• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Renault Megane RS vanaf 31.390,- euro

Auteur: Dennis, gepost 29 oktober 2009 om 17:10 – 62 Reacties

Afbeelding Renault Megane RS vanaf 31.390,- euroAfbeelding Renault Megane RS vanaf 31.390,- euroAfbeelding Renault Megane RS vanaf 31.390,- euroAfbeelding Renault Megane RS vanaf 31.390,- euroAfbeelding Renault Megane RS vanaf 31.390,- euroAfbeelding Renault Megane RS vanaf 31.390,- euroAfbeelding Renault Megane RS vanaf 31.390,- euroAfbeelding Renault Megane RS vanaf 31.390,- euro

Renault Megane RS
Renault heeft een prijskaartje aan de Megane RS gehangen. Vanaf 31.390 euro mag je er ééntje op komen halen.

De potente specificaties hebben we onlangs nog met je doorgenomen, maar voor de volledigheid even het kortetermijngeheugen opfrissen: een 250 pk sterke 2.0 liter turbomotor met 340 Nm koppel is goed voor een acceleratie van 0-100 km/u in 6,1 en een top van 250 km/u.

Standaard is de Megane lekker sportief aangekleed, maar voor wie nog wat extra euro’s te verspijkeren heeft, staat er nog genoeg op de optielijst, zoals onder andere:

  • Recaro-sportstoelen in de kleur geel/antraciet, gele veiligheidsgordels en gele accenten in de portieren, samen 1.495 euro.
  • Pack Essentiel (295 euro) met elektronisch geregelde bi-zone airconditioning en automatische activering van verlichting en ruitenwissers.
  • Pack Visibilité (995 euro) biedt onder meer bi-Xenon koplampen en fraaie LED-verlichting in de voorbumper.
  • Renault Sport Monitor in combinatie met een Arkamys-audiosysteem met stuurbediening, een USB-/MP3-aansluiting en een Bluetooth-applicatie voor handsfree telefoneren, samen 695 euro.
  • Multimediasysteem bestaande uit een luxe DVD-navigatiesysteem, 6-CD-wisselaar, MP3-ondersteuning en Bluetooth voor 1.995 euro.
  • Pack Chassis Cup 1 (1.995 euro) omvat een nog sportiever Cup-chassis met sperdifferentieel en door de speciale 18-inch wielen zichtbare rode remklauwen met Brembo opschrift.
  • Pack Chassis Cup 2 (2.595 euro) biedt boven op de extra’s van het Pack Chassis Cup 1 19-inch lichtmetalen wielen.
    • De vergelijking met de Ford Focus RS had je toch ook al gezien?

      Ook interessant!

      • Mijn Auto: Renault Mégane RS van Thom
        Mijn Auto: Renault Mégane RS van Thom
      • Gespot - Mégane RS Trophy van een vlotte moeder
      • Volledig elektrische Renault Mégane ziet er zo uit
      • Dít wordt de nieuwe Renault Megane!

      Nieuwste artikelen

      • Koop deze puike Aston Martin voordat het te laat is
      • Superschattig Kevertje heeft een geweldenaar onder de kap
      • Kijk, deze moderne auto heeft geen verblindende koplampen
      • Meest ongepaste auto voor vleugje F1 krijgt een vleugje F1
FacebookTweetPinLinkedIn

megane, megane-rs, Renault

Vorig bericht: « Aston Martin DB2 voor recordbedrag geveild
Volgend bericht: Politiespeeltje dat het nooit echt geworden is »

Lees Interacties

Reacties

  1. jelamo zegt

    29 oktober 2009 om 17:15

    je krijgt m gewoon voor niks!! =D

    Login om te reageren
  2. Jip zegt

    29 oktober 2009 om 17:15

    nette prijs. Al helemaal als je ziet dat het maar 6000 euro meer is dan een 116i van BMW.

    Login om te reageren
  3. zed zegt

    29 oktober 2009 om 17:18

    Sjah, nette prijs misschien, maar het blijft eent Renault hoor ;)

    Login om te reageren
  4. ruud zegt

    29 oktober 2009 om 17:19

    kijk das een hoop auto voor weinig geld.
    prestaties waar mijn Audi A4 avant 1.8T niet aan kan tippen.

