• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Eigenaar gecrashte Maserati: auto was niet verzekerd [UPDATE]

Auteur: willeme, gepost 18 april 2022 om 08:41 – 44 Reacties

gestolen maserati

De vraag is vooral: HOE DAN? Deze gestolen Maserati belandde op zijn dak.

UPDATE: Het verhaal van de gestolen en gecrashte Maserati krijgt nog een nare nasmaak voor de eigenaar. In een interview met de Telegraaf geeft de GranTurismo-rijder een stukje context.

Zo was de auto niet verzekerd toen de dief er met de auto vandoor ging. Het echtpaar probeerde nog te voorkomen dat de man zomaar zou wegrijden met de Maserati. De vrouw van de eigenaar ging voor de auto staan toen deze werd gestart. Daar trok de dief zich echter niets van aan. Bij het wegrijden raakte de bestuurder de vrouw, ze raakte lichtgewond door het incident.

Met een prijskaartje van 21.000 euro was dit de goedkoopste Maserati GranTurismo occasion van Marktplaats. Omdat het voertuig niet verzekerd was mocht een proefrit dan ook niet plaatsvinden. De motor werd enkel gestart om het geluid even te laten horen.

De eigenaar kan in principe fluiten naar zijn centen. Wellicht dat er nog gepoogd kan worden om bij de verdachte wat geld los te krijgen, maar zonder verzekering is het een lastige zaak. Tegenover de krant zegt de Maserati-eigenaar te overwegen om een crowdfunding op te zetten..

Het oorspronkelijke verhaal:

Soms krijgen we van de foto’s binnen dat wij ons afvragen: hoe krijg je het in hemelsnaam voor elkaar? Denk bijvoorbeeld aan een Lamborghini Aventador die op een driebaans snelweg ineens 15 keer om zijn as spint, ondanks dat er op de bewuste snelweg niet harder dan 100 km/u is gereden.

Of wat te denken van dit zondagochtend-‘vertier’. Wederom gaat het om een Italiaan, in dit geval een Maserati GranTurismo. Wat er precies gebeurd is, is nog onduidelijk. De bestuurder van de Maserati zou tegen een boom aan zijn gereden. Dat zal dan met een flinke snelheid geweest zijn.

gestolen maserati

Gestolen Maserati

De GranTurismo raakte dusdanig uit balans door de crash met de boom, dat een rol volgde. Ja, de Maserati belandde op zijn dak! Je verzint het niet. Maar het wordt dus nog vervelender, want de bestuurder van het voertuig was níet de eigenaar.

Volgens de rechtmatige eigenaar van de Maserati-eigenaar was de auto gestolen. Net toen het sujet in kwestie de kuierlatten wilde nemen, reed hij tegen de boom op. Het moet een bijzonder schouwspel zijn geweest.

Boom

Enorme schade

Duidelijk is wel dat de schade enorm is. Op dit moment is de politie het ongeluk aan het onderzoeken om te kijken wat er nu daadwerkelijk gebeurd is. Nog voordat de Maserati crashte, zijn er namelijk groene platen opgeschroefd.

gestolen maserati

Dat betekent in veel gevallen een proefrit (daar zijn ze immers voor bedoeld). Het kan op zich wel, maar zaterdag om 21:30 is een vreemde tijd voor een proefrit. Enfin, de hermandad van Blaricum heeft weer iets te doen.

Fotocredits: Lorenzo Derksen via Inter Visual Studio.

Ook interessant!

  • Maserati Ghibli Hybrid rijtest video
    Maserati Ghibli Hybrid rijtest video
  • Video: volgas op autobahn met de Maserati MC20
    Video: volgas op autobahn met de Maserati MC20
  • Bespoke Maserati MC20 voor David Beckham
    Bespoke Maserati MC20 voor David Beckham
  • Gespot: de allereerste Maserati MC20 in Nederland

Nieuwste artikelen

  • Goed nieuws: EV’s zijn net zo dodelijk als benzineauto’s – hybrides zijn veel gevaarlijker
  • Lolbroek rijdt expres te hard langs politie en vraagt agenten om geinige flitsfoto
  • Volkswagen heeft goed nieuws voor de Polo met verbrandingsmotor!
  • Premium sedans verkopen voor geen meter in Europa, op deze EV na
FacebookTweetPinLinkedIn

blauw, Coupe, crash, diefstal, granturismo, Maserati, politie, V8, wtf

Vorig bericht: « WC op A15 zorgt voor vraagtekens
Volgend bericht: Op zoek naar een leuk setje? Koop deze originele Bugatti velgen »

Lees Interacties

Reacties

  1. kromatic zegt

    17 april 2022 om 10:21

    Vind het maar een vreemd verhaal. Deze Maserati, inclusief foute Aliexpress interieurpimping staat al tijden te koop voor een extreem lage prijs op marktplaats door ene Kamil. Wist gelijk toen ik de kleur zag in combinatie met Blaricum dat het om dezelfde auto ging. Zie https://www.marktplaats.nl/v/auto-s/maserati/m1819133269-maserati-granturismo-4-2-v8-2008.

