Wat ben je dan een onoplettende mafketel zeg.
De tweewielers werden onaangenaam verrast door deze onoplettende automobilist.
Bekijk ook deze video: vrouw slaapt in Tesla tijdens het rijden
Auteur: Redactie Autoblog, gepost om – 7 Reacties
Wat ben je dan een onoplettende mafketel zeg.
De tweewielers werden onaangenaam verrast door deze onoplettende automobilist.
Bekijk ook deze video: vrouw slaapt in Tesla tijdens het rijden
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Als motorrijder moet je er vanuit gaan dat mensen je niet zien en defensief rijden. Dit zag je ook wel aankomen, mensen doen nou eenmaal domme dingen.
Het is ook niet de meest slimme plek om een tankstation te plaatsen. Heel onoverzichtelijk voor mensen die de tankstation willen verlaten maar ook totaal niet herkenbaar gemaakt dat er een tankstation is voor mensen die aan komen rijden. De motor rijdt 100 km/u, ik weet niet of dat daar de toegestane snelheid is want dan is de situatie nog gevaarlijker.
Het zal mij niet verbazen als er genoeg ongelukken zijn gebeurd daar.
En als motorrijder zou ik tegen deze collega rijders willen zeggen: begin eens met je te houden aan de snelheid.
Auto mag niet eens vanuit deze situatie linksafslaan is een doorgetrokken witte middenstreep!!!!
Wat een drama zeg… Om niets. De auto stopt zodra deze de motorrijders ziet. En daarbij zoals hierboven geschreven mogen ze ook wel even op de eigen snelheid letten.
Zoals de camera motorfiets over de strepen loopt te slingeren geeft wel aan dat daar meer zelfoverschatting dan inzicht zit. De auto is aan het blunderen maar de motorfietsers ook!
Anticiperen kun je leren.