De fanboys van VWvortex hebben de hand weten te leggen op een van de eerste pre-productie showauto’s van de gloednieuwe VW Beetle en besloten maar gelijk om het ding te gaan tunen. Ze kozen deze keer niet voor een Hello Kitty thema, maar voor een Porsche 911 GT3 RS sausje. Niet verkeerd moet ik zeggen.
De auto die ze van VW kregen is een auto die alleen maar geschikt is voor autoshow en bijvoorbeeld niet voorzien van airbags. Daarom konden ze zich alleen storten op de “looks”. Ze hebben een setje 20″ GT3 RS “replica” velgen gemonteerd en de Beetle wat dichter bij het asfalt gelegd met behulp van een coilover setje van H&R. Toen kwamen ze er ook achter dat het onderstel praktisch gelijk is aan dat van de Golf GTI. En dat maakte het ook makkelijker om een ander uitlaatsysteem te monteren. Ook zien we een setje 14″ Brembo remschijven.
Een oranje striping met Beetle RS opdruk en een aangepast VW-logo achterop maken het geheel af. Dit is overigens pas Stage I en voor Stage II hebben ze onder andere een Porsche 911 GT3 RS achtervleugel in gedachten. (via: vwvortex.com)
zwart en oranje!! doe ik al sinds ik 16 was op men scooter :p
Altijd gaaf!!!!
@Stino: zwart en oranje = KTM :)
@PJ: of was het oranje met zwart?
Eerste reactie: What the fuck….
@xilver: Toch nice?! Steek daar nu een leuke motor in met behoorlijk wat vermogen, kan toch alleen leuke effecten hebben?
@As_long_as_it_is_fast: dat bedoeld hij niet
@pimmas: Hij bedoeld? Is’t waar?
@As_long_as_it_is_fast: Ik heb het gewoon niet voor de Beetle, ik vind dit een van de meest afzichtelijke wagens ooit gebouwd en vind het de naam van Volkswagen verre van waardig. De Cabrio vind ik al helemaal debiel. En om er dan nog een Porsche-wannabe van te maken… nee bedankt, ik ga wel met de fiets.
@xilver: Haha, nice. :D ik begrijp uw reactie, zeker op de cabrio versie. Nu moet ik wel zeggen dat ten opzichte van de vorige beetle, de nieuwe echt 100keer beter is. Mijn favoriete VW is in elk geval de scirocco.
@As_long_as_it_is_fast: Lang niet slecht, maar ik ga toch voor de Passat CC R-line. Zo’n lekker ding en rijdt bovendien ook nog heel erg goed!
@xilver: Nog nooit gereden, net als de scirocco jammer genoeg. De favoriet is gekozen louter op de looks…
@As_long_as_it_is_fast: We hebben thuis een 2l CC. Dat ding rijdt beter als een Audi. Relatief veel koppel op lage toeren, stuurt vrij licht en direct en kan toch aardig optrekken voor zo’n wagen.
Staat’m ook nog best goed! Deze Beetle is echt 1000x beter dan de vorige, wat een wijvenbak was dat!
Tweede reactie: Hmm, toch niet verkeerd.
@sebasjuhh: Fail
@Jokkebrok:
Ga eens ergens anders janken klein kind. Ik vind hem ook gaaf. En stiekem vele anderen ook.
@Relief: Pardon?! Je hebt het niet tegen mij neem ik aan?!?!?!
@Jokkebrok: O, wacht…
@Relief: Het is maar hoe je het bekijkt … Ik dacht dat hij bedoelde (in het kader van klein kind) YESSS eindelijk mag ik een keer als 2e reageren op een artikel op AB. en in dat geval zou het ‘Fail’ zijn.
btw. ik vind em ook gaaf!
Staat best netjes! En ik ben zeker wél te spreken te spreken over de nieuwe Beetle!
:o de Scirocco kan wel inpakken!
@robbie: Even het originele artikel lezen.
“The first major hurdle was trying to track down a set of Porsche GT3RS wheels in a 19″ size. The stock wheels are $1,500 a piece. Getting a set of 19″ GT3RS replica wheels has proven to be very difficult and compounding”
Buiten dat lijken deze velgen niet eens op die van de GT3 RS, velgen zijn van VMR (VMR710 om precies te zijn) in de maat 20 inch en 9 inch breed. Verpakt in Continental ExtremeContact 245-35ZR20 condoompjes!
ehhmmm, dit vind ik zowaar gewoon lekker! maar waarom toch? tis een beetle, geen porsche.
@screamer: Op het forum stond ook dat ze op zoek waren naar een originele GT3RS achterspoiler…
Zou hem zomaar 914 willen noemen ,of moet dan het dak eraf?
