
Autoblog geeft 1.000 gratis toegangskaarten weg voor de AutoRAI.
Onze vorige actie is met succes beëindigd maar PowNed heeft nog een paar extra leden nodig om daadwerkelijk een omroep te worden. Als dat lukt kunnen wij vervolgens televisie maken die echt leuk en interessant is. Daarom geven we maar liefst 1.000(!) gratis kaartjes voor de AutoRAI weg. Dat scheelt nogal, want die kaartjes kosten gemiddeld 15,- EUR. Normaal gesproken zou je dat bedrag natuurlijk nooit neerleggen voor
een autoshow met amper primeurs en waar de helft van de merken afwezig is. Maar goed, het is om de hoek en je helpt ook nog eens om autoblog op TV te krijgen.
De kaartjes sturen we z.s.m. per post (binnen 48u) dus word vandaag nog lid via deze pagina, speciaal voor autoblog-bezoekers! Lid worden kost 5,72 maar we stoppen er ook weer een gratis Autoblog-DVD bij zodat je vast kan wennen aan hetgeen je straks op televisie gaat zien. Geen dank.
PS en FYI: de autoblog DVD krijg je wat later in de bus.





Doen we
Tsjah, nog 1700 leden in 1 week tijd… Ze voelen de wens van Pechtold al aankomen… Autoblog, R.I.P… Het was leuk zolang het duurde
Jaa hee zeg!
Word ik afgestraft voor mijn snelle lid worden! Je kunt beter de eerste 500 Powned leden die via AB lid zijn geworden kaarten geven, en nog 500 weggeven middels een actie.
Belgen vallen uit de boot?
Hmm wel lullig voor degene die al lid zijn. Zoals ik. Die vallen nu dus mooi buiten de boot :(
Is er voor die leden niks te regelen?
@Allen die al lid zijn: MAAK JE OMA LID EN SCOOR ZELF DIE AutoRAI KAART!
Kom maar op dan met die kaarten en DVD :) en natuurlijk autoblog op tv :)
Vind het wel jammer , ik woon in belgië :(
Hoe kan ik dan zo een dvdtje krijgen ? haha
De kaartjes sturen we z.s.m. per post (binnen 48u) dus wordt vandaag nog lid via deze pagina, speciaal voor autoblog-bezoekers!
Lief hé, dat ik die fouten uithaal? Krijg ik nu een vrijkaart? :D
POWNED wordt wanhopig en gooien nu deze blog in de strijd.
Autoblog TV is best wel OK, maar of POWNED nou zin heeft?
Oh de fout is dus ‘wordt’ moet gewoon ‘word’ zijn, als ik mijn spelling flink geleerd heb. ;)
Is inderdaad beetje lullig dat ik, als lid van het 1e uur, nu geen kaartje krijg ;) Achja, 15 euro is ook niet heel veel :)
@Autoblog, dit is wel een heel erg trieste manier van reklame maken. Wordt lid en we geven je meer geld mee dan je ervoor betaald hebt en je zorg voor nog meer rommel op televisie, precies zoals GeenStijl wil.
Met die irritante rutger….
Laat hem Vogelaar gaan pesten ofzo.
@de vlaemick:
Gebiedende wijs is altijd zo kort mogelijk.
Waarom wil autoblog naar de tv, laat autoblog eerst maar eens een half uur film hier op de website zetten. Daarnaast denk ik dat het verstandiger is eerst wat meer materiaal te schieten, immers komt er eens per 2 weken een nieuw filmpje van 5 minuten op de site..
Wellicht toch nog even de contacten bij de heren importeurs aanscherpen, dan zelf afleveringen hier op de website gaan plaatsen, en dan eens proberen om de tv te veroveren.
En tsja powned met die sneue Rutger, beetje omhoog gevallen aapje van TV Rijnmond. Het enige wat wel grappig was, “Stappen met Rutger” maar met die loempia draaier in die bakfiets, tsja..
Heeft er dan echt niemand door dat men niet zit te wachten op POWned? Waarom dan deze wanhopige en kansloze acties?
Beetje hetzelfde als bij CD’s. Vaak geven artiesten hetzelfde album na een tijdje opnieuw uit met één of twee bonusnummers. Die loop je dan mooi mis als je er als eerst bij was. Het is dus niet altijd slim om haantje de voorste te zijn. Wellicht krijgen de allerlaatste PowNed leden er straks wel een gratis auto bij. Er staan er nog genoeg op voorraad.
http://www.autoblog.nl/archive/2009/03/24/wat-gaat-er-met-die-enorme-voorraden-gebeuren
Maar zonder gekheid, ik ben lid geworden. Stuur maar op die kaart.
@markieanta: Ten eerste: het is ‘reclame’ en ‘word’. Ten tweede: het is geen reclame, het is een aanbieding. Wordt lid, help autoblog op TV, en ontvang een kaartje voor de RAI. Heb je daar geen zin in, dan doe je dat toch lekker niet… simpel toch?
Ik wordt niet lid tenzij ik een gratis C1 krijg bij mijn lidmaatschap!
Maar nu kost het je €5,72 en bij de vorige actie kreeg je dat terug.
Toch een betere actie natuurlijk als je naar de AutoRAI wilde gaan.
Btw
Reageren via de pc lukt nog steeds niet, kan niet iemand die ban ff verwijderen?
