
Ook zo benieuwd of de Nissan GT-R echt sneller is dan een Enzo op het Top Gear circuit? Vergeet dan niet om vanavond naar Top Gear te kijken!
En wat kunnen we nog meer verwachten? Jeremy en James hebben allebei recent een klassieker gekocht, James een Rolls-Royce Corniche Coupe en Jeremy een Mercedes 600 (zonder carkit). En het leek de producenten wel leuk om te kijken welke auto praktischer is.
Verder gaan de heren nog onderzoek doen naar off-roading en jagen. Wat dat precies met auto’s te maken heeft weet ik ook niet, maar daar komen we vanavond wel achter.
mmmh… ik hoop dat ik het deze keer niet mis!
Is de uitzending van vorige week nog ergens te bekijken? Op dat iPlayer gedoe van de BBC is die uitzending al de hele tijd niet beschikbaar.
Héél apart…
Als ik op BBC Ceefax of mijn digitale decoder kijk dan staat dat ze de GT-R over de Fuji track jagen en NIET over de Top Gear track.
Zou betekenen dat die tijd op Wikipedia bij voorhand al gelul is…
@Ivan: alle afleveringen van Top Gear kan je in heel goede kwaliteit downloaden via http://www.finalgear.com. Vaak staan ze de volgende dag er al op.
haha
ik ga zeker kijken
bedankt voor de tip
ik vind dat ze de rs6 op de track moeten zetten :) kga vanavond zeker kijken!
And don’t forget The Stig, who’s dried off from last week, but unfortunately forgot to wash so now he stinks of mold.
But that didn’t stop him from diving into the GT-R; a car that has been a giant killer around the Nurburgring, but will it cut the mustard on the only track that actually matters?
dat staat op http://www.topgear.com, dus ik denk dat het rond hun eigen track zal zijn dan :)
-edit: check!-
Bijna alle afleveringen, van begin tot einde, staan ook op Youtube.
MAAR: kwaliteit is ondermaats, niet alleen van dit maar alles op Youtube.
Goeie beelden vind je wel op http://www.gametrailers.com, echter wel belastend voor je internetverbinding. Zoeken op media, en dan users media aanklikken.
Afgelopen paar afleveringen gemist. Jammer, jammer. Ga ze ook niet op YouTube zien, ondermaatse kwaliteit en eerst 569 uur zoeken naar t goeie filmpje.
Afgelopen vrijdag ook al geen herhaling van TG. Curieus?
@Ivan : ga naar garagetv.be, categorie auto en motorsport, deftige kwaliteit
geer/goor en rene gaan vanavond met een budget van 20 pond sterling een klassieker kopen en rijden em helemaal kort ..
en da,s lache joh ..
want ze komen niet uit amerika dus is het ook geen “heiligschenis” maar echte pure britse humor ..
k had me vorige week helemaal kapot gelachen met die race door Japan.
Jezza die bij iedere camera maar een masker voor doet van een of andere politicus met autohaat ofzo (niet helemaal meegekregen) en Hamster en May die met dat vertaal apparaat lopen te kloten waar ze niks aan hebben omdat ze het antwoord niet kunnen verstaan:P
Het jagen gaat over een SUV die getest word. Hierbij wordt er een echte engelse jachtpartij (incl honden) nagebootst… Vraag me niet hoe ik het weet :D
En voor de Belgjes: elke maandag wordt TopGear ook uitgezonden op Canvas ;)
Ja, en dan kijk je naar seizoen 1 of 2 waarschijnlijk?
Wat moet ik toch zonder jullie!!!!
kijk .. dat er altijd acteurs in het publiek zitten om af en toe iets “spontaans” te roepen en om beledigt te worden .. ala ..
maar ze zijn inmiddels toch wel ervaren genoeg om dat discreter te doen ..
Geweldig met die benz en die rolls in die parkeer garage.
“Benz > Rolls” blijkt maar weer.
Moeten we geen condeleanceregister voor Jeremy openen?
Wie wordt trouwens zijn vervanger?
@Rick dos: wat bedoel je met vervanger ? :s jeremy stopt er toch niet mee !? :s
heerlijke afl trouwens, ‘k lag weer strijk! maar ik snap niet wat er altijd zo grappig is wanneer jeremy altijd zegt: i went on the internet, and i found this! en dan tonen ze gewoon het publiek :s what’s the deal with that ? :s
@Dos: Bespeur ik enig sarcasme :p ?
