
Maserati heeft met de Quattroporte een heerlijk succesnummer neergezet. Dat is een opvatting die door veel petrolheads gedeeld wordt, want deze Italiaanse schone heeft in 6 jaar tijd 65 (!) awards op zijn naam mogen bijschrijven. Al deze aarsveren begonnen zo fijntjes te kriebelen bij Maserati dat ze besloten een Awards Edition van de Quattroporte Sport GT S te fixen om binnenkort in Genève te onthullen.
De 440 pk en 490 Nm die de V8 levert in een ‘stock’ Quattroporte Sport GT blijft ongewijzigd. Deze SpeciaalMaser is aan de buitenkant wel flink aangepakt. Als eerst de parelachtige lak. Die kleur is gedoopt tot Quarzo Fuso. De velgen, luchtinlaten aan de zijkant en de grille zijn afgewerkt met een stijlvolle satijnfinish. Achter de 20″ porno’s van deze Awards Edition pronken oogverblindende remklauwen, mocht de zon erin weerkaatsen.
Het interieur is ook licht gewijzigd. Dat standaard Maserati-leer op de stoelen kon echt niet maar. Daarvoor in de plaats is kwaliteitsleder van het Italiaanse Poltrona Frau gekomen. Verder wordt er lustig met alcantara en Awards Edition-badges gestrooid. Om het af te maken zijn er in de dorpels aluminium strips met inscriptie te vinden. Deze speciale editie van de Quattroporte wordt leverbaar in de tweede helft van 2010
Mooi hoor, maar de kleur is niet echt. Doe maar gewoon zwart.
bruut beest van een auto met een soundtrack om over naar huis te schrijven.
Mooi, maar z’n facelift is al achter de rug. We wensen een nieuwe!!!!!
Ze maken de 4porte steeds lekkerder!
PS:
‘kon echt niet maar. Daarvoor in’
na maar moet i.p.v een punt een komma en de D moet geen hoofdletter zijn.
@MrJones, je vergat dit erbij nog te zeggen: maar moet meer zijn.
Ik neem aan dat dit de 66ste award wordt? De mooiste Special Edition..? Wat een ongelooflijk mooie auto!
Deze mogen ze altijd thuis leveren, zal er met plezier in rondrijden!
Nog altijd de koning van de sportieve 4-deursklasse, voor mij.
Niet om het een of ander, maar Maserati maakt op dit moment de mooiste auto’s van Italië.
Het design van de QP is echt tijdloos zoals het hoort.
100 PK meer en hij mocht voor mijn deur staan. Tegenwoordig rijden er m5′s met 500+ PK.
Awards zeggen me niet zoveel. Zelfs een normale D-segment auto kan zoveel wel halen ![]()
.
Kleur en velgen zijn niet zo mijn smaak. En is dat nou een PSA radio?? Verder wel een mooie auto alleen heeft de neus me nooit echt kunnen bekoren
WOWIE
prachtbak
Nog steeds de aller-, aller-, allermooiste auto van dit moment.
Een van mijn absolute droomauto’s!
Zou mij dit ook aanschaffen, echter is het wel niet evident betreffende de kwaliteit…
Iemand die hier meer kennis van heeft? Zijn deze bolides eigenlijk wel betrouwbaar?
@Gio: deze auto is zeer betrouwbaar, met name omdat de motor direkt van Ferrari afkomstig is. Alleen de eerste exemplaren 2005 hadden wat gehannes met de duo-selectmodus..Voor de rest een topper !
Als ik deze zie, na het stukje over de Audi A8 dan is het wel een verademing hoor.
ik vind het de mooiste in zijn klasse!! maar ik heb liever de Merc
‘kon echt niet maar’ moet zijn kon echt niet meer. Verder een erg mooie auto die als ik 2ton mocht stukslaan op een auto sowieso mijn keuze zou zijn
Naast de nieuwe S-klasse de mooiste in z’n klasse.. Van voren oogstrelend en van achter mooi ingetogen.
De vanafprijs is daar dan ook naar.
Wat een bloedmooie auto is het toch:)
Hij blijft, net als alle maserati’s bloed mooi!
Poltrona Frau leder? dat heeft mn Alfa GT ook ![]()
al blijft deze Maser natuurlijk de absolute top!
Oprecht een prachtbak!
Het zal wel aan mij liggen maar ik wordt hier niet echt warm of koud van… Heb deze auto altijd compleet overrated gevonden. Vind het maar een saai design, voorkant gaat nog wel maar krijg altijd het gevoel alsof de designer geen zin meer had en de achterkant er nog snel even bij getekend heeft. Bovendien, dat dashboard? kom op dat kan toch niet, ziet er zo goedkoop uit.
De mooiste ! Maar dan in het zwart, thanks ! Hoewel de 2-deurs nog mooier is dan de quattroporte…
Pas bij het berijden besef je wat een (relatief) koopje het is. Alleen die exceptioneel fraaie Ferrari-motor is al een vermogen waard. Met Maranello x-ost klinkt de QP goddelijk. Vrouwen komen spontaan …(volgens Brits onderzoek, aldus Car and Driver.com). Ben zeer content met zwart ext/beige int.
Mooiste 4-deurs ter wereld!
Hij heeft zijn awards stuk voor stuk terecht verdiend!
Het kleur is niet echt 100% mijn ding, maar ik deze met plezier rondrijden…
De keuze tussen dit en een Panamera is snel gemaakt…
Ik vind dat de “collectione cento” van het vorig model zich meer profileerde als een speciale editie, echter vind ik dit model ook zeer geslaagd!