-edit: Je ban is verwijderd, maar je reacties komen om onduidelijke reden in het spamfilter terecht (geen grap). We hebben ze daar uit gevist en ze staan nu bij de artikelen als het goed is.-
wordt dit eenmalig van de rekenening afgeschreven?
Ik wil die kaarten wel hebben, maar ik hoef niet zo nodig lid te zijn van Geenstijl…
@MDA, grote meid hoor. Ga iemand anders lastig vallen alsjeblieft.
Als Autoblog dan toch daadwerkelijk wat wil, met andere woorden bijvoobeeld eens per twee week een filmpje afleveren, hebben ze wel heel wat meer materiaal nodig dan dat er nu beschikbaar is.
Daarnaast weet ik dan niet of het daadwerkelijk handig is om je naam aan iets als GS te koppelen. Is niet bepaald handig voor het objectieve imago lijkt mij.
damn… de bankrekening doorgeven… dat doet mn vader nooit!
zo me zusje even lid gemaakt
Is die autoblog dvd niet in te ruilen voor een kaartje? :P
Thnx!
Is deze actie niet onnodig? Powned moet nog maar 1000 leden ofzo toch? Halen ze dat ook niet zonder deze actie?
Bah al die reclame voor powned. Vreselijk puberaal pest blog. Jammer dat autoblog geld ruikt. Zet maar een poll op, ik denk dat de meeste bezoekers liever powned kwijt zijn.
@Benjamin: Ben je gebanned dan?? Zit nu dus op een laptop ofso?
Maargoed, weer jammer dat ik al lid ben..:( Puur voor AB lid, want Rutger kan de ………….
Niet voor ’t een of ander hoor, maar het is wordt allen lid!
Het is gebiedende wijs; heb je het tegen één persoon, dan is het word lid, heb je het tegen een menigte (zoals hier het geval is) dan komt daar een t-tje achter…
Vind wel knap dat rutger nu al het publieke geld
over de balk strooit dat hij nooit en te nimmer zal
krijgen. Jammer voor autoblog maar dat geenstijl
er niet komt bespaart hen een mooie vernedering
Euh je krijgt tegenwoordig overal gratis autorai kaartjes… waarschijnlijk omdat er dit jaar GEEN RUK te doen is
@PowNed haters:
Laten we niet de hele PowNed discussie opnieuw doen, want daarover is zo ongeveer alles wel gezegd.
http://www.autoblog.nl/archive/2009/03/16/help-autoblog-op-tv
http://www.autoblog.nl/archive/2009/03/19/morgen-komt-wouter-op-tv-ben-je-al-lid
http://www.autoblog.nl/archive/2009/03/20/video-wouter-rookt-op-powned
Steun ons als het je leuk lijkt, of steun ons simpelweg niet als je er niets van wilt weten, maar laat de negatieve reacties gerust achterwege. Niet omdat we niet tegen kritiek kunnen, maar omdat het niets meer is dan een oeverloze en vermoeiende herhaling van zetten. Je bent echt niet verplicht om te reageren.
Ik ben bij de vorige actie lid geworden! Krijg ik alsnog deze kaartjes? :|
Maar Dennis, het is zo leuk, snap dat dan.
@ Dennis:
Dus nu mag de waarheid in een keer niet meer gezegd worden. Mevrouw vogelaar werd ook gek van rutger, toen zei je toch ook niet dat die flapdrol op moest houden. Dus jongens zeg gewoon wat je vind, we hebben niet voor niets vrijheid van meningsuiting (zou onze vrind wilders zeggen)
Toch vreemd. POWned wil overal tegen aan kunnen schoppen en nodigt AB uit voor dit feestje, maar wanneer de bezoekers van AB mee gaan doen met het schoppen dan is het ineens ‘not done’. Bah, AB gaat wel heel snel op GS lijken.
Ach, volgens mij hebben ze het allang al gehaald, maar willen ze iedereen (waaronder Pechtold) in de zeik nemen en er zoveel mogelijk leden uithalen….
In de trant van…… 1 April! we hebben het toch gehaald!
@vwfreak & Breinstein: Ik heb niet de indruk dat jullie mijn reactie goed gelezen hebben én begrepen?
Het gaat er niet om dat we niet tegen kritische meningen kunnen, maar we hebben het allemaal al een keer gehoord en mensen vallen oeverloos in herhaling. Dat verpest de sfeer een beetje. Er zijn gelukkig ook heel veel mensen die het initiatief wel toejuichen en die hoeven dat ook niet iedere keer opnieuw te melden.
Een ieder mag zijn mening geven, maar sommige personen beginnen als een kapotte grammafoonplaat te klinken.
Tjongejongejonge…
Worden jullie een beetje wanhopig jongens???
Ik dacht dat bij de vorige Powned-actie het dieptepunt wel bereikt was…
MAAR NEE DUS!
Leden kopen, zo kan ik het ook.
Triest
sjonge, waarom was ik nou eerder lid geworden. Ik moet toch naar de Autorai, dus dan maar nog een keer lid worden. Ik doe het niet met plezier, maar anders ben ik meer geld kwijt dan normaal; wel naaierij maar goed, het zij zo.
Wat wordt de volgende stap? Een Ferrari als je lid wordt a 5,72?
Kaartjes voor doordeweeks of in het weekend?
