
Ook dit jaar zijn jullie vakantiespots weer welkom op Autoblog Spots!
Het vakantieseizoen is in volle gang, want het is vandaag de zwartste zaterdag van allemaal. Het zou zomaar kunnen dat je naar oorden gaat waar de kans om een bijzondere auto te spotten groter is dan in eigen land. En anders kom je misschien onderweg wel iets tegen. Hoe dan ook: een leuke vakantiespot zit er altijd wel in.
Net als vorig jaar vinden we het leuk om de gaafste vakantiespots te bundelen in een artikel (of meerdere). Daarom bij deze de oproep: als je een leuke auto tegenkomt op vakantie, maak vooral een paar kiekjes om met je mede-Autoblog-lezers te delen. Of het nu een klassieke Fiat is die je in een pittoresk Italiaanse dorpje tegenkomt of een foute Lambo in Saint-Tropez: alles is welkom.

Het is natuurlijk al een hele eer om je foto’s in een Autoblog-artikel terug te zien, maar daarnaast maak je ook kans op een heuse prijs. We verloten namelijk drie Autoblog-strandlakens onder de inzendingen.
Hoe kun je foto’s insturen? Dat is heel simpel: upload ze op Autoblog Spots en vermeld in de beschrijving #vakantiespot2023. Je foto’s verschijnen dan sowieso op Autoblog Spots en wie weet ook in een artikel op de frontpage. Je mag zoveel vakantiespots uploaden als je wil. Sterker nog: hoe meer, hoe beter!
Mocht je zelf met een dikke bak op vakantie zijn, dan mag je daar natuurlijk ook foto’s van delen. Als genoeg mensen dat doen willen we daar gerust nog een apart artikel mee vullen.





En wat als ik gewoon zeker wil zijn van een kekke Autoblog handdoek?
Ik zie ze namelijk niet in de shop staan.
Klopt, dat maakt ‘m extra exclusief ;)
Helaas ga ik Nooit Meer op vakantie vanwege financien etc
Vroeger had mn vader Huis in Luxemburg ,dus daar kwamen we vaak veel dikke autoos daar maar toen waren er nog geen digitale cameras en mn vader is al tijd overleden ..dus blijf ik spotten in 078
Oeh, hmmmm, als ik win ga ik dat handdoekje niet gebruiken om mij af te drogen….
Met zo’n tekst en deze profielfoto heb ik gelijk een beeld bij wat je er dan wel mee gaat doen. Bedankt..
@thomcarspotter ken je klassiekers …
Let me tell you something, pendejo. You pull any of your crazy shit with us, you flash a piece out on the lanes, I’ll take it away from you, and stick it up your ass and pull the fucking trigger ’til it goes click
Ik kwam deze week een Alpina Z8 tegen toen ik aan het recreëren was in Amsterdam, telt dat ook?
– Edit: dank u, is inmiddels gefixt –
Nou, als jullie van Autoblog je even in kunnen houden: op 12 september ben ik terug van de Goodwood Revival. En heb ik vast wel een paar uurtjes op het parkeerterrein gestruind. Op het gewone parkeerterrein (een hectare of 5 aan weiland) staat al veel leuks, maar op de twee hectare die voor de voertuigen tot 1974 is gereserveerd is het helemaal prijsschieten.
Misschien voorlopig ook de optie geven of mensen liever een paraplu willen ipv badlaken?