• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Grand Theft Auto IV-gekte begint

Auteur: RubenBaeten, gepost 28 april 2008 om 18:52 – 77 Reacties

GTA IV

Vanaf morgen ligt ie in de winkels: het langverwachte Grand Theft Auto IV. De nieuwste aflevering in de reeks van Rockstar Games wordt harder en gewelddadiger dan ooit, en dat vinden we natuurlijk leuk. Stiekem willen we immers allemaal rijden zoals de labiele modepoppen.

Oost-Europese gangstert Niko Bellic is deze keer de hoofdpersoon in de game. Zoals gebruikelijk moeten er missies volbracht, auto’s gestolen en mensen platgereden worden. De game heeft in de UK een leeftijdslimiet van 18+ meegekregen, dus je weet dat het goed moet zijn.

Op Autojunk kun je in ieder geval wat trailers bekijken. Qua reclame zijn ze sowieso aardig los gegaan. In New York zijn deze posters de afgelopen tijd gespot:

Uit angst dat woedende hordes mensen vannacht al andere manieren naar binnen zullen vinden, openen sommige winkeliers hun deuren al om middernacht. Heb je nog geen exemplaar in de pre-order en wil je toch morgen erop los moorden, dan zou ik maar heel vroeg opstaan… (via shinyshiny en joystiq)

Met dank aan Race Kees voor de tip!

Ook interessant!

  • Mijn Auto - De Skoda Citigo E iV van Ramon
  • Video: auto wordt aangereden door onverzekerde auto
  • Mijn Auto: Lamborghini Urus van Elias
    Mijn Auto: Lamborghini Urus van Elias
  • Mijn Auto: BMW i8 van Ruben
    Mijn Auto: BMW i8 van Ruben

Nieuwste artikelen

  • Heeft Ford alle interesse in Europa verloren?!
  • Deze dure Chinees verkoopt beter dan BMW en Mercedes
  • Fastned installeert snelste lader van Nederland langs de A6
  • Waarom je auto slecht start als het koud is (en wat het écht oplost)
FacebookTweetPinLinkedIn

Games

Vorig bericht: « Hollands gereedschap: ThoRR
Volgend bericht: Italiaanse rommel in de verkoop: Tata wil Pininfarina! »

Lees Interacties

Reacties

  1. Rick zegt

    28 april 2008 om 18:54

    Of downloaden kan natuurlijk ook: GTA IV is voor de XBox 360 al een paar dagen te downloaden.. Scheelt wat duw- en trekwerk in de winkel.

    Login om te reageren
  2. mckroket zegt

    28 april 2008 om 18:55

    en rockstar zegt geen pc versie uit te willen brengen :'(

    Login om te reageren
  3. Lekkerbekje zegt

    28 april 2008 om 18:55

    Is dit ook voor de pc? (zo nee komt die dan nog eens)?

    Login om te reageren
  4. Wim zegt

    28 april 2008 om 18:56

    Graag, schiet maar op met die game, ben benieuwd hoe ‘ie gaat worden.

    Login om te reageren
  5. technopatat zegt

    28 april 2008 om 19:00

    ziet er goed uit, khoop daze een deftige versie brengen voor de wii maar kbetwijfel het :'( !

    Login om te reageren
  6. joske (porschefan) zegt

    28 april 2008 om 19:01

    -edit: nutteloze bijdrage-

    Login om te reageren
  7. Koentje zegt

    28 april 2008 om 19:04

    Ik wil deze game spelen, alleen waarschijnlijk is het overal uitverkocht. Spellen pre-orderen waar gaat het heen?

    Login om te reageren
  8. ZwerverRoodbaard zegt

    28 april 2008 om 19:04

    Hij komt voor de PC over ongeveer een jaart zegt men :(

    Maar dat word echt harstikke mooi met de nieuwe Physics :D Alles reageert echt zoals het moet behalve het e-braking door de bocht hoorde ik, maarja daar kan men aan wennen ;)

    Login om te reageren
  9. prop zegt

    28 april 2008 om 19:04

    Het enige wat ik vet aan dit spel vind is de marketing er omheen.. zoals het artikel hierboven, superorigineel. Alleen jammer hiervan is dat het hoge verwachtingen kweekt die het spel voor mij niet waar kon maken.. en daarnaast zijn de laadtijden echt belachelijk lang en de graphics niet echt next gen

    Login om te reageren
  10. Rick zegt

    28 april 2008 om 19:07

    Ik heb hem al besteld, als he tgoed is kan ik hem morgen ophalen bij de plaatslijke Spelletjesboer.

