• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Gespot: het paradijs dat parkeergarage heet

Auteur: Alwood, gepost 7 augustus 2011 om 11:01 – 44 Reacties

Ondergronds spotten in Parijs


Hoe ziet 2,5 miljoen euro op 60 vierkante meter er uit?

De getallen zijn een grove schatting, de auto’s liegen er niet om. Snel en/of bijzonder zijn de auto’s stuk voor stuk, de snelste en meest bijzondere niet altijd. We zien 4 Lamborghini’s Gallardo, 2 met de nieuwe LP560-4 koplampjes, 2 met originele verlichting. Twee cabrio’s, twee dichte. Een Lamborghini LP640, Aston Martin V12 Vantage, Mercedes SLS AMG en last-but-not-least een Mercedes 600. De Lamborghini Gallardo Superleggera stond een beetje buiten beeld. Misschien bevalt die toch niet zo?

Ervan uitgaande dat de auto’s echt 1 eigenaar hebben komt er 1 vraag in mij op. Is een Bugatti Veyron Supersport zijn geld wel waard? Voor 2 miljoen is heel veel leuks te krijgen, dan ben je toch gek het allemaal voor 1 auto neer te leggen? Aan de andere kant bespaar je met een Bugatti wel op parkeerkosten.

Verder buiten beeld, onder hoezen, lijkt er nog veel meer moois in de garage te staan. Zet ze een beetje ruimer naast elkaar en je hebt een museum. Hoewel, daar zijn er ook genoeg van in Parijs. Bekijk de foto’s op autojunk.nl.

Ook interessant!

  • Gespot - Bloedgave Lamborghini Miura, gewoon in Nederland
  • Gespot: de duurste Lamborghini Huracán van Nederland
  • Gespot - Lamborghini Diablo is een imposante A2 Racer
  • Gespot: de nieuwe Mercedes EQS in het wild

Nieuwste artikelen

  • Koop deze puike Aston Martin voordat het te laat is
  • Superschattig Kevertje heeft een geweldenaar onder de kap
  • Kijk, deze moderne auto heeft geen verblindende koplampen
  • Meest ongepaste auto voor vleugje F1 krijgt een vleugje F1
FacebookTweetPinLinkedIn

amg, Aston Martin, gallardo, Gespot, Klassiekers, Lamborghini, lp560-4, lp640-4, Mercedes, murcielago, oranje, SLS, spyder, Supercars, superleggera, v12vantage

Vorig bericht: « Meisje van 16 racet iedereen zoek #DSC
Volgend bericht: Autojunk Foto Van De Maand – Juli ’11 »

Lees Interacties

Reacties

  1. quattroporte zegt

    7 augustus 2011 om 11:07

    in uae ‘de start klasse’

    Login om te reageren
  2. President zegt

    7 augustus 2011 om 11:07

    Belangrijkste vraag van vandaag: “welke auto neem ik vandaag?”

    Login om te reageren
    • bigcar zegt

      22 november 2011 om 17:14

      @President: als ik de eigenaar was (uitgaande dat het allemaal van 1 iemand is) dan zou het niet zo moeilijk zijnL wagens sorteren / een schema maken / you name it ??

      maar als ik een dief was, tja, dan word de keus echt heel moelijk: welke wagen neem ik mee?? :P [ de duurste of de mooiste?? ;) en welke is eigenlijk de duurtste?? hihi ]

      Login om te reageren
  3. porsche911turbo2 zegt

    7 augustus 2011 om 11:10

    Ik heb gister in milaan ook n leuke parkeergarage combo gezien, Alfa 8c spider (onder doek) ferrari 612(onder doek) en nissan gtr spec-v (niet onder doek). Fotos komen binnenkort.
    Die van mij komt natuurlijk niet in de buurt van deze, maar toch leuk om tegen te komen.

    Login om te reageren
  4. bredaas zegt

    7 augustus 2011 om 11:10

    Kunnen heel wat Afrikaantjes van eten… ;-)

    Login om te reageren
    • norge zegt

      7 augustus 2011 om 11:13

      @bredaas: en heel wat autobouwers.

      Login om te reageren
  5. august zegt

    7 augustus 2011 om 11:14

    @red:’ervan uitgaande’ ;-)
    –edit: check, thanks!–

    Login om te reageren
  6. norge zegt

    7 augustus 2011 om 11:28

    Het plebs onder de sportwagens ,geef mij maar een Koenigsegg :twisted:

    Login om te reageren
  7. towi1989 zegt

    7 augustus 2011 om 11:30

    allemaal leuk en aardig , maar waarom in hemelsnaam 4 gallardos?!

    Login om te reageren
    • rechercheur zegt

      7 augustus 2011 om 11:34

      @towi1989:

      Omdat dit onderhuids een Audi R8 is, echter met een duidelijk mooier buitenkantje. In principe de mooiste en beste sportwagen in z’n klasse. Snap wel dat je dan niet kunt kiezen welke uitvoering je zou willen, en koop je er dus gewoon vier.

