
Het persbericht van de Seat Bocanegra Concept kon je hier gisteren al lezen. Wat nog ontbrak waren een aantal foto’s van de beursvloer die we je hadden beloofd en belofte maakt nu eenmaal schuld.
De Seat Ibiza is momenteel met een vanafprijs van nog geen 13,5K een heel betaalbaar autootje. Zijn opvolger die voor 2009 op de agenda staat, zal ongetwijfeld minder spannend zijn dan dit concept. Productiemodellen zijn zelden even opwindend als de concepts, maar zelfs wanneer we daar rekening mee houden, denk ik dat de Ibiza straks een leuke, compacte, sportieve en vooral betaalbare hatch kan worden. Of ‘ie dat ook wordt blijft natuurlijk afwachten.




Gallery: Seat Ibiza Bocanegra |
|||
Wat een geweldige bak! Ben benieuwd wat de dieselmotoren gaan worden…:
1.4 TDI 140 pk? (common-rail) twinturbo
1.6 TDI 110 pk?
De voorkant vind ik nog een beetje twijfelachtig. De rest mag er zeker wezen. Leuk ontwerp, en het is iig geen onderdeel van Seat’s eenheidsworst.
Als ze die voorkant gewoon helemaal in dezelfde kleur spuiten en er wat minder grote velgen op zetten, dan zal het dicht in de buurt komen van de productie Ibiza….en dat is helemaal niet verkeerd denk ik.
Normaal kijk ik naar een auto en komen de detail/lijne 1 voor 1tot mij, maar hier zie je na een tijdje dat er gewoon grote delen ontbreken…
Jaaa, ze moeten die wielkassen nog groter maken voor nog groter lichtmetaal zodat de standaard verzies er lekker suf uitzien. dit is geen auto, een koets noemen we zoiets. Ik vind hem persoonlijk ietwat uit de kluiten gewassen. hou die kleine auto’tjes alsjeblieft toch eens klein.
styling is overigens best te pruimen. voor een seat.
Mooi karretje, ben erg te spreken over het ontwerp. Doe mij maar eentje met de 122pk 1.4 TSI en de 7-gang DSG in bovenstaande uitvoering.
Meneer Seat, mag ik mijn huidige FR alstublieft bij u inruilen voor een nieuw exemplaar…..?? Ja, een zwarte is ook prima!
In Productie die bak eindelijk weer eens een “sportief” model en eentje die niet op alle andere seat modellen lijkt proficiaat!
13 in een dozijn ontwerp….krijg hier geen bobbel van…..oke,ik had net zo goed geen reactie kunnen plaatsen.
mooi! Is dit werk van luc donckerwolke?
Hebbuh, hebbuh, hebbuh!!! Eindelijk weer eens GEEN bolle dakvormen, want jezus wat is de huidige Ibiza lelijk.
Ik vind hem ook mooi, stoere achterlichten
Hopen dat de toekomstige cupra variant hierop zal lijken.
De normale uitvoering zal wel wat brafer zijn.
Erg leuk model, neem maar in productie!
brafer?
Braaf…er
Haha, die achterkant lijkt net eengroot gezicht dat boos kijkt!
Leuk shot van de “audi-achtige” led koplampen.
http://www.dumpert.nl/mediabase/foto/4e0d9012_ANP_7145203.jpg
Leuke wieltjes, vurig kleurtje, stoere bumpers, agressief snuitje, maar wat een verwijfde achterkant verder. Ik vrees dat als sir op straat mocht komen het toch weer van die suffe uitvoeringen in donkerblauw of dat eeuwige zilvergrauw worden op van die lekker dichte stalen velgen met wieldoppen. Als Seat dit nou verplicht in rood, wit, knalgeel, levert wat heet van mij part in zuurstok roze, dan wordt het tenminste leuk op straat. Ach ja, er moet iets te dromen zijn.
hey is dat nou de nieuwe renault?
nou net zo geweldige (not) styling als de megane in iedergeval. puntige styling is in zo te zien.
geweldig…
S5 velgen, R8 lampen…ik pas.
voorkant is afgrijselijk
@stef : wat is er R8 aan die lampen??? al eens een R8 gezien? of alleen aar van gehoord
Lekker ding hoor alleen is de voorkant teveel Audi R8 maar voor de rest heel erg mooi.
Je ziet wie verantwoordelijk is bij Seat voor het Design. Hij werkte vroeger bij Lamborghini!!!!
Wat een gedrocht zeg. Dat ze dit uit willen brengen op een grote beurs.
Man deze beauty lijkt in de vertse verte niet op een R8! En als dat dan al zo zou zijn… hoezo is dat dan een vervelend iets?
Ben ik de enige die de achterkant wat weg vindt hebben van een Mazda 3?
@ JIM: JA daar ben je de enige in!
Erg mooi bakkie!! Ziet er leuk en orgineel uit!!
@ Giuly;
de led techniek, dat is er R8 aan, evenals de vorm.
ik heb er zelfs even mee mogen rijden
Ik denk dat we hier kijken naar wat de Cupra versie gaat worden. de normale zal zoals gezegd een stuk tammer zijn.
Lijkt vanaf de zijkant erg veel op de Opel Corsa vind ik.
Zou wel weer een mooie Ibiza worden. Het huidige model vind ik net een bal op wielen.
Nogmaals voor Giuly:
[img]http://www.dumpert.nl/mediabase/foto/4e0d9012_ANP_7145203.jpg[/img]
Snap je?
Wát een dik ding! Laat maar komen, in die kleur en in die extremiteit!
als de productiemodellen altijd minder zijn dan de concepts, dit een mogelijk voor de cupra-versie?
ik vind de voorkant toch iets te druk……dat is mijn mening
Zo, daar gaan de potentiele Scirocco kopertjes alweer door naar de SEAT dealer. Terecht ook want die VW is maar een saaie bak als je hem vergelijkt met dit monster.
leuke bak ,maar eh…. zal als productie model weer minder zijn.
En vast en zeker een hogerprijskaartje hebben dan de ibiza nu,want groter is duurder toch?
Totaal niet slecht, zeer mooi zelf, maar geef mij maar een oudere versie van de Ibiza
Erg dik!! zeer mooi
Zie je wellll…waren dus toch de fletse kleuren van de technische tekening, dit ziet er wel leuk uit
Statlert. schrijft,
5 March 2008 om 17:19
Zo, daar gaan de potentiele Scirocco kopertjes alweer door naar de SEAT dealer. Terecht ook want die VW is maar een saaie bak als je hem vergelijkt met dit monster.
———————————————————————
Toegegevn, deze Seat is mooier dan de Scirocco, maar een saaie bak is toch echt een tikkeltje overdreven hoor………
@ Alvar: Daar ben ik het helemaal mee eens!! doe mij die uit Geneve maar
NIKS MEER AAN VERANDEREN!!!
Wanneer stoppen ze nou eens met het kopieren van de koplampen van Audi, het is niet mooi, het is Audi en je lijkt net een Halfords tuner…
Ik kan er eerlijk gezegt weinig Audi in ontdekken hoor Skaars (ook niet de koplampen)
@Windhoos
Ik doelde op de LED rage van tegenwoordig… het is niet om aan te zien! Daargelaten dat het een duidelijke mening is… maar ik zie hier een kopie van Audi.
die LED lampjes waren me nog niet opgevallen eerlijk gezegt en die zijn idd in lijn met de R8, maar de vorm van de koplampen (en dat was jou gelukkig ook al opgevallen) absoluut niet
zeer mooie wagen! hopen dat hij in mei op de markt komt!!
Het is een mooie auto maar vind hem wel veel lijken op de scirocco of nieuwe megane!
ik wil hem hebben aub….
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Niet te verwarren met de Seat Ibiza Station
Lekkere mini-station!