    @Rick (Niet ik maar een naamgenoot blijkbaar!)
    Echter moet je je XBOX omgebouwd hebben, wil je het spel draaiend krijgen, en je kan NIET Multieplayer doen (Kan wel maar dan krijg je een BAN tot en met het jaar 9999 (31/12/9999)

    Login om te reageren
  11. Willy1 zegt

    28 april 2008 om 19:12

    Ik ben toch meer benieuwd naar de nieuwe splintercell, maar goed das natuurlijk off topic.

    Maar ik vraag me werkelijk af of dit spel enige positieve werking heeft op jongeren, behalve dan dat ze het leuk vinden natuurlijk. De toekomst zal het uitwijzen.

    Login om te reageren
  12. DD$ zegt

    28 april 2008 om 19:28

    MUHAHAHA prop jij bent echt een stuk onbenul. Echt elke gamingsite geeft dit spel een 10- en jij noemt het niet echt next gen. Haha ik weet niet onder welke steen jij leeft maar t zal vast niet goed zijn. en hoe kun jij zeggen dat ”dat het hoge verwachtingen kweekt die het spel voor mij niet waar kon maken” asl het spel nog geneens uit is en jij waarschijnlijk nog geneens de ingame beelden hebt gezien!!

    Login om te reageren
  13. Mystery_M zegt

    28 april 2008 om 19:28

    morgen ochtend omstreeks 11 uur ligt hij op de mat hoop ik en dan kan ik me op sluiten van de bewoonde wereld.

    Login om te reageren
  14. Tieuw zegt

    28 april 2008 om 19:33

    @ Rick dan laat je de xbox toch denken dat het al 31/12/9999 is geweest erg simpel en het werkt ook nog

    Login om te reageren
  15. Gregorius zegt

    28 april 2008 om 19:34

    Het is dat ik geen tijd heb, maar anders zou dit het einde van mijn leven betekenen…

    Nu ff serieus: begrijp ik nou uit dit artikel dat er eindelijk een game-fabrikant is dat een 18+ game voor het grote publiek uit durft te brengen!?

    Login om te reageren
  16. Citrofiel evil twin zegt

    28 april 2008 om 19:34

    Ik vind het toch wel erg dat hij enkel voor de XBOX 360 en PS3 beschikbaar is en niet voor de PS2. Echt schandalig! :x

    Login om te reageren
  17. donovan zegt

    28 april 2008 om 19:34

    @mckroket

    Die zal waarschijnlijk in oktober komen. Waarom zo laat? Simpel. Verkoopcijfers voor de consoles liggen veel hoger.

    Login om te reageren
  18. Brian zegt

    28 april 2008 om 19:35

    Whoooo
    Autosite ook al in de ban van GTA 4 =P
    Ik ga morgen toch naar de stad, gelijk even halen voor Playstation 3 of Xbox 360, moet nog even kijken =P

    Login om te reageren
  19. madru zegt

    28 april 2008 om 19:35

    JA ik heb net een sms gekregen voor de nacht opening……om middernacht zal ik trotse eigenaar zijn !!!!

    Login om te reageren
  20. iceman zegt

    28 april 2008 om 19:44

    @technopatat

    Ik verwacht dat dit spel te zwaar en te groot is voor de Wii.

    Login om te reageren
  21. Rick zegt

    28 april 2008 om 19:46

    @Tieuw.
    Komt ook nog een IP-Ban bij, dus dat kan je wel schudden ;)

    @prop

    Hey knuppel Dit spel staat er ook om bekent dat het GEEN laadt heeft. (wel met missies, etc maar niet als je een gebouw in of uit loopt.
    En Grafisch gezien is het rete mooi!

    Login om te reageren
  22. troyk zegt

    28 april 2008 om 19:47

    Nou heren, ik kan jullie met zekerheid zeggen dat dit spel zijn 10’en meer dan waard is. Heb het spel reeds een uur of 6 gespeeld en geniet als een klein kind in een snoepjeswinkel.

