
We weten al het nodige over de Aston Martin Rapide. Kort geleden werd nog bekend dat we deze topverschijning waarschijnlijk al in 2007 in onze armen mogen sluiten, althans, voor degenen die ‘m kunnen betalen. Ik zelf waarschijnlijk nooit, maar een proefritje moet mogelijk zijn. Het was nog onzeker of de Rapide na zijn verrassingsdebuut in Detroit ook in Genève aan het publiek zou worden getoond. Gelukkig was ‘ie erbij…
bloedmoooi zoals altijd bij aston maar moest ik de keuze hebben dan word het de porsche panamera
ik zou absoluut voor de rapide gaan. Veel exclusiever en mooier dan de panamera
Sportwagen = tweedeurs, vette motor voorin, aandrijving achter = DB9 of Virage.
@karlo
das waar maar de panamera heeft meer power (600pk om precies te zijn) en voordat zou ik hem liever hebben + dat de handeling zonder twijfel pakken beter gaat zijn
op deze foto’s komt de rapide volgens mij niet helemaal uit de verf. Maar blijft een sjieke slee
Niet origineel meer, geef mij maar duitse kwaliteit in de vorm van een Panamera
@Jan, Panamera wel origineel dan? 911 met vier Deuren.
@autoliefhebber
de Panamera word vanuit het niets opgebouwd dit is gewoon een velengde db9
Als er iets niet origineel is dan is het de Panamera wel. De zoveelste variant op een (bijna) 45 jaar oud thema…
ehm uit het niets? “De Panamera wordt bij Porsche zij aan zij gebouwd met de Cayenne omdat beide modellen veel techniek delen. Het onderstel wordt in nauwe samenwerking met Volkswagen ontwikkeld.”
Ook Porsche doet vrolijk mee aan de deel en heers politiek die veel fabrikanten aanhangen. Het onderstel van de Panamera is een gezamelijk project van VW en Porsche en komt terug in meerdere modellen van beide merken en ook in de Bentley..
de rapide is veel mooier als de panamera. de panamera lijkt te veelop de 911 zoals de cayenne maar dat word zoals de cayenne een lijke prestatie auto.
Blaat niet zo van ik zou voor de Panamera gaan… Je weet geeneens hoe ie eruit ziet :S
Jongens…Panamera of Rapide…we kunnen pas echt conclusie trekken als Porsche ook de panamera aan het publiek toont. Een schets of een photoshop van Panamera zegt niet veel. En als ik voorspellingen mag doen, zan zal Aston qua design beter uitkomen. Maar qua prestatie ben ik inderdaad bang dat Porsche hiermee met de troon gaat stijgen. Dat zou me niet verbazen, want Aston is over het algemeen vaak ook meer gericht op luxe en comfort in combinatie met goede prestaties. En porsche is ietsje meer gericht op prestaties.
“want Aston is over het algemeen vaak ook meer gericht op luxe en comfort”
Mijn ervaring in de AMV8, DB9 is toch anders. Weinig comfort, zeer veel gericht op sportiviteit. En de Vanquish schijnt nog een tikkeltje erger te zijn. Aston maakt hardcore sportauto’s met veel luxe, maar comfort valt erg ver te zoeken.
Damn, ben ik de enige die hem maar niets vind.
Ja Jeremy, ik vrees het ;-). Ik vind de rapide geweldig, zoals alle astons trouwens! Ze lijken allemaal wel op elkaar. Ik hoop dat de volgende toch iets anders gaat zijn want anders begint het wel echt saai te worden.
Sacha…ik denk dat ik het met andere woorden moet zeggen: wat ik bedoel is namelijk, dat de Astons qua gevoel meer luxe en design aan boord heeft dan in bijvoorbeeld Porsche of Ferrari. Wat ik dus wil zeggen, is dat ik Astons als sportieve Gran Turismo’s zie en geen volbloed sportwagens. Wil Aston met een nog sportievere wagen hebben, dan zal het gewicht zeker flink naar omlaag moeten en minder luxe aan boord hebben om de strijd aan te kunnen met bijvoorbeeld ferrari of porsche op het gebied van prestaties.
Dat is dus wat ik probeer uit te leggen.
En trouwens Sacha…ik spreek je heus niet tegen. Ik heb nooit in een Aston gereden en dus kan ik geen feitelijke oordeel geven. Mijn mening is nou eenmaal gebasseerd op cijfers en plaatjes. En ik ben het met je eens dat DB9 en V8 Vantage ook sportievelingen zijn… Daar twijfel ik niet aan, ik geloof ook in jouw ervaringen.
Laatst DB9 Volante gereden, behoorlijk teleurgesteld, is gewoon dikke prul. Was blij dat ik terug in mijn 645ci was.
Echt intertoys kwaliteit navigatiesysteem (toetsen). Extreem onergonomische bediening met D en R toets op dashboard. Tevens plastic richtingaanwijzer van een Ford Mondeo of iets dergelijks.
Stukje vineer op inklappend navigatie scherm geplakt.
Prachtig design van buiten maar echt teveel kabaal, en slechte wegligging met overbekrachtigd stuur.
Auto kon niet echt de power kwijt had ik het gevoel.
Auto was nieuw (1600 KM) en rammelde nu al aan alle kanten.
Conclusie handmade prul in England is niet het extra geld tegenover een bijvoorbeel een BMW waard behalve als je het voor je image over hebt.
@Raven
als je met een db9 ergens aankomt gaat iedereen het gezien hebben en gaan mensen naar je glimlachen
ik weet dat het veel volvo fittings heeft maar zo erg is dat nu ook weer niet
+het is geen compromiloze sportwagen maar een playboys wagen
m’n PA rijdt db9 GO ASTON!!!!!!
Wat een mooie auto, toch heeft hij ook wel weer wat weg van een Quatroporte die ik trouwens ook zeer mooi vind. Echt mijn slag auto’s :D (zeer nietszeggend bericht ik weet het, maar lees mijn andere topics maar, ik ben meestal wel kritisch, geloof me maar ;))
was er zelf ook, en heb ook leuke foto’s gemaakt !