
We waren van plan de bedrijfs-SLR in te ruilen op een fraaie SLS maar daar wachten we nog even mee. De wachttijd is namelijk opgelopen naar anderhalf jaar, zo bevestigde een woordvoerder van Mercedes Benz Nederland zojuist aan de redactie.
De Nederlandse importeur heeft voor dit jaar zestig exemplaren van de SLS toegewezen gekregen. De vraag overstijgt echter ruim dit aanbod en dus heeft de importeur geprobeerd om extra exemplaren los te weken uit Stuttgart. Helaas zijn er meer landen met hetzelfde probleem, dus de kans is klein dat dit gaat lukken. Nieuwe bestellingen zullen dus uit de productie van 2011 moeten komen, wat inhoudt dat je in de praktijk nog wel anderhalf jaar op je nieuwe Ster mag wachten.
De SLS is dus een succesnummer geworden. En dat is ook niet vreemd, gezien de goede ontvangst door de internationale autopers. De roadster gaat vast bijdragen aan dat succes.
Update: Een nagekomen boodschap van de importeur die e.e.a. nuanceert:
Het is inderdaad zo dat de SLS AMG wereldwijd een enorm succes is. Levertijden van 1.5 jaar zijn in Nederland op dit moment echter nog niet aan de orde. De levertijden in Nederland zitten op dit moment tussen de 6 en de 10 maanden.
Tevens is het correct dat we extra productie hebben bijgevraagt in de fabriek.
Met vriendelijke groet, kind regards,
Aldo Patrick van Troost
Product Manager Mercedes-Benz
S/ CL/ SL/ SLS/ R/ M/ GL/ G-Class,
Maybach & SLR McLaren
AMG & designoMarketing & Communicatie
Mercedes-Benz Nederland B.V.





Oeiii, dan wacht ik nog even met mijn bestelling…
;)
hmmm nee dank je vind hem naam lelijk doe maar iets anders voor dat geld
ik zou zeggen koop gewoon nu meteen een 2dehands SLR! SLR is 10x zo dik.
@Flamingo: Precies!
@RippiN:
De SLR is inderdaad super Ge*l, maar ik vind dat hij wel eens mag vernieuwd worden hij is ondertussen al hoeveel 7 jaar denk ik. Het is te hopen dat Mclaren terug samen met Benz een Supercar zal maken :d
En als je er eindelijk 1 kan kopen dan is er vast al wel een andere sportauto die ‘in’ is.
zo net op tijd
wat gaat er eigenlijk van de prijs af? ik bedoel tijd kost geld
Nee zet hem gewoon naast uw SLR.
dacht ’t niet bloggertjes als je die ong. twee ton kan ophoesten dan surf je gewoon even hier naar: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/changeSortOptions.html?sortPath=price.consumerGrossEuro&defaultOrder=DESCENDING&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelId=34&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de
@Den: Ja, en dan moet die ook nog op Nederlands kenteken. Dus reken er maar een tonnetje bij. Maar je hebt ‘m dan wel ja. ;-)
Vind het niet eens gek dat er 1,5 jaar wachttijd is. Deze auto is gewoon super en de AMG fabriek heeft gewoon een kleine capaciteit omdat al die motoren volledig met de hand door 1 persoon worden gemaakt.
Eén ding is wel duidelijk:
Populair is’ie zeker..
kijk dit is een topic voor cls…een lelijk gedrocht, kunnen geen potten breken in de F1…maar wel een grote smoel.
@Vincenzo: huh? wat loop jij nou weer allemaal te lullen… ik vat het niet helemaal.
Dit valt nog goed mee vind ik, mijn nonkel moest bijna een jaar wachten voor zo’n lelijke VW – Beatle…
echt een super auto, kvind de wachttijd dan ook normaal
Ontopic: Mijn god hoe vaker ik deze auto zie hoe mooier die wordt. Vindt hem zelfs schitterend inmiddels. Klasse gedaan. Geen wonder dat dit een succesnummer is geworden
Nou geen probleem hier hoor, moest toch nog even door sparen voor deze auto
@Vincenzo: Is het moeilijk te verkroppen dat deze AMG Gallardo’s vreet? :lol:
Om te brullen dit! :D
bij auto salon singen staan er genoeg nieuw te koop
bizar .. dat ding is niet heel lelijk maar springt er ook niet uit .. ik vind m vooral erg nep
@ kaje
keep on dreaming dat elke AMG motor door 1 iemand met de hand wordt gebouwd.
Dat plaatje vermeld alleen wie de eindverantwoordelijke was voor de laatste kwaliteitsinspectie
Mja 60 exemplaren voor Nederland is niet echt bijster veel….
ach, zo erg vind ik dat niet hoor, het is en blijft een lelijk mokkel!
