
Als een malle, om precies te zijn. Dit zijn de soort filmpjes waar je mij zelfs op zondag voor mag wakker maken.
Ging het zuiver om de looks, dan koos ik liever voor een Carrera GTS, maar de Porsche GT2 RS is een goede tweede op basis van de reviews die ik tot nu toe gelezen heb. De handling schijnt fabelachtig te zijn en als we onderstaand filmpje bekijken hebben we weinig reden om dat oordeel in twijfel te trekken.
De lucky bastard achter het stuur heeft het dan ook prima naar zijn zin. De enige klaagzang in dit filmpje komt van de achterbanden, die krijgen het namelijk zwaar te verduren. Woorden schieten tekort eigenlijk, kijk maar gewoon het filmpje.
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 3.6 carrera 2 | € 115.200,- | 345 pk | 4.9 sec | » |
| 3.8 sport classic | € 259.219,- | 408 pk | 4.6 sec | » |
Mooi alleen wat is het geluid zo saai. Ook vind ik die snor bij de motorkap/bumper erg lelijk
Waar komt die presentator vandaan?! Uit Ierland!? Wel mooi accent… (Ja, ik weet dat er Duitsland onder staat)
HQ:
@Seroo: Ah, daar wachtte ik al op!
@Jokkebrok: De presentator komt uit Schotland. Dat was redelijk duidelijk. Het filmpje was heel aardig door Porsche al op mijn facebook gezet.
@Seroo: Holy fok, dat was wel nodig ook. De versie hier op autojunk is echt van extreem slechte kwaliteit (artefacts to the max).
@Casper: Mij mag je alleen wakker maken als ik hem ook echt makkelijk kan betalen anders is het maar een beetje droogn**ken dan slaap ik liever.
OT: leuke,snelle en goede auto maar niet mijn ding,sorry.
Echt crème de la crème! Hele mooie auto, love German engineering! <3 Porsches!
Geweldig! ‘Helaas zal ik zo’n auto nooit kunnen permiteren.
Maar een mens moet toch wel iets te dromen hebben.
Dit is gewoon iemand van Porsche zelf van het trainingcentrum op Silverstone. Er zijn al heel veel filmpjes geweest van andere porsche met dezelfde gast. Van carrera gt, 959 tot turbo.
@Burdy: Silverstone GB wel te verstaan.
Wij van WC Eend…
Wel leuke camerawerk en videomontage.
Een superdure Porsche testen, en dat filmen met een mobieltje van 6 jaar geleden?? Wat een shit-kwaliteit zeg!!
Hier in HD, omdat Autojunk dat niet aan kan?
Waarom knipperen de remlichten als hij vol in de ankers gaat? is te zien @ 4:30 min….
@mylvan: Dat komt doordat het LED’s zijn, die knipperen zo snel dat het met het blote oog niet te zien is.
Waarom drift hij trouwens haast elke bocht? Jammer, en ook irritante montage. Desondanks een gaaf filmpje!
@magux: Viel me inderdaad ook op dat ie drift in elke bocht…. het enige mooie aan het filmpje is de auto.. voor de rest is er niet veel aan…
@mylvan:
dat zijn Led lichtjes, deze pinken op hoge frequentie, en is niet te zien met het blote oog, een camera neemt momentopnames op, daarom lijkt het of ze flikkeren
Beide bedankt voor de knipperuitleg!
Vreselijk die slechte kwaliteit! Gelukkig zijn er betere gevonden… Alleen die Porsche… Snel zeker, maar ik mis een lekker geluidje? Slecht hoorbaar in de video, zonde.
kwijl! :$
-edit: rustig aan-
De hoofd foto lijkt precies op die van de driftende vrachtwagen
Onderstuur en overstuur… jippie. Zelfs Röhrl zegt dat de auto in slechte condities nauwelijks te rijden is (door hem wel) door een amateur. Voor dit geld zou ik heel snel wat anders kopen.
