
Vanaf morgen worden F1-wedstrijden ook interessant voor vogelspotters.
De Finse coureur Heikki Kovalainen, uitkomend voor Caterham F1, heeft een sponsordeal gesloten met het eveneens Finse Rovio Entertainment. Het bedrijf dat het meest bekend is geworden met de game Angry Birds: furieuze vogels op mentaal uitgedaagde varkentjes gooien. Het klinkt simpel, het ís simpel, maar ondertussen cashen ze er hard mee. En dat geeft het bedrijf voldoende middelen om dit jaar aanwezig te zijn op de helm van Kovalainen. Nu nog een coureur vinden die een big op zijn achterspoiler laat plakken.
Later dit jaar komt er nog een webgame-versie van Angry Birds uit waar een racethema aan zit. Dit had Heikki Kovalainen erover te zeggen:
“This is a great partnership on many levels. It’s the first time that I’ve partnered with a gaming company, and it fits with my larger focus on partnering with unique brands. As a Finn, I’m also happy to be backing a Finnish company on a global platform. Most importantly, I’m a big Angry Birds fan!”





haha, mooi ding! past dan weer niet bij zn pak, let ik altijd op :lol: vind dit beter passen bij Vettel zn outfit..
@dennisr: ik zou ook altijd m’n pak aanpassen aan mijn helm!
Super vet, ze zouden die uit moeten brengen als motorhelm en dan van alle Angry Bird characters!
@opjebumpert: juuuuiiiissst;) dan zou ik ‘m direct halen! Ben wel toe aan een nieuwe. Best kans dat er een fabrikant dit gaat maken:)
@dragspert: Ik ook. Als deze zo komt voor de motor haal ik hem. Mijn Shoei is ook al weer 15 jaar oud. Ja ik weet het.. dat mag eigenlijk niet eens.. maar goed.. hij is als nieuw.. heb hem nog nooit laten vallen of zo..
Dit topic is een uitstekend excuus om meer foto’s van dat broedvogeltje van dat TT-topic te posten…
Heikki, de meest gelukkige F1-driver. Je zult hem altijd zien met een smile op zijn gezicht!
Er rust bijna geen druk op zijn schouders omdat hij toch niet mee doet voor de overwinning, daardoor amuseert hij zich gewoon. Daarbij komt nog eens dat hij mooie races heeft gereden met Lotus(nu Caterham)
Nu gaan de mensen ook allemaal een lach op hun