@De Nou en Suprageex
Wat?! Gaan jullie me nou vertellen dat het allemaal in scene was gezet?
@De Nou
Als Jeremy zegt “I went on the internet, and I found this” dan laat hij porno zien, het publiek ligt dan in een deuk vh lachen maar de BBC kan dat uiteraard niet uitzenden.
Mis Rolls is beter dan Benz. Veel toffere bedrijfsfilosofie (zoals May zei: als je als Rolls werknemer sprak van “handeling and preformance” werd je ontslagen… prachtig). Altijd aan schitterend interieur. Ze zijn mooier en romantischer. Een auto moet niet beter zijn dan een andere, hij moet leuk zijn om te bezitten. Een Benz is veel te vernuftigdtdt en daardoor saai
Hamster was wel schitterend met de peugiot: “Als je dit kunt maken, waarom heb je ons dan al die jaren gepest met al die rommel van jullie”.
Die nieuwe sport zie ik wel zitten. De eerste echt motor sport die leuk is om naar te kijken.
Not too bright eh “De Nou” ? ;)
aahzo :D thx voor uitleg ;) kdacht eigenlijk dat hij een beschamende foto van de hamster ofzo toonde
@Dos, wat in scene gezet? Dat Clarkson ‘opgegeten is’ door een bende jachthonden?
weet iemand wat de naam van die auto is op die lijst met ronde tijden, die ergens bovenaan staat en ver buiten het bord uitsteekt?
je hebt ook koenioeoigineninegniiefseegeigeegggg (koenigsegg), die uitzending heb ik ook gezien.
maar die andere?
@joris: je hebt de Koennigseg with TopGear Spoiler.
De eerste is de Ascari a10
@Suprageex
Ja!
wat was de rondetijd van de GTR? ik heb het helaas niet kunnen zien…
@Dos: dacht je nu echt dat BBC, die niet eens het woord ‘Fuck’ laat uitspreken op tv, niet genoeg veiligheidsmaatregelen zou nemen? Denk je nu echt dat ze die aflevering nog uberhaupt zouden uitzenden? Thrust me, May en Hammond zouden het dan ook niet staan zeggen met een smile van hier tot in Tokyo :D
Don’t worry JC isn’t dead.
1:19:5 , niet ?
@geex
O, gelukkig maar. Phew. Pak van m’n hart. Kan ik de doos Kleenex ook weer opbergen!
@Dos, laat ze niet te ver weg. Als er nog eens hardcore wagen-porn komt: It might come in “handy”, if you know what I mean :D
@sebastian: volgens mij was de tijd 1:19,7 net iets sneller dan de Scuderia dus…. amazing time, maar ik heb ook weinig auto’s gezien die zo snel rond gingen zonder dat het echt op/over het randje leek… Beetje gooien en smijten, maar nooit “out of control”
@geex
Iiiiiiiieeeeuw!
Alhoewel….. :D
@Dos: 99-100, ander hand ;)
jongens echt waar ik heb denk ik nog nooit zo gelachen, en nee niet om dat ofroad gedoe of die oude rolls en mercedes. nee ik heb me verrot gelachen toen ik zag dat de nissan gtr sneller op het topgear circuit was dan elke porsche,mclaren,mercedes,bmw,lotus,corvette ga zo maar door… zelfs dan de carrera gt!!! en die nissan ziet er nog goed uit ook.tsjonge wat een wagen.ik heb meteen mijn oom(eigenaar van een 997 turbo) opgebeld om het even in te wrijven, en die was op zijn engels gezegt duidelijk ”not amused”. vindt trouwens heel erg vreemd dat er niks over de nissan wordt gezegd hier, zijn we een beetje sprakeloos jongens!? en bespaar me dat ”zonder gevoel” gelul jeremy zij zelf dat de auto je echt betrekt bij het rijden.de gtr is de beste sportwagen punt.(lacht zich nog steeds kapot)
De rondetijd was 1:19:7 en daarom blijft ie achter een Ascari A10, Koenigegg, MC12, Enzo en de Ariël Atom. Maar het is verruit de snelste auto met een achterbank, en die ook luxe kan zijn.
