
De langgerekte ‘Goeeeeedenavond’ in de titel is niet willekeurig gekozen. Dit te koop staande huis met een 911 in de keuken is namelijk van een Bekende Nederlander die dit woord als lijfspreuk had. Wie zou dat nou toch zijn?
Het nu volgende huis op Funda moeten we écht even met je bespreken. En dan vooral de foto’s. Er is namelijk zo vreselijk veel op te zien, dat schreeuwt om een verklaring. En omdat we de eigenaar allemaal wel een beetje kennen, is het helemaal grappig.
Want die ‘Goeeeeedenavond’ kan natuurlijk alleen maar uit de mond komen van Gaston Starreveld. Of uit de mond van Carlo Boszhardt die Gaston Starreveld nadoet. Maar de man die met zijn koffertje de straatprijzen van de Postcodeloterij uitreikt is een groot liefhebber van Porsche, aan de foto’s te zien. Sterker, hij is een enorm groot liefhebber van het merk.
Dat snappen wij hier ter redactie maar al te goed, Porsche is ook een mooi merk, maar zoals Gaston ermee omgaat gaat wel een beetje ver. Hij heeft namelijk zijn 993 Carrera 4S in de keuken geparkeerd.
Dit is niet de enige hint naar petrolheadschap
Gaston Starreveld is een petrolhead, zoveel moge duidelijk zijn. Dat juichen wij hier natuurlijk alleen maar toe. Want naast de Porsche 911 Carrera 4S (schitterende auto overigens) in de keuken, staat er ook een 991 Carrera voor de deur en heeft hij wat modelletjes van Lego staan.
Naast de voorliefde voor Porsche is Gaston blijkbaar ook gek van Ferrari, gelet op de schaalmodellen en het rode kleppendeksel in de woonkamer. Nice. En mochten de raspaardjes het niet meer doen, de praatpaal van de ANWB staat er ook al.

Het is niet alleen maar auto wat de klok slaat
Als je het even gehad hebt met het loeren naar je 911 in de keuken, kun je via je eigen zwembad(je) naar je eigen bruine kroeg in de tuin. Goed, je moet geen ADHD hebben en moeite hebben met het opdoen van veel indrukken, maar geinig is het wel.
En mocht je op een gegeven moment alle foto’s aan de wand en het plafond hebben gezien, kun je altijd nog je enorme oranje hond in de tuin een poot geven.
Kortom, er is meer dan genoeg te zien op de foto’s van het huis van Gaston. Maar wil je het ook kopen? Dat kan, voor de lieve som van 1.777.777 euro’s. Mocht je daarvoor kiezen, het grootste voordeel is dat ze die hele hut ook voor je leeghalen. Maar da’s ook een nadeel, want die 911 in de keuken nemen ze ook mee.
En dat is toch wel het hoogtepunt van het huis, in mijn ogen.
Meer zien? Kijk hier naar de advertentie op Funda.










Ik dacht altijd dat Porsche-rijders geen praatpaal nodig hadden.
@Bella Macchina: iedereen heeft behoefte aan een luisterend oor..
Zou er ook een vrouw bij deze inrichting betrokken zijn geweest?
@tysson: Nee, of eentje van 20 jaar jonger en al blij met een mooie handtas
@tysson: ik denk dat die betrokken is geraakt en dat het huis daarom nu te koop staat….
Ik wist niet dat irritant voice-over- en wat ongemakkelijk presenteerwerk zo lucratief was? Maar het is iedereen gegund. Zelfs Gaston.
Kijk! Die snapt t! Ga ik ook nog een keer doen maar dan in de woonkamer!😜👍
@Charles Taycan 4S:
En dan lekker gassen met je Taycan!
@sabrerator, dat kan idd!😜👍
Zo te zien heeft hij ook nog een 997 voor de deur staan zelfs haha
Dus de échte jackpot is de prijzen uitreiken.
Café de Poes…. Heerlijk, lijkt me het huis van een steenrijke vrijgezelle heer
Ik zie Gaston wel staan daar in die bar. Het is een clown op tv, maar wel gezellig om er bij te hebben in de kroeg lijkt me
Wat een vreselijk huis zeg. En voor dat geld . Wat een hoerenkast.
Een nieuw level van wansmaak.
Hij heeft wel een smaak… Verder vind ik het eigenlijk zo jammer dat Gaston zijn stem, waarschijnlijk de mooiste van Nederland, zo verkwanselt aan de postcodeloterij, hij zou alles van de F1 verslaggeving tot de troonrede moeten spreken.
Dacht dat die gast in Spanje woonde. Hier dus ook nog een villa. Verdiend goed prijsjes uitreiken zo te zien.
@Alfarobert: schnabbelen hè
Dit lijkt meer een soort van kroeg-club-café met toevallig een slaapkamer dan een woonhuis. De keuken ziet eruit als een bar waar je vooral gin-tonics drinkt en zeker geen diner klaarmaakt. En de tuin is ingericht voor een permanente poolparty. Ik vind het bizar en stiekem ook wel leip. Zou er alleen niet naast willen wonen.