
Het zal niemand ontgaan zijn dat Nissan’s GTR behoorlijk de tongen losmaakt bij het autominnend publiek. De een verguist hem, de ander vind ‘em helemaal super. Maar niemand zal tegelijkertijd zeggen dat het een erg slechte auto is. Zelfs autofabrikanten staan perplex van de fenomenale prestaties van de GTR. Porsche bestempelt Nissan zelfs als jokkebrok. Maar is er dan werkelijk geen enkele autofabrikant die weerwoord kan bieden? Het antwoord luidt:
NEE. Direct wil ik de vraag stellen: hoeveel bewijs heeft Nissan nog nodig om te laten zien dat hun supercar buitengewoon is?





“hoeveel bewijs heeft Nissan nog nodig om te laten zien dat hun supercar buitengewoon is?”
Misschien een uitgebreide uitleg hoe precies hun tijd tot stand is gekomen?
Amen!
He, jammer dat er geen Porsche meedeed.
Zeker geen drivers car, maar een foute shawltjes auto :p
In welk kamp zou bloggert Evo zich bevinden? :)
Hmm, jammer dat zijn acceleratie/topsnelheid niet nog sneller/hoger is!
Anders was zelfde de Lambo foetsie :)
Het doet gewoon best zeer om te zeggen dat je verslagen bent door een Nissan! Zie het maar als een uitdaging zou ik zeggen.
Heb onlangs even in de keuken mogen kijken bij de ontwikkeling van een 4WD elektrische race-auto.
Heel indrukwekkend hoe makkelijk daarbij de aandrijving per wiel gemeten en aangestuurd kan worden mbv software. Als Nissan al zulke goede tractie weet te genereren met actieve diffs staat ons nog een leuke toekomst te wachten met toekomstige elektrische varianten op dit thema.
Psst ik wordt delirant van die Audi reklame.
Wat een FAN-TAS-TI-SCH filmpje!
Je akn echt de verschillen goed zien…
Vooral het gemakt waarmee de GTR alles pakt is echt bizar!!!!
Ook geweldig: de on board beelden en geluiden van de Gallardo…
Wat gaat dat gruwelijk hard zeg!! :D
Die Lambo is echt een stuk mooier en heeft ook meer passie,
maar we moeten toegeven dat de Nissan gewoon super snel is!!
Maar als ik kon kiezen, verkoos ik toch passie boven efficientie.
zonder die snelheidslimiet rijdt hij de lambo gewoon naar huis!!!
Prachtig staaltje techniek nissan
KTM is wel Oostenrijks, niet Zwitsers.. Wel leuk filmpje! En gaan met die GT-R! Hij ziet er enkel niet uit als een supercar!
De nissan is misschien de snelste, maar niets gaat boven de looks vn de lambo (zelf niet zijn prijs)!
-edit: yep, gefixt!-
YOU GO EVO!
AMEN!
Ik keek trouwens naar mijn gebruikersnaam hier, en ik krijg dan opeens een antieke gevoel over me heen. De naam skyline word niet meer gebruikt, en de r35 is zo vaak in het nieuws nu. Dat iedereen de ‘oude’ skyliners zijn vergeten.
Ach fuck it, wat lul ik poep!
Nissan (Skyline:P) R35 tot het eind(L)
Trouwens…
De eerste overwinning van een standaard GT-R!
Quit targa west – een Australische asfaltrally. Sneller op standaardbanden dan de GT2 en Lambo 560-4 op racing slicks!
http://www.youtube.com/watch?v=V8xnUrA2w1s
Onboard (pas op voor heftig soundtrackie):
http://www.youtube.com/watch?v=32rZzWsp1Ao
Liever 3 GT-R in de hand dan één Lambo in de lucht??
ook genomineerd voor most ugly drivers car!
jokkebrok joh xD
@ Skyline, jij zou moeten weten dat de Skyline R35 eigenlijk gewoon een Infiniti G35 Coupe is … schaam je.
Die Lamborghini is trouwens wel super lekker
De Lambo trekt toch meer G’s, maar dat is natuurlijk tijdens het accelereren. Jammer dat de G krachten in de bochten er niet bij staan, was wel benieud geweest naar de GTR, Lambo en X-Bow.
in japan tenminste wel.
@ AMG Powerrr
Weet ik! Vind ik ook zooooo’n zonde. Ze moesten gewoon verder met de naam gaan. En niet opeens de naam verschuiven naar de infiniti en blablabla.
Ach boeie! Het is gewoon een geweldige auto punt.
@ K-Kalkan
De acceleratie of topsnelheid hoeft niet eens hoger te zijn van de GT-R, de japanse-snelheidslimiet moet er enkel af en de Lambo maakt geen schijn van kans meer.
Leuk filmpje, alleen die voiceover is zooooooooooooooooooooooooooooo kut!
Die Datsun is ugly, en dan: het geluid van die Gallardo –> sold!
Mja wil je het echt goed doen moet je met iedere auto 3 keer rijden en dan het gemiddelde nemen..
Misschienis die gtr sneller en beter, maar het gaat natuurlijk ook om de look van de car, en ook van het geluid ;) en dan weet ik wel welke beter is: De Lamborghini!!
Gaat gans de Duitse autoindustrie nu ook janken dat hiermee geknoeid is ?
was er niet een merk die als slogan dit had : “Vorsprung durch Technic” ? ;)
die technic zit momenteel in Japan
hmmm, ik heb al zat artikelen gelezen waar de LP560 de GT-R ruim versloeg. Apart dat dat hier niet zo is.
Zouden ze bij Porsche ook dit filmpje gezien hebben? Wat klinkt die Lambo overigens goed.
Jep, die GT-R is onovertroffen, een briljant stukje automotive engineering, het summum van autorijden, de heilige graal van de auto industrie, het achtste wereldwonder, net zo baanbrekend als de eerste landing op de maan, het neusje van de zalm, het negende wereldwonder, de wolf tussen de schapen en het tiende wereldwonder….
En toch heb ik liever de Lamborghini op m’n oprit
.
WIE KAN DIE AUDI-Q5 VROUW S FF WEGHALEN…WORD ER IRRITANT VAN!!!!!!!!
@ silverarrow,
GENIAAL!
ja wordt ook gek van dat takkewijf!!
@silberpeil: tuurlijk liever een lambo, zodat ik die aan iemand als jou kan verkopen en voor mezelf en men twee beste vrienden elk een… koop.
Serieus, een Gtr kan je zoveel gemakkelijker elke dag rijden en DAT is … zoveel mooier :-)
pssst.
ik weet iets leuks
ik wil dat iedereen het hoort
je moet je mond houden zodat we kunnen genieten van mooie auto’s!
@Edgar- …Is het je misschien al opgevallen dat je:
– het geluid van die reclame uit kunt zetten?
– er op jouw eigen compu zowel in de software als in de hardware mogelijkheden zitten om het geluid uit te zetten….?
je kunt echt zelf kiezen of je luitert of niet…!
Voor het overige- Ja ZWAAR waardeloos die reclame.
Ik vind dat filmpje echt hardstikke leuk- heb nu al een paar keer met brede grijns zitten kijken.
Maar ik vind het wel appels met peren vergelijken- Hoe kun je nou toch in vredesnaam een Crossbow met een Lambo en een Lambo met een Nissan en een Nissan met een …Nou goed- Die Audi en die Nissan liggen dan tenminste nog een beetje in het zelfde segment, maar die zijn ook weer een klasse apart vergeleken met een Elise.
Maar die Crossbow is eigenlijk een veredelde motorfiets op 4 wielen- je draagt zelfs een motorhelm in die wagen.
En die Lambo is gewoon een klasse apart die je voor mijn gevoel niet gelijk moet willen stellen aan de Audi of de Nissan- je vergelijkt hem ook niet met een….Opgevoerde Punto of zo. Dat is gewoon geen vergelijk.
Al die auto’s schaf je aan met een ander sentiment in je donder. In een ideale wereld zou je ze gewoon allemaal naast elkaar in je stal hebben staan en afhankelijk van hoe (en eventueel met wie) je uit bed bent gestapt, zou je kiezen met welke auto je die dag zou gaan spelen. Dus om ze nou hier met elkaar te gaan vergelijken- Goed, ze gaan hard en sommigen gaan harder dan anderen. Maar dan weet je eigenlijk nog helemaal niks- want je zou dan ook een Ferrari, een Hayabusa, een… noem eens wat- Corvette en een reeks andere auto’s er naast mogen zetten.
Maar- blijft staan dat het heerlijk is om die wagens zo die weg over te zien knallen!
ja sorry hoor maar ik zit met een koptelefoon. en ik schrik me iedere keer dood van dat wijf :-P en ook ik word er niet echt blij van:P
:lol: Heb je de beste sportscar van deze héééééle wereld wordt je op topsnelheid ingehaald door de eerste de beste Nissan Micra! :lol:
Prachtig! Je kunt jezelf nog meer geld besparen mensen! Koop gewoon een Micra 1.6! :lol:
En voor de rest sluit ik me aan bij Silverarrow.
Waarom gebruikt de lambo z’n ruitenwissers?