Maar waarom is het niet mogelijk een handbak te bestellen bij Maserati?
In mijn ogen het ENIGE minpunt aan deze wagen..
Komt eigenlijk de Alfa Romeo 8C optioneel met handbak? Zoja, snap ik niet waarom Maserati dit niet op de optielijst heeft!
Super! gelimiteerd model?
Volgens mij bestaat het verschil met een “gewone” GT S alleen uit de gebruikte kleuren/finishes. Zelfde velgen, leer van Poltrona Frau vind je ook in andere Maserati’s (of bijv. ordi BMW’s), en alcantara behang is altijd een optie. Voor je het weet rijdt je buurman in dezelfde eenheidsworst als jij. Mijn buurman heeft dan overigens mazzel, want een auto waarvan de led-verlichting uitgeschakeld al een kerstboom nadoet past nooit in mijn garage. Mooie kleur trouwens.
ik denk de beste sedan na de benteli continentel
Mooie auto. in WTC en Rembrandttoren kun je ze zien. Als je die motor hoort, dan word je vanzelf stil.
Doe maar, met zwarte grill graag!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Op pad met de sportiefste Quattroporte die Maserati in de aanbieding heeft.
Yeah! Ik had geen zin om alle foto's los te uploaden, dus besloot ik om ee...
Een filmpje met fly-bys en acceleratie van bijna alle autos, gefilmd vanuit...
Behind the scenes.
Zo, nu is 'ie van mij
even een half uurtje in de pc hoofdstraat een tijdje trug er reed ook nog...
Die vrouw vertelde dat ze paar slokken op had en dat kan je ook wel merken ...
Kwam ik vannochtend tegen op de a27 bij Nieuwendijk als je goed kijkt is he...
Een compilatie van m'n spots in 2010. Ik heb niet elke spot erin k...
aantal spots uit geneva
Maserati Quattroporte - Sport GT.
Koop nu voor slechts 73.900,00
Maserati Quattroporte - 4.2 Automaat Sport GT.
Koop nu voor slechts 69.990,00
Maserati Quattroporte - 4.2 V8 Executive GT.
Koop nu voor slechts 69.950,00
Maserati Quattroporte - 07 4.2 AUTOMAAT GT EXECUTIVE NIEUWJAARS KORTING !!.
Koop nu voor slechts 66.850,00
Maserati GranSport 4.2 V8 CAMBIOCORSA.
Koop nu voor slechts 64.950,00
Maserati Quattroporte 4.2 V8 1 eigenaar ~Maserati Munsterhuis~.
Koop nu voor slechts 64.500,00
Dat Maserati bezig was met een update van hun befaamde vierdeurs-met-dezelfde-naam was al wel dui...
Crisis? Hoezo crisis? Als het economisch wat minder gaat moet je juist consumeren, en dan bij voo...
Flink onder het stof maar daarom niet minder uniek: een Maserati Quattroporte in chromen jasje. ...
En ook zal Ferrari geen SUV, en geen vierdeurs Rapide-concurrent maken. Haha, die Marchionne ...
Verlaagd, verchroomd, nee het zijn hier bepaald niet de velgen die de auto oppimpen. Wel is di...
Aangezien deze Quattroporte met ruim 3,5 meter is verlengd is het geen verrassing dat je maar lie...
Auto’s met de meest opvallende looks krijgen zonder meer de meeste aandacht, maar er zijn ook n...
Omdat je nooit genoeg vermogen kan hebben heeft Marc Reilly van het Duitse MR Car Design de inmid...
Op welke momenten heb ik het meeste plezier van spotten? Is dat bij het zien van een primeur? Het...
Er gaat flink wat gebeuren met de modellen line-up van Maserati. De nieuwe Quattroporte is ond...
Heb je altijd al een Quattroporte willen hebben met ruimte voor een hond? Dan kan je nu je slag s...
In 2008 zagen we de Quattroporte facelift, maar eind dit jaar kunnen we ons waarschijnlijk vergap...
Onze Japanse vrienden van WALD International hebben een uitstapje gemaakt naar Italië en voo...
Vandaag hebben we voor u een tweetal ruim bemeten vierdeurs luxewagens in de aanbieding. En als i...
Eens in de twee weken hebben 24 mannen het geluk om op de mooiste circuits ter wereld helemaal lo...
Tot voor kort was het sportieve MC Sport Line pakket alleen leverbaar op de GranTurismo, maar daa...
Knipschaar bij de hand? Mooi, dan gaan we nu verder met deel 18 uit de reeks Creatief met Mase...
Over het algemeen zijn ze bij het incassobureau niet van het meest sociale soort. Er is é&...
De ultieme rides voor de maffiabaas met smaak: dit zijn de Wheelsandmore "Italian Job" ...
Hier zijn dromen van gemaakt. Op het circuit, volgeplakt met racelivery staan Quattroportes en Pa...
Opnieuw bereikt ons het bericht dat Novitec Tridente een Italiaan op de pijnbank heeft gelegd....
Als echte autofan heb je natuurlijk gewoon Top Gear gekeken en dat suffe potje balletje trap link...
Zoals we weten moeten ook de makers van de fraaiere automobielen op deze wereld zich gaan richten...
Uw stemmen zijn gewogen en geteld. Dit is de Autoblog Best Design Top10 2010. Niet verrassend een...
De Fiat Group heeft in Turijn het businessplan voor 2010-2014 gepresenteerd en daarin is uiteraar...