@autoblogger: seizoen 10 toch?
@frasker en wOoOdy
dus we kunnen van geluk spreken dat die luxe achterbank erin zat! anders was de enzo ook gesneuveld… :cry:
ferrari vernederd door een achterbank… :cry: ;)
Niet alleen die achterbank, denk aan die idiote box tussen de twee stoeltjes achterin :P
die terios maakte een lekker geluidje :P
Die GT-R was gruwelijk snel.
Die sticker op die Terios vond ik helemaal da bomb, en dan zeker die staart op de achterkant :D
Verder was wel te verwachten dat de GT-R een hele snelle tijd neer zou zetten. Ook mooi vond ik toen May zonder benzine kwam te staan bij die bouwvakkers: ”Jezza help, i think i’m going to get raped or something”
Zeer goeie aflevering, hilarisch van het eerste tot het laatste. Heb wel genoeg van de “stars in reasonably priced cars”..
Zie de hele aflevering hier:
http://www.thetycho.com/news_topgear_gtr_stig.htm
Stig met GTR in Part 1.
Tycho
Weten jullie het echt niet… Als je een aflevering gemist heb moet je gewoon naar Finalgear.com gaan… daar kan je alles afleveringen D/Len en in goede kwaliteit ook nog…. Ik denk zelfs voor dit seizoen dat elke aflevering zo’n 700 MB is…. dus goede kwaliteit en geen Youtube schijt… :p
Maar dat met Jeremy z’n nek, was dat echt? Want ik weet uit ervaring dat sommige auto’s breakneck speed letterlijk nemen. :twisted:
@ Rick dos
Don’t you know better? You know what I’m talking ‘bout. Zo naïef ben ik blijkbaar toch niet. ;)
Weet iemand trouwens hoeveel toeren die GT-R ongeveer deed in de ‘Followthrough”? Wàt een geluid!!!! Zoiets van ‘nnnnnieeeeeeeeeeeeeauuuuuuuuuuuwwwww’! :P
En de tijd: die Ascari, Koenigsegg, Ferrari en Nissan zijn allemaal pussies vergeleken met de Caparo T1: 1.10.6. Sneller dan een ******** Ultima GTR720 FOR CHRIST SAKE!!!!
Grappig hoe iedereen nu niks meer te zeggen heeft, omdat het bewijs geleverd is …
@de vlaeminck
Dus, nu de GT-R al die andere wagens heeft verslagen maar de Caparo T1 erbij halen?
@ jdm
Nou, als jij denkt dat ik de tijd van de Caparo T1 erbij haal om een ongeschreven statement te maken ipv uit puur ontzag dan heb jij het mooi mis! Ik begin de GT-R zelfs leuker en leuker te vinden! Hij is zo bizar vlug, intelligent ontwikkeld en toch o zo goedkoop! Maar dat wil zeggen dat wss binnen een jaartje of 2 iedereen er 1 zal hebben. En het prijsverschil zit hem wel degelijk ergens: aan lage snelheden is de GT-R alles behalve spannend, en dat is nu toch wel 1 van de dingen dat die auto veel zal doen. Ik denk dat zo’n 1 eigenaar op 6 zijn GT-R zal gebruiken om te doen waarvoor hij gemaakt is. En de reden dat ze zo saai zijn bij lage snelheden is denk ik omdat Nissan meer doet dan alleen maar supercars maken, dus hebben ze ook minder ervaring. Ze kunnen een vlugge auto maken, maar merken die al jaren met supercars bezig zijn, weten hoe ze er een hebbeding kunnen van maken, door looks, prestaties en karakter te vermengen. En daarvoor heb je echt ervaring nodig.
Btw ik zette gewoon Ferrari, Koenigsegg, Ascari en toevallig ook Nissan op hun nummer. Hoef je daarom zo ‘ik ben alwetend en wist wat de capaciteit van deze Nissan ging zijn vooraleer ze uitkwamen’ te doen? Want je overtuigt weinig. Ik denk zelfs dat ik de GT-R beter ken dan jijzelf. Zeg mij eens (zonder op te zoeken) wat er uniek is aan de AWD van Nissan en de gewichtsverdeling van de aandrijving.