Het was misschien aan het regenen op dat moment. Dat verklaart waarom de lambo niet meer verschil maakte met de rest :-)
Het is geen rijders auto, de electronica rijd. een BMW, porsche, ferrari, etc. zijn rijders auto’s achterwiel aangedreven waarbij je zelf moet gasgeven remmen en sturen. niet zon geautomatiseerde taxi die je via spraakherkenning naar je eindbestemming brengt.
niet dat het een slechte auto is dat zeker niet met dat gewicht nog zo snel is knap.
doe mij maar een E46 M3 CSL ongeblazen.
@God
Alle auto’s die jij noemt zijn vol gestopt met elektronica. Een Porsche turbo heeft niet minder elektronica dan een gt-r, en bovendien ook vierwielaandrijving met een variabele krachtverdeling over de voor en achterwielen. In de wereld van pasm, elektronisch geregelde diffs, dsg bakken e.d. bestaan geen echte rijdersauto’s meer. Die zijn uitgestorven met de F40. En Porsche is een van de hoofdschuldigen hiervan. Ze hebben in de jaren 80 met de 959 de trend gezet.
@ Classic Red: Mooi gesproken! Mensen die anno 2008 nog geloven dat ze bij merken als Porsche, BMW, Ferrari, etc een echte rijdersauto krijgen die ze zelf 100% onder controlle hebben en waarbij de computer niet ingrijpt, zijn voer voor de marketingboys.
On topic, erg mooi filmpje van Autocar. Wederom een reviewer die zeer onder de indruk is van de prestaties van de GT-R. Owh wacht, die is natuurlijk omgekocht, want het is één groot complot tegen Porsche natuurlijk!
Ik heb mijn buik vol van die GT-R. Slecht zal hij zeker niet zijn maar het aantal blog’s wordt net iets te veel. Binnenkort komt de gefacelifte (wat een woord) 911 turbo uit. Wedden dat hij de GT-R naar huis rijd!!
De GT-R die goedkoper is dan de gemiddelde Porsche maar amper leverbaar is (in NL) is naar mijn mening geen concurent maar, gebakken lucht.
Geweldig snelle wagen die Nissan!! Maar daar houdt het op met de complimenten, de looks zijn niet om over naar huis te schrijven, het geluid is totaal zonder gevoel. Ook vind ik de Nissan maar gewoon een machine en dat is niet het geval bij de Lambo of de R8.
De GT-R rijdt niet als een gewone auto. De rijervaring heeft veel van een Veyron – een über auto die perfect op zijn gemak zit aan elke snelheid, doelgericht, efficient, beetje als een comfortabele fighterjet. Tcoh menen de meeste testers dat ie zeer organisch aanvoelt. Perfekte wielcontrole… dat is het. Wil je een schreewerige boyracer ben je aan het verkeerde adres.
Dit is toch de opvatting die ik krijg van de videos en testen – zou het graag zelf verifieren. Respect voor de Nissan ingenieurs…
Leuk man, een computer die bepaald waar je hard mag rijden..
Idee voor Koos Spee?
mx5/rx8owner HAWD JE HAGSES!!!!!
Ooooh verdorie te laat- hij heeft het al gelezen…
Hee bedankt gozer- als we straks allemaal braag met de voet van het pedaal af rondtuffen, dan zullen we in dankbaarheid aan jouw goeie moment hier terug denken…
;-)
@Jandepandaman.
Daar hoef jij je toch geen zorgen over te maken? :P
@Jandepandaman.
Toch zou zo’n begrenzer voor mij misschien een oplossing zijn. De begrenzer in mijn hersenen wijkt nog wel eens af naar boven.
33 boetes en er zijn er nog 2 onderweg… Misschien moet ik toch maar eens een andere hobby zoeken.
@ mx5/rx8owner: Hobby? Of hele dure verslaving?
@Silverarrow.
Ik denk een hele dure verslaving. In alle opzichten. :?
Het is een soort van automatisme. Vooral met de rx8.
@mx5/rx8owner- Hoe hard denk jij eigenlijk dat mijn goed ingereden Panda kán…? :lol:
…Laat ik het zo formuleren: (Koos alsjeblieft even niet meelezen hier- ga even je ruiten wissen of zo…?) Ik wíl nog wel eens ruimer dan 30km boven de in ons Nerderlandje maximaalst gestelde maximum snelheid rijden… Dus ook ik kan zelfs met mijn autootje mijn rijbewijs kwijtraken. En dan zwijg ik maar even over de mogelijkheden en gewoonten op mijn motor…. Ik wil maar zeggen- Met die maximum snelheden in ons landje kun je zelfs met een brommobiel nog wel ergens snelheidsovertredingen begaan. :|