
We hadden de nieuwe Audi RS4 Avant al gezien in het rood, wit en blauw, maar een oranje exemplaar ontbrak tot nu toe nog. Dit moet haast wel de meest Nederland gezinde Audi zijn die er bestaat! Toch?
Deze oranje RS4 Avant werd gespot in Duitsland bij het hoofdkwartier van Audi, waar ook nog een rood exemplaar te bewonderen was. Deze 450 pk sterke pakezel is (voor zover wij weten) nog niet in Nederland gespot, maar dat zal het 2e gedeelte van dit jaar ongetwijfeld gebeuren.
Het zou leuk zijn als importeur Pon voor de introductie een kwartetje RS4’s in de kleuren oranje, rood, wit en blauw naar Nederland kan halen. Dat zal ongetwijfeld leuke plaatjes opleveren lijkt mij zo.
Foto’s van dit oranje exemplaar (en een rode) kan je bekijken op Autojunk.
Met dank aan aschie1 voor het uploaden!





Het is niet lelijk, lekker opvallend, maar zou zelf de blauwe nemen.. super kleurtje op elke hedendaagse Audi!
Dat oranje maat pak ziet er top uit, maar toch liever een rode.
Vind ik mooi.
Wat vind je ervan? Een RS4 is gewoon altijd een vette bak…
heb ook wel leiver de rode maar oranje is iig beter als blauw
Leuke kleur, maar een saaie bak. Ja ok, de hoogtoerige V8 is leuk (haalt wel niet het opgegeven vermogen, maar ok) en de wielkasten zijn lekker dik, maar het doet mij verder weinig; het blijft de snelle versie van met stip de saaiste van de 3 Duitse ‘premijum’ leasebakken (voor zover je van premijum kan spreken zonder RWD).
@jaapiyo: Dat je hem saai vind ook.. dat je het persoonlijk de minste van de Duitse 3 vind (ik vind Audi zeker de mooiste, heerlijke strakke wagens..)
Maar ”voor zover je van premijum kan spreken zonder RWD” is wel behoorlijke bullshit.. jammer joh..
@jaapiyo:
Rare logica. Dus volgens jouw is rwd premium.
Als ik jouw logica volg is een Smart dus premium en een Bentley niet?
Het is trouwens premium dus zonder j.
@jrk68: Denk dat ie het van de j wel weet..
maar vreemde logica? gewoon GEEN logica.. dikke bullshit..
@jaapiyo: Geneuzel over rwd en premium gaat nergens over.
@bofkont: idd premium is ook maar marketingonzin van Audi.
@rufctr01: Juist!
@jaapiyo: dat ie het vermogen niet haalde was bij de oude rs4, wil niet zeggen dat het nu weer zo is….. Dingen kunnen veranderen hoor…
@jaapiyo: kortzichtig en onzinnig
Leuke kleur, om lekker nog extremer te doen, ik zou hem in knalgeel nemen met zwarte velgen.
@jzaero:
En dan dat stickertje van Deutsche Post achterop!
Briljant!
@jzaero: heb je gelijk in !van de eerste ook de mooiste kleur:
@Flamingo: Blijft zoo dik he dit model, in deze kleur :)
Overigens die nieuwe zo in het oranje is echt enorm lekker. Zwaar vet!
Ja met deze kleur zullen we de auto wel veel zien op de Nederlandse snelwegen …..Not.
Die rs4 is wel lekker hollands moet ik zeggen! Rood-Wit-Blauw en nu ook nog een oranje exemplaar. Zeer lekker kleurtje.
Niet mis maar sepangblauw, graneetsteenrood pareleffect, lavagrijs misstaan ook niet. Aleen begrijp ik de keuze voor Aluminium Matt Optik in combinatie met de Sportabgasanlage niet goed: heb je zwarte uitlaatpijpen en een lichte diffuser vanachter? Past niet super super bij elkaar. Of het is om te tonen dat er alles op zit?
Mooie bak, mooi kleurtje.
Echter auto van Audi AG in Ingolstadt, dus ben bang dat we ‘m zo niet veel in levende lijve zullen zien. Kleurtje is uit het “individual” programma, zal dus niet goedkoop zijn.
