
Een Audi S5 is al leuk, maar stiekem wachten we allemaal op de variant waarmee Audi het de BMW M3 echt lastig gaat maken: de RS5.
Als we de geruchten moeten geloven dan krijgt de RS5 een V8 met 450 pk en evenveel Nm’s, wat garant staat voor super prestaties. Ook het uiterlijk moet natuurlijk een tandje heftiger worden dan de S5. Gelukkig lijkt Audi aardig op weg, zeker op de foto’s die autojunk-gebruiker PereNubiola maakte. In het nachtelijke Barcelona betrapte hij deze matzwarte en nog licht gecamoufleerde RS5. Wat een ding, we kunnen niet wachten tot we er in kunnen sturen.
De rest van de spyshots bekijk je op autojunk.





im lovin it’ padapapapa
Wat een velgen. Wat een (premium) bak!
Is een getunede S5.
Een RS5 heeft geen mistlampen.
@Wazaa: op de vierde foto zie je ook geen mistlicht. Hooguit licht weerkaatsing op de roosters. Aan de linkerkant zit wel wat (ad. cc.?) en dat is ook te zien op deze spy shots:
Het rode plaatje F.V. wilt wel degelijk zeggen dat het een voertuig betreft dat getest wordt.. Dus het is zowiezo een mule!
Wel erg dik :) Maar de achterkant is wel nogal soft ;)
@ Wazaa
Ik zie geen mistpitten
PS. Dat plaatje wilt zeggen dat ze tot 30km/h boven de toegelaten snelheid mogen op de autosnelweg :)
Ziet er goed uit. Nu maar wachten op de eerste foto’s van de naakte versie.
Rij het ding idd over la Rambla, als alles geheim moet…
OT: het is net een Nissan zo!
Wordt de auto van het jaar. Ik kijk er al maanden naar uit.
Gaaf… bij mij voor de deur staat een mat zwarte S5… net iets minder exclusief ;)
Er staat er een te koop bij vd akker in best meesterlijke auto!
@Renault:
een gewone S5 dan wel ofzo???
One word, just one word: Miljaar deju, I’m loving it !!! :D
Dikke m3- killer ik ben er zeker van dat de rs5 overtreffende trap gaat zijn :D
Uitlaten aub zo houden, vind ik prachtig.
Matzwart… Voor een nog niet onthulde auto zou je een minder opvallende kleur verwachten. Hoewel. Eigenlijk is matzwart heel onopvallend, alleen op een auto niet natuurlijk.
Sorry maar dit ziet er niet zo sportief en hardcore uit als een M3 dit is een elegante boulevard cruiser ;)
Ik vind dit veel mooier dan de M3. Die vind ik zulke lelijke bumpers hebben. Wel jammer dat de RS bumpers van Audi zoveel lijken op de R bumpers van VW (of andersom). Maar ja dat is VAG helaas
Hmm toch vind ik de M3 nog steeds veel vetter als zon RS5. Maar zeker geen verkeerde poging van audi! Ben benieuwd hoe die het doet op het circuit. Ga zo door audi.
WOW echt een premium gaycar of the year.
zoo(H)
als je hierin naar een bijeenkomst komt zien ze je tenminste niet als een jongetje maar een nette man met smaak
ikvind die bmw m3 zo kinderachtig.. las laatst nog een column van een man van 40 die die M3 wegdeed omdat hij er veel te volwassen voor was.. en die man had gelijk, wegdoen!!
M3 killer? Dan moet ie heel wat op dieet.
BMW komt ook met de CSL versie van de M3 en dan zonder turbo. Ik kan niet wachten voor nieuwe M5 vs RS6.
@m5twinturbo4.4: op dieet XD hij eheft 30 pk meer als de m3
Mooie TT RS velgen erop, maar dan 20″!
Zeer vette wagen, duurt alleen zooo lang voor datie komt! Hier nog wat leuke shots:
Dit is een Rs5 en geen opgevoerde S5. Deze *RS5* heeft veel scherpere spiegels als de S5, een beetje van het type A5 cabriolet.
Hier tijdens een rondje over de Nürburgring, de R8 had moeite om hem bij te houden.
http://ll.speedhunters.com/u/f/eagames/NFS/speedhunters.com/Images/Jacco%20Willemsen/Nurburgring/DSC00876%20copy.jpg
@MattCurlew
is waarschijnlijk een veiligheidscamera ofzo, bij bmw 3 series zie ik ook wel is zon lens-achtig ding in het bumper
ik dacht aan dynamic cruise control of hoe je dat noemt bij bmw
die achterkant is ZOOO cool eh!! of moet ik zeggen HOT :)
hij is helemaal af! en toch klein puntje van kritiek… net als bij de TTRS vind ik de voorste luchthappers er net iets over… dat randje mag eraf van mij
maar ik wil ‘m, zelfs mét randje ;)
Zeker vette bak!!
wacht alleen altijd nog op de RS3, stiekem hoop ik dat deze uit komt, maarja dan rij je met je rs3 een R8 4.2 eruit! Wel lachen, maar dan heeft Audi een probleem denk ik!
