In dit geval, HELAAS zeker geen clickbait. We hebben hier te maken met een gevalletje absolute waanzin. Daarvoor hoeven we de taal niet te spreken.
Lees Interacties
Reacties
Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
Auteur: michaelras, gepost om – 51 Reacties
In dit geval, HELAAS zeker geen clickbait. We hebben hier te maken met een gevalletje absolute waanzin. Daarvoor hoeven we de taal niet te spreken.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Het gaat lekker in de wereld.
De totaalmalloot kreeg het vuur eerst niet op gang.
Hoe triest.
Valt dit ook onder zinloos geweld?
Ik ben geen fan van de AMG GT 4door (alleen de naam al), maar wat mij betreft mogen zijn video’s floppen en zijn advertentie-inkomsten opdrogen.
Verwend kind, bah.
@fendercd60: hoe weet jij dit soort dingen?
Dit ventje heeft bijna 5 miljoen abonnees op youtube en door deze actie aandacht te geven zal dit aantal alleen maar toenemen waardoor hij nog meer geld gaat verdienen zodat hij nog meer van dit soort stompzinnige acties kan uithalen.
Eigenlijk dom dat ik er naar gekeken heb. Zal het niet meer doen.
@pomoek: dankzij jou kan hij weer een nieuwe AMG halen
Stoer hoor. Jammer dat z’n broek niet in de fik vloog.
Zwart verbrande worst. Lekker man.
De hoeveelheid fucks die deze vent geeft zijn héél ver onder nul. Hahahahahaha
@vetnek: Daar heeft hij de hersencapaciteit niet voor.
@autogeak: of juist het gebrek aan capaciteit…
Maar wel zulk gedrag stimuleren door een directe link te posten.
@karhengst: het is natuurlijk zijn auto, en hij kan er mee doen wat hij wil.
Zolang dat soort acties niet verboden wordt, en meneer Zuckerberg niet de moeite neemt het van zijn platform te weren, wat zal ik me dan nog drukmaken om een beetje CO2-uitstoot… Deze man moet toch gewoon een levenslange ban krijgen?
@potver7: wat heeft Zuckerberg er mee van doen?
@potver7: Oké, boomer.
OK boomer — inmiddels wel de meest zinloze uitspraak van 2020. Uitsluitend gebruikt door mensendie het niet op argumenten kunnen winnen. En nee, ik ben er geen.
@potver7: Ding stoot op deze manier een stuk minder C02 uit dan wanneer hij er mee zou blijven rijden hoor.
Geld doet soms rare dingen met mensen! Doodzonde dit!
Audi’s branden beter heb ik mij laten vertellen… (-;
Het verhaal gaat dat de eigenaar (niet deze gast) problemen heeft met de auto maar Mercedes niet wil meewerken om de problemen op te lossen. Met dit als resultaat
Weet iemand waarom?
@zeevink: hij had net een ramkraak gepleegd en zijn vluchtauto moest verdwijnen om sporen uit te wissen
?
don’t make stupid people famous
Hij was niet blij met de service van Mercedes
Als het Ferrari was dan had die nooit meer een nieuwe Ferrari mogen bezitten, en terecht.
Wat een kwalijke verkwisting
Als Greta dit maar niet te zien krijgt… nog erger dan de uitstoot dat de wagen normaal in zijn levensloop had gehad
Ze moesten die zijn account meteen opdoeken!
De auto ging iedere keer stuk. Hij bracht m dan naar de dealer. Die liet m een paar weken staan, maar deed niks. Dit is 5 keer gebeurd en nu was hij het zat. In een emotionele bui heeft hij als protest tegen Mercedes z’n eigen auto in de fik gestoken. Gestoord maar toch…
@mobieler: Serieus? If so: het is natuurlijk niet heel raar met de rijstijl van de gemiddelde YouTuber van dit type…
@00carguy00: dat is het niet.
