
Bentley Continental 6.0 W12 GTC 2007 Cabriolet BJ 10-2007 NL-auto Hessing geleverd en onderhouden, boekjes. BTW verrekenbaar. Natte doekjes niet meegeleverd.
Goor had zijn Cont(i) eerst wit bestikkerd, maar de wrap is inmiddels van de billetjes af. Dus de Cont(i) is gewoon weer vies zwart en een tikkeltje saaier. Hij schijnt de Continental GTC voor de winter te hebben ingeruild voor een Panamera Turbo. Dat is wel nieuw en hip, maar de Bentley is een stuk stijlvoller. Maar goed, dat wil Gordon waarschijnlijk ook niet zijn. Mocht je dat willen en nog 167.500 euro over hebben, sla dan je slag op Marktplaats.
Met dank aan R.Arends voor de tip! En nog een tip voor na aanschaf.
Mwah, het is niet eens een Speed, hier kom ik mijn bed niet voor uit.
Met de extra dikke condooms nog achterin zeker, nee danku, ik pas.
Ik denk dat ie graag iets anders in zijn Cont steekt…
staat er in de advertentie op marktplaats nou Goors telefoonnummer ?
Is de versnellingspook al wel ontsmet?
@StoplichtSprintertje: wil je een date soms?
nou denk niet dat het zijn tel nr, maare ik vind het een goede keus!
Haha @ de extra tip
kijk dit is nou een marktplaats topperrr(s)
Bij de witte staat een 1tje (duplicaat code) in het kenteken bij de zwarte niet?
Voormalig marktkoopman op Marktplaats. Klinkt logisch.
Zou hij dit ook uit de auto verwijderen?
img src=”http://www.shared-all.nl/fsimages/10012114gr.gif” width=”450″>)
Ff heel iets anders….
Kan iemand mij uitleggen hoe deze man aan zijn geld komt?
Ik bedoel, in jaren geen hit meer gehad. Zijn tv-programma’s zijn nou ook niet een doorslaand succes (op Geer en Goor na misschien). Misschien toppers dan…maar dat zal het toch niet zijn?
@Rick dos:
Privé gelegenheden
@ Rick Dos, laatst nog een lijstje gezien (@ MSN geld meen ik) over de rijkste showbizz homo’s
Goor was goed voor een 6.000.000 punten.
en voor de geintresseerden Andre van Duin stond op nummer 1 met iets rond de 15.000.000 punten.
OT: Nee dankje, liever een coupé
@wouter
Noem je een Continetal GTC met zwarte velgen stijlvol?
Het Telefoon nummer is niet vaan goor, maar van en Patrick G. …
@Rick dos: schnabbels, schnabbels, schnabbels waarschijnlijk. En als hij het slim gespeeld heeft kan hij ruimschoots leven van de rente op zijn spaarcentjes neem ik aan.
Eerst een wrap, dan di er terug afhalen, en dan een (momenteel) iets hippere wagen kopen. Als dat geen trendgevoeligheid is, dan weet ik het niet meer. Een slaafje van de trendsetters!
Misschien moet hij hem wel kwijt omdat hij geld had staan bij de DSB……..
..weet je zeker of hier geen wavispenisleer in zit ?
Ruim €100.000 gedaalt in 2 jaar!!!
ik kan ook bijna niet geloven dat mensen vrijwillig geld aan die man geven ..
de wederdienst bestaat altijd uit dom geraaskaal ..
ik noem het “dom” omdat ik het niet begrijp ..
want de theorie wijst anders uit ..
Goede keuze, de Panamera Turbo!
“Stijlvol” ? Ga je mond spoelen met die opzichtige velgen en dat zwart glimmend plastic (?) interieur …
Zo’n auto zet je toch niet op MP?
Ik denk dat een cabrio niet zo bevalt. Als je niet op let met het dakje open waait zo alle cocaine weg.
Leuk dat als je op de link “wit” drukt, je bij onze foto’s terecht komt!
Een Bentley stijlvol? Zoals Jeremy Clarkson altijd zegt, het is de ultieme voetballersauto en daarmee is eigenlijk alles wel gezegd. Stijlvol zou ik hem dus niet willen noemen.
Leuke tip trouwens voor na de aanschaf.. Lig in een scheur.. NOT!!
NEXT!!!!!
@GJ: QFT maar nog altijd vele malen stijlvoller dan een panamera.
Goor! Buitengewoon kut ranzig!
