
Een nul-naar-honderd tijd van een flinke scheet. Zeg maar ‘dag’ Audi RS4 Avant of BMW M5 Touring. Zelfs een hete 3-serie coupé kan de C63 AMG Estate niet bijbenen. Alleen z’n grotere Combi-broer evenaart de prestaties van de C63 Estate. De E63 AMG Combi klaart het klusje in dezelfde 4,6 seconden.
Je hoefde geen ingenieur of doctorandus te zijn om te voorspellen hoe de C63 AMG Estate eruit zou gaan zien. Match de eerder opgedoken plaatjes met de persplaatjes en je had de C63 AMG Estate te pakken.
Net zoals de ‘gewone’ C63 AMG, is de Estate voorzien van de atmosferische 6,3L V8 die de bekende 457 pk en 600 Nm uitspuugt. Topsnelheid: 300 kilometer per uur. Als je die gebruikelijke rotbegrenzer eraf zou halen natuurlijk. Toch steekt het bij mij een beetje. De C63 heeft dezelfde motor als de E63, alleen dan 57 pk’tjes minder. Het moet voor een Benz-dealer natuurlijk een peuleschilletje zijn om de software naar de E63-waarden te brengen. En omdat een E Combi toch al gauw zo’n 100 kg zwaarder is, zou dat helemaal voor een verpletterende en volstrekt nutteloze bom moeten zorgen. Nutteloos, maar toch wel erg lekker…
Het leuke van dit alles? De C63 AMG Estate maakt waarschijnlijk z’n werelddebuut op de IAA in Frankfurt. (via: carscoop)
Mooi!
super goed gedaan van MB.
en wat een lekker smoeltje maar o zo een lelijke kont!!
De acherbumber vind ik niet zo heel geschikt maar de rest ziet er goed uit :)
mooi, mijn keuze in het rijdje audi rs4,bmw m3 en dus deze
de snelste en de mooiste vierdeurs variant want hoewel de m3 coupe er goed uit ziet denk ik dat de vierdeurs minder word
Zekers deze wil ik wel spotten!
gruwelijk gedaan van mercedes
o my god…..ik ben gewoon verliefd op een mercedes!
Hoe ga ik dit aan mijn vrouw en kinderen vertellen…ghehe
Mooie bak, voor stoere vaders met kinderen… :-D
joepi! wat een dol-dwaaze auto!
Echt een dikke auto.Wat een schitterend model zeg.En snellll!Wat wil je nog meer?
EDIT: Dat jij wat meer op je schrijfstijl let…
Geslaagd ontwerp. Lekker agressief, hoewel ik het meestal niet zo op C-klasses heb.
Lelijk, maar met een bakkie er achter een goede wagen voor de aannemer.
wat een mooie auto…. f*ck bmw touring, fu*ck audi station…. deze is de best… (audi S6 station is wel mooi :D)
Sheesh, op de 2e foto (zonder head) zie ik pas hoe erg het is. Lijn hier, lijn daar, gaatje hier, rooster daar. Het is gewoon veel ste veel. (mijn mening mensen!) :(
Die achterlichten heb ik nooit mooi gevonden, die voorkant is in dit geval ook wat te druk naar mijn zin, ofwel heb ik het gewoon niet voor MB ;)
wel knap gedaan qua prestaties, ik heb vandaag nog een RS4 avant horen en zien optrekken en dat was al erg indrukwekkend, omdat deze het nog sneller doet: chapeau
zzo he, br uu t ! :D
maar eigenlijk toch zinloos…. ik weet niet waarom, maar als ik het geld zou hebben, dan zou ik die niet kopen!
Heel stoer,
in tegenstelling tot de Audi’s en Bmw’s is hier bijna gelijk te zien, ook voor de niet-autokenners, dat het om iets speciaals gaat.
Dit maakt het toch mooier dan de gewone Estate, wat uiteraard naar mijn mening ook een uitermate geslaagde Mercedes is geworden.
Net niet op één of andere manier…
t blijft een 65+ bak
Heten familie-plus-hond-Benzen tegenwoordig niet meer Kombi/Combi trouwens?
@Chief_S5
Mijn mening ook, veel te rommelig.
ik vindt hem wel leuk. maar hoe willen ze dat vermogen op de weg houden???
wel mooi hoor, maar eerder een auto voor rijke gepensioneerden
ik denk dat de keuze tussen een RS4 en een C63 niet gemaakt wordt op prestaties.. Wie kan het nu bommen dat een auto 0.1 sec vlugger naar de honderd gaat als hij toch voornamelijk gebruikt wordt voor dagelijks gebruik..
Doe mij dan toch maar de Audi.
Wauw…
nu nog het geld, gezien en de bekende hond, doe mij dan maar zo’n station!!! die kont zie je toch niet als je achter het stuur zit mensen!
De vertegenwoordigers zullen weer blij zijn met hun nieuwe gerekte-taxi (sorry voor het woord taxi maar ik zie het gewoon op de wagen staan !
Ik denk dat ik mijn hele levennooit iets nuttig of zinnigs over mercedes kan zeggen . Ik vind geen enkele mercedes mooi genoeg om te kopen .
