De V6 van de Maserati MC20 mag aan de bak, want Novitec neemt de Italiaanse coupé mee naar de autobahn.
Lees Interacties
Reacties
Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
Auteur: RubenPriest, gepost om – 11 Reacties
De V6 van de Maserati MC20 mag aan de bak, want Novitec neemt de Italiaanse coupé mee naar de autobahn.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
Ik vind het wel een gaaf ding. Trekt ook prima door zelfs boven de 200 kmh zo te zien.
Het ding is wel echt vreselijk snel, maar ik vind het geluid niet heel erg fraai, beetje brommer meets agricultureel voertuig.
En wat is toch dat schermpje achter het stuur waar hij steeds op moet drukken? Daar wil je je hand toch helemaal niet hebben tijdens het rijden?
@tinnemans: Dat is de camera waarmee hij het Dashboard filmt…
@michiel1; Ah, natuurlijk. Dank je!
Prachtige auto maar dat geluid is gewoon treurig
Wel een astronomisch dure auto, maar geen geld meer voor een nieuwe broek. Noemen we dat een echte liefhebber, of noemen we dat verkeerde prioriteiten?
@donvincenzo: dat noemen ze belachelijke mode
Deze komt met benzinemotor, volledig elektrisch en getuige het geluid in dit filmpje ook als diesel.
Een ‘goede’ reden om een Maserati te kopen, was altijd omdat het geluid wat ze wisten te produceren zo verschrikkelijk mooi was. Ik kan nog altijd de review van Top Gear herinneren van de Quattroporte, de Panamera en de Rapide. Geen geweldige auto, maar wel de gene die je wil graag wil rijden. En dat is nog belangrijker voor je 2-seater sport auto, toch?
Niet met deze MC20 dus.
Wetende hoeveel belang Italianen aan een goede soundtrack van hun motoren hechten, kan ik me niet voorstellen, dat de door Novitec gebruikte audio-apparatuur recht doet aan het geluid, dat het blok van de MC20 daadwerkelijk produceert. Maar we gaan het zien. Of horen, eigenlijk.
Heeft een Akrapovic nodig!!!!