Oeh, futuristisch!
Het is helaas geen conceptmodel van Bugatti zelf, maar een project van de 22-jarige Douglas Hogg, die dit model heeft verzonnen aan de Coventry University. Vandaag de dag zouden dit soort auto’s wellicht net wat te modern zijn. Daarom is de Bugatti Aerolithe Concept bedoeld voor het jaar 2025. De Batmobile Bugatti-kenners zullen hier wellicht wat invloeden van vroeger in terugzien. En dat klopt aardig. Hogg heeft de Bugatti Electron Aerolithe uit 1935 als inspiratie gebruikt. Een conceptcar die helaas nooit in productie is genomen.
Lekkere brede schouders en deuren die allebei een stuk voorruit herbergen. Handig met instappen uiteraard, maar je zult wellicht een beetje raar opkijken als je ziet dat het dashboard mee omhoog gaat bij het openen. Gedurfd, zoals het hoort bij een concept.
Oh, en automotive werkgevers die meelezen: Douglas Hogg is inmiddels afgestudeerd en zoekt werk op het gebied van design. Dat u het even weet. (bron: carbodydesign)
Met dank aan Jochempie voor de tip!




Lijkt veel op dat oude model van Bugatti, alleen dan in een toekomst jasje!
hoezo corvette elementen nee joh, ???????
@corvettez06: Waar in godsnaam dan? Of bedoel je die 4 ronde dingen op de hoeken?
Da’s overduidelijk gejat van de T-Ford.
-edit: dank, is aangepast-
Lijkt eerder geinspireerd op de Stirling Moss.. Tenminste als je naar de achterkant kijkt..
@corvettez06
Alles bij jou lijkt op de Corvette. LOL echt hopeloos
tsja, origineel, maar mooi kan ik het niet echt noemen. En rijdt dat ding nou op de stoep in dat plaatje bovenaan? :)
Kid has talent!
Mooi hoor! Die mag zo in productie als je het mij vraagt.
die mag zo in produktie! Wat een lijnen. Veeeel mooier dan een Veyron.
van binnen lijkt het alsof je in de batmobiel zit maar dan minder fratsen.
Stop nu met die stomme studentenconceptjes te posten! Wij willen over echte auto’s lezen. Dat is gewoon een spelletje spelen met ons die onze hoop stellen op de titel dan hoor je dat het de fantasieën zijn van een of andere snotneus.
Nou lekker gedurfd hoor, SAAB had al een concept waarbij de dashboard meebewoog met de deuren.
Die vooruit doet me direct denken aan de Lancia Stratos.
De achterkant is wel lekker.
@Bozewolf; dat je het niet ziet ! Dat is toch niet te missen. Deze heeft ook 4 wielen en van alle 4 zijn de banden ook nog eens zwart. Onmiskenbaar Corvette trekjes..
@bozewolf: jij vind de T-ford de eerste auto met 4 wielen? Zeg dan gelijk niets…
Om eerlijk te zijn zie ik ook wel wat corvette-kenmerken, Stingray iemand? Die scherpe vouwen boven de wielen en de manier hoe de cockpit in een punt eindigt in de achterkant vind ik er veel aan denken.
@HDM: Jij denkt dat de ‘Vette Stingray de eerste auto was met scherpe vouwen en een puntige achterkant?
Zeg dan gelijk niets…
Die achterkant *drools*
Vind de achterkant lekker uitzien, voor wat minder maar zo zal hij dan zowieso niet in productie gaan.. kan best nog eens wat worden!
Bugatti Aero-X Concept. Booooriiing. Verzin dan op z’n minst iets origineels, en ga niet Bugatti-saus over een Saab-concept gooien…
De Aerolithe is zékér wel in productie gegaan, al waren het er maar 3 van gebouwd als Bugatti 57 SC Atlantic. Hiervan zijn er 2 overgebleven plus een semireplica op basis van de andere nadat die een onzacht kusje met een trein heeft gehad. De twee overgebleven exemplaren zijn mede door hun ongelofelijk mooie jaren 30 design (zéér excentriek, dus over smaak valt te twisten) verreweg de meest kostbare auto’s op aarde. Een paar maanden geleden is een exemplaar van eigenaar verwisseld voor een geschatte 35-40 miljoen dollar. Ricardo, shame on you dat je dit niet weet als Autoblogger=P..