Deze auto’s hebben/kennen problemen. Ook iemand in NL, die ik indirect ken, met een 63s, gloednieuw maar vanaf dag 1 problemen ermee..Tot nu toe lost MB Den Haag het nog steeds op maar irritant is het zeker.
Gelukkig voor hem en zijn naaste familie heeft hij niet geluisterd naar die stem in zijn hoofd die ‘m keer op keer vertelde om ‘m van een hele hoge klif af te rijden.
Hoop dat het een trend gaat worden met huurauto’s
Dan heb je ze echt niet op een rijtje en dan een verbrand worstje erbij opeten… echt geen woorden voor. Kapitaal vernietiging om een meer dan prima auto zo af te danken
@bluecupra: nee hoor, het is juist een investering , door deze actie heeft hij veel meer views dan van zijn 5 miljoen volgers , in alle absurdheid is dit een briljante actie. Sommige mensen snappen nog steeds niet hoe YouTube werkt
Heeft niets te maken met niet snappen, is gewoon pure kapitaal vernietiging om aandacht/views. Wat mij betreft daarom echt kansloos
Bekijk het als een investering. Hij krijgt met deze actie meer volgers en daardoor meer reclame inkomsten. Met wat geluk ook een nieuwe Mercedes zodat hij ook wat positieve reclame kan maken voor hen.
Blijft wel een zeer arrogante actie om een wagen dat 99% van de bevolking niet kan betalen zomaar in brand te steken.
?? Ik kan dit soort dingen echt niet aan zien… Hopelijk wordt deze idioot een keer straatarm.
Mooi gefilmd. Ik kan adviseren om Tesla eigenaren hetzelfde te doen, maar nee wij hebben Stichting Tesla Claim.
@davelepeef: +1
kan echt niet dit gewoon amgtje in de fik steken terwijl der op kanaleneiland boys zijn die lijden aan amg looshijd en daarom gedwongen moeten plof kraken
Zo veel vragen… En misschien antwoorden in het Russisch? Zijn er hier mensen die de aftiteling in het filmpje konden lezen èn begrijpen? Het was wel een interessant filmpje om te zien, in acht genomen dat hoogstwaarschijnlijk niemand anders je in zo veel kleur en geur inkijk geeft in het vakkundig verkolen van een GT 63 S AMG. Ik ben blij dat dit soort YouTubers toch nooit smaak hebben. Voor hetzelfde geld was er een British Racing Green DB5 Volante met rood leer in vlammen op gegaan. Maar nee, het is gelukkig maar een matgrijze Mercedes-Benz. Die zijn toch nog in productie.
@appeltje: ja, aan het einde staat er: “Ik had jullie gevraagd om mijn haaitje te repareren”.
Het is natuurlijk gestoord om dit soort dingen uit te voeren te posten. Word ook door veel Russische (auto)bloggers gezien als iets kansloos. Hoewel er veel rijke mensen in Rusland zijn, zijn er ook heel veel arme mensen. Men zegt dat hij het geld beter had kunnen gebruiken om arme mensen (zoals weeskinderen) te helpen. Hij maakt er in ieder geval niet veel vrienden mee. Zijn account staat nu ook op privé.
100 % fake ! Met 1 jerrycan benzine brand de auto ook wel. De malloot gooit er 10 jerrycans benzine tegenaan en nog brand de motorkap niet. Nogmaals 109% fake.
@autopetje: hij wacht ook wel lang genoeg. Daarmee vervliegt alle brandstof in zo’n winderig weiland wel. Tsja, dan brand metaal niet zo lekker.. :-)
Een vrij letterlijke Burn out
Ik zou ook agressieve neigingen krijgen van matzwart. En een getinte voorruit. Hij heeft niet meer dan gelijk.
Geef zo’n vent alsjeblieft geen platform.
Een lichtend voorbeeld voor de jeugd van tegenwoordig. Maar dit is kennelijk de Russische methode om problemen op te lossen.