    Login om te reageren
    • frank2b zegt

      17 april 2022 om 11:33

      @kromatic: Advertentie stelt: “Sturen en remmen werken perfect. Instappen en wegrijden.”

      Valt denk ik eea aan af te dingen.

      Login om te reageren
    • ouwedibbes83 zegt

      18 april 2022 om 09:30

      @kromatic: had m ook gezien, met hele knullige foto’s dacht ik. En verschillende advertenties met telkens een andere prijs. Dat was deze toch? Kon t niet serieus nemen.

      Login om te reageren
      • kromatic zegt

        18 april 2022 om 09:44

        Klopt inderdaad. Ik ben al ruim een jaar op zoek naar een prachtig exemplaar dus ik ken ze inmiddels allemaal uit mijn hoofd!

        Login om te reageren
    • brimstone zegt

      18 april 2022 om 12:48

      Inzamelactie is al begonnen. Daarin heeft de dochter het overigens over een schadeauto, iets dat niet in de advertentie wordt genoemd…. https://www.gofundme.com/f/beroofd-gezin-in-nood?sharetype=teams&member=18776055&pc=fb_tco_campmgmtbnr_w&rcid=r01-1650223483%2C49-091c2444be8411ec&utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=p_lico%2Bbanner&fbclid=IwAR1Ff3k6t3_P2t74Hp028vb8haMgjqr391aNbcU81ouzIPjZC9PYRWPplAQ

      Login om te reageren
  2. petroldrinker zegt

    17 april 2022 om 10:34

    Volgens mij is dat die Granturismo van 21K op marktplaats, US import, heb er ook aantal keer naar gekeken om te kopen, maar durf het toch niet een US import te kopen (meer ivm doorverkoop naderhand dan iets anders)

    Login om te reageren
  3. Joris24 zegt

    17 april 2022 om 10:56

    Volgens nu.nl: “De politie is op zoek naar een slanke lichtgetinte man met een leeftijd tussen de 25 en 35 jaar”. Ik ben niet verbaasd. Wel teleurgesteld dat we door alle politieke correctheid dit soort volk amper kunnen aanpakken.

    Login om te reageren
    • camber24 zegt

      17 april 2022 om 11:59

      @Joris24: Lol, wat een onzin. Alsof politieke correctheid goed recherchewerk in de weg zou kunnen staan.

      Login om te reageren
    • artje zegt

      17 april 2022 om 12:09

      Precies, het gehele politie apparaat is bijna uitsluitend bezig met de daden en acties hiervan.

      Wat een verrijking.

      Login om te reageren
    • mashell zegt

      17 april 2022 om 13:24

      Het gaat ook nogal ver om alle mannen tussen de 25 en 35 aan te pakken. Veel van zijn zelfs brave gezinsvaders.

      Login om te reageren
    • cloverleaf zegt

      18 april 2022 om 17:42

      @Joris24: ik ben anti policor maar ik snap niet wat politiek correct is aan de signalering…

      Login om te reageren
  4. W115 zegt

    17 april 2022 om 11:16

    Op de tweede foto zie je een mk1 cls.

    Login om te reageren
  5. Bella Macchina zegt

    17 april 2022 om 11:38

    Bij deze wil ik de verkoper bedanken voor het proefritje maar laat ik hem weten van een aankoop af te zien.

    Login om te reageren
    • iannuzi zegt

      17 april 2022 om 12:15

      @Bella Macchina: dus je was er niet onderste-boven van :-)

      Login om te reageren
  6. iannuzi zegt

    17 april 2022 om 12:08

    Onzin een blanke man tussen de 25 en 35 jaar heeft minder pakkans door stigma.

    Ontopic: als verzekeraar zou ik voor schade-uitkering wel een sluitend verhaal willen, want met een advertentie en groene platen lijkt (hoeft niet) het geen zuivere koffie.

    Login om te reageren
  7. Powerslide zegt

    17 april 2022 om 12:31

    Ik heb het gevoel dat de genoemde lichtgetinte bestuurder meer ervaring heeft met quattro van Audi.