@Darahan: ;)
Ik heb deze Bugatti in een spel gedownload. Dit is echt een prachtauto. Zeer gedetailleerd en vol met klinknagels.
In mijn ogen een droom op wielen.
Weten mensen ook gelijk waar de 6 uitlaten vandaan komen. ;)
Ik plaats link erbij zodat foto’s groot zichtbaar zijn. :)
http://www.supercars.net/gallery/119513/1063/488134.jpg
http://www.supercars.net/gallery/119513/1063/488132.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_mH3UyuZhOtQ/R1IC52-2BHI/AAAAAAAAAUk/v66DciHUmDU/s1600-R/Bugatti%2B57%2BSC%2BAtlantic%2B30.jpg
Bovenstaande concept is mooi, maar valt in het niet vergeleken met de originele.
Ik ben zelf een groot Bugatti liefhebber, maar deze vind ik helemaal niks :’)
@bozewolf: leuk he mensen nadoen? Stoer ventje :P
De stingray was de eerste die in mijn gedachten opkwam, niet de enige. Ik heb nooit beweerd dat de Stingray de enige auto is met zulke vormen. Doe een cursus begrijpend lezen en probeer het later nog eens.
@HDM: Datzelfde geldt toch voor wat ik zei over die T-ford, dropstaaf. Dat bedoelde ik ermee. Snap dat dan.
@bozewolf: Kort lontje vandaag?
@Vanquish: Waar bemoei jij je mee, spuitelf?
Leer anders lezen (www.pearle.nl) en dan zie je dat HDM op mij begon te mekkeren, dus weet je waar je je kritiek kunt steken?
Juustem…
@bozewolf: Je doet je naam eer aan.
Erg mooi!
Heeft inderdaad talent die knul.
Met name de achterkant is precies goed.
Gave bak, maken die handel!
Prachtig concept, maar niet echt onderscheidend. Zou zo een remake van een willekeurige oude sportwagen kunnen zijn, muv de paar specifieke kenmerken die hij heeft meegekregen.
Waarom krijg ik bij het zien van deze Bugatti Aerolithe Concept het gevoel alsof de ontwerpers IETS te veel Badman films hebben gekeken in hun vrije tijd… :?
Niet mis, maar dat ze nu eens ophouden met altijd Bugatti- Lambo- en Ferrari-concepts te bedenken, die studentjes. Tuurlijk, het zijn tot de verbeelding sprekende namen, maar daardoor is het concept juist minder speciaal, en heeft het helemaal geen kans op productie. Laat er eens een student een mooie nieuwe Fiat Coupé of Barchetta ontwerpen. Wie weet halen ze hem direct op, met ontwerp en al, en steken ze dat ding in productie.
Deze hier heeft het tenminste geprobeerd, met zijn X1/99. Jammer genoeg ben ik er toch niet zo van onder de indruk, maar allee, twas een poging waard.
Ik vind het een zeer geslaagd ontwerp! Alleen de voorkant zou wat bijgeschaafd moeten worden, maar het lijnenspel is prachtig!
Ziet er echt goed uit! Vooral als je hem bekijkt van achteraan!
Die jongen heeft wel een toekomst in de auto-industrie ;)
Je moet niet vergeten dat een Bugatti ook altijd een beetje ‘over the top’ MOET zijn he…
“toekomstmuziek” van de jaren 60 zeker ..
Goed gedaan, een designer met visie die geen schrik heeft om wat terug te grijpen naar vroeger.
Dit mag van mij de weg op met een Bugatti Badge (maar wie ben ik om daarover te oordelen).
heerlijk wat kunnen mensen voorspel baar zijn ,en als ik naar de rondingen om de wielkasten kijken zijn er zat auto,s ver voor die tijd die dat hadden, dus nee zo simpel is het niet.
hoeveel gaat die dan wel niet kosten miljoen en met topsnelheid van 550km/u
ik bedoelde 3 miljoen@daoudijenko: