Wat is fouter dan een Porsche op LPG? Exact. Goud. En natuurlijk net doen alsof je een GT3 RS bent.
Deze kregen we getipt via de Twitters. Een tweedehands Porsche uit 2005, maar dan voor de ultieme schraper. Want naast het feit dat er ergens een LPG-tankje in deze auto hangt, is er ook het nodige aan het uiterlijk versleuteld zodat het nét een GT3 RS lijkt. Inclusief badges op de achterkant om het te benadrukken.
De auto staat te koop in Duitsland voor een vraagprijs van €54.900. 139k op de kilometerteller en 355 pk onder de kap, want van oorsprong is het een Carrera 4S. En een matgouden wrapje in combinatie met driedelige BBS-velgen is gewoon gaaf. Tikkeltje ordinair, maar gaaf.
Kortom, van plan om binnenkort naar een Russische rijkenenclave te verkassen en zoek je bijpassend vervoer? Check dan even deze advertentie voor een mogelijke kanshebber.





G-Unit!!! What a gangstaaa
@Nv: gezet door iemand van 12, zeer onvaste hand, slechte motoriek. Ik gok even snel door het zoontje van de fotograaf neergezet.
Heel mooi gedaan die omzetting langs de buitenkant naar gt3 rs.
Normaliter sta ik te klappen bij een fikkend steigerend Italiaans paard, maar dit steek ik met liefde persoonlijk in de fik. LPG in een Porsche GT3 nep RS… Het enige dat ontbreekt is de trekhaak!
@Original_Arnoud: Die trekhaak konden ze niet meer tussen de twee center pijpen van het RS3-nep-pakket passen… anders…..
Damn, wat is die kewl! Tenminste met de maatstaf van dat wanstaltig staaltje groen van gisteren.. Ik vind in elk geval die buitenkant, met kleur en uitlaatjes ontzettend bruut gedaan :) Alleen jammer dat deze op LPG loopt, alhoewel daar ook vieze voordelen aan hangen. Tenminste een gangster elfje. Alhoewel als ik die auto zou hebben, deed ik als eerste die badges weghalen. Patsen met badges is gewoon niet kewl. ;)
Ziet er totaal niet verkeerd uit eigenlijk! Lpg vind ik niet erg. Alleen die badges eraf halen en je niet sneller voordoen dan je werkelijk bent!
In zo’n visuele ombouw kruipt geld. Helaas valt ie meteen door de mand, niet enkel door het interieur maar ook de wielkasten vooraan die niet zijn verbreed zoals het bij een 997 RS MKII hoort…
@StijnB:
Ohja de spiegels van de MKI staan er ook nog steeds op…
@StijnB: en de porsche-badge dat geen sticker is zoals bij een echte GT3-RS
@560pkferrari:
Was zo ten tijde van de 996 GT3 RS, maar niet langer het geval op de 997 MKII RS (3.8) die dit model moet voorstellen
@StijnB: Direct door de mand zou ik ook niet zeggen, ikzelf zou het verschil niet direct zien, alleen het exterior dan, het interieur is wel beduidend anders.
@560pkferrari: Niet alle porsche gt3 rs hebben een sticker als badge: http://www.gt3rsregistry.com/2007GT3RS/images/vin/2350/eBay/DSC_0119.jpg
http://aussieexotics.com/drivers/albums/userpics/10105/Porsche_911_GT3_RS_%5B997%5D_-_front_(Lorne,_Vic,_10_Nov_07).JPG
porno!
een 911 op LPG = absolute schande en dat goud helpt ook niet echt…
Heiligschennis.
Gas is om op te koken! Maar hij is wel erg mooi, dat dan weer wel
Wrap en velgen zijn echt koel.
Maar verder is het om je kapot te schamen… Sta je daar bij de pomp de lpg vast te koppelen! Pfff…
En dikkere typeaanduidingen op je auto plakken is natuurlijk altijd triest. Nog 1x dan:
UPtypen is zielig
DOWNtypen is tof
Ziet er wel gaaf uit in deze kleur. Maar nep en lpg.. doe maar niet.
Ligt het nu aan mij of zijn de achtervelgen anders dan voor? Lijkt wel een maatje kleiner
@akrapovic: Aan jou:

Kleur; oke..
Velgen; oke..
RS imitatie; NEEN.
@kaasboerin: vind ik dus ook…
Dit gaat hem worden, of de groene 550I… weg met burgelijkheid…
Trouwens een gouden M5 op Russisch kenteken vind ik ook wel wat hebben… keuzes!
Gewoon gaaf ! Alleen het interieur van een 911 = lelijk.
Of ik heb slecht geslapen vannacht of ik val van mijn geloof.. ik durf het bijna niet te zeggen.. vindt het eigenlijk helemaal niet misstaan op een Porsche.
Stiekem best kek deze LPGT3RS.
Deze is zo ‘fout’, dat hij bijna weer ‘goed’ is..
(ik schreef -bijna- hé… :P )
LPG in een porsche, is toch geweldig??? Hoger “octaangetal”, vééél milieuvriendelijker, goedkoper,…
Doe dat goud en fake badges er af en ik lust hem wel.
Kleur is fout, evenals de wielen. Interieur ziet er enorm ouderwets uit (vooral die stoelen), en de fotografie kunsten van de fotograaf zijn nog erger….zucht….
GT3? G3 zeker? ;)