    Login om te reageren
  8. shizzle zegt

    17 april 2022 om 15:10

    De verkoper rijdt met groene platen en adverteert particulier, maar dan wel met de ‘Kroymans’ platen op de voorbumper. Dezelfde groene platen heeft hij ook gebruikt voor de advertentiefoto’s. Tegelijkertijd zoekt hij internationale opdrachten als koerier en heeft hiu een verhuisbedrijf. Bezig baasje dus.
    PS Altijd chassisnummer checken door te googelen en via CarFax voordat je een USA exemplaar koopt: https://mrwheelson.nl/blog/10-redenen-waarom-je-een-amerikaanse-import-auto-moet-laten-staan?

    Login om te reageren
    • silenro zegt

      17 april 2022 om 22:12

      @shizzle: heel bijzonder dat de BPM aangifte door de koper gedaan moet worden. Klinkt errrug vaag.

      Login om te reageren
      • Stefje zegt

        18 april 2022 om 08:02

        @silenro: USA spec = hogere co2 uitstoot = duurdere bpm. Plus lampen omzetten etc. Maar als je als leek kijkt wat de NL bpm is en je weet niet dat je nog zaken moet aanpassen denk je een koopje te hebben.

        Vrijwel alle USA spec autos zijn ook ex-total loss auto’s. Troep. Altijd even chassisnummer opvragen en een carfax uit de USA opvragen.

        Login om te reageren
        • Turbo S zegt

          18 april 2022 om 11:29

          @stefje: een vriend van me is hier ook achter gekomen. Auto bleek achteraf flinke schade te hebben gehad en de bpm bleek wel 4 keer zoveel te zijn dan een EU model. Wat aanvankelijk een super deal leek te zijn werd uiteindelijk een extra dure auto. Daarnaast zie er nog maar eens vanaf te komen. Ik denk dat oprijden in zo’n geval de beste optie is, want behalve enkele kleine dingetjes heeft hij er na nu 2,5 jaar geen grote problemen mee gehad.

          Login om te reageren
      • petroldrinker zegt

        18 april 2022 om 11:10

        Gebeurt wel vaker hoor, net hoe je wilt invoeren, ver afschrijven met taxatie of gewoon op afschrijf tabel bij autotelex? zie het vaker als je goed oplet

        Login om te reageren
    • Robert zegt

      18 april 2022 om 09:44

      @shizzle: dank voor de link. Uitermate zinvol leesvoer. Laatst zelf wezen kijken bij een US spec VW Jetta (vanwege de vijfcilinder onder de kap), maar ik had al snel een ’too good to be true’ gevoel bij deze auto. Mijn intuïtie heeft me niet voor de gek gehouden.

      Login om te reageren
    • brimstone zegt

      18 april 2022 om 12:49

      Inderdaad een schadeauto (voor de diefstal): https://www.gofundme.com/f/beroofd-gezin-in-nood?sharetype=teams&member=18776055&pc=fb_tco_campmgmtbnr_w&rcid=r01-1650223483%2C49-091c2444be8411ec&utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=p_lico%2Bbanner&fbclid=IwAR1Ff3k6t3_P2t74Hp028vb8haMgjqr391aNbcU81ouzIPjZC9PYRWPplAQ

      Login om te reageren
  9. Bella Macchina zegt

    17 april 2022 om 17:16

    Was de diefstal aangegeven voor of na het ongeval?

    Login om te reageren
  10. theghost zegt

    17 april 2022 om 21:52

    Ik vraag mij af of Kroymans hier blij mee is, gezien de verkoper “Kroymans”-platen op de auto gebruikt in de advertentie…. Ik heb zo’n vermoeden dat de auto al gestolen was toen deze te koop gezet is op MP (is wel gewaagd trouwens als dat zo is, een gestolen auto zo aanbieden….) Maar goed…. aannames…

    Login om te reageren
  11. Jan zegt

    17 april 2022 om 22:51

    Uitroeien deze zakenmannetjes met alle mogelijke middelen. Vernielzuchtige criminele idioten die het voor veel mensen verpesten. Moeten we van af. Dit stopt niet vanzelf.

    Login om te reageren
    • pomoek zegt

      18 april 2022 om 10:04

      @jan: Lees die advertentie eens. Volgens mij is er niet zoveel met deze verkoper aan de hand. Ik vermoed dat hij in de VS deze auto voor een zacht prijsje zag staan, even googelde wat die in NL 2e hands moest kosten, en dacht hier wat op te kunnen verdienen door deze naar NL te verschepen. Zoals @stefje hierboven al aangaf: waarschijnlijk vallen de kosten om ‘m op Nederlandse platen te krijgen flink tegen. Hij geeft daarnaast nog vrij eerlijk aan dat er verder ook nog wat werk aan de auto zit om ‘m op te knappen. Dat van die Kroymans platen en die dealerplaten: dat is niet fraai, maar dat is toch niet de meest malafide activiteit die ik op MP ben tegen gekomen. Daarnaast betaald hij, zoals het er nu uitziet, flink voor dit financiele avontuur.

