette shit.
Tuurlijk jongens. En wanneer zou er iemand gaan reageren dat jullie het fout hebben, omdat hij niet geil en stoer is? :roll:
Is dat dan niet een 3d render ipv een photoshop? :P om even moeilijk te doen
Volgens mij een duidelijk geval van “laat maar”. Hoewel de styling van kofferdeksel wel weer een vondst is.
’t lijkt ’n beetje op m’n 45km barrel
Een concept van een Biobak (en de kofferbak is de opening)
Heb liever dat mn vrouw (als ik die al zou hebben) hierin reed als in een Peugeot 207cc – wat waarschijnlijk ook meteen de motorinhoud is :P
Nee ff zere neus, dit soort auto’s mogen wat mij betreft best het stadse straatbeeld opvullen hoor. Samen met de Swift begin ik dit soort autootjes echt te waarderen, daarom ben ik ook alvast fan van Toyota’s UrbanCruiser.
Kleurstelling kan ik niet helemaal waarderen – wit is toch nog niet uit he?? – maar het idee van een kleine compacte cabrio is helemaal niet gek. Want zeg nou zelf, zouden jullie gezien willen worden in een Daihatsu Copen? :P
LOL, heb ff een slecht berichtje achtergelaten op die site onder de naam van
AUDIoholic
vind dit een verschrikkelijk auto, zoals alle KIA’s
Nee, deze niet.
Gewone Soul vind ik nog niet eens zo raar hoor, vind hem wel stoer.
Zag van de week in Frankrijk de C3 Picasso……dat is pas raar !
Sorry Citrofiel maar het is echt 3x nix !
Ziet er leuk uit maar het dak lijkt mij iets onpraktisch, vang nogal wat wind…
Laten we anders het begrip sarcasme even uitleggen…
@ Edman: Echt hè…
‘mint-achtige moeraspoepgroen’ Schitterend :P
Leuk wagentje. Jammer dat die kofferbak er als een kluisdeur uitziet.
gewoon de lijnen van een mini jatte en je hebt een kia soul cabrio
Is dit een 1/18?????