    Login om te reageren
  5. RaKiM zegt

    29 oktober 2009 om 17:20

    en na hoelang rijden krijg je pech met dit ding want het blijft idd een renault

    Login om te reageren
    • yanktank zegt

      29 oktober 2009 om 17:26

      @RaKiM: wat zeiken jullie noou ferrari’s en Lambo’s v;iegen de hele tijd in fik (dat zie ik hiermee niet zo snel gebeuren)bijna niemand die ik hier daarover hoor klagen. op een of twee keer na dan.

      Login om te reageren
  6. yanktank zegt

    29 oktober 2009 om 17:22

    met z’on prijs heeft de concurentie alleen nog een kans als de rij eigenschapen waardeloos zijn of ze een vijfdeurs versie hebben.

    Login om te reageren
  7. GR zegt

    29 oktober 2009 om 17:23

    is er al iets bekend vanaf wanneer hij leverbaar is/ bij de dealers komt te staan?

    Login om te reageren
  8. Mairsil zegt

    29 oktober 2009 om 17:24

    Pff, 18000 euro minder dan die Focus RS, dat lijkt me opeens een hele simpele keuze.

    Wel gek dat het cup chassis hier zoveel duurder is. De cup chassis upgrade van de Clio RS is maar 400 euro ofzo.

    Login om te reageren
  9. smokin zegt

    29 oktober 2009 om 17:24

    Is dat de NL prijs, of komt er nog zo’n 15.000 euro BPM overheen?

    Login om te reageren
  10. Jesper zegt

    29 oktober 2009 om 17:27

    Laten we even stellen dat je voor 35k de auto hebt zoals je hem wilt, dus incl. metallic lak, Recaro stoeltjes, Climate control.. dat is toch wel een schep minder geld dan een Focus RS t.w.v. 50k + opties e.d. :o

    Zoals JC zou zeggen; “It’s the bargain of the century”

    Login om te reageren
  11. EJS zegt

    29 oktober 2009 om 17:36

    Klinkt alsof het prijstechnisch ook nog interessant wordt ook! En ik vermoedt dat dit dan wel niet de Focus RS zoek rijdt, maar wel de Golf R en de Audi S3.. Lijkt me best een redelijk deal!

    Login om te reageren
  12. MrJones zegt

    29 oktober 2009 om 17:42

    @EJS, Focus RS is idd iets te hoog gegrepen.

    En ik zie dat hier veel mensen zeggen dat de kwaliteit van renault slecht is dan durf ik zelfs te zeggen dat dat hardstikke mee valt.. (van de 10 renaults krijgen er 2 pech..)

    Login om te reageren
    • EJS zegt

      29 oktober 2009 om 17:43

      @MrJones:

      ja, das ook niet zo gek, en die heeft ook wel héél veel pk’s meer..

      en ach, die mensen leven gewoon nog ene paar jaar terug, toen Renault wat elektronica-storingen had. Ze vergeten er wel eventjes bij dat Mercedes die ook had, en dat meer merken die wel eens een of twee jaartjes hebben..

      Login om te reageren
  13. MDA zegt

    29 oktober 2009 om 17:51

    @EJS: kijk eens aan: http://www.autoblog.nl/archive/2009/10/28/video-megane-rs-vs-focus-rs

    u roept, wij draaien! :-)

    Login om te reageren
    • EJS zegt

      29 oktober 2009 om 17:53

      @MDA:

      die heb ik gekeken hoor;) maar vond dat maar een stompzinnig gebazel van die vent, nogal eentonig;) En er kwam eigenlijk niks uit wat iedereen met een héél klein beetje autokennis niet al wist;)

      Login om te reageren
  14. Vincenzo zegt

    29 oktober 2009 om 17:53

    tis nou niet echt een schoonheid. Doe mij de Milano QV maar binnenkort.

    Login om te reageren
  15. Megakix zegt

    29 oktober 2009 om 17:54

    In de league van de Seat Leon Cupra (265 PK); de Leon is alleen gedateerd van binnen, de Megane is dus alleszins de beste keuze ! Gave kar !

    Login om te reageren
  16. Willem vd Velde zegt

    29 oktober 2009 om 18:02

    Ik vind het een mooie wagen, maar die neus kan ik maar niet aan wennen…

    Het zwarte van de bumper in kleur, het logo weg en misschien op het stuk tussen motorkap en bumper wat meer een grille??? Maar ff met renault mailen over een facelift model :P

    Owja, volgens mij kwam ik er gister een witte tegen, was iig een stuk dikker dan de gewone.

    Login om te reageren
    • yanktank zegt

      29 oktober 2009 om 18:07

      @Willem vd Velde: een grote grille het geen peugot.

      ik bedacht net eens hoe zit het met de clio rs? ja hij is 3a4 duizend euro goedkoper maar ik denk dat de meeste mensen het er voorover hebben.

      Login om te reageren
  17. markos zegt

    29 oktober 2009 om 18:10

    Renault = Rottigheid En Narigheid Achtervolgt U Lange Tijd ;)

    Login om te reageren
  18. Ralph zegt

    29 oktober 2009 om 18:17

    Ik wil deze maar dan met automaat (ja ik weet het, dat is als vloeken in de kerk hier). :(
    Waarom maakt Renault nou nooit een vlotte RS met automaat ?
    Wordt gewoon gedwongen om voor een Golf GTI of Leon FR/Cupra te gaan.

    Login om te reageren
    • EJS zegt

      29 oktober 2009 om 18:21

      @Ralph:

      Lijkt mij ook een goed idee, dan kan m’n moeder er ook in rijden!(6)(linkerbeen functioneert niet zo goed maar door een ongeluk)

      het valt dan echt op dat je, idd tenzij bij vag, of bij Mercedes(maar die heeft niks in dit segment), aangewezen bent op tragere uitvoeringen;)

      Login om te reageren
  19. PRO_CEE'D zegt

    29 oktober 2009 om 18:27

    Op zich is deze auto best wel mooi maar waarneer je deze auto van de voorkant ziet aan komen rijden dan komt hij echt heel lomp over een keer reed zo’n auto achter me en ik keek in mijn binnenspiegel van me auto en dan kom deze auto heel lelijk over.

    Login om te reageren
  20. Willem vd Velde zegt

    29 oktober 2009 om 18:34

    Zoiets lijkt me dus wel wat, het oude grilletje (A)

    Login om te reageren
  21. DD zegt

    29 oktober 2009 om 18:35

    Is de voorkant al af? :lol:

    Login om te reageren
  22. roadronner zegt

    29 oktober 2009 om 18:39

    Na het zien van de foto’s en de specs is het advies: doorsparen voor een Focus RS!

    Login om te reageren
  23. Timmie zegt

    29 oktober 2009 om 19:00

    Dat is ongeveer €1,000 meer dan de vorige RS. Da’s vrij netjes. Als ik me niet vergis valt deze motor ook in dezelfde fiscale categorieen als de vorige RS ( 211 pk). De auto ziet er zeer laag en gestroomlijnd uit, maar ik vind de voorkant wat chaotisch, zeker met die golvende lijn aan de onderkant.

    Login om te reageren
  24. w0o0dy zegt

    29 oktober 2009 om 19:07

    Wie gaat er voor dit geld een kale 200pk Golf Gti kopen ipv deze? En wie koopt er nog een Leon Cupra of Mazda MPS? Wat te denken van de Focus St? Ik denk dat Renault met deze prijsstelling weer leuk zaken kan gaan doen…

    Login om te reageren
  25. RaKiM zegt

    29 oktober 2009 om 19:07

    @ yanktank
    nee een renault heeft gewoon niet genoeg power om in de fik te vliegen

    Login om te reageren
  26. Henk zegt

    29 oktober 2009 om 19:24

    Dit is een mooie prijs! Al is het ook weer geen koopje, want uiteindelijk zal blijken, dat het 0-100 verhaal, één seconde langer zal duren. Mazda MPS zal zelfs wat betrouwbaarder zijn, dus zie geen verschil, behalve het uiterlijk. Die Ford RS is trouwens overpriced in Ned. jammer!

    Login om te reageren
  27. Tiger zegt

    29 oktober 2009 om 19:58

    Dat scheelt wel erg veel met de Focus RS, meer dan €18.000,-! De Focus RS is wel beter (zeggen ze in het filmpie) maar dat mag dan ook wel met dit prijs verschil.

    Login om te reageren
  28. MLTB zegt

    29 oktober 2009 om 20:05

    En de kont :

    Login om te reageren
  29. audirijder zegt

    29 oktober 2009 om 20:10

    het blijft franse rommel

    Login om te reageren
    • SimonMc zegt

      29 oktober 2009 om 22:20

      @audirijder: Ja, en audi is een emotieloos grijs massaproduct, de ene kopie na de andere.De “he de buur heeft een audi, ik dan ook!-mentaliteit.