Kijken vanaf 0:28:
http://www.youtube.com/watch?v=xMwE6G3_X0U
Heb je deze ook in knustelsmurf uitvoering?
Dat wil zeggen blauw met witte spiegels en witte wielen.
@jrk68: als je genoeg betaald wel ;)
Hij kan het prima hebben. Maar die rode is trouwens ook niet verkeerd!
Al was hij roze!! superdikke wagen, ik wil hem!! Maar kom net nog wat centen te kort ;)
@bofkont: Tuurlijk niet man jij bent de bofkont :) jij moet hem juist krijgen:)
@agera: Was het maar waar :)
@bofkont: voor mij net t omgekeerde, die voorlaatste en laatste A4 kunnen me gewoon totaal niet boeien, zelfs met oranje niet.
@wheelzzz: Ben ik gedeeltelijk met je eens, de tweede generatie RS4 met de 4.2 V8 is persoonlijk voor mij de mooiste :) Maar deze sla ik ook niet af, maar zoals al eerder aangegeven kom net wat centen te kort ;)
Oranje boven, dus toppie!
leuk filmpje over de allereerste rs4 tot deze
http://www.youtube.com/watch?v=4HYdVXmYA-w
dit moet de vlaggendrager worden voor nederland op de olympische spelen!!
@daniel0310: idd audi het olympische spelen merk! onee das bmw volgens mij dit keer maar ik bedoel de ringen :D
Is ie er ook in het grijs?
Liever in het wit, rood of zwart graag
Ondanks dat oranje deze RS4 goed staat blijf ik de vorige generaties RS4 toch een stuk mooier vinden, vooral de eerste.
Leuk kleurtje, is tenminste niet zo mainstream
Doe mij er maar 5
spuuglelijk net als de rest wat bij vag vandaan komt!
doe mij de c63 amg maar
Een RS4 is altijd dik, maar dit is zeker niet verkeerd!!
Ik had hem liever in het knalgeel met zwarte velgen. :-)
Je koopt deze auto om niet op te vallen..en dan maak je m oranje?!?! Blijkbaar vond iemand bij Audi dat ie toch wat opvallender mocht. Nou missie geslaagd! Voor mij zelf zeg ik.. Als het dan wat opvallender moet doe de mijne dan maar in dat oude RS2 blauw.. Heerlijke kleur en dan graag met de
@tvr1974: dat is toch een Porsche kleur? De RS2 was een Porsche product op basis van de Audi S2. Zouden ze nog eens moeten doen, is vast leuker dan een Cajun op basis van een Q5.
@mashell: Nou, is en blijft gewoon een Audi, maar door Porsche aangepast middels grotere turbo, wat kietelwerk, remschijven / klauwen, velgen en bumpertjes.
De RS2 heeft wel een enorm turbogat, ik heb er ooit een middag in gereden. Tot zo’n 3.000 RPM gebeurt er weinig, en dan ineens gaat het los. De ‘gewone’ S2 / S4 met 230 PK rijdt een stuk prettiger.
originele cupvelgen…
blijkbaar viel er wat tekst weg
Ik vind die associatie Holland-Oranje altijd gemaakt worden, een keer is wel leuk maar nu echt niet meer. Oja, mooie auto.
Beter dan de asfaltkleuren die de TDI brigade rijdt. Maar rood is toch mooier.
Ik ben fan van spannende kleuren op visueel saaie auto’s, dus op zich moet ik dit toejuichen.
Maar het is geen gezicht.
Doe dan maar knalgeel zoals jzaero voorstelt. Dat is uitstekend, dit is wanstaltig.
Vreselijk. Lijkt net een reclame auto nu.
Goed die Audi heeft mooie lichtmetalen velgen, vast ook wel een leuk bodykitje, maar verder blijft het een saai hok met wat cockringen in de gril.
Het is wat, een opvallende kleur nodig hebben om van het saaie design af te komen…
Wel een mooie kleur, dat dan weer wel.
kleur maakt niet uit ik wil deze gewoon
Nederland, dit zijn kleuren. Vraag dit keer niet de buurman of hij de door jou gekozen kleur grijs goed vindt!
Leuk
Deze auto is in (bijna) elke kleur vet.