      Persoonlijk vind ik die Aston Martin ook wel heel erg mooi, maar zou ik die snel inruilen op de DBS … (of er gewoon een DBS bijbestellen, kan natuurlijk ook).

      Login om te reageren
      • fejjie zegt

        7 augustus 2011 om 11:56

        @rechercheur: Zeggen dat een gallardo een R8 is met een ander uiterlijk is typisch iets voor een VAG hater of iemand die niets van autos kent

        Login om te reageren
        • norge zegt

          7 augustus 2011 om 12:01

          @fejjie: Zeker geen VAG hater dat agentje dus ….

          Login om te reageren
        • rechercheur zegt

          7 augustus 2011 om 12:30

          @fejjie:

          Wat een vooroordelen, nou zeg …

          Ik draag de merken Audi en Lamborghini beiden een erg warm hart toe, Volkswagen beslist niet (bijzonder saai), SEAT vind ik wel een leuk en sympatiek merk, Skoda heb ik niets mee, Bugatti doet me eigenlijk ook niet zo veel.

          Over de Audi R8 en de Lamborghini Gallardo: het zijn in de basis allebei producten vanuit het quattro GmbH ontwikkelcentrum, waar o.a. alle Audi RS-modellen, de R8, etc ontwikkeld worden. En ja, de Gallardo was er eerder, maar dat is puur marketing. Je zet eerst de dure versie (Gallardo) in de markt, en vervolgens komt enige tijd later de wat minder exotische variant (R8). Prima strategie, niets mis mee. Neemt echter niet weg dat Audi AG eigenaar is van Lamborghini S.p.A. sinds 1998 en de verkoopaantallen van 209 stuks per jaar (1997) naar ruim 2.400 stuks in 2008 heeft weten te brengen. Chapeau!

          Login om te reageren
          • dennisr zegt

            7 augustus 2011 om 12:46

            @rechercheur: is het niet andersom ? is de R8 onderhuids niet een lamborghini ?

            Login om te reageren
            • rechercheur zegt

              7 augustus 2011 om 12:52

              @dennisr:

              Achter de schermen ontwikkeld door quatrro GmbH, volle dochter van Audi AG, dus zeg het maar ….

              Login om te reageren
              • dennisr zegt

                7 augustus 2011 om 13:04

                @rechercheur: heb het maar even opgezocht :)
                ”Omdat Audi AG het merk Lamborghini bezit, heeft de R8 15% van de onderdelen gemeen met die van de Lamborghini Gallardo waaronder de optionele R-tronic transmissie.”

                ”De R8 heeft standaard quattro vierwielaandrijving. Dit systeem maakt gebruik van een van Lamborghini afkomstige Viscokoppeling”

                valt mee, 15% gemeen.. :)

            • norge zegt

              7 augustus 2011 om 13:00

              @dennisr: Ach aan het eind van het liedje is het Volkswagen die eigenaar is van het consortium ,dus alles is VAG.

              Login om te reageren
              • rechercheur zegt

                7 augustus 2011 om 13:13

                Altijd mooi om te zien.

                Je zegt iets over Audi en norge komt er als een dikke strontvlieg op een verse hoop koeienmest direct op zitten …

                :-)

              • norge zegt

                7 augustus 2011 om 13:48

                @rechercheur: Dus jij bent de koeiemest in dit synoniem. Lol :D

              • rechercheur zegt

                7 augustus 2011 om 14:01

                @norge:

                Aan jouw slechte spelling was al duidelijk af te leiden dat je de Nederlandse taal niet beheerst. “Audi” is namelijk het ‘lijdend voorwerp’ waar jij steeds bij wijze van als een strontvlieg weer op kruipt ….

              • speedlimit zegt

                7 augustus 2011 om 19:25

                @rechercheur:

                Zegt de onder z’n steen vandaan kruipende relnicht op zoek naar z’n bmw :)

  8. maxw126 zegt

    7 augustus 2011 om 11:51

    Heb toch wel het meeste met de SLS. Maar had echt wel wat anders gekocht ipv een 2de setje lambo’s… Wel eens waar in een andere klasse, een Zonda ofzo?

    Login om te reageren
  9. adyton zegt

    7 augustus 2011 om 12:08

    Welke auto zou onder het zeil zitten? Een Maybach?

    Login om te reageren
    • porsche911turbo2 zegt

      7 augustus 2011 om 20:30

      @adyton: Lijkt mij toch n Phantom of zijn kleine zusje..

      Login om te reageren
  10. robskilov zegt

    7 augustus 2011 om 12:08

    Dit is de zelfde garage als die in linkje van de MB 600. In deze garage kun je ook 2 MB600’s zien staan.
    Maar mocht ik 2 mil aan auto’s mogen besteden zou ik meer klassiekers kopen, en zo’n nieuwe Ferrari FF.