    Rockstar for the win! :0

    Login om te reageren
  23. Jimmie zegt

    28 april 2008 om 19:49

    En maar wachten totdat ie uitkomt op het platform waar die wel tot zn recht komt…

    Login om te reageren
  24. autoblogger zegt

    28 april 2008 om 19:52

    Published by Rockstar Games, Grand Theft Auto IV is a violent, intelligent, profane, endearing, obnoxious, sly, richly textured and thoroughly compelling work of cultural satire disguised as fun. It calls to mind a rollicking R-rated version of Mad magazine featuring Dave Chappelle and Quentin Tarantino, and sets a new standard for what is possible in interactive arts. It is by far the best game of the series, which made its debut in 1997 and has since sold more than 70 million copies. Grand Theft Auto IV will retail for $60…

    Goed artikel op http://www.nytimes.com/2008/04/28/arts/28auto.html?_r=2&th&emc=th&oref=slogin&oref=slogin

    Login om te reageren
  25. Jesper zegt

    28 april 2008 om 20:02

    Als morge mn spelletjesboer om 9 uur de deur opent sta ik (waarschijnlijk temidden van een grote horde levenloze nerds) al voor de deur, ik ga dr speciaal een kwartiertje later voor naar mn werk, wat op 10m afstand is :P

    Login om te reageren
  26. J. zegt

    28 april 2008 om 20:15

    Harder en geweldadiger zou ik deze game niet meteen willen noemen na alles dat ik er over gezien heb.

    Realistischer is een beter woord.

    Login om te reageren
  27. Jeroen zegt

    28 april 2008 om 20:22

    al vier maanden geleden besteld bij bol.com, dat comt dus helemaal goed morgen!

    Login om te reageren
  28. Georgio zegt

    28 april 2008 om 20:23

    Yeehaa!

    nu alleen nog een PS3 haha…ik kan namelijk niet wachten tot de PC-versie!

    Login om te reageren
  29. bramwillemse zegt

    28 april 2008 om 20:26

    ik blij dat ie morgen gewoon op de mat gaat vallen :)

    en ja, betalen is goed! Want dan mag je ook online.

    @Georgio: waarom een ps3? Xbox360 is stoerder (achievements!)

    Login om te reageren
  30. 9ff GT9 zegt

    28 april 2008 om 20:30

    @Citrofiel evil twin Dat doen ze zodat je PS2 niet uit elkaar ploft wegens overload… Dit grafisch geweld kan hij nooit aan… Als reactie op de titel: die gekte is al enorm lang bezig! Nu wordt het spel alleen uitgegeven! Ik heb mijn exemplaar al voorbesteld. Dat wordt ophalen om 12 uur en de hele nacht door knallen!

    Login om te reageren
  31. rvo zegt

    28 april 2008 om 20:38

    lol, gta voor de wii, nog effe! :D

    en wat is in godsnaam ‘e-braking’? :/

    enfin, ben nog lang niet uitgekeken op alle vorige delen, dus voor mij hoeft die ps3 nog even niet :)

    Login om te reageren
  32. Yuri zegt

    28 april 2008 om 20:43

    Ah ik ben ook zeer benieuwd al heb ik geen xbox 360 of ps3, ik hoop dat hij ook op pc uitkomt!

    Login om te reageren
  33. prop zegt

    28 april 2008 om 20:52

    @ kleuter Rick en baby DD$

    Ten eerste heb ik ‘m gedownload dus ook al uitgebreid gespeeld. En heb ik het volgende objectief vastgesteld: er zijn teveel in-game laadtijden, bijvoorbeeld: het lijkt vaak alsof je in de lucht loopt omdat 2 seconden later pas de weg onder je voeten ‘gerendert’ wordt (zo heet dat geloof ik) of wil je ergens rechtdoor rijden waar ineens een hek voor je neus verschijnt. Wel denk ik dat de PS3 er minder last van zal hebben. En grafisch.. ja tuurlijk mooi, details zoals water enzo zien er goed uit.. maar deze game haalt bij lange na niet om als echte next gen graphics game bestempeld te worden.. GoW van 2 jaar oud overtreft ‘m dik.

    En het is voor mij een persoonlijke mening dat het een gehypt spel is… puur retegoeie marketing, ikzelf zie het spel als vermakelijke upgrade van GT3. Cijfer? Een 7- is rationeel, waarvan 1 punt voor de marketing.

    Login om te reageren
  34. 9ff GT9 zegt

    28 april 2008 om 21:01

    @ prop Chek eens gametrailers… Daarmee kan je bijna objectief vaststellen dat het het beste spel ooit is… Ik denk dat die laadtijden vooral aan je download liggen… Of aan je geflashte Xbox. Dit moet je gewoon kopen!

