Ewaaaa, zwemmels. Qui fesh, a sahbi’s? Hier Azzedin de nektasjesman. De leven is zwaar voor de thug met succes, je weet. Zoals die auto’s die nooit bij je dure kleren en nektasje passen, ik zeg je vriend, wa’s met dat? Daarom is deze kenkervette Range Rover maaaster. Check die interieur dan mattie!
Ok, de volslagen verzonnen en stereotype-bevestigende Azzedin vond hem wel mooi dus, maar wat vind jij van de onorthodoxe aankleding van deze (pre-facelift) Range Rover Sport? Hij is afkomstig van (hoe kan het ook anders) Carlex; de Poolse interieurtovenaars die al eerder opzien baarden door een Rolls-Royce Ghost van top tot teen te verbouwen.
Volgens Carlex zelf is de auto trouwens gemaakt “especially for ladies”, maar als je het mij vraagt zou de gemiddelde chav of hosselaar in Prada/Gucci/Botecelli zich er ook prima in thuisvoelen. Uniek is het wel!
wat een gedrocht..
Ik heb liever een minder unieke Range Rover Sport
Vind m best gaaf. Kleurrijk ook
Haha dit is het lelijkste interieur dat ik ooit gezien heb, hoe verzin je het ?
@zion88: Het is ook het niet gefacelifte model, aan het interieur te zien dan
@3reihe: aan de tekst te zien ook niet ;)
Keukendoekjes interieur…
Blijft een voetballersauto, maar deze past tenminste bij hun handtasje én hun shirtje.
@sir smokealot.
En dan vergeet je de Hooligans uit 010 die zijn ook helemaal Burberry.
Ah ok, ik kom daar nooit :) Maar staat genoteerd!
@sir_smokalot: haha geniaal stukje.
chickmagnet…
erg gay…
@integralechubasco: dacht dat gays juist smaak hadden.
@integralechubasco: Ik zie de link niet…
Een erge ziekte als bijvoegelijk naamwoord gebruiken is nooit grappig (1e alinea, ook al is het verbasterd).
@smoked: Past wel precies in het karikatuur.
Uniek is niet altijd goed…. Dit is het bewijs! Arme Range Rover…
Wat is floes? ..
@marokkaanseheld: Geld
Ik laat beter een Burberry-stof aanmaken in Marokko. Zet het in mijn Mercedes 190. Dat is pas vet.
@marokkaanseheld:
Lol Laat je er dan ook gelijk bijpassende gordijntjes bij haken? Dan ben je natuurlijk wel da bom.
Ken wel iemand met een Burberry dak op haar 500 met rieten mand op het kofferklepje.
Lijkt jouw idee mij fraaier.
@jrk68: Zieje, wij voelen elkaar.
Ja, natuurlijk horen de gordijntjes erbij, maar ook de schapenvachtje op het Dashboard mogen we niet vergeten he. En een Burberry CD hangend aan het binnenspiegel.
@marokkaanseheld: vergeet niet een alarm met 150 verschillende geluiden op je 190 die 400 euro waard is!
@marokkaanseheld: als het goed is heeft jouw 190 een veel mooier ruitmotief.
Erg….eh…..apart
hoofddoekjes interieur..
@joeytrambel: Vind ik ook..
leuk artikel, maar dat kenker hoeft voor mij niet..
@badsaying: niet zeiken, is alleen maar om aan te tonen dat onze leuke *kuch* nieuwe Nederlanders erg goed mee kunnen komen in onze cultuur.
@dieselzuigt: Ik vind het ook niet nodig om dit woord te pas en te onpas te gebruiken, en ben ervan overtuigd dat ik niet de enige ben.
@geengeldvooreennieuwe: Nee dat klopt, ben er zelf ook zeer op tegen.
Het gaat er alleen om dat de kansenjongeren, ofwel de doelgroep van Burberry het te pas en te onpas gebruikt!
niet echt mij smaak trouwens -.-
Als zogenaamde ‘chav’ moet je je toch op de een of andere manier kenbaar kunnen maken.
@sir_smokalot: waz met jou.
Haha!
Het is overigens zemmel…. Wat een afschuwelijk interieur by the way.
Zwemmel = Zemel
Qui Fesh = Kifesh
Botecelii = Botticelli
@mpow3r: waz met jou
@mpow3r: ga hier nou aub niet te serieus op in.
@mpow3r: Thanks :)
Da gaat hem niet worden nie.
Het stuur hebben ze wel netjes gedaan.
Het is niet eens het officiële patroon van burbery, die heeft naast de drie dikke strepen namelijk maar één dunne streep (op het klassieke logo rood) er tussen ipv hier twee.. toch jammer als er toch nog heel misschien niet denkbaar iemand dit wil
Dit is wel echt iets voor de pizzaboer/ lokale cokedealert hoor!
Hayek ziek
Afgezien van alle relaties die je met deze kleurstelling kan bedenken vind ik dit nog niet eens verkeerd er uitzien! Staat wel phresh.. (ja met PH ja.)
Stiksel op het stuurwiel vind ik mooi maar de rest? Ben ik de enige die denkt dat sommige combinaties echt niet samengaan van kleuren hier? En dit zijn dan ‘designers’ ;-)
Gohja, de mensen die tegenwoordig Burberry dragen getuigen sowieso van niet veel stijl ;-)