Tja , mensen met smaak zijn rare mensen hé :)
Mmm, altijd het zelfde buitenpakket. 4 brede uitlaten, die mooie AMG velgen er onder, en een sportieve kit. Wordt tijd dat AMG met iets nieuws komt.
Lijkt mij een GEWELDIGE wagen! Wil hem graag eens in het echt zien
Erg gaaf deze C63 station
Tijdens het lezen van het stukje dacht ik het ook al, De software van de E63 moet er toch zo inzitten,
Maar zou het wel echt alleen software zijn ?
vind stiekem die 300SL bobbels op de motorkap wel mooi :P wagen is zowiezo wel mooi. Stukken beter dan de gewone C station. En in tegenstelling tot de sedan vind ik de station mooier met die MERCEDES grille… (die grote dus ;) )
die amg spoilerts zijn alleen wel altijd een beetje plastic fanta…. dat dus. doet BMW lekker sjieker. En audi eigenlijk ook :)
wat een ongelooflijk geile bak!
Geef mij maar de sedan, nog net iets bruter in mijn ogen!!
Hmmmmwjah ben normaal niet zo heet op Merc’s, maar kan, naast de specs natuurlijk, de voorkant van deze auto nog wel waarderen. De kont daarentegen… brrr. Missertje
cheap looking rims… jammer
Wat is er eigenlijk gebeurd met die hoefijzers die je op iedere benz zag. Staan die tegenwoordig niet meer op de optielijst?
Vind de auto van voren nog wel erg mooi trouwens alleen zonde dat ze er geen life-style combi van hebben gemaakt. Om de auto praktischer te maken klopt de achterkant van de auto niet. Als ik kijk hoe het achterste raam wegbuigt in verhouding tot de stijl krijg ik heel erg een E-klasse combi vorig model gevoel. Bij de vorige C klopte dit nog wel.
Een mooie Mercedes met een mooie Opel Grill
Ik vind het design maar niks, veel te druk.
Tegenwoordig bouwt mercedes een mooi basis model, endan loopt iedereen warm voor de AMG versie endan plots; als die amg versie uitkomt moeten we er dat overbodige design erbij nemen.
Wolf in schaapskleren is dit al lang niet meer (spijtig) want de enige reden waarom mensen deze auto kopen is voor de pk’s en bruikbaarheid, dus niet het over-the-top design.
Die voorbumper had wel minder extreem gemogen…lijkt nu net ’n dinky toy.
altijd da gezever dat mercedes met zijn 6,2 v8 blokken sneller is dan bmw etc…
bmw’s motto is altijd geweest voor ”m” modellen.. minimaal 100 pk per liter… laat bmw eff dezelfde v8 bouwen als in de nieuwe m3.. maar dan geen 4.0 maar ook 6.2… bij 8400 toeren… dan is het daaaagg mercedes en idd dinky toy vindt ik wel leuke benaming ja… ;)
Ik zou toch voor de sedan gaan.
DIK!
hele mooie auto
maar als ik dan kijk naar de prijs,
(de vorige C55 AMG koste bijna een ton dus dit zal nog iets meer zijn)
dan zou ik toch een andere klasse kopen:S
ik denk dat hij weinig verkocht zal worden
@ronald CCX
Het enige probleem is dat BMW dat niet doet, dus nu is het daaag nieuwe M3!
Als als als, als ik borsten had, dan was ik een vrouw.
Ik begin steeds meer respect voor MB te krijgen. En dan te bedenken dat ik, laat ik zeggen, een jaar geleden nog een (ongefundeerde) hekel aan MB had!
Mooie wagen maar doe mij de nieuwe cl maar, das pas klasse!
Nu maar wachten wat de RS6 gaat doen..
300 km/h met een gezinswagen, bizar.
Het wachten is natuurlijk op Kleemann, Brabus en andere tuners wat die ermee gaan doen ?!
Is 4,4 seconden mogelijk :) ?
Ik denk dat ze die andere sofware bewaren voor de M3 CSL, kan je met je vrouw, de kinderen en je golden retriever achterin ook het komende topmodel van BMW’s 3-serie om de oren rijden.
EDI: Het staat er een beetje krom, vind je niet?
gewoon goed hoor! as usual
4,6sec naar de 100km/h,dus niet na het eten vol op het gas met deze bolide.
Achterkant is helaas imo niet zo,voorkant vond ik al mooi,en op de 63 is het super.
@EDI
Het was een zwaar weekend.
Wel leuk om met een station een GTi’tje eruit te trekken. Dat zou natuurlijk helemaal leuk zijn als deze wolf iets meer schaapskleren aan had, maar ik kan me voorstellen dat dat dan weer niet verkoopt.
Dit is gewoon af!
Mercedes maakt echt geen auto’s voor bompa’s meer.
De laatste tijd vind ik MB net zo sportief als BMW.
(als je kijkt naar de cls en de cl, zelfs nog sportiever)
weegt een E maar HONDERD kilo zwaarder dan een C???
Dat zou je ook niet zeggen…
Onze Vectra weegt 1500, maar onze vorige Focus
woog iets van 1200.. allebei combi, maar wel 300kg verschil