Aston Martin Lagonda's interieur is onthuld en damn' sexy
Aston Martin Lagonda interieur

Bij de vorige lading foto's haalde Aston Martin nog een paar rare fratsen uit om het interieur nog even geheim te houden, maar gelukkig kunnen we je nu laten zien hoe de binnenkant van de Lagonda eruit komt te zien.
De bijna 5,4 meter lange sedan gaat gebouwd worden in een oplage van 100 stuks, maar helaas zijn alle exemplaren bestemd voor het Midden-Oosten. De kans dat we ze hier op de weg gaan tegenkomen is dus vrijwel nihil, wat des te meer reden geeft om eens goed van deze prachtige platen te genieten.
Zoals je ziet zijn werkelijk alle registers opengetrokken om er zeker van de te zijn dat de toekomstige eigenaren in hun nopjes gaan zijn met hun aankoop. Buiten de fancy stiksels in de kuipvormige stoelen lijkt het er ook op dat het met de beenruimte achterin wel snor zit. Daarnaast hebben de obligate bekerhouders eveneens een prominent plaatsje gekregen in het overdadig aangeklede binnenste van de über-Aston.
Aan jullie de lastige keuze op deze vroege ochtend. Mag Aston Martin deze pornolimo wel bij je op de oprit parkeren, of heb je toch liever de wat meer ingetogen Rapide S? Laatstgenoemde heeft immers dezelfde motor (à 560 pk en 620 Nm) onder de kap liggen als de Lagonda, maar is desalniettemin een auto uit een iets andere league.
Check alle foto's van zowel de binnen- als de buitenkant van Aston's nieuwste supersedan in onderstaande gallery.















