
Oei, zo ging er bijna alweer een dag voorbij zonder een dagelijkse portie Nissan GT-R nieuws. Maar haal rustig adem en maak je geen zorgen, want ik zei: “bijna”…
Zoals we weten is de brute Nissan GT-R SpecV vooralsnog uitsluitend bedoeld voor de Japanners. Die rijden links en dus zit het stuur rechts. Dan kun je wel via grijze kanalen een SpecV naar Europa halen, maar dan rij je dus in een auto met het stuur aan de verkeerde kant (behalve de Britten).
Maar ik zei: “vooralsnog uitsluitend bedoeld voor Japan”. De Japanners zijn heus niet zo egoïstisch en al helemaal niet zo dom om de SpecV helemaal voor zichzelf te houden. Op beelden van de “Best Motoring DVD” is de GT-R SpecV gespot met het stuur aan de linkerkant. Het is dus niet langer de retorische vraag “of” de SpecV naar het westen komt, maar “wanneer” de SpecV naar het westen komt. Ik heb wel weer zin in een relletje met Porsche.

















Jaa!! Eindelijk een links gestuurde.
Nu nog even geld sparen…!!!
Wat een wagen blijft het toch.
achtervleugel eraf!
Heeft die normaal geen andere uitlaten ? :s
die velgen zijn fout
Ziet er erg goed uit in et zwart, past beter bij de zwarte delen in de voorkant en aan de onderkant. De velgen maken et wel af qua kleur, miss een beetje saai maar et design van de GTR vind ik al spannend genoeg en et hoeft van mij niet zo wild. En ook nog links gestuurd. Nu nog et geld :(
En idd andere uitlaten als die van de gallary, een verbetering naar mij mening.
Aangezien de GTR steeds vaker in Nederland gespot wordt, moeten jullie ook eens gaan rijden met dit monster. ;)
[on-topic]
Maar ben benieuwd wie eerder is, Amerika of Europa. De bron van dit bericht geeft me direct het antwoord. Europa, gedeelte van Azie of het Midden Oosten.
Sweet!
Lukt me niet om de meerwaarde van de V-spec in te zien. Hij is gewoon teveel een consessie.
Ik snap best dat de nieuwe onderdelen los een smak geld kosten, maar toch zou ik liever naar een goede tunert gaan.
Fantastische auto maar door al die berichten ben ik GT-R moe geworden. Ik sla standaard GT-R berichten over.
Ziet er wel verdomd goed uit in alles zwart.
@JPM
ik zie het… ;p
@JPM
Grappig, is het je dubbelganger die deze post heeft gelezen en een reactie heeft geplaatst? :P
@ JPM
Secretaresse ingehuurd voor deze post?
Sorry spui11 :D
Jaja dat was de laatste keer :) tenzij er echt iets nieuws te melden valt.
lelijke bak blijft het toch
en de “achterbank” ziet er ook al cheap uit :P
@///M
Dat zijn RAYS; heel licht.
Ik vind ze juist mooi!
mensen hou toch eens op met die commentaar op die velgen. je kan er toch niks aan doen en ook niet betalen dus hou eens op!
Peter van Merksteijn Jr. heeft zo’n ding besteld.
@ Guido
Ja, die matjes daar, is dàt een achterbank??? Als dat ding keihard aanzet, zoals wel eens kan voorvallen, vliegt je hoofd toch achterover met mogelijks een schedelbreuk, zware hersenschudding, whiplash, gebroken nek en ook nog eens een kramp tot gevolg?
De vraag die echter blijft staan is: komt hij nar Europa of is het US only?
En als het US only is: hoeveel nuchtere hollanders zullen voor ongetwijfelt een flink bedrag (aanschaf, importkosten, bpm, snelheidsmeter om laten bouwen, keuring…) en een hoop moeite een Datsun importeren die ze niet eens bij de dealer kunnen brengen voor een beurt.
[url=http://www.plaatjesupload.nl/bekijken/1275885.html][img]http://www.plaatjesupload.nl/bekijk/2009/02/03/1233651985-140.jpg[/img][/url]
Die foto’s kunnen gewoon gespiegeld zijn, kijk maar hierboven
Na het zien (HOREN) van het filmpje van de 360 mondena… weet ik het al…
het wordt een 2e hands 360!!! laat de GTR maar zitten!
al die foto’s zijn nep, neem het plaatje van het interieur, zoals rik3 al zei, draai ze met behulp van paint en je ebt de originele foto met het stuur aan de rechter kant.
Snap niet zo goed waarom die zwarte schoenendoos er nog zit tussen de “weggehaalde” achterbanken.
In combinatie met die lapjes stof, vind ik het een beetje goedkoop ogen.
Waarom niet een mooi doorlopende bekleding zoals in de GT3.
Geef mij ook maar een gewone GTR. Haal ik zelf de achterbanken er wel uit.
Dit vind ik echt niks.
Foto’s zijn niet nep. Kijk eens naar het gaspedaal.
@ jan rap:
inderdaad zweet… krijg het er ook warm van… wat een bak…
Rays Engineering TE37, toppie velgen.
Zet maar op de oprit.
Foto’s zijn inderdaad niet nep, want er staat een logo op het stuur en de wijzertjes gaan van links naar rechts.
http://www.gtrblog.com/media/blogs/gtrblog/VSpec/lhd-specv-003.jpg
hele mooie auto effe spare en je hebt er een
achterbank is ook nie egt al te ruim maarjah dat hoeft ook nie bij zo’n supercar!! toch?
@CRASH
Ik denk dat die daar met een reden zit ;)
Harstikke mooie auto en nu maar hopen dat de bankrekening ook gaat meezitten de komende jaartjes :P
Volgens mij kloppen die uitlaten niet….
zoooooooo kan niet wachten tot ik hem heb ;)
‘k Vind de GT-R een prachtige wagen, maar volgens mij is hij zijn cult-status kwijt.
Als je een R34, of R33 V-spec ziet rijden, dan dwingt die meer respecta af.
De R35 is teveel een precisie ontwerp geworden…
Heerlijk, dit vind ik nou echt geweldig. Zo hoort een GT-R te zijn :D
Btw, de foto’s kloppen wel, kijk maar naar de eerste foto. Daar zit het stuur rechts, en de cijfers op het bord erachter kloppen gewoon. Ze staan niet achterstevoren. Mooie post! Respect (H)
Ik zie hem liever in standaard gtr-trim
@ Rik3
Jouw versie heeft het gaspedaal aan de verkeerde kant en normaal gesproken staan de wijzers op het dashbord naar links als er geen beweging is. Ja het zou een fotoshop KUNNEN zijn, maar dan is het een hele goede.
Conclusie: echt