@spykerboy: Hoe kan je dit nou een lelijk mokkel vinden en toch als nickname spykerboy hebben? ik bedoel elke spyker is bruut maar wel foeilelijk
dem moeite waard, zou ik zeggen!
als je er een wilt kopen dan kan je hem overmorgen hebben…
als je er een wilt BESTELLEN… duurt het misschien wat langer…
Heeft zo’n auto nou eigenlijk ook een gat voor een USB-stick?
btw
dicht is ie schitterend maar de cabrio wordt echt fantastisch… vindt ik ook meer bij de inborst van de auto passen…
mercedessen hebben iets speciaals ze open zijn…
Misschien eerst eens bij de dealers informeren … dat ze in Utrecht hun auto’s verkocht hebben, betekent gewoon dat de dealers alle beschikbare auto’s hebben afgenomen. Dealers hebben ook onverkocht voorraad besteld … er zullen hier en daar ongetwijfeld nog auto’s beschikbaar zijn.
Anderhalf jaar is nog niks. Ik moet 2 jaar wachten :-(
@AlwinH: Voor een auto die niet als een compleet massa product geproduceerd wordt is 1 1/2 jaar toch best veel, betekent dat ze gewoon op top aan het draaien zijn voor deze auto. bij massaproductie auto’s (a la golf etc.) loopt een wachttijd vaak wat sneller op.
Ik moet nog minimaal 15 jaar wachten voordat ik hem uberhaupt zal kunnen betalen
Ik wacht nog even op de roadster…
@alwinH
maar dat was voor de 458 toch?
Wilde wat exclusiefs bestellen, misschien dan toch maar een Vaneo
@AlwinH
man doe niet zo raar. Wij hoeven niet eens ons hele leven te wachten op een Ferrari die zal er waarschijnlijk toch nooit komen snap je. Wees dus blij dat je 2 jaar mag wachten op een gloednieuwe 458!
@AlwinH
die 2 jaar zijn zomaar om. koop in de tussentijd een Enzo ofzo. komt wel in de buurt van zo’n 458 hoor denk ik
Ik snap het niet wie wil in godsnaam dit gedrocht
@sacha: ik heb toch liever de coupé, of de Black Series.
Anderhalf jaar tijd is wel reteveel. Zouden ze net als bij de G misschien de productieperiode verlengen als die vraagtoename zo blijft doorgaan?
Met een mini cooper ben je beter af.
@Flamingo: Je hebt gelijk, ik heb niks te klagen :-)
Is ook wel weer leuk, zo lang voorpret.
Doe mij maar een Dacia Sandero (Zie Topgear) hahaha
Zet je toch gewoon dat geld dat je er aan ging besteden nog een jaartje op de bank. Kan je dan wanneer je hem krijgt met de intresten ervan een jaartje gratis benzine tanken
Het was al voorspeld… de SLS zal je relatief veel gaan zien.
Al diegene die de SLS lelijk vinden hebben de auto nog nooit in het echt gezien. Beleef me die auto is waanzinnig vet.
18 maanden wachten op een gedrocht waar je nog niet dood in gevonden wilt worden… da’s toch enkel weggelegd voor mensen met een totaal gebrek aan smaak.
@buffalowiesmann & Will: Maar wel allemaal jullie nekken uit de kom draaien mocht er toevallig eentje langsrijden..
@benz: tuurlijk, ff checken welke kamper / onroerend goed maffioso er achter het stuur zit
zijn er dan zoveel Nederlanders die zich dit kunnen veroorloven? Zou me wel verbazen, meer dan 60 is toch erg veel vind ik… of is ie een pak goedkoper dan een slr misschien?
De SLR is de lelijke grote broer van het middelmatige zusje SLS….auto’s die mij niet echt kunnen bekoren.
Maar hoezo is een auto een succesnummer als de vraag het zeer beperkte aanbod overstijgt ? Gewoon marketing vrienden !
@willie: Een kamper heeft doorgaans niet de middelen om zo’n wagen aan te schaffen..
Btw knul, je leeft waarschijnlijk nog in het stenen tijdperk met je vooroordelen.
In die anderhalf jaar kun je dan mooi op zoek naar een originele 300 SL om ze straks netjes naast elkaar te kunnen parkeren, gewoon omdat het moet….
@benz: in het stenen tijdperk waren er in ieder geval nog geen kampers, want toen waren er nog geen benzen ;)
@willie: Nee, dat is waar. ;)
Al is dat vooroordeel erg clichématig..
Hmm … ‘bijgevraagt’. Die perslui van Mercedes zijn ook niet al te snugger.
@pordon als je aan mensen gaat vragen zullen meer mensen de sls lelijk vinden dan spykers hoor kweenie ;)