    Login om te reageren
  35. Kelthas zegt

    28 april 2008 om 21:01

    Mijn PS3 kopie is besteld. :)

    Login om te reageren
  36. 9ff GT9 zegt

    28 april 2008 om 21:06

    Trouwens dat geval over graphics ligt denk ik ook aan technische dingen want dit ziet er zeker beter uit dan god of war! En het is nog 100x groter ook. Ga maar na. Dikke nextgen als je het mij vraagt. Sommige beelden als hij bijvoorbeeld in een nachtclub loopt zijn adembenemend. Fotorealistisch bijna.

    Login om te reageren
  37. RenesisHP zegt

    28 april 2008 om 21:06

    Het gaat toch maar eens tijd worden voor een PS3. Hoewel ik uit de laptop toch echt mooiere graphics haal. :D
    GTA is altijd al cool geweest, zeker als je alle bizarre details(iemand z’n schedel met een dildo in slaan) gezien hebt. Heel erg lachwekkend dus. :mrgreen:

    Login om te reageren
  38. 9ff GT9 zegt

    28 april 2008 om 21:06

    gamerankings ipv gametrailers bij comment 1

    Login om te reageren
  39. JD zegt

    28 april 2008 om 21:10

    Lollig ik heb het vandaag al even gespeeld. Maat van mij heeft hem namelijk vandaag al kunnen kopen in Utrecht. Jammergenoeg was ik te laat uit mijn werk dus ik moet hem morgen halen, maar geloof mij mensen hij is GAAAAAF

    Login om te reageren
  40. Mercedes-Fan zegt

    28 april 2008 om 21:13

    Ja zeker morgen vroeg uit het nest!

    Login om te reageren
  41. Rick dos zegt

    28 april 2008 om 21:14

    O! Ho! Wacht! Ik zie hier een potentiële bitchslapping contest aankomen!

    Hebben jullie gehoord hoe prop jullie noemt, Rick en DD$?

    Kom op! Pak ‘m! :D

    Login om te reageren
  42. bartholomeo zegt

    28 april 2008 om 21:21

    de gekte begint ??? de gekte is al ruim 3 weken bezig hoor.

    Ik ga hem trouwens vannacht om 00.00 kopen :)

    Login om te reageren
  43. Basta zegt

    28 april 2008 om 21:26

    Is Ps 3 al om te bouwen? Bij gekopieerde spellen kan je dan zeker niet op mulitplayer

    Login om te reageren
  44. RenesisHP zegt

    28 april 2008 om 21:28

    @Rick dos.

    Pak jij de chips, pak ik de Whisky. 8)

    Login om te reageren
  45. Mercedes zegt

    28 april 2008 om 21:30

    Dit wordt het beste spel ooit gemaakt door de mens :)
    nog 15u en ik heb hem!

    Login om te reageren
  46. jaap zegt

    28 april 2008 om 21:35

    Het nare is dat ik net een ring of death heb bij mijn xbox. Dat word dus nog een paar weekjes wachten. Ik denk wel, weet eigenlijk wel zeker, dat dit spel moeilijk te overtreffen wordt.

    Login om te reageren
  47. jdz06 zegt

    28 april 2008 om 21:48

    heb hem zaterdag gehaald
    hij ziet er zeker uber uit!
    zeker halen

    wees wel snel want hij is bij ons niet echt goed geleverd…
    20 voor xbox en 20 voor ps3
    6 voor xbox en 2 voor ps3 gekregen

    Login om te reageren
  48. Tommy zegt

    28 april 2008 om 22:05

    Grand Theft Auto IV is echt DE game van 2008! Er is zoveel werk voor gedaan om dit spel zo realistisch te maken wat het wachten zeker waard is. Ook de auto’s zijn nagenoeg gelijk aan die uit het echte leven.

    Trouwens als GTA IV uitkomt op de PC (wat nog altijd niet duidelijk is) is het waarschijnlijk ontworpen voor Windows Vista, terwijl de meeste nog de betere XP hebben… Ook een goede PC is vereist denk ik!

    Login om te reageren
  49. looneytune zegt

    28 april 2008 om 22:11

    mx5/rx8owner schrijft,

    laptop mooiere graphics?
    Al op een PS3 met HDMI kabel op een full HD tv gespeeld?
    daar kan op dit moment echt geen 1 laptop tegenop…

    heb hem best laat besteld op bol.com hoop dat ik hem morgen binnenkrijg maar dat kan ik denk ik wel uit me hoofd zetten :(

    Login om te reageren
  50. MrSelected zegt

    28 april 2008 om 22:22

    Zodra GT5 uit is koop ik een PS3, en dan komt dit spel erbij.