@norge: Maak er maar Porsche 356 van! ;)
porsche met obesitas
@quattroporte: 1 :)
Gewoon gaaf! De eerste en enige new Beetle waarvan ik dat gezegd heb :)
De Porsche 911 GT3 RS is een prachtige racemonster de VW niet, laat VW maar creatief zijn en hun eigen creatie bedenken
Wannabeetle?
Wat een VAGe combinatie, maar heel eerlijk staat het ‘m niet verkeerd.
Lijken me meer 18 inch remschijven :)
Zonder die lelijke sticker….. wil ik hem nog niet
T lijkt net een scirocco!
Ha, ves gedaan zeg ik. Ik zou er zelf niet mee rijden, maar ’t is cool om te zien. ’t Is iets te opvallend, maar dat neemt niet weg dat het leuk gedaan is. :D
Nice, maar dit design hoort alleen op een Porsche thuis.
@Jokkebrok Pardon? Het was een respons op xilver zijn comment, beetje dimmen dus..
Nice! Lekkere dikke Beetle geworden.
Deze New New Beetle is echt een stuk mooier dan de vorig vind ik. Deze outfit staat ‘m eigenlijk ook best goed alhoewel het nu wel echt een beetje een “Poor mans Porsche” lijkt… ;)
liever de scirocco dan.. als porsche een hatchback maakte zo hij er zo uit zien
niet slecht, bumpers nog klein beetje aanpassen en ik ben tevreden :D
Tot slot is een 911 GT3 RS toch een Kever dus…
@The360box:
WHAHAHAHA Daamn jij bent grappig, daar moet je iets mee gaan doen joh
@p0rshj: Gelijk heeft die, hoe dan ook! Wijsneus!
@p0rshj: The360box moet je niet serieus nemen, want hij heeft duidelijk haat tegen Porsche, want onder elke artikel wat met Porsche te maken heeft schrijft hij hetzelfde.
Niks kan tippen aan de Porsche!
@agera: Ik had niet anders van je verwacht.
@agera: hij heeft wel gelijk
Een wat grotere taartschep achterop en niemand die het verschil nog ziet!
Ik ben totaal geen Beetle fan, maar dit ziet er echt gelikt uit!
hahahaha dit was te verwachten natuurlijk,.. *Een niet platgeslagen kevert*
Nooit verwacht dat het met de Beetle iets zou worden maar wat is die er op vooruitgegaan!
Lijkt mij trouwens zeer leuk te tunen. En dan bedoel ik professioneel zoals op deze foto’s, niet van die sjonnies die er foute spoilers opzetten. Laat die Beetle R maar komen!
Ik snap het niet, het enige wat je hoeft te doen om het Kever gevoel echt terug te krijgen is een gat boren in de bezinetank
beetle kietle. flauw? laat? ja laat…
Ziet er wel leuk uit!
Goed zo. Porsche overdrift nogal met met de 911 varianten, waarbij de 911 GT3 RS wel 1 van de belachelijkste is. Steeds minder auto voor steeds meer geld en het verkoopt ook nog.
De eetle ziet er zo stoer uit. Ik kan wel wat velgen bedenken die geweldig zouden staan.
Man zodra ik het geld heb, koop ik er 1.
Ik vind hem super! Kleurencombinatie is erg vet. Zwart/Oranje.. ik vind het bijna net zo mooi als Grijs/Rood..
Ik kan niet wachten om de nieuwe Beetle in het echt te zien. Effe kijken hoe die in IRL is. Wist je trouwens dat je voor iedere RS kleur combinatie matching schoentjes er bij kan kopen?
@Freewarefreak: Denk je dat er een GT3 RS koper zal zijn die op die hardstyle-klompen wil lopen? Die zijn gemaakt voor de Golf 2-rijders van deze wereld.
@Freewarefreak: Absoluut de Porsche 911 GT3 RS rood grijze kleurencombinatie is een van de mooiste kleurencombinaties, maar ook de rood zwarte 911 GT3 RS is schitterend.
http://www.autotribute.com/wp-content/uploads/2010/05/2011-Porsche-GT2-RS.jpg
Dit is mijn ultieme Porsche kleurencombinatie, maar de oranje zwart mag er ook wezen
Net zo cool als een Porsche. En dat is geen compliment voor deze auto maar een belediging voor Porsche!
Artikels in het Engels vertalen zijn niet jullie beste kant?
Staat duidelijk in, of heb ik toch alvast gelezen, dat ze op zoek waren naar GT3 RS replica velgen maar die waren (op korte termijn) niet te vinden. Daarom zijn ze met VMR 710 velgen gegaan in het GT3 RS-oranje.
Gewoon, even, omdat ik graag correcte artikels lees hier ;)