We kunnen binnen de geldende regels weer aan de slag met de Autoblog Driving Experience. Boek nu en leer zaken die je nergens anders leert!
Of je nu net het roze pasje hebt opgehaald of al jaren rijervaring hebt. Tijdens het rijlessen en het rijexamen komen tal van autosituaties niet aan bod. Denk aan een uitwijkings manouvre of hoe te reageren als je met onder- overstuur te maken krijgt. Dit stukje opvoeding geven wij je op een leuke manier tijdens de Driving Experience.
En, misschien wel belangrijker nog, we hebben een paar onderdelen die je normaal niet tijdens een rijvaardigheidstraining doet. En ja, wij zorgen voor de BMW’s waarmee je de training gaat volgen. Dus jouw auto mag op de parkeerplaats blijven staan.
Kijk hieronder voor een videoimpressie van de eerste editie
Programma Autoblog Driving Experience
In samenwerking met BMW Slotemakers gaan we dus op 20 december 2020 en 30 januari 2021 een gave rijtraining organiseren. Dit is een uitgebreide cursus op het terrein van Circuit Zandvoort waar allerlei aspecten van autorijden aan bod komen. Voor 20 december zijn er nog enkele plekken voor de ochtendsessie en enkele voor de middagsessie . Ook is er al een nieuwe datum voor 2021, namelijk 30 januari. Hier boek je die middagsessie. Het programma begint aan het begin van de ochtend of middag en vervolgens ga je een dagdeel lang lekker sturen.
Jij hebt het je natuurlijk ook wel eens afgevraagd: hoe voer je een succesvolle J-Turn uit? Noodzakelijk skills voor elke toekomstige achtervolging.. Dat gaan wij je dus laten zien en ervaren. Speciaal voor ons hebben de mannen van BMW Slotemakers dit aan de cursus toegevoegd.
Maar we zijn ook benieuwd wie de slalom competitie weet te winnen aan boord van een M240i en met een prijs naar huis gaat? Dit en meer komt aan bod in het programma waar je een complete middag of ochtend zoet mee bent. Aan het einde van de Experience krijg je een certificaat mee zodat iedereen weet dat jij een serieus potje kunt sturen.
Kosten
De Driving Experience kost €159,- per persoon. Per sessie zijn er maximaal 30 deelnemers. Voor de BMW Driving Experience staan auto’s ter plekke voor je klaar .
Hier vind je de Ochtendsessie van 20 december 2020
Leuk dagje cursus dacht ik zo.
Hier wordt echt de basis gelegd van verhoogde rijvaardigheid. Zeker een aanrader om een cursus te volgen als autoliehebber
Off topic: prachtig dat oranje metallic op zo’n 3-tje, waarom zien we dat niet vaker!?*
*Open deur gaat weer dicht.
Hé 159 euro… Is dat bewust gedaan?
Ik heb de cursus bij Slotemaker een keer gedaan en dat was best leuk. Daarna mocht je achter in de instructeur aan rijden over het circuit van Zandvoort in je eigen auto en dat was nog veel beter! (Was georganiseerd door BMW.)
Maar de Autoblog driftcursus in Lelystad is verreweg de leukste manier om een middag in een auto te besteden.
Tof! Wij zijn er bij de 30e :-)
@rubenpriest Krijg je een bevestiging na de bestelling? Ik heb na de betaling niks gezien namelijk.
mail je vraag even naar [email protected], dan krijg je een antwoord vanuit de staff