    Nu is het de investering nog niet waard, aangezien Vice City het nog steeds perfect doet. (San andreas is mij toch een bout-spel).

    Ik weet zeker dat het een toppertje is, aangezien dit concept uniek blijft.

    Login om te reageren
  51. Zoef Jr. zegt

    28 april 2008 om 22:25

    Haha, ik heb het deze middag kunne vastkrijgen, veel bekende wagens in het spel die wat vervormt zijn bijv: een bmw 3-reeks, mercedes sl, range rover sport….

    Login om te reageren
  52. RenesisHP zegt

    28 april 2008 om 22:33

    @looneytune.

    Wel eens gehoord van een gamelaptop met hdscherm en het spelletje Crysis?!
    Misschien leuk om ff te googlen. ;)

    Ik heb het volledige potentieel van een PS3 gezien en I.M.O. moeten ze het vooral van de lichteffecten hebben.

    Login om te reageren
  53. Rick zegt

    28 april 2008 om 22:38

    @Knuppel Prop.

    Toch gek dat vrijwel elke gamesite hem een 10 geeft (of in de buurt daarvan)
    En het mag ook wel want deze game heeft R* +- $10 miljoen gekost.

    Login om te reageren
  54. Rick dos zegt

    28 april 2008 om 22:50

    Hé mx5/rx8owner! Het begint! Sigaartje erbij?

    Login om te reageren
  55. RenesisHP zegt

    28 april 2008 om 22:57

    @Rick dos.

    Je weet nu toch wel beter, dat wordt een joint. :mrgreen: :lol: ;)

    Login om te reageren
  56. RenesisHP zegt

    28 april 2008 om 22:59

    @Rick.

    Maar +- $10 miljoen. :shock:
    Is dat niet een beetje weinig?

    Login om te reageren
  57. Jordey GTA IV INFO zegt

    28 april 2008 om 23:01

    GTA IV is 2,5 week geleden al Gehackt! Een orgineel exemplaar is gestolen en zwaar gekopieert en verspreid over het internet. Er zaten wel fouten in. Dus Omgebouwde XBOX 360’s kunnen de illegale versie al spelen. Online? De kans dat je gepakt word en je Privé XBOX 360 serie nummer geblokkeerd word via xbox Live is zeer groot.

    Morgenochtend ga ik naar de ******** en GTA IV LEGAAL Kopen.

    Login om te reageren
  58. Rick dos zegt

    28 april 2008 om 23:01

    @mx5/rx8owner

    Whisky i.c.m. een joint? Is dat überhaupt wel lekker?

    Login om te reageren
  59. RenesisHP zegt

    28 april 2008 om 23:10

    @Rick dos.

    Tegelijk is niet echt aan te raden nee, al helemaal niet met een goede whisky.
    Wel erg ontspannend, maar dat mag. Dat ene dagje werken voor die 5 dagen vrij overleven we ook wel toch? :D

    Waar is de Bitchfight nou gebleven, het werd net leuk.. :lol:

    Login om te reageren
  60. Race_Kees zegt

    28 april 2008 om 23:43

    Ik ben echt benieuwt hoe de media met deze grote release zal omgaan, berichtje of NOS Journaal of een itempje op TMF. Deze game is huge (tevens financieel, mijn aandelen TakeTwo gaan stijgen :))
    Morgen kan ik mijn exemplaar ook ophalen, binnenkort nog een berichtje over
    alle leuke parodiën op bestaande auto’s? Ik wil best wat screenshots sturen.

    @Jordey; dat van de GTA IV hack was niet twee en een halve week geleden, eerder vorige week donderdag.

    Login om te reageren
  61. Rick zegt

    29 april 2008 om 01:27

    Haha ja daarom bestel ik altijd dat soort spellen .. want heb wel duw
    en trekwerk mee gemaakt in de gameshop :D

    Login om te reageren
  62. Marly zegt

    29 april 2008 om 08:27

    Game is idd gewoon te downloaden.
    Ombouwen is tegenwoordig echt geen probleem meer.
    Niet meer online kunnen spelen???
    Onzin, gewoon ff goed opletten wat je download, games kunnen namelijk stealth gemaakt worden. Dan zijn de games veilig gemaakt voor online gebruik.

    Login om te reageren
  63. audi-fan zegt

    29 april 2008 om 10:11

    k zou bij intertoys kijken want daar blijven er altijd wel een paar over

    Login om te reageren
  64. Majinstar zegt

    29 april 2008 om 10:12

    GTA San Andreas was de leukste reeks tot nu toe.