En kunnen we niet beter wachten met lid worden? Nog ff wachten en we krijgen een tv erbij cadeau
@ RenJie: Dan ben je gek als je dan nogmaals lid wordt, maar dan voor die Ferrari…die is nu te winnen bij Veronica :mrgreen:
RenJie’s idee is beter als een tv :P
@Dennis: zal ik het dan eens doen? JUICH JUICH!
@Dennis: Dus wat je eigenlijk wilt zeggen is dat de redactie niet goed heeft nagedacht over de samenwerking met GS. Namelijk, als je met GS in zee gaat weet je dat de sfeer op AB ook veranderd. Er is immers een imago verandering die jullie zelf in gang hebben gezet. En dan kan je de discussies oeverloos vinden (wat natuurlijk een makkelijke manier is om de discussie af te kappen) maar een feit is dat deze sponsoring (de toegangskaarten moeten door iemand betaald worden) mede gefinancieerd worden door ons, de gebruikers. Immers zonder gebruikers geen reclame en banner inkomsten. Maargoed, op speciaal verzoek zal ik mezelf monddood laten maken, want een ander geluid op de reacties wordt toch niet getolereerd.
@Dorito
oh ja, zeer goede vraag! Weekend of doordeweeks?
Goh, het lijkt hier wel een uitverkoop. Hetzelfde shirt was een paar weken geleden nog een stuk duurder, maar nu dus lekker voordelig afgeprijsd. Daarom wacht ik ook altijd op de uitverkoop. Maar je moet wel oppassen dat je niet te laat bent en achter het net vist, want dat gebeurt mij ook nog weleens. Ik ga lid worden.
Maar als je vorige week ben lidgeworden krijg je dan nog wel een autoblog dvd?
@Breinstein: “Namelijk, als je met GS in zee gaat weet je dat de sfeer op AB ook veranderd.”
Waar heb je het over man! We schrijven nog op exact dezelfe manier onze artikelen. We maken nog op exact dezelfde manier onze filmpjes. Je ziet spoken!
Powned heeft mij ondertussen al genoeg gePowned. Die TV reclame is ook vrij irritant. :?
@Dennis.
Ik denk dat hij reaguurders bedoelde. ;)
Dus als ik het goed begrijp :
als ik via deze link lid wordt,
Krijg ik 100% zeker een autorai kaartje ?
Alleen het programma ”stappen met Rutger” was nog een beetje geinig, maar de rest: donder op man.
@Dennis: JIJ hebt het over een sfeerverandering, en ik vind dat logisch als je met elkaar in zee gaat. Als GS bezoekers zien dat POWned met AB samen gaat (en andersom) zou ik ook op elkaars site gaan kijken. Over berichten, filmpjes etc. heb ik het niet gehad.
Leuke actie. Dit zou zeker moeten werken, toch flink wat voordeel te halen als je lid wordt. Ik weiger echter nog steeds. Kaarten halen me niet over omdat er toch niets te beleven is op de AutoRAI, ik zou ook met gratis kaarten nog niet gaan. ;)
@ mx5/rx8owner: speciaal voor jou: :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=hHC_LsLMa-o
:shock: Lijkt die ene nou op Angelina Jolie? :shock: … :P
He sh*t! Ben ik weer eens veel te snel met geld uitgeven… Ben al lang en breed lid van PowNed, dus kon ik van beide acties niet profiteren… :D En dus ook geen DVD thuisgestuurd krijgen, wel balen hoor :)
Mensen, maak gebruik van de actie! Betaal € 5,72 aan PowNed, en krijg van Autoblog een DVD + AutoRAI kaartjes (twv €15)! Da’s dus dikke winst!!! Doen!:D
@Johan
hmz, slim. Maar van Autoblog verwacht je dat ze niet verder gaan dan een home-made DVD ;)
@Twan
als het goed is wel. Dat wil ik ook graag weten..(er staat dat er 1000 in vooraad zijn, maar tegenwoordig weet je het nooit) en ik weet ook niet of mijn 5,72 al teruggestort is.
@Kim Jong-Il
groot gelijk! Die met het hockeyfeest was geweldig. Zelf kijk ik sowieso nooit op GS, alleen op dumpert als ik wil lachen ofzo. Maar stiekem vind je het Kim Jong-Il gebeuren wel leuk, gok ik zo.
@Alfisti
ben jij Dennis/Autoblogger onder een andere naam? ;)
Ik koop m’n kaarten voor de RAI wel gewoon op internet. Geen zin om dat achterlijke pwnd te helpen om het hele land naar telegraaf niveau te helpen.
@ Alfisti: MAAK JE VRIENDIN, VRIENDEN, FAMILIELEDEN EN KENNISSEN LID!!!
…of beter: de mensen die je niet kunt uitstaan… :twisted:
@Breinstein: Ben jij een Geenstijl bezoeker of Autoblog bezoeker? Het zijn niet de Geenstijl-bezoekers die hier op de site continu in herhaling vallen. Wat zit je nu echt dwars? Waar ben je nu echt bang voor? Wat is er nu echt veranderd?
Je doet net alsof we de hele GS garde hebben overgehaald naar Autoblog. Je doet net alsof Autoblog ineens het roer compleet heeft omgegooid. Feitelijk is er vrijwel niets veranderd, behalve dan dat we in sommige mensen de oerzeikerd hebben wakkergeschud.