      Login om te reageren
  12. isleofman zegt

    17 april 2022 om 23:39

    Ik zou toch nooit een auto kopen waarbij je zelf nog naar rdw moet.

    Of verkoper mikt op internationale koper.

    Ook vreemd dat verkoper over groene platen beschikt? Lijkt me geen officiële autodealer.

    Login om te reageren
    • mashell zegt

      18 april 2022 om 09:11

      Elke autohandelaar heeft groene platen.

      Login om te reageren
    • ukbob zegt

      18 april 2022 om 10:43

      @isleofman: dat inderdaad..:! Nog los van de crash:
      – groene platen, maar van welke dealer?
      – kroymans platen?
      – geen proefrit kunnen maken

      Login om te reageren
      • brimstone zegt

        18 april 2022 om 19:01

        En “vergeten” te melden dat het een schadeauto betreft.

        Login om te reageren
  13. alcantara zegt

    18 april 2022 om 09:04

    Die mk1 CLS maakt het wel compleet, wat een heerlijke wagen is me dat!

    Login om te reageren
  14. tjorque zegt

    18 april 2022 om 09:05

    Shady business, en niet alleen omdat het donker is…

    Login om te reageren
  15. opgooier zegt

    18 april 2022 om 09:55

    Dat hij overweegt een crowdfunding op te zetten zegt wel genoeg in dit geval…

    Login om te reageren
    • E550 zegt

      19 april 2022 om 14:11

      Het is zijn dochter die dat heeft gedaan.

      Login om te reageren
  16. albertjan zegt

    18 april 2022 om 09:59

    Maar waarom groene platen erop schroeven als er niet proef gereden mag worden. Vreemd.

    Login om te reageren
    • pomoek zegt

      18 april 2022 om 10:06

      @albertjan: De verkoper heeft een paar foto’s geschoten op buitenwegen. Waarschijnlijk daarom deze platen erop geschroefd. Risicotje, want als de plisie dat had gezien was hij natuurlijk de sjaak. En ze daarna erop laten zitten. Ziet er toch een beetje “legit” uit. Beetje stout, maar er zijn ergere dingen denk ik.

      Login om te reageren
  17. bernoulli zegt

    18 april 2022 om 10:09

    € 21.000,-? Nee joh, ik lees in alle media dat “ie “PEPERDUUR” was.

    Login om te reageren
    • kniesoor zegt

      18 april 2022 om 10:42

      Dat staat er inderdaad standaard bij bij dit soort berichten. Letterlijk in elke krant. In het kader van de sensatiezucht. Vermoeiend.

      Login om te reageren
  18. hollow zegt

    18 april 2022 om 10:19

    Met een Maserati rijden en dan durven denken aan een crowd funding. Je moet maar lef hebben. Hey jongens, ik zou graag m’n 330d inruilen voor een M3. Ik start even een crowd funding. Jullie gunnen het me toch van harte?

    Login om te reageren
    • iannuzi zegt

      18 april 2022 om 10:59

      @hollow: ja, natuurlijk. Maar in alle eerlijkheid: je wilde toch ook het hele huishouden afgekocht hebben. Mooi huis, met garage en zwembad, wekelijks boodschappen bezorgd etc…

      Login om te reageren
  19. karhengst zegt

    18 april 2022 om 10:40

    Blaricumse boomer zet crowdfunding op na verlies van Maserati.

    Klinkt als een slechte grap. Mij is altijd verteld dat je enkel dingen verzekert als je vervanging niet kan betalen. Ergo, kerel zal zo krap niet zitten en anders zijn er nog genoeg andere opties om dit leergeld te betalen dan de online bedelstaf.

    Login om te reageren
  20. petroldrinker zegt

    18 april 2022 om 11:09

    “Tegenover de krant zegt de Maserati-eigenaar te overwegen om een crowdfunding op te zetten..”

    Zo ultiem kansloos, net als van die lui die dat doen als ze gecrashed zijn, of hun huisdier die naar een arts moet, als je het zelf niet kan betalen als het fout gaat, koop dan niet zo een auto of neem geen huisdier, droeftoeters

    Login om te reageren
  21. flyerbunch zegt

    18 april 2022 om 11:35

    Jammer voor de eigenaar.. de Maserati is zojuist nog wat goedkoper geworden.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North