Die opgeklopte wielkasten die de A5 echt goed. Maar waarschijnlijk zit er onder de camouflage helaas nog steeds dit rare zwieberende lijn op de flank die de A5 zo onsamenhangend ontwerp maakt.
Mag meer pks hebben, 4 wielaandrijving whatever … geef mij maar een lekkere geile M3! A5 heeft poesie-lijnen… 3 serie mooier :-)
Zo, dat ziet er weer gruwelijk dik uit! Ik begin al te kwijlen als ik denk aan het moment dat de officiële persfoto’s uitkomen!
M3-Killer? De BMW M3 kán niet ge-killed worden, het blijft dé referentie! Ongetwijfeld voldoet ook de RS5 aan schoonheid en zal hij hopelijk toch, gezien alweer een stuk nieuwer, de M3 wel het nakijken geven met de cijfers, maar om mee te rijden is van tijd tot tijd een “tailslide trekken” nergens zo aangenaam in als in -jawel- de M3. Zodus, als de M3 met zijn fijner dan fijne rij-eigenschappen dan alweer voor sjonnies en frituristen zou zijn moét de RS5 wel voor saaie, mieterige, premium, rijk geworden coiffeurs e.a. zijn! Conclusie: ik denk dat het een fijne bak zal worden, maar vergelijk ‘m niet zomaar eventjes met de huidige M3 en z’n nog steeds crème van een V8. Of moet gezien de ‘pricing’ binnen een goed jaar de nieuwe M5 met V8 ook eens vergeleken worden dan? Kijken wat het wordt! :twisted:
@Jo-zef: hoe kan je zoiets zeggen terwijl je wss nog nooit met beide auto’s hebt gereden
De zijkant ziet er imo niet uit, maar dat komt ongetwijfelt door de lichte camouflage.
@Jo-zef,
Hoezo kan je hem niet vergelijken met de M3 dan? Wat betreft rij eigenschappen zijn ze idd totaal anders, maar het zijn wel degelijk mekaars concurrenten…..
het blijft premium gay…lekker kwijlen met z’n ding in je r##t!
Er is altijd wel een verschil te bekennen, maar de M3 of de RS5 zijn bommetjes, die voor 99% van de bevolking niet weggelegd zijn. Dus om nu met domme kritiek te komen of de M3 een juppe bak is, of de RS5 een mieterige bak zou zijn, de meeste kinderen op dit forum kunnen alleen maar van deze kanonnen dromen, of een schaalmodel kopen. Samengevat: dream on. Ik hoor ook bij deze 99%
Prachtig! Heb nu zelf een M3, maar zit er sterk aan te denken om deze te verkopen om plaats te maken voor een C63 AMG. Maar ik denk dat het toch wachten wordt tot deze fantastisch mooie RS5 te koop is.
De BMW is snel, maar de RS5 is toch een hele slag mooier..
Trouwens, mat is zo geweest.. dat had o.a deze smart concept car in 2000 (!) al ;)
Maar goed, voorlopig is dat mat nog hele lichte camouflage wat er opzit. Wie weet komt er helemaal geen officiele mat RS5 :P
en zo te zien heeft hij ook de nice velgen van de tt-rs
mat is toch ook niks bijzonders meer…zelfs gordon heeft het gedaan bij zn witte caddy…daar wil je toch niet bij horen, geef mij maar gewoon glans/metallic
Mat is voor losers die vergeten zijn dat ze niet meer op de middelbare school horen; die ergens bij willen horen (door trends te volgen)
En over enkele jaren vind niemand het meer wat en dan zit je met zo’n mat ding.. succes..!
@MattCurlew:
Je hebt gelijk.
Dit is DE shit. ;)
@MattCurlew: voor eene keer geef ik u ook eens gelijk al vind ik wit nog veel erger :D ze zijn nu wel allemaal gekloot door t waardeverlies :D
Hmm, de link is beter.
http://www.autodrome.fr/pagani_zonda_r_top_view.jpg
Een RS5 is geen concurrent voor de M3. Ik weet namelijk zeker dat deze een stuk duurder word. En als Audi dit niet doet, prijst het zijn S-modellen volledig uit de markt.
Off-Topic: Als BMW een M3 CSL gaat maken is het weer doei doei audi
@BMW Fan,
De RS5 wordt wel degelijk als M3 concurrent op de markt geplaatst, ongeacht de prijs en als jij dat niet snapt dan hoor je hier niet thuis. Of dacht jij soms dat de S5 een concurrent was……
Nieuwe RS5 brochure gelekt:
http://recom-post.de/#/portfolio/project/fullView/audi-rs5—literatur—cgi/104612574/
(hoe mail ik dit naar de redactie hier???)