
Wat was dat genieten zeg, gisteravond. Kan niet wachten tot het dinsdag volgende week zondag is. Ben jij nog toeterend rond gaan rijden door de stad? In Rotterdam reed deze dikke oranje CL rond in de stoet van oranje versierde auto’s. Respect!
Er kwamen al wat flinke oranje auto’s voorbij hier op Autoblog. Daaronder ook zeker wat Mercedessen. Dit is tot nu toch wel de dikste die in Nederland is opgedoken. Bewegend beeld op 22 seconden.
En er komt in elk geval nog een wedstrijd. Dus, laten we zeggen: als je nog iets diks hebt staan: ga lekker aan de slag met dat oranje plakplastic (wel oppassen voor de kit…). Overigens: áls we die finale nou halen, beplak dan eens een niet-Duitse auto, want de kans is groot dat… Dus neem liever iets Frans, Engels of Italiaans.





Neem een oranje Spyker.
hij blijft mooi!
voor 1 keer kan ik als belg leven met de kleur, de wagen daarentegen is goddelijk. btw proficiat met de verdiende overwinning!!
Waarom veranderen Nederlanders in een klap in Neandertalers?
Het feit dat een CL600(lijkt mij tenminste zo) het meest bijzondere oranje stuk speelgoed is in Nederland zegt wel een en ander over de kleurkeuze op auto’s. Ik bedoel, een Gallardo of Murciélago hoort in het oranje, verder is het wrappen nog een optie, maar anders zou ik nooit een auto in het oranje nemen. Respect dus!
@Vinny_93: een seat is anders ook niet slecht in het orange
Oh en trouwens, ik vind een 360 F1 iets specialer dan een standaard Mercedes S-coupé. Maar dat is mijn vizie.
@ Vinny_93: Dat is ook mijn visie. Het ‘de dikste’ slaat op oranje Mercedessen in Nederland.
@Vincent van B: Las het net over, zoals het er zo staat is het inderdaad de dikste met ster.
Ik maak me meer zorgen over paars-plus met pvda, groenlinks, d66 en vvd.
Hehe, ik kwam hem ook tegen, op de avond dat NL tegen kamaroen moest… het is een 500tje
@ vinny 93
Volgens mij is het een CL500, gezien de uitlaten;)
ik zou toch echt ff lekker een donutje of burnout gemaakt hebben ;)
Poe, ik was in Rotterdam, ging behoorlijk los daar:P
en staat “oranje” dan ook op zijn kenteken ??
want als dat niet zo is ..
dan is dat leeeeeeeevensgevaarlijk ..
Het is een cl 500, kenteken is 57-htk-4 kijk maar op rdw
Dit is pas in stijl en niet in dat Duitse blik
@P@trick: Noem je dat stijl.Is gewoon een snelle saab!
57-HTK-4 volgens RDW:
Merk: Mercedes-Benz
Handelsbenaming: CL500
Kleur(en): GRIJS
In stijl na de finale? Een donkervoort en een Spyker in Oranje … niks Duits, Italiaans of Frans .. lekker chauvinistisch zijn.
Heb die mercedes op de snelweg gezien hij ging toen volgas egt een lekkere sound heeft ie!
Doe het dan goed!
@F612S: lol… :D
Gelukkig is het folie!
Een C3 Pluriël zullen jullie wel niet dik genoeg vinden hè? ;)
@mb man: Je weet dat die opmerking nergens op slaat?
Een spijker heeft weinig met stijl te maken.HEt is meer een lomp vehikel en dat is mijn mening.
@mb man: Dat mag je vinden. Maar met Saab hebben de huidige auto’s van Spyker 0,0 te maken natuurlijk.
ik hoop dat dat een afneembare wrap is, het is wel een hele lelijke kleur voor op een cl
die mercedes is van boogie boogie car center @rotterdam haha
@mb man nutteloze uitspraak, denk dat je dat hopelijk zelf ook wel doorhebt !
@P@trick: nee helemaal niet!
In Eindhoven rijdt ook een oranje SL rond. Met velgen/wieldoppen in de vorm van een bal.
Zo’n oranje Spyker is inderdaad wel beter ;)
maar deze cl vind ik ook wel echt vet hoor!
Niet mis, alleen liever ne rode!
Heerlijke bak, niets mis mee. Nu nog dat Nederland in de finale wint van Duitsland want dan ga ik mn auto oranje wrappen en naar duitsland!
deze wagen zien rijden op de maant in rotterdam.
dank je wel dat je mijn cl mooi vindt ampi