Wij maken graag gebruik van het podium dat PowNed ons biedt om onze filmpjes op TV te vertonen. Dat zien wij als een interessante uitdaging. Mag dat misschien? Dat jij dat kennelijk geen goed idee vindt, dat weten we nu wel. Hoe vaak ga je ons dat nog vertellen?
@Boink: Ach man hou toch op, achter dure auto’s aanrennen voor Autogespot is dan zeker niet sneu? Nee dan toch echt liever Rutger op televisie, daar kan ik tenminste om lachen.
@ Alfisti: no thanks, ik laat me niet omkopen…
Gelukkig voor ab.nl zijn er genoeg die er wél intrappen!
Van http://www.powned.tv/wanneer.html :
“Ook wordt gekeken of de ledenwerving wel volgens de regels heeft plaatsgevonden. Over dat laatste maken wij ons geen zorgen. Wij hebben immers geen loterij nodig om zieltjes te werven, laat staan een gratis dvd, kookboek of ander lullig cadeau waarmee de publieken je proberen binnen te halen.”
Ownd!
@Dennis: Sommige redactieleden zijn duidelijk niet thuis in de internetwereld. Je brood (bezoekers) beledigen kan de eerste stap naar de afgrond zijn. Daarnaast begrijp je de strekking van mijn berichten niet (waar staat dat IK vind dat het roer om is gegaan?) Maar goed, ik ken m’n plaats. En plaats voor discussie is er niet, dus ik zal hier verder mijn mening/inzicht niet meer delen en ik hoop voor jullie dat meerdere kritische (in AB of in ieder geval Dennis zijn ogen ‘oerzeikers’) bezoekers niet hetzelfde gaan doen.
Jammer..
kan je de dvd ook apart bestellen???
Betaal liever voor de autorai + dvd dan dat ik lid word van powned…
Kunnen jullie niet beter in zee met veronica, of elk ander vorm van televisie, behalve iets van geenstijl ???
@Breinstein: je roept nu al drie keer dat je je mening niet meer gaat plaatsen… maar telkens komt er weer een reply… kap daar eens mee! Wees een man en houd daadwerkelijk je bek als je roept dat je dat gaat doen.
Het niveau gaat hier sinds het PowNed verhaal echt HARD naar beneden, zowel qua posts als qua reacties…
Ik heb de kaartjes allang thuisliggen ook al is er zoals jullie zeggen vrij weinig te zien we gaan uiteraard even langs ;)
En trouwens al had ik nog geen kaarten dan zou ik nog geen lid worden. Autoblog op TV is voor mij een volmondig ja, maar Powned mag wat mij betreft zo snel mogelijk afgelopen zijn…
Hele goede actie!
Zusje en vriendin lid gemaakt, kom maar op met die kaarten. Kan ik toch weer met een vriend naar de Rai. Samen voor een tientje, altijd leuk.
Lid.
En nu wachten:P zou het alleen al voor de dvd doenXD. Maar de autorai is altijd wel leuk, gewoon ff rondneuzen:). Ik hoop dat ze het halen, het zou een enorme verbreding van het tv-aanbod betekenen.
@Dimitri
Inderdaad wat een bullshit dit, alle ’trouwe’ leden die de eerste 20.000 behaalde kregen geen moer behalven wat stikertjes. Nu krijg je gratis dit gratis dat heb zelf 40 euro moeten neerleggen voor autoRai kaarten terwijl ik al lid was van PowNed. Wat mij betreft schrijf ik me nu direct weer uit en kunnen zowel geenstijl als autoblog eens zien wat er met dit soort commercieel k*t gedrag gebeurt.
@Sjaak…
Je ben nu toch nog lid tot 31-12. Dat maakt ze dus weinig uit.
Krijg je dan ook nog je €5.70 terug of niet?
Ik word over 1 minuut lid trouwens ;)
Ik zit nog steeds te wachten tot de dvd eens bij me op de mat ploft.
Jammer trouwens dat nu pas de Autorai actie komt met daarbij ook nog eens de dvd, die kaartjes hadden ook wel meteen bij de eerste actie gemogen.
Beetje stijlloze actie dat Geenstijl jullie nu gaat gebruiken voor de laatste paar zielen, of komt daar wel een behoorlijke tegenprestatie bij?
Net zoals ik in de vorige post hier over zei: ik gun het jullie van harte, maar ik ben geen fan van Geenstijl. Helaas zijn de invloeden nu al wat te merken, al is het maar in de reacties op berichten.
Iets zegt me dat de omroepwet gadgets met een kostprijs boven het lidmaatschapsbedrag à €5,72 verbiedt…
Daarnaast, met alle acties (Gratis lid, vrachtwagen bier, dvd, shirt enz.), vraag ik me af of dit Powned, dus met meer dan 50.000 leden, niet de kop kost wegens ongeoorloofd leden werven.
Ontopic: Leuke actie.
Ik heb me lid gemaakt.
“De kaartjes sturen we z.s.m. per post (binnen 48u) dus word vandaag nog lid via deze pagina, speciaal voor autoblog-bezoekers! ”
Hoe kunnen jullie aan het lidmaatschap op powned zien wie er een autoblog bezoeker is?
