Kijk door het stof heen, om de pareltjes te zien.
Barnfind is een vrij rekbaar begrip, want tegenswoordigs wordt vrijwel elke stoffige auto die een poosje heeft stilgestaan onder deze categorie geschaard. Doet er niet toe, want het bekt lekker en het dekt de lading ook. Ongeveer. Zo ook bij het zwikkie jonge klassiekers dat binnenkort bij BVA Auctions onder de hamer gaat.
Onder de kavels verschillende Opel Manta’s, Senators, Commodores, een paar BMW’s, een Peugeot 505 en ga zo maar door. Geïnteresseerden zullen wel over een paar rechterhanden moeten beschikken, want het merendeel heeft een tijdje stilgestaan en kan dus wel een stevige opknapbeurt gebruiken.
Dat gezegd hebbende, check al het moois hieronder in de gallery en laat vooral wel aan welk van deze ouwe beestjes je wel een paar euro stuk zou willen slaan.
57 reacties
Tot zover mijn ‘romantische’ bijdrage. Erg leuk allemaal, maar ik ben niet handig genoeg om zo’n auto op te lappen en bij BVA is het niet ze dat ze weggegeven worden.
– Bontje op het stuur.
– Een blonde annita op de bijrijdersstoel
– Dobbelstenen aan de binnenspiegel
-Schultenbrau in de kofferbak
– Petje op
En je bent weer helemaal het mannetje.
Pure nostalgie, opa had er eentje!
Al die Opel’s, ik kan er niet warm van worden.
Nee niet alleen dat, je zal verbaasd zijn hoe goed en modern zo’n ding nog gewoon rijdt, alsof de ontwikkeling van de auto heeft stilgestaan !
Ik rijd zelf in een auto uit ’80, dus zie zeker de lol in van spul van deze generatie. En ja, het zijn allemaal aardig upper middle class auto’s.
Maar het zijn stuk voor stuk auto’s die in prima conditie voor heel normale prijzen te vinden zijn. Als ze nou allemaal minder dan 1000 km op de klok hadden, of in opvallend goede staat zouden zijn… Maar je bent nu echt beter af met een exemplaar dat je rijdend van iemand overneemt, dan met zo’n oud stoffig hok. Je weet zeker dat alle rubber in de ophaning, alle pakkingen, alle rubber leidingen, banden, remmen en vloeistoffen moeten worden vervangen. Her en der zijn bumpers en koplampen weg / stuk. Kan serieus knaken kosten – of alleen lukken als je een complete sloper erbij koopt.
En dan nog weet je niks positiefs over de staat van de auto. Ja, hij is vuil. Is dat een bewijs dat er strakke lak onder zit? Zouden die dingen niet gewoon met een reden weggezet zijn om te vergeten?
In een schuur op het platteland, hier niet eens zo vet vandaan, woonde ooit een boer…….
505 natuurlijk! Stop de tijd!
Dat ik de aller eerst was
Die een 505 Break total-loss reed !
Op een Volvo F89 truck die zijn kop uit een straatje stak !
https://farm9.staticflickr.com/8527/8591375409_28dc7337df_b.jpg
Alles wat het meer opbrengt is besteed door gekken.