• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Team Fatamorgana op koers voor Dakar

Auteur: autoblogger, gepost 4 november 2006 om 09:41 – 4 Reacties

Nissan Patrol - Fata Morgana

Zoals beloofd houdt Team Fatamorgana u hier via Autoblog op de hoogte van de voorbereidingen voor de reis van Amsterdam naar Dakar. In de afgelopen maand hebben de heren niet stil gezeten. De voorbereidingen vallen uiteen in het klussen aan de Nissan Patrol en het zoeken van sponsoren. Op beide fronten gaat het voorspoedig.

Het woord is aan Team Fatamorgana:

Onze Patrol is op verschillende plaatsen doorgeroest. Voordat er nieuw staal op de plekken gelast kan worden, moeten de rotte plekken met een slijptol tot op het blanke staal worden verwijderd. Na al dit sloopwerk kan het opbouwen weer beginnen. Plaatstaal voor de carrosserie wordt gesponsord door Johan Kuiper (Philips).

Nissan Patrol - Fata MorganaIn het weekend van 7-8 november gaan we de vloerplaat bij de pedalen weer dichtlassen. De werkplaats van Philips Hoogeveen heeft ons hiervoor met afval, een extra dik staalplaat, van de werkplaats gesponsord. Tenslotte gaan we de laatste rotte plekken aan de rechterkant van de Patrol ook nog wegwerken. Na het weekend kan de auto dan naar de APK, die door Profile Tyrecenter in Hoogeveen gesponsord wordt.

Ook hadden we in het begin problemen met starten. Uiteindelijk hebben we kunnen achterhalen wat de oorzaak hiervan was. Onze Patrol heeft twee accu’s waarvan er een kapot was. Een accu van marktplaats bood uitkomst. En hij loopt nu weer als een zonnetje.

Voor het eerst sinds 2004 bereidt westelijk Afrika zich voor op een sprinkhanenplaag. Wij zullen aanpassingen aan onze auto moeten doen om te voorkomen dat de sprinkhanen voor ellende zorgen. Van de organisatie krijgen we het volgende advies: Scherm het rooster voor je radiator met een net af, rem op tijd, zet de auto aan de kant voordat de zwerm je bereikt en laat het over je heenkomen. Mocht je worden overvallen door een zwerm zet rustig je auto stil en rij niet door, de weg kan glad worden, gebruik common sense.

Nissan Patrol - Fata MorganaDe afgelopen maand hebben we ook nieuwe sponsoren bereid gevonden om ons op weg te helpen naar Dakar. We zijn nog steeds op zoek naar nieuwe sponsoren die ons met materiaal of geld willen helpen.

Voor diegene die niet kunnen wachten op ons verslag biedt het programma PK uitkomst. Rob Kamphues en Bas van Putten zullen de komende weken een verslag van de Amsterdam-Dakar-Challenge doen.

Ook interessant!

  • Dakar uitvaller
    Dakar begint pas over 2 dagen, nu al eerste uitvaller
  • Audi verliest Dakar, wil soepelere regels voor hun RS Q e-tron
  • Audi RS Q e-tron is high tech rallymonster
  • Straatrace met 200 auto's in Amsterdam

Nieuwste artikelen

  • Politie pakt motor van Brabantse vlogger af
  • Als je de trap niet opkomt, dan ga je maar Le Mans rijden?
  • Deze knotsgekke Lambo staat nu te koop in Nederland
  • VW Touareg in de uitverkoop: tot €10.000 goedkoper
FacebookTweetPinLinkedIn

dakar

Vorig bericht: « Scoop: Evelyn Struik rijdt Alfa GT
Volgend bericht: MB S-klasse vierdeurs cabrio photoshop »

Lees Interacties

Reacties

  1. Alwood zegt

    4 november 2006 om 11:12

    wanneer is dat pk nou eigenlijk op tv? heb alleen de 1e ep gezien. als ze ook dit uitzenden ben ik wel weer wat extra benieuwd :-)

    Login om te reageren
  2. Jan zegt

    4 november 2006 om 12:25

    Het wordt woensdagavond om half negen op Nederland 3 uitgezonden. PK gaat mee met groep 2 die zaterdag 11 november vertrekt. Of de beelden dan gelijk in de uitzending van de week erna zitten, weet ik niet.

    Login om te reageren
  3. Mark zegt

    4 november 2006 om 13:22

    Haha prachtige commonrail sound met starten :-)

    Login om te reageren
  4. Jan zegt

    8 november 2006 om 20:51

    In de uitzending van 8 november zat de selectie voor de Amsterdam-Dakar Challenge. Vanaf 11 november is alles te volgen op [url=http://pk.kro.nl]pk.kro.nl[/url].

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North