    Vice city was crap en ik denk dit spel ook.

    Login om te reageren
  65. Race_Kees zegt

    29 april 2008 om 10:29

    #Majinstar maakt grapje zeker?#

    San Andreas was de crappiest tot nu toe!, Vice city wás de beste.
    Maar dat is persoonlijk, als je into de hiphop ghetto stijl bent zul je GTA:SA meer waarderen.

    Login om te reageren
  66. Rik L zegt

    29 april 2008 om 11:05

    ik hoop dat het echt weer zo word als bij gta 1/2 in die stijl, tot nu toe wat ik er van gezien heb ziet het er goed uit :D

    Login om te reageren
  67. markieanta zegt

    29 april 2008 om 11:15

    GTA 1 en 2? Jij bedoelt van bovenaf kijken naar platte 2dimensionale autootjes? Alhoewel, dat spel had natuurlijk geen laadtijd.

    Login om te reageren
  68. skip zegt

    29 april 2008 om 11:26

    ik heb dit spel gisteren gespeeld op xbox 360. hier in belgie was het gister blijkbaar al uit. in 1 woord gewoon AMAZING. alles is zo enorm realistisch geworden. de wagens: viper, mustang, galant, crx, uitgebouwde wagentjes , … ongelofelijk detail en rij-ervaring is ook een pak beter geworden, met hoge snelheid een bocht wille neme met een ouwe amerikaan resulteert nu in rechtdoor schuiven tegen een gevel ofzo. damn ik wil een ps3 ofzo, alleen voor deze game, echt het hotste wat de laatste tijd is uitgekomen.

    Login om te reageren
  69. 9ff GT9 zegt

    29 april 2008 om 13:34

    Ik heb het ook. Gister om 12 uur opgehaald en lekker tot 4 uur snachts doorgespeeld. Het is echt zwaar de bom.

    Die mensen die hier zeggen dat vice city cooler is… Echt bullshit! 1 GTA IV 2 GTA San Andreas 3 GTA Vice City.
    Met GTA is het hoe nieuwer hoe beter. Want hoe nieuwer hoe mooiere graphics hoe betere kunstmatige intelligentie hoe beter uitgewerkte gameplay.

    Als je dit spel niet speelt mis je echt heel veel. Dit is de beste game ooit! Alleen voor de online multiplayer kan je het al kopen… met 16 mensen in de stad en iedereen doodt iedereen. Majinstar chek maar eens wat reviews want je mist echt wat! (IGN)

    Login om te reageren
  70. Majinstar zegt

    29 april 2008 om 13:43

    @t Race Kees: Ik heb alle delen van GTA op de PS2 ( op na 4 ). Het verhaal lijn was beter van Vice City, maar de gameplay met alle optie’s ( o.a. multiplayer ) van dien was toch een grotere bron van entertainment.

    Login om te reageren
  71. gtaIV zegt

    29 april 2008 om 16:44

    ik heb hem :P

    Login om te reageren
  72. JD zegt

    29 april 2008 om 17:52

    @majinstar

    Das knap… gta 1 en 2 zijn nooit op de ps2 geweest. Die waren al veeeeeel eerder uit. Zijn geloof ik wel ooit voor de ps nog eens gemaakt.

    Login om te reageren
  73. Davidov zegt

    29 april 2008 om 18:24

    Een 10 op ign.com :P

    Login om te reageren
  74. autoblogger zegt

    30 april 2008 om 09:29

    En een “Ladies Special” op IGN:
    http://xbox360.ign.com/dor/objects/827005/grand-theft-auto-4/videos/ladies_of_gta_042708.html

    Login om te reageren
  75. Kenny zegt

    30 april 2008 om 18:54

    @DD$

    Ten eerste, vanaf de 24e april was het spel al te downloaden, heb hem ook al vanaf de 24e. Dus je kunt al zeker wel weten of het spel de moeite waard is.

    Ten tweede, wat is “nog geneens” nou weer voor een kampertaaltje?

    Login om te reageren
  76. vincent zegt

    2 mei 2008 om 17:25

    whaha:d 29e om 4 uur kreeg ik hem binnen.
    gegamed tot 02.00
    volgende dag: weer van 16.00-02.00 gegamed.
    dag 3: van 12.00-03.30 gegamed. eind resultaat. story van t spel uitgespeeld:P

    Login om te reageren
  77. FlorisFerrari zegt

    12 mei 2008 om 21:56

    Het is zoooo stoer:D vandaag gespeeld:)

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North