@Roger: ben ook net lid geworden en in de link stond /Autorai. Dus dat moet goed komen denk ik?
Weet iemand of het om weekend of om week kaartjes gaat?
@Svenska Aeroplan AB
hoe bedoel je intrappen? Ik weet heus wel dat ik aan het lijntje gehouden word. Maar als er geen adders zijn en ik heb de keus om 5,72 euro of 15+ euro voor een kaartje te betalen, dan weet ik genoeg. Eigenbelang.
Wou al lid worden van PowNed, maar dit heeft me over de streep getrokken ;)
Hoe lang heeft PowNed nog om die 1500 leden nog te halen?
Ik gun het Autoblog van Harte om op TV te komen, maar moet dat nou met die Geen Stijl figuren? Jammer de bammer!
@Emile_Benz.
Een wannabee Angelina.. Dat is het toch net niet helemaal. ;)
Wat is dat nummer toch een wanvertoning. :?
Jammer ik ben al lid
Ik ga toch al gratis op de persdag, sterker nog, dan sta ik dubbel geboekt. Maar goed, ik was dan ook al lid :D AB, waar blijft m’n DVD?
POWNED..komt nu al je strot uit!
Godverderdegodverdegodver (god als zijnde mezelf, dus niet godslasterlijk bedoeld hoor),
hoeveel aanbiedingen ik al mis gelopen ben als relatief vroeg GS lid. Ik ga mijn lidmaatschap na 1 april direct opzeggen en wacht de volgende keer tot de allerlaatste dag :twisted:
@ mx5/rx8owner: wannabee of niet…ze mag best ff langskomen en bukken/door de knieën… :P
Het is enkel dat het PowNed is.
Als het een andere omroep was, die kwalitatief goed was, konden we AB al lang zien op AB.
Is het niet?
@Emile_Benz.
Die lippen zien er uitnodigend uit. ;)
haha leuke actie hoor, jammer dat ik al (alleen voor Autoblog) lid ben geworden.. ;)
lid geworden!
hoe krijg ik nu me autorai kaartje? :)
@ mx5/rx8owner: dat zeg ik…
@Dennis
“Wij maken graag gebruik van het podium dat PowNed ons biedt om onze filmpjes op TV te vertonen. Dat zien wij als een interessante uitdaging. Mag dat misschien? Dat jij dat kennelijk geen goed idee vindt, dat weten we nu wel. Hoe vaak ga je ons dat nog vertellen?”
Net zo vaak als dat jullie topics starten waarin gerefereerd wordt naar PowNed misschien. Mag dát misschien ook? Of is een kritisch geluid hier laten horen tegenwoordig niet meer geoorloofd? Als je jezelf dan toch de vraag stelt: wat is er veranderd? Dan heb je daar gelijk je antwoord.
Nog niet eerder heb ik jullie zo fel zien reageren. Het slaat werkelijk waar nergens op.
Ach, tv… ik heb juist geconcludeerd dat ik de programma’s die ik wil zien ook via internet kan zien, en dat de rest jammer van de tijd is.
Geen Stijl? ach geen mening over. (Wat zullen ze dat erg vinden.. ;-) ) Ik moest alleen lachen om Pechtold die keihard in Rutger z’n face vertelde dat hij de hoopte dat ze het nEt niet zouden halen, die 50.000 . Om Pechtold zn plezier hoop ik het met hem mee.
Kaartje voor de AutoRai.. Leuk maar 1. Ik weet nog helemaal niet of ik daar wel naar toe wil… 2: hiervoor lid te moeten worden van iets..? Nee dank u.
Allemaal veel plezier met je tv, die van mij staat uit!
iedereen die al lid was, jullie werden het gratis, degene die nu lid worden moeten 5.72 betalen maar krijgen wel kaarten en dvd(die jullie ook kregen) moeilijk he..
@guan
Toch is D’66 niet het blijvertje in het Nederlandse landschap :-)
De gemiddelde X-factor winnaar heeft een loyalere aanhang!
OT: maar goed, hoe kom ik nu aan een gratis kaart? Niet dat ik ook maar enige interesse heb in een autoshow overigens, daar zitten de motorkappen toch altijd dicht :lol:
Erg jammer dit… Wil één van de redactieleden eens uitleggen waarom er juist voor Powned gekozen is om op tv te komen? Waarom niet voor een andere publieke omroep (bijv. BNN)? Hoever zijn jullie bereid te gaan met het aanpassen van de stijl van Autoblog naar die van Powned? Krijgen we straks alleen filmpjes waarbij jullie met een willekeurige auto een beetje over bedrijventerreinen gaan banjeren om maar stennis te schoppen? Geef eens argumenten waarom jullie op tv moeten komen. En dan niet alleen roepen dat RTL autowereld en Gek op Wielen zo kut zijn, maar ook aangeven wat jullie dan wel van plan zijn te doen.
Ik heb mijzelf en een maat van me opgegeven, maar om één of andere reden word er tot nu toe geen geld van onze rekeningen afgeschreven…
Daar gaat mijn kans op die DVD en kaartjes.
En op 1 april horen we dat het een 1 april grap was en ze al genoeg leden hebben?
Hmm leuke al die acties, maar ik heb nog geen geld terug gezien van de vorige ‘autoblog actie’ en dvd..
naar een half lege autorai en lid worden van powned…
sjongejonge… :lol:
Hm dubbelpost
@Nick, duurt even.. kan een weekje over heen gaan.