Verstuurd via http://mobypicture.com/rvzk14
een (klein) primeur een seat bocanegra in het wild
Verstuurd via http://mobypicture.com/6s1c6n
De hele range van Seat komt voorbij, voor de liefhebbers?
Hele mooie Seat gespot, wit & zwart gaan goed samen op deze auto. :...
Lekker feesten met lekkere wijven op een boot, en het eiland rondknallen in...
Autoblog jaagt de heetste Ibiza door Spanje.
Seat Ibiza (N) ST 1.2 TDI E-Ecomotive Cool.
Koop nu voor slechts 16.740,00
Seat Ibiza - 1.2 Tsi Ecomotive Dynamic Style+clima.
Koop nu voor slechts 16.725,00
Seat Ibiza - 1.2 Tdi Ecomotive Copa.
Koop nu voor slechts 16.721,00
Seat Ibiza - 1.2 Tdi Ecomotive Style 4.99% rente!!.
Koop nu voor slechts 16.695,00
Eindelijk stapt Seat eens van de unisex styling van de modellen af: de nieuwe Ibiza krijgt een he...
Zojuist heeft Seat in Frankfurt de IBZ Concept onthuld, oftewel een voorproefje op de Ibiza ST(st...
Geen strak blauwe hemel en lekker zonnetje, maar een bijna tropische regenbui verrast ons de eers...
Het concept van de Seat Ibiza Bocanegra zagen we begin 2008 voor het eerst in Genève en in...
Begin april lieten we je al weten dat Seat besloten had om de Ibiza Bocanegra alsnog in productie...
Een jaar geleden maakte we in Genève kennis met de Seat Bocanegra. We dachten toen dat dit...
Nog deze lente moet er een herziene versie van de Seat Ibiza op de markt komen. De vorm van de...
De huidige Ibiza stamt uit 2008, en dat betekent dat hij in 2012 grofweg op de helft van zijn pro...
Die goedheilige baardmans toch. Mag hij samen met zijn Pietbitches zomaar even wat stuurwerk v...
Zwaar brekend nieuws! Seat heeft zowaar iets te melden. In Spanje hebben de ingenieurs van het ...
Twee VW-dochters presenteren op de IAA een concept sedan die zo ongeveer in het D-segment is te p...
In volle glorie op je beeldscherm. De toekomst van Seat. Tenminste, als het meezit en VAG niet ...
Seat fanboys (ze bestaan) roepen al dat er een nieuwe Toledo aan komt. In ieder geval neemt Seat ...
Muhaha! Profvoetballer Royston Drenthe liet vorig jaar zien dat hij een notoire snelheidsduivel...
Vraag me niet waarom, maar ik heb altijd al een zwak voor Seat gehad. Waarschijnlijk omdat mijn a...
De leaseregistraties van het eerste half jaar 2011 zijn binnen, tijd om de balans op te maken. En...
De reguliere Ibiza's (3-deurs, 5-deurs) heeft JE Design -een tuner met enorme voorliefde voor S...
Oh-my-gosh: 105 pk, dynamisch Candy-Wit gekleurd, 17-inch lichtmetaal, automatisch dimmende binne...
Meer modellen in de showroom = betere verkoopcijfers, mogen we hopen voor Seat. Het Spaanse me...
De kans dat Seat ooit nog met een SUV-achtige auto op de markt komt is met deze IBX Concept aa...
Jep, het klopte helemaal. De IBX is de nieuwe conceptauto van Seat die men op de Autosalon van...
Kijk nou eens wat daar op het internet terecht is gekomen. Twee plaatjes van een conceptcar me...
Kennen we de IBE concept nog uit Geneve van eerder dit jaar? In Parijs laat SEAT versie 2.0 zien,...
Als je het niet kan laten om Leon's vol te hangen met nutteloos plastic, dan kan je de Ibiza n...
Zomaar gevonden op het internet: een stapeltje schetsen van een klein frivool stadsautootje. W...