    Login om te reageren
  11. Donstil zegt

    7 augustus 2011 om 12:10

    Deze auto’s lijken me niet van een eigenaar. Ik kan het mis hebben maar volgensmij geven de laatste twee cijfers op de kentekenplaat de regio van de bestuurder aan. Aangezien ze niet allemaal de cijfer combinatie voor regio Parijs hebben lijkt het me om meerdere eigenaren te gaan.

    Login om te reageren
    • MDA zegt

      7 augustus 2011 om 12:31

      @Donstil: Klopt. Allemaal verschillende departementen. Dus niet 1 eigenaar. de grote ‘ik heb een dure snelle wagen meeting in parijs’ ?

      Login om te reageren
  12. bramcorts zegt

    7 augustus 2011 om 12:10

    Dan volgt nu de vraag, wat staat er onder die hoes? Ik zeg een Rolls Royce Ghost? En staat daarnaast niet de tweede 600 uit Appeltje’s fotosessie?

    Login om te reageren
  13. Klassiekerrally zegt

    7 augustus 2011 om 12:35

    Snel en/of bijzonder zijn de auto’s stuk voor stuk, de snelste en meest bijzondere niet altijd.
    Het kan aan mij liggen, maar ik snap geen bal van wat je wil zeggen!?

    Login om te reageren
    • dennisr zegt

      7 augustus 2011 om 12:49

      @Klassiekerrally: dat ze allemaal snel en bijzonder zijn.. maar niet DE ‘snelste’ en niet DE ‘meest bijzondere’

      Login om te reageren
      • Klassiekerrally zegt

        7 augustus 2011 om 19:34

        @dennisr: Jaja… Ok… Vind het knullig geschreven.

        Login om te reageren
  14. Nico94 zegt

    7 augustus 2011 om 12:39

    Zo, in die garage zou ik wel willen wonen!

    Login om te reageren
  15. dennisr zegt

    7 augustus 2011 om 12:51

    groot gelijk, voor 2 miljoen koop ik liever een garage vol dan 1 Veyron.

    Login om te reageren
  16. Fritskee zegt

    7 augustus 2011 om 13:10

    “We zien 4 Lamborghini’s Gallardo”

    Zijn het niet 3 gallardo’s en 1 murciélago

    Login om te reageren
    • dennisr zegt

      7 augustus 2011 om 13:13

      @Fritskee: zijn in totaal 5.. 4 gallardo’s naast elkaar en murcielago staat apart.. toch? hmm..

      Login om te reageren
      • dennisr zegt

        7 augustus 2011 om 13:14

        @dennisr: nee niet…

        Login om te reageren
    • Rob zegt

      7 augustus 2011 om 14:16

      @Fritskee:
      Misschien is het verstandig even alle foto’s te bekijken voor je op de knop ”plaats reactie” drukt.

      Login om te reageren
  17. Priusje zegt

    7 augustus 2011 om 13:40

    De parkeergarages van het Ritz hotel… Vier garages van 5 verdiepingen vol met mooie auto’s. Geweldig. Ookwel geinig dat de mensen die daar werken je helpen door te zeggen/duidelijk te maken op welke verdiepingen de mooiste auto’s staan.
    Jammer genoeg kon ik maar 1 garage bezoeken. Had te weinig tijd. Volgende keer dan maar weer.

    Login om te reageren
  18. rh95 zegt

    7 augustus 2011 om 14:38

    en waar ook anders dan parking foch…. ben dr geweest en zag onder andere : Bugatti veyron sang noir, ferrari 599 gto en lamborghini murcielago sv. echt fantastische spotplaats!

    Login om te reageren
  19. mashell zegt

    7 augustus 2011 om 20:06

    Nou snap ik het! Ik kom niet zo vaak in Parijs maar heb afgelopen jaar al 2 keer een rare deuk in het portier van mijn DBS gehad. Op zich geen probleem, goed verzekerd, maar wel gedoe, je moet weer een mannetje huren dat regelt dat het gerepareerd wordt. Het is de playboy die naast me parkeert met z’n SLS. Het zijn die rare deuren die hij of z’n mokkels wild open slingeren. ;)

    Login om te reageren
  20. xilver zegt

    7 augustus 2011 om 20:51

    Tbh denk ik als je het geld voor een Veyron SS hebt dat je die andere meuk er zo kan bijkopen.
    Overigens wel leuke garage, iemand met de ballen om zijn Clio daar te parkeren? -)

    Login om te reageren
  21. Tomtj zegt

    7 augustus 2011 om 21:54

    Waar is dit ergens in Parijs?

    Login om te reageren
  22. flow zegt

    8 augustus 2011 om 01:09

    @xilver:
    Of nog beter, een stoeptuner met een zeer foute wagen.

    Login om te reageren
  23. bigcar zegt

    25 september 2011 om 21:49

    ik denk dat dit alles wel veel meer dan 2.5 miljoen is..

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North