Geheel in de traditie van de laatste tijd komt Bugatti ook op de Autoshow van Sao Paulo met een ‘unieke’ Veyron Grand Sport Vitesse op de proppen. Deze Rafale is tevens de eerste Vitesse die met de wielen het continent toucheert.
Voor de volledigheid: deze Grand Sport is grotendeels afgewerkt in de kleur “Gris Rafale”, terwijl dak, roof scoops, luchtrem en delen van de achterkant in best wel schitterend mooi blauw carbon zijn afgewerkt. In het interieur is het eveneens een blauw feest (Wouter knikt goedkeurend): lake blue leder wordt afgewisseld met lichtgrijze stiksels. Daarnaast is de binnenkant volgepropt met blauw carbon, aluminium en magnesium.
Natuurlijk kost dat blauwe carbon wel wat extra: in plaats van de standaard 1,69 miljoen euro die je voor een Vitesse neer moet tellen, gaat deze voor maar liefst 1,9 miljoen pegels weg. Exclusief belastingen, uiteraard.
Wist je trouwens dat er nog maar 40 Grand Sports gebouwd zijn (tegenover 300 Veyrons)? Bereid je voor de komende grote autoshows dus maar voor op nog veel meer ‘speciale’ open Bugatti’s. Wij kunnen haast niet wachten…
Ik ben toch niet de enige die het nu wel gehad heeft van die 112 versies van de veyron?
@nasty: iedere Veyron die ze nog weten te verkopen, verpatsen ze onder een extra lange naam…zodat het nog een beetje boeiend blijft…ofzo…etc…bladiebla
@nasty: Inderdaad ben er nu ook op uitgekeken. Dat Bugatti gewoon eens met een nieuw ontwerp komt!! (en dan bedoel ik GEEN ordinaire facelift)
@nasty: Jawel! Het is en blijft een geile auto. Van mij mogen ze blijven komen.
@nasty: Ben der ook wel klaar mee eigenlijk. Doe me dat maar weer een post over een ouder model!!
Het is toch wel bijna tijd voor iets extremere facelift.
@zender: Er komt geen facelift. Bugatti is nu de Galibier aan het ontwikkelen.
ik ben een groot veyronliefhebber, maar nu ben ik écht al die specials zat!
Wel een toepasselijke naam, een Veyron naar een frans jachtvliegtuig vernoemen….
bugatti blijven mooie auto’s en deze veyron vitese dus ook, maar wat zijn ze duur en snel
Ik vind hem een beetje overpriced. Voor dat geld koop je ook een Pagani, een Roller en een Range Rover. En dan heb je alle auto’s die je nodig hebt.
@ferrari94tr: Koop een Dacia Lodgy. Alles wat je nodig hebt…
@mdemooistelettervanhetalfabet: Bedankt voor de tip, toch koop ik de Lada Niva, zit een beter logo op voor mijn commuistische vrienden.
Ik denk dat het hebben van een Veyron op zich al vrij uniek is. Maar er mogen er van mij nog heel wat meer komen!
Een schitterende auto, geweldige techniek maar wanneer kot er eens een nieuwe Veyron? Ik heb het idee dat er voor elke verkochte Veyron een pers introductie wordt gehouden.
Ben benieuwd wanneer er een Bugatti Veryon Grand Sport Vitesse Vitesse Edition komt in gele lak en carbon zwart.
Er schijnt wel een extra robuuste Stoopjes-variant in de pijlijn te zitten:
http://www.youtube.com/watch?v=kTp2tYKmftE
zo te zien voor de wielen even naar de opc afdeling van opel gestapt
Voor zover dit bestaat in deze klasses vind ik de wagen nogal overprices. Een pagani huayra wordt in veel kleinere oplage gemaakt, met techniek die niet 6 jaar oud is maar niet. En het aandacht voor detail is vele malen groter bij de huayra. Maar die kost gewoon de helft! Had heel lang respect voor de veyron maar die begint nu een beetje te verdwijnen.
Ik zou nog niet in een Bugatti Veyron willen rondrijden in Zuid-Amerika, al kreeg ik er 100 miljoen dollar voor ..
@JaxDryke: En waarom niet?
Oh nee!!! Een stijlvolle Veyron!! Niks is meer zeker in deze wereld!