      Ow nee wacht, dat is wéér een niet onderbouwde mening…

      Login om te reageren
  30. GOD zegt

    29 oktober 2009 om 20:14

    Het oog wil ook wat. en die van protesteren nou eenmaal als ze de Megane zien. dus dat word dan toch maar de Focus RS ondanks flink bijbetalen.

    of ik leg iets minder bij en haal gewoon 2 Megane’s en ga dan bedenken wat ik met 2 Megane’s moet.

    Login om te reageren
  31. christophe zegt

    29 oktober 2009 om 20:20

    Ik word er echt niet warm van , qua ontwerp gaat renault hier wel lekker de mist in , echt lelijke auto naar mijn mening. Neem nou de clio , die heeft sinds de facelift ook een spuuglelijke voorkant. Jammer want deze auto had veel mooier kunnen zijn.

    Login om te reageren
  32. Pantoffeldier zegt

    29 oktober 2009 om 20:43

    Wat een lelijke auto…..

    Echt weer typisch renault, ze kunnen niet ontwerpen en ontwikkelen….

    Die koplampen weer zo groot…..
    En ze willen iets bereiken wat ze niet kunnen, namelijk een soort luxe auto voor lagere prijs.

    Login om te reageren
  33. Dirk zegt

    29 oktober 2009 om 20:59

    Prachtige auto.
    @ Audi rijder verklaar u nader.
    Ik heb nochtans heel slechte ervaringen met Audi moet ik nu ook schrijven Duitse Rommel?
    Mijn BMW was ook een maandagauto met veel problemen en toch beweer ik niet dat BMW een slechte auto is.

    Login om te reageren
  34. AMG Powerrr zegt

    29 oktober 2009 om 21:53

    En dan ren ik met 1000 euro meer naar de VW dealer om een heuse Golf GTI te halen!

    Login om te reageren
  35. super zegt

    29 oktober 2009 om 22:15

    weer zo’n omgekeerde schep (zo’n ding wat je in de grond steekt) motorkap, heb ik vaker gezien, weet niet waar.

    Als hij het blijft doen is denk ik wel een hoop auto/fun voor het geld.

    Login om te reageren
  36. SimonMc zegt

    29 oktober 2009 om 22:22

    Wat zou ie kosten in België trouwens?20.000?

    Klinkt me in ieder geval als een goede deal !

    Login om te reageren
  37. Stefaan zegt

    29 oktober 2009 om 22:29

    sommige mensen die een golf gti verkiezen hebben het nog niet helemaal door denk ik. Vroeger was die een maat voor hot hatches nu is dat de megane

    Login om te reageren
  38. Henk zegt

    29 oktober 2009 om 22:50

    In België krijg je hem gratis, bij een zak chips;-)
    Leuke wagen, maar weer die goedkope voorwielaandrijving, wat het niet af maakt.

    Login om te reageren
  39. arvid jans zegt

    29 oktober 2009 om 23:00

    pantoffeldier je slaat nergens op;)

    Login om te reageren
  40. AMG Powerrr zegt

    29 oktober 2009 om 23:03

    @MrJones,

    dat is 1 op 5 Renaults die met pech komt te staan. Vind je dat nou echt meevallen?

    Login om te reageren
  41. M2_lover zegt

    29 oktober 2009 om 23:42

    Niet slecht maar toch liever de Clio RS Cup… Heb in de Megane RS gezeten in Frankfurt en was er niet weg van…

    Login om te reageren
  42. mark zegt

    29 oktober 2009 om 23:48

    @amg power,

    we weten nu wel wat je van renaults vind maar toch blijf je hier iedere keer komentaar geven op renault. Blijkbaar geil je er dan toch wel een beetje op. Ga dan naar de topics van de kampenelli auto’s met een sterretje er op. Net of dat zo fantastisch is. Al eens een mercedes van een paar geleden gezien die roesten onder je reed vandaan.

    Login om te reageren
  43. clubbtraxx zegt

    30 oktober 2009 om 00:31

    Best een dik ding, jammer alleen dat die voorkant ZO lelijk is dat hij bij mij van de short list zou verdwijnen.

    Maar misschien dat het spuiten in chassis kleur de voorkant beter te pruimen maakt.

    Wie is er goed in photoshop?

    Login om te reageren
  44. troublesome88 zegt

    30 oktober 2009 om 00:52

    Prijs/kwaliteit verhouding vind ik gewoon goed..

    Login om te reageren
  45. Erik zegt

    30 oktober 2009 om 08:40

    Wel bizar weinig geld voor zoveel pk’s. Blijft een Renault, maar toch!

