
Geen superchargers, turbo’s, carbon-delen, maar louter een ander likje verfje. Soms is dat genoeg om een auto heel speciaal te maken.
Nu is de Ford Mustang (in Europa) nog een relatieve rariteit, maar dit oranje exemplaar is helemaal bijzonder. De bedrijven Empirex Alsa en Novoids Airbrush sloegen de handen ineen en het resultaat mag er zijn.





Niet slecht, maar geef mij maar gewoon zwart.
gewone mustang vet, deze veter, shelby GT 500 in deze airbrush vetst
ik vind hem zeer mooi zo, zeker niet te veel van het goeie
afschuwelijke wielen, maar erg mooie en subtiele paintjob
Flames Rule man!!!
de lak vind ik best knap gedaan, de koplampen daarentegen…
Niet echt strak gespoten, er zitten duidelijk lichtere gele vlekken op het oranje. Met veel fantasie zou je er vlammen in kunnen zien maar ook het gezicht van Jay Leno, lijkt me niet dat de bedoeling was.
@ Mashhell
Jij bent niet echt de slimste thuis he dommeke :p
Mooie paintjob maar doe mij maar gewoon 1 kleurtje :)
knap van jou mashell, at je dat zo ziet kijk eerst maar es waar de paintjob vandaan komt , zijn geen klojo,s
Nee dan toch maar matzwart.
Ik zag vandaag een Astra met een kleurloze bumper en BMW-antenne(vin) in hetzelfde kleurenschema. Je zal er maar naast parkeren met je ‘Stang, dan voel je je toch ook wel een beetje een sjonnie…..
LOL @ mashell (volgens mij de minst begrepen persoon van dit moment)
achja, mashell heeft een brilletje nodig alleen weet hij het zelf nog niet.
wat leuk.. :D ik ken deze meneer van deze auto.. duurde wel lang voordat het afwas:P maar wel vet gedaan.. ik zie dat hij er ook andere velgen onder heeft geknutseld
jeh lgemjin
Wow :shock: Dit is ongetwijfeld de eerste keer dat ik wow zeg bij het zien van two tone mét graphix. Deze is echt wel ok!!
Volgens mij is iemand enthousiast met een schuursponsje in de weer geweest. doet me aan oude goudkleurige Nissan Micra`s denken, die verkleurden ook.
Dit is wel een leuke auto, maar ik zou zelf volgens mijn eigen mening persoonlijk liever wat mooiere velgen er onder gooien, en de auto donkerblauw spuiten, en de ramen zwart schilderen. (dan zit niet iedereen naar binnen te kijken)
Valt zeker niet tegen die paintjob zelfs wel erg mooi. Alleen jammer als ik het goed heb is het een V6. Leuke velgen nog nooit gezien (en ik ken er echt veel)
ook 20″ volgens mij. Ze hadden alleen de nieuwe zijspiegels met ingebouwde knipperlichten moeten nemen. Zou hem graag in het echt zien.
Die combo zwart/oranje is top.
pracht car , en het gaat erom wat de eigenaar mooi vond om er mee te doen , niet de toeschouwers denk ik , uit ervaring kan ik zeggen , als je naar je eigen smaak je auto mooi maakt , kan het je niet schelen wat de rest ervan vind , en er zijn altijd net zoveel mensen die hem mooi vinden als mensen die hem lelijk zullen vinden , .
maar ik vind het een topper , trouwens ook zonder de paintjob , vind ik dit een mooi gestroomlijnde auto , naar mijn smaak , en over smaak valt niet te twisten , dus ik wens degene van wie deze auto is veel geniet plezier met zijn wagen.
ik vind de lak echt niet mooi, het is te veel ‘verzonnen’.
ik vind sowieso niet dat een auto door z’n painting moet opvallen, de auto is mooi en de lak is bijkomstig. trouwens is de mustang helemaal niet zo’n hele mooie auto naar mijn idee, de chalenger is een veel mooiere auto.
dat achterste zijruitje bij de mustang heb ik bijvoorbeeld nooit begrepen, en de koplampen, tjsa…
Dit is wederom een super-creatie van onze (bijna) vaste airbrush-wonderwoman
kwiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjlllllllllllllllll mooie airbrush kwijl
Hey, die ken ik.
Zie m wel eens staan, en in het echt is ie ook geweldig mooi.
mooie wagen eigenaar woont tegenover mij