Flikkeren van de remlichten is onderdeel van “adaptive brake”. Ook de meeste Benzen hebben dit systeem.
Bij echt ankeren, dus wanneer bv BAS systemen komen helpen, gaan de remlichten knipperen om achterop liggend verkeer te laten weten dat het menens is.
Een chauffeur die hier achter rijdt zal veel alerter reageren.
Asjeblieft zeg. Saaie kever. Corvette ZR1 !!!!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Porsche GT2 RS gaat los
Vandaag waren de eerste trainingen voor de 24 uur van de Nürburgring en dat...
Mooie compilatie van de laatste race uit de Le Mans Series. De 1000 km van ...
Leuk, zo'n camera in je wielkast. Maar het helpt je niet om op de baan ...
Aanboord in een Manthey Porsche 911 GT3 RSR op de Nordschleife tijdens de 2...
En of jullie allemaal even de Nürburgring willen redden
Uit de renstal van Lammertink Racing. Dit is de ultieme raceversie van de l...
The future top GT model marking the absolute climax in the 911 range is the...
Kwart Mijl
Waarom zo'n snelle 911, dat is toch levensgevaarlijk?
De 911 is niet alleen populair op het circuit, ook in de rallysport is het een populaire verschij...
Na de Italiaanse babeversie van Gymkhana en de budgetproductie uit Polen is het nu de beurt aa...
Ja, de Nissan GT-R sprint als een malle, dat is al zo vaak gezegd. Maar kan hij ook twee supercar...
Heeft er iemand een doekje voor me? Gisteren werden we op autojunk verwend met foto's van een...
Er zijn weinig plekken ter wereld waar je zo veel supercargeweld per vierkante meter treft als in...
Dat je met een Porsche op de Ring goed uit de voeten kunt is een understatement. Ze zijn uitgebal...
Zo ziet het er dus uit als twee leipe Duitsers de gloednieuwe Lamborghini Aventador LP700-4 mogen...
Tussen de miljoenmiljard-pk beesten is er op Pikes Peak ook nog plek voor standaard productie aut...
Twee hele snelle Japanners, een dikke Duitser en een brute Amerikaan. Wie denk je dat er het snel...
Lekker vlammen over de Nürburgring met een verzamellaarsobject in spe, de snelste roadcar ...
Klinisch en serieus, dat zeggen 'ze' over de Porsche GT2 RS. Daarbij is het een verschrikkelijk l...
Als Porsche besluit om een 911 uit te rusten met 620 pk, dan kun je wel aanvoelen dat daar een ...
Een weerzinwekkend snel analoog scheurijzer. Niet te testen door een doorsnee autojournalist, maa...
Lukt het de 'oude' Carrera GT (met Walter Röhrl achter het stuur) om de gloednieuwe 911 GT2 ...
Van weinig auto's bestaan zo veel verschillende uitvoeringen als van de Porsche 911. De modellen ...
Nee, wacht, niet meteen beginnen te lachen. De Carrera 4S is namelijk maar een tiende sneller op ...
Porsche heeft onlangs vriendelijk "nein" gezegd tegen het verzoek van MINI om op 21 j...
Het veelzeggende antwoord van Porsche op de uitdaging van MINI: "While your challenge see...
We weten al een tijdje dat het niet botert tussen de concerns van Volkswagen en BMW. Verschillend...
Noem het zoetsappig, noem het overgeromantiseerd, ik noem het sfeer. Een prettige sfeer in dit ge...
Zo, nog maar een paar uurtjes en je mag weer in de witte file gaan staan. Zin in? Vast wel. Lek...
Het is weer tijd voor rare filmpjes waar we niks van verstaan met hete auto's die erg hard rijd...
We kunnen geen genoeg krijgen van ringvideo's. En al helemaal niet als ze voorzien zijn van een g...
De 911 GT3 RSR behoeft nauwelijks meer een introductie, de specificaties spreken voor zich. De GT...
Deze week heeft de ACO de eerste officiële deelnemerslijst bekend gemaakt voor de Le Mans Se...