    Login om te reageren
  46. jack zegt

    30 oktober 2009 om 08:53

    @ Mark,

    Alvorens ben ik geen mercedes fan en ook geen Renault fan.

    Maar volgens mij is een blog bedoeld om je mening te geven over een bepaald onderwerp. Zo kun jij dat doen, en zo kan in dit geval AMG power dat doen.

    Gedraag je eigen dan niet zo kinderachtig en respecteer de mening van een ander.

    En idd, wanneer er 20% van de verkochte auto’s van 1 merk kapot gaat is dat behoorlijk veel.

    Ontopic:
    Leuke auto en scherp geprijst. Heb zelf zitten twijfelen tussen een Clio RS en een Abarth, maar op één of andere manier kan een renault interieur bij mij het altijd verpesten.

    Login om te reageren
  47. Waxweazel zegt

    30 oktober 2009 om 10:19

    @ AMG Powerrr :

    Daarom dat de Renault Laguna beter scoort (= betrouwbaarder!) dan de Mercedes C-klasse in de ADAC statistieken. En daarom is het ook dat de Scenic beter scoort dan de B-klasse van Mercedes.
    Uw borrelpraat is al eeuwen oud en toch geloof je je eigen leugens nog steeds.

    Weet eigenlijk iemand waarom die zogenaamde “rare” lip in de bumper zit ??
    Deze is nochtans rechtreeks afgeleid van de F1 aerodynamica en heeft dus wel degelijk zijn nut. Deze is beugzaam en daarom is die ook van plastic.
    De Megane Trophy heeft exact dezelfde gebogen lip en daar helpt het de downforce op de neus en voorwielen te verbeteren.

    Login om te reageren
    • EJS zegt

      30 oktober 2009 om 10:47

      @Waxweazel:

      ze hadden vast ook op een andere, elegantere manier meer downforce kunnen krijgen. De hele voorbumper van bijna elke auto is overigens van plastic, ik denk dat je bedoeld dat ze het om die reden niet geverfd hebben?

      Login om te reageren
  48. Altron zegt

    30 oktober 2009 om 10:57

    Kweet niet wat het is met die megane’s , maar ik blijf ze lelijk vinden.
    Bij die vorige al zo’n über lelijke achterkant.
    En nu hebben ze imo de achterkant wel verbeterd maar is de voorkant weer lelijk..

    Login om te reageren
  49. Willem vd Velde zegt

    30 oktober 2009 om 12:16

    @Altron: Daarom heb ik het oude model grille in dit type gefotoshopped ;)

    Login om te reageren
  50. Frarissimo zegt

    30 oktober 2009 om 15:25

    Over the top gestyled. Renault probeert de juiste snaar te raken maar slaat de plank mis omdat ze niets eigens hebben.
    Ze moeten de Renault 4 opnieuw uitbrengen zoals Fiat dat met de 500 heeft gedaan.

    Login om te reageren
  51. CSL zegt

    30 oktober 2009 om 16:41

    of je haalt een zeer nette tweedehands E46 M3 die je nog veeel meer lol kan bieden en niet te vergeten bijna 100pk meer.

    Login om te reageren
  52. Citrofiel zegt

    30 oktober 2009 om 17:22

    Da’s geen geld! :o Vergeleken met de andere hot hatches is dit een uitstekende aanbieding. Maar ja, ik denk dat veel mensen uiteindelijk uit vertrouwdheid en voor het mildere naar de Golf lopen…

    Login om te reageren
  53. mark zegt

    31 oktober 2009 om 12:50

    @jack

    juist ja ieder heeft recht op een eigen mening daarom geef ik die ook ongezouten. Wat ik dus niet snap en probeer aan te geven is als sommige mensen zo’n afkeer tegen een bepaald merk hebben waarom ze dan blijven posten bij dat bepaalde merk. Ik heb helemaal niks met mercedes dus je zult mij niet snel bij een mercedes topic zien. Je noemt mij kinderachtig maar vind je uitspraken als franse rommel etc. wel serieus te nemen dan. Je zegt dat je geen mercedes rijder bent maar als ik jou gepikeerde reactie zie dan denk ik toch echt dat je in een caravan woont. Btw hoe kom je bij die 20%

    Login om te reageren
  54. Cantago zegt

    1 november 2009 om 15:16

    Maar het blijft helaas een Renault… En mooi is ook anders!

    Login om te reageren
  55. MR2 zegt

    7 november 2009 om 09:15

    wel goedkoop

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North