Op de weg rijden in een Audi R8 kan soms gevaarlijk zijn. Op het ijs voelt de R8 zich daarentegen als een vis in het water.
De heren van Garage419 hebben onlangs meegedaan met een wedstrijd van icerace.com. Voor de gelegenheid namen ze een R8 mee en dat heeft gezorgd voor een hoop spectaculaire beelden. Bekijk hieronder de beelden en let vooral op het ongenuanceerde commentaar van de presentator op oa Ferrari en Lamborghini. (via: Jalopnik.com)





vraag me af wanneer deze r8 dan crashed.
Heerlijk, wanneer is mijn beurt :P?
Mooi filmpje. Heeft die R8 een sportuitlaat of zo?
Klinkt in ieder geval wel lekker. ;)
Dat heeft mijn pa in een A8 4.2tdi FULL options gedaan:P
Relex geluid!!
@Blauwesmurf : Geloof er stiekem niks van.
OT: Beetje saai filmpje
@ Gnermo :D lol dat stiekem doet het hem
@Gnermo Audi Driving Experience;) als je het niet gelooft moet je het zelf maar weten;)
dat gaat wel heel makkelijk met quattro :D
@ JDM
haha, volgens mij hebben de r8 van Audi een speciale eigenschap.
Ze doen het alleen onder de rotste omstandigheden. Dus stap maar niet in als het zonnig is :P
lol had iets anders in gedachten bij jailbait :)
Leek bijna een reclame film voor Audi:
This car is so good…
Volgende week zit mister Fara in een GT-R R35 en beweert’ie precies hetzelfde.
Wel een mooie wagen!
@ Blauwe smurf: stoere paps heb jij zeg!
Ik heb het lekker zelf gedaan…
blehhhhhh
ofzo
:D
Blauwe smurf is blijkbaar nog uit de leeftijdscategorie ‘mijn papa is stoer dus ik ook’!
Geweldige auto… Als ik 10 miljoen zou winnen, zou ik als eerste deze auto kopen! Echt geweldig…
Een 4.2 TDI FULL options? Toe maar…
Mijn pappa werkt bij McDonalds! En nou jij weer :P ;)
Overigens, er-rug leuk, waar kan ik mij opgeven?
@ SAAB:
“Na-na-na-na-na-na” :D
lol @ Jesper
Ik voelde me zelfs goed toen ik maandag eentje op de autoweg tegenkwam, ik zag hem al ver in mijn spiegel afkomen aan zijn typische koplampen,
Hij was rustig aan het ‘cruisen’ tegen een 170 km/h
Ik heb hem een tijdje gevolgd om hem nog eens langs alle kanten te aanschouwen, was een prachtding! Als hij accelereerde moest ik wel alle zeilen bijzetten om hem een beetje te kunnen volgen… Maar helaas accelereerde ie nooit volle kracht zodoende dit mooi geluid niet kunnen horen :(
Papa’s hoeven niet meer snel te gaan :P
ze hebben we mooi werk gedaan om het geluid van die r8 te laten horen door de microfoon lekker naast de uitlaat te doen anders klinkt dat ding nooit zo hard :O
@ Volvo_440_turbo
Dat hoop ik ook altijd te doen bij ferrari’s, schitterend als ze dan wegknallen :D
@ Guido, toen ik mijn vorige (tweedehandse) 480 turbo had heb ik zo eens een ferrari 360 modena voor mij, die begon te accelereren, geluid was zaaaalig! Tot mijn grote verbazing volgde ik die ferrari gelijk niks…
Na een maandje spelen, oa WRX-en en een gechipte 330d naar huis gereden, had ik een kapotte versnellingsbak, ander blok en bak gestoken omdat ik een recenter blok ter mijner beschikking had, mijn 480 ging voor geen meter meer met dat ‘nieuw’ blok , oud blok had ik toen al verkocht, de nieuwe eigenaar van mijn blok kwam me vrolijk vertellen dat ie 250 pk op de testbank had (origineel maar 120pk), aaaaargh!!!
Maja, achteraf bekeken is het beter zo, versnellingsbakken kunnen er niet tegen, maar bon, ik heb toch een maand mogen proeven van +200 pk in een autootje van 1000 kg :p
als jullie denken dat ik mij direkt stoer voel omdat mijn pa mee heeft gedaan in een a8 heb je het mis hoor…
@Blauwesmurf94,
“… heb je het mis hoor…”
Dus je bent niet stoer. Je bent slap. Dankjewel voor het duidelijk maken ;)
ZWAKKELING :P
Doet me denken aan het Saab Performance Team.
De presentator overdrijft echt zwaar met z’n lofzang over de r8, maar jammergenoeg heeft hij wel perfect gelijk als hij over Ferrari en Lambo bezig is.
In zo’n wagens zal je altijd als patser aanzien worden door de rest van de wereld, enerzijds uit afgunst, anderzijds omdat er ook gewoon veel te veel patsers met dergelijke merken rijden.
Maar moest ik de luxe hebben om tussen een r8 en een lambo te kunnen kiezen, dan neem ik toch iedere keer de lambo zonder twijfelen, de rest van de wereld kan m’n rug op :p.
de r8 is echt geen klote waard weet nieuwe te staan de koper komt hem niet afhalen en is voor duizende €s minder te koop omdat zijn maat er een heeft een brok ellende. en dat kraakt altijd een corvette af ha ha .nee nee die duitsers?
@YK: plaag die jongen toch niet zo… hij meldt alleen dat zijn pa mee heeft gedaan. Er is nog steeds niks mis met small talk.
OT: zo’n R8 is inderdaad vet… alleen audi + sportwagens…?
Al geef je een aap een goudenring…..