
Want inderdaad, 431 pk is bij lange na niet genoeg.
Tunert Alpha-N Performance maakte eerder al een heftig circuitbeest van de M3 (E92) en nu is de nieuwe M3/M4 aan de beurt. De Stage 1 upgrade brengt het blok middels chiptuning naar 520 pk en 680 Nm aan koppel. Dat zijn cijfers waar je mee thuis kunt komen.
Overigens heeft Alpha-N nog veel meer moois in petto voor de snelle BMW. Onder de noemers Stage 2 en Stage 3 belooft het bedrijf een extra vermogensupgrade door montage van een lichtgewicht uitlaatsysteem en andere onderdelen. Ook komt er binnenkort een uitgebreid pakket aan carbon goodies beschikbaar met spoilers en diffusers. Het onderstel wordt daarnaast opgepept met vering van Öhlins.









Alpha N? Familie van Alfa R?
Do mij maar gwn een originele
Gooi aub die velgen meteen weg, deze staan totaal niet onder deze auto
@gieltj:
Idd dat was ook mijn eerste gedachte!
@gieltj:
Niks mis met die velgen, met deze kan je tenminste lekker boenderen zonder bang te zijn voor kromme velgen. Vorm volgt functie en ze ogen zeker niet verkeerd.
Verder gewoon en nette dikke bak en dat zeg ik niet snel over getunede auto’s, meest doet het afbreuk aan het origineel.
@gieltj: ik vind die velgen juist het tofste aan het hele ding. Lekker old-school rally style
@deladude: ik vind de velgen ook heel erg geslaagd!
Spoiler en velgen eraf, upgrade erin!
Als iemand bij hem in de buurt 4 putdeksels mist, dan weet je bij deze waar ze zijn.
@berlinetta: het deed mij denken aan uitvergrote doucheputjes ;-)
Wat een gedrocht zeg
Mooi groen is niet lelijk.
@gash: Maar lelijk groen is niet mooi.
@fejjie: lijkt wel op de kleur die op de e36 m3 gt zat
Ik zal wel bij de minderheid horen maar ik vind die jaren ’90 DTM velgen stiekem best wel hip.
@jaapiyo: is niets mis met die velgen. Eens iets anders…
@jaapiyo:
In die jaren zag je ze ook veel onder WRC auto’s, goed spul dus.
@jrk68: ja bij de monte carlo versie van de escort cosworth zaten ze standaard zelfs.
@jaapiyo: smaken verschillen haha
Nee! Niet die auto verkrachten!
Die velgen verwacht je onder een group B auto, delta integrale ofzo… Maar niet lelijk vind ik persoonlijk!
Wat een non-nieuws; tekeningetje van een auto… Kom maar terug als je dat ding ook daadwerkelijk gebouwd hebt…
Tuners komen tegenwoordig alleen maar met tekeningetjes… “Kijk dit gaan we misschien wel ongeveer bouwen”
Lelijk, Spuug!.