Inmiddels is ook het 1-tje van het kenteken af. Knap!
Je ziet niet vaak dat BN-ers een auto zelf te koop zetten, vaak zetten ze hem bij een autodealer in de showroom (in consignatie) of verkopen hem anoniem via een autoinkoopsite zoals http://www.ikwilvanmijnautoaf.nl. Dat voorkomt een hoop gedoe voor ze, Google nu ff voor de grap ‘Gordon’, ‘Bentley’ en ‘Te koop’, meer dan 8.000 resultaten!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Laatst even een bezoekje gebracht aan Carstore, staan zeer lekkere wagens w...
Deze zwarte Continental staat sinds een paar dagen bij Pon in Leusden. Hij ...
Combo met de Bentley Continental GTC van een BN´er. Ooh wat een gille...
ben naar de prachtige dealer Hessing geweest, hier kun je zelf gewoon een ...
Bentley Continental GT Speed and Bentley Continental Flying Spur Speed
Doorgestuurd van kennis
Mooie bak
Aimée vereert de Miljonair Fair met een bezoekje.
Helemaal speciaal voor SupercarFan;) In wit, zwart en groen.
Bentley Continental Gt GT Speed.
Koop nu voor slechts 259.500,00
Bentley Continental Gt Speed.
Koop nu voor slechts 239.000,00
BENTLEY CONTINENTAL GTC Mulliner.
Koop nu voor slechts 234.950,00
BENTLEY CONTINENTAL GT.
Koop nu voor slechts 226.381,00
We wisten dat er een Continental GTC Supersports zou komen, inmiddels zijn de eerste foto's vrijg...
Voor deze week is het weer geen samenhangend geheel, gewoon omdat spotten op bestelling niet ec...
Iedereen die handig is met ballen kan tegenwoordig goed geld verdienen. Smaak is echter nog steed...
Een paar dagen geleden maakte Bentley bekend dat er van de Continental GTC ook een SuperSports zo...
Je kunt de Bentley Continental GTC aan je voorbij laten gaan omdat je er simpelweg geen geld voor...
Check dat lekkere kleurtje, ongetwijfeld te vinden in het Bentley-optieboekje onder een exotische...
Aangezien je tegenwoordig met een gepimpte Conti GT, Escalade, Range Rover, BMW of Mercedes niet ...
De Ierse tuner ONYX vergreep zich in het verleden al eens aan een paar Range Rovers. Maar nu hebb...
Een beetje snuffelen in de gedetailleerde registratiecijfers van 2009 levert een aantal leuke wee...
We wisten al dat Carrozzeria Touring Superleggera van plan was om op de autosalon van Geneve een ...
Italian coachbuilding encounters British engineering perfection? Carrozzeria Touring Superleg...
Wat zijn er toch veel tuners. We staan er elke keer weer van te kijken. Deze keer kwam ons een ...
Tijd voor het echte werk, 50k is kleingeld, een echte auto koop je niet voor minder dan een ton e...
De belangrijkste drijfveer om te blijven spotten is het feit dat er altijd nog wel modellen zijn ...
Zou de crisis ook zijn toegeslagen bij het koninklijk huis? Feit is in elk geval dat de prachtige...
Speciaal voor alle velgenfetisjisten, ordernr VVS-082: Black Machined with Black Lip - F: 22x9 / ...
Verffabrikant DuPont heeft eens gekeken hoeveel liter verf ze in 2009 verkocht hebben en aan de h...
Voor iets maar dan 15k in euro's ben jij eigenaar van deze rechtsgestuurde X3 die tot voorheen ...
Zie jij jezelf al cruisen in deze BMW die ooit toebehoorde aan de neger die voor niemand buigt? N...
Bentleys snelste, lichtste en veruit lekkerste model krijgt een topless zusje! Als alles mee zit,...
Zo, alle vooroordelen over voetballers zijn weer bevestigd. Dat voetballers massaal rondcrosse...
Zo fout, maar zo lekker! En die Russische kentekenplaat maakt het in mijn ogen helemaal af. De Ru...
Normaal als iets erg in trek is, gaat de prijs omhoog. Zo niet bij witte gebruikte auto's, die ...
Deze ontbrak volgens mij nog in ons matte archief. Het wordt echt tijd voor een nieuwe trend,...
Gewoon, simpelweg de beste Batmobile-replica ever ooit... De meesten hier op autoblog zullen w...