Hoe weet ik of die 1000 kaarten al niet weg zijn????
hoe krijgen we die kaaaaartjes???
rare mensen en niks gunners allemaal
mensen die niet willen dat powned een succes wordt, moeten dat niet hier bekend maken maar in hun zelf houden
ze komen wel elke dag online om hier auto nieuws te checken mr aan hulp doen ze niet
ga zo door chinees rijders…
Zijn er nog kaarten beschikbaar????
waarom wil autoblog naar TV?
wel eens bedacht hoeveel je als serieuze presentator of verslaggever op tv kunt verdienen en hoeveel je kunt binnenharken als je datzelfde doet op internet?
voila, de reden om op tv te willen..
Ik heb me al lid gemaakt en vindt het prima zo Autorai kaartjes zijn al geregeld via een dealer langs de A2 ……
Maar zouden jullie het wel leuk vinden dat Wakker Nederland aan de macht komt in het publieke bestel …. Die gast van Wakker Nederland ziet er uit als een eersteklas kakker en moet dan ons land van gewone volk televisie gaan voorzien. Verder de actie van Wakker Nederland is ook niet helemaal “legaal” gegaan, want je kan je geld terug krijgen via je abonnement.
Autoblog doet het prima om via dit soort acties leden te werven, want de concurrentie doet het net zo. Het is zelfs raar dat Powned dit nog niet eens eerder heeft gedaan…
Zijn dit kaarten voor in het weekend of doordeweeks????
Ik ben via jullie lid geworden, ik heb geen geld terug gehad en zelfs geen autoblog dvd ontvangen
snik
Zijn dit dan ook weekendkaarten? Voordat ik straks met weekkaarten opgescheept zit.
Autoblog, ik ga jullie aanklagen wegens discriminatie. De Belgen een beetje buitensluiten, hoe durf je? Ik zal jullie nog ‘ns zitten verdedigen ze… Stank voor dank ja…
;)
@stefan, als je alles goed had gelezen dan had je gezien dat je het geld pas volgende maand terug krijgt (ivm wetgeving). De DVD’s moeten nog geperst worden. Je moet dus nog heel even geduld hebben.
@Jordi, zolang je via ons lid kan worden zijn er nog kaarten beschikbaar. Schijf je dus maar snel in ;)
@Robbie
Weekend kaart of weekkaarten van de autorai?
Redactie kunt u even antwoord geven op de bovenstaande vragen? Anders komen er geen leden bij.
@Silverarrow:Ik zal proberen je vragen te beantwoorden.
“Waarom is er juist voor Powned gekozen is om op tv te komen? Waarom niet voor een andere publieke omroep (bijv. BNN)? “
Wij hebben PowNed niet gekozen, PowNed heeft ons gekozen. Met andere woorden: PowNed heeft ons benaderd omdat zij straks als omroep ook iets met auto’s willen doen en denken dat Autoblog dat anders kan brengen dat wat we tot nu toe van de commerciële jongens gewend zijn.
Dat denken wij zelf ook samen met veel van onze bezoekers. Meer dan bij uitzondering roepen onze bezoekers dat wij eigenlijk de buis op moeten. Op zich lijkt dit ons een interessante uitdaging en dat is dan ook de reden dat we zijn ingegaan op het aanbod van PowNed. Een en ander staat of valt natuurlijk met of PowNed de 50.000 leden haalt en of de minister goedkeuring verleent. Dat laatste hebben wij niet in de hand maar met het werven van leden willen we PowNed (vooral ook in ons eigen belang) graag een handje helpen.
Hoever zijn jullie bereid te gaan met het aanpassen van de stijl van Autoblog naar die van Powned?
Ik blijf mij verbazen over het feit dat veel mensen nu direct de conclusie trekken dat Autoblog hierdoor ineens hetzelfde is als Geenstijl. Je houdt van Geenstijl of je hebt er een hekel aan, maar wij zijn Autoblog. Wij zullen altijd filmpjes blijven maken die bij ons passen en waar wij achter staan. Als daar onvoldoende ruimte voor blijkt te zijn of wanneer PowNed sterk afwijkende ideeën heeft, zal de samenwerking niet werken en waarschijnlijk snel afgelopen zijn. Kortom, het moet klikken.
Krijgen we straks alleen filmpjes waarbij jullie met een willekeurige auto een beetje over bedrijventerreinen gaan banjeren om maar stennis te schoppen?
Nee dus!
Geef eens argumenten waarom jullie op tv moeten komen. En dan niet alleen roepen dat RTL autowereld en Gek op Wielen zo kut zijn, maar ook aangeven wat jullie dan wel van plan zijn te doen.
Niets moet, maar het lijkt ons een leuke uitdaging die we graag aangrijpen. We denken dat we het anders kunnen doen dan wat we van de commerciële autoprogramma’s gewend zijn. Hoe het format er straks exact uit zal zien, dat moet nog uitgewerkt worden. Dit zal met name afhankelijk zijn van de ruimte (lees: omvang van de zendtijd) die ons ter beschikking zal staan. Als PowNed het tot publieke omroep haalt, zal er in eerste instantie slechts 2 uur zendtijd per week beschikbaar zijn voor de nieuwe omroep. Verwacht dus zeker geen lange autoprogramma’s, maar eerder korte vermakelijke items.
Ok en kan je nu vertellen of de kaarten voor het weekend zijn of weekkaarten?
Hmmm….
Powned mag geen cadeaus geven om leden te werven, dus daarvoor gebruiken/misbruiken ze andere sites, dit zodat ze dan via een omweg toch nog aan leden kunnen komen.
Als je als een omroep op zo’n manier aan leden moet komen, dan ziet het er somber uit.
Als je echt een “gewilde / gewenste” omroep zou zijn, dan zouden de mensen zo wel lid willen worden zonder dat ze er iets voor krijgen.
@Jordi
dat moeten ongetwijfeld weekkaarten zijn. Anders was er allang antwoord gegeven.
Het gaat inderdaad om weekkaarten. In het weekend is het toch veel te druk. ;)
@ Dennis: Thnx! Dat maakt ’t voor mij een stuk duidelijker.
Ik gun AB het van harte om op tv te komen :) maar moet dat nou echt met ruktor en crew?? achja we zien wel wat het wordt.
BTW: Zijn er nog kaartjes beschikbaar?
@Redactie:
Zijn het nou weekendkaarten of weekkaarten? Alstublieft een antwoord!
@Redactie: Sorry… ik miste even Dennis zijn reactie, excuus.
Das nou jammer. Juist de enige omroep die ik absoluut NIET op de buis wil zien.
Bij iedere andere omroep had ik me aangemeld, maar ja …
Stel dat Powned het haalt dan is het toch van korte duur omdat het niks in en het ook nooit wat zal worden.
Hopelijk wordt ABTV dan ergens anders ondergebracht, bij RTL oid.
Wanneer komt de actie met de gratis C63 bij een lidmaatschap?
Hey Benjamin, fijn om een helderziende in ons midden te hebben. Verklap dan ook alvast de lottogetallen van komende trekking.
Autoblog, wil je je wel inlaten met die gefrustreerde geitenbreiers van GeenStijl? TV-exposure is natuurlijk leuk voor je waarde, maar het gaat nu even om de kar die je gebruikt – is een beetje smerig hoor.
Voor de belgische AB’ers:
Je kan wel lid worden! Doe dit gewoon om AB te supporten of zoek indd het kanaal op zodat je gewoon kan kijken ^^ (digitale tv?)
Print uit – vul in- stuur op:
http://www.geenstijl.nl/archives/images/offlinelidworden.pdf
Die kaarten krijg je dan zeker ook niet, net als het geld haha.
Echt iets voor GeenStijl om dat gewoon niet te doen :P
Mooi te laat, heb ik al…
dit vind ik dan wel heel erg zuur
ik was al lid geworden bij de vorige oproep ik had liever die kaarten in plaats van dat geld terug en die dvd
Ik hoop echt dat het niks wordt dit. Ik heb niks tegen autoblog, sterker nog, lees het met plezier. Maar samenwerking met die asociale zolderkamerreageerders zie ik niet zitten. En geenstijl op tv zie ik al helemaal niet zitten. Ik hoop dat jullie op tv komen, maar dan bij een fatsoenlijke zender en niet bij zo een waardeloos merk als geenstijl.
Amen THijs.
Ik hoop dat ze de 50.000 halen en dan alsnog niet mogen zenden omdat ze geen toevoeging zijn tot het huidige gamma.
Ik zie ook dat er via automaxx.nl ergens gratis lidmaatschap gekregen kon worden. Powned lekker leden kopen dan.
@ freek
Dat kan zelfs zo niet, je moet een Nederlands rekeningnummer hebben om je in te schrijven. Buitenlanders mogen geen lid worden volgens de mediawet…
Als de redactie dit liever niet heeft, verwijder hem dan maar.
Ik geef even een link mee van een Belgische autoblog de twee kaartjes weggeeft voor de AutoRai. Lees even het artikeltje, want er hang een kleine ‘wedstrijd’ aan vast.
http://www.autofans.be/content/win-2-toegangskaarten-voor-autorai
Nogmaals, als jullie dit liever niet zien (autoblog) doe dan maar weg. No problem. Maar met de scherpe reacties van sommige belgen kan dit misschien een beetje de pijn verlichten :)
@Simon
ja dahag, die houd ik voor mezelf!
Zijn de kaartjes er nog? Ik heb er 3 nodig, ben ik verzekerd van 3 kaartjes als ik 3 mensen aanmeld en zijn er nog verdere kosten aan verbonden?
Als ik het goed begrijp spaar ik zo simpel bijna 30 euro en krijg ik een paar dvd’s..
Laat maar ik lees net dat het weekkaarten zijn, we gaan in het weekend.
Fijn dat artikeltje zo helder en volledig is.
Ik hou van Powned!
Ik hou van hun controverse, ik hou van Rutger en zijn directe vragen en humor en de manier waarop hij wegkomt met dingen, ik hou ervan als een omroep anders is dan alle andere dertien in een dozijn omroepen die vooral niemand tegen het zere been wil stoten, ik hou van de Powned babes, ik hou van het sarcasme van Powned!
Ik ben lid van het eerste uur en kom al jaren op Geenstijl en kan het initiatief dan ook alleen maar toejuichen.
Wie niet waagt die niet wint!
En in ben het eens met Dennis: wat zitten hier een figuren die maar herkauwen en herkauwen..
Op een bepaald moment weten we wel hoe jullie erover denken en dat jullie geen lid worden en hoe Autoblog het wel in zijn hoofd haalt om met Powned in zee te gaan..
Blablabla, een keer is genoeg.
Ik zeg nu ook een keer mijn ding en daar laat ik het bij.
En mensen die het lef hebben om te zeggen dat Autoblog dom is om met Geenstijl in zee te gaan die moeten het eens wagen om dan straks wanneer ze in het bestel zitten naar Powned tv te kijken om daar de uitzendingen van Autoblog te bekijken, stelletje hypocrieten!
Powned niet steunen is dus ook geen Autoblog kijken op Powned!
Voor wat hoort wat, ik denk dat de meeste mensen hier dit misschien niet begrijpen omdat ze te jong zijn maar wanneer Autoblog de kans krijgt om uit te gaan zenden op tv wat natuurlijk eens nodig tijd werd, dan staan daar wel een paar dingen tegenover zoals reclame voor Geenstijl.
Logisch, want zo help je elkaar.
Geenstijl heeft nog zo’n kleine 500 leden nodig en ik ga ervan uit dat ze het wel redden en dat ze laten zien dat wat ze gezegd hebben nu ook echt gestalte gaat krijgen op de tv en dat we weer eens lekkere, schunnige, eerlijke, directe, tenen trappende Bart de Graaff tv gaan krijgen!
Powned en Autoblog Go!
Mvg,
Remon
topactie!! Ga nu lid worden en hoop dat ik een kaartje ontvang. Ik ga trouwens sowieso naar AutoRAI want ik wil het echt niet missen dit jaar. De vernieuwde opzet waarbij vergelijkbare auto’s opgesteld staan in 6 verschillende werelden lijkt me een goede omdat je de auto’s veel makkelijker kan vergelijken op deze manier. Ook de komst van de motoren stemt mij tot grote tevredenheid.
gr,
Maurice
Ik ben vlak nadat dit bericht was uitgegeven lid geworden en ik heb tot op heden nog geen kaartje ontvangen. Hoe zit dat nou?
@ Naam: Ik ben ook net na dit bericht lid geworden en heb ook niets gehoord. In de mail die ik ontving werd ook met geen woord met gerept over de RAI-kaartjes. Zitten ze de boel nu te belazeren of wat?
@naam en Rutger…
Ik wacht ook nog op mijn Rai kaartjes…..
komt t nog
of ben ik ongeduldig ?
Volgens mij is dit een flauwe grap en krijgt helemaal niemand die kaartjes. If so, lekker zwak jongens!
Zou errug slecht zijn als ze geen kaartjes weggeven maar het puur voor die paar leden hebben gedaan
heb ook nog geen kaartje’s binnen
hoop niet dat dit een grap is
Jongens jongens,
je moet gewoon even geduld hebben. Je kan toch niet verwachten dat alles na 2 dagen al geregeld is? Eerst moet jouw rekening nog verifieerd worden. Wat als je een neppe hebt op gegeven om alleen de kaartjes te krijgen?
Typisch Nederlands weer…ongeduldig…
@DNA: Wanneer ze posten dat er binnen 48 uur kaartjes geregeld worden dan ag je toch verwachten dat dat ook gebeurd?
@ mx5/rx8owner: leuk hè, je favoriete nummer/meidengroep staat op nr. 1 :lol:
tot wanneer gaat deze actie door?
want ze hebben al genoeg leden
We zijn nu bijna een week verder en nog steeds heb ik GEEN kaartjes ontvangen! Als jullie schrijven dat ze binnen 48 uur worden opgestuurd dan verwacht ik dat ook!
Dikke hoax dit, ik heb ook nog niets ontvangen!
Wanneer krijgen we de kaarten nou want dit vind ik niet normaal!
Excuses. Nog even geduld, we zijn er mee bezig.
Redelijk waardeloos dit, lidmaatschapsgeld van Powned is wel afgeschreven, ga woensdag naar de Rai dus wanneer ik die kaarten morgen niet ontvang dan kan ik de kosten voor een ticket bij jullie declareren?
UPDATE: De kaarten zijn gisteren en vandaag verstuurd, dus je hebt ze vandaag of morgen in de bus.
Nou laten we ’t afwachten autoblogger, you’ll be informed ;)
Hehe eindelijk, vandaag ontvangen! Nu nog wachten op de ABDVD:)
Hier ook binnen, net op tijd voor morgen het valt allemaal weer mee.
Ik heb ze ook ontvangen!
Inderdaad achteraf valt het allemaal wel mee. Maar je kan het ons natuurlijk niet kwalijk nemen dat we gaan zeiken. Als er in het artikel staat dat je de kaarten binnen 48 uur zou krijgen en het vervolgens langer duurt, dan is het logisch dat we verhaal gaan halen ;).
@vwpassat3.2: misschien lag het aan de postbode ;)
Zijn ze al op nu?
De actie stopte gisteren, de benodigde leden zijn binnen.
Heb inmiddels de kaart ontvangen!!
Onderop de kaart staat: “Gebruik onderstaande registratiecode om uw kaart te activeren.” Waar moet ik dat doen? op http://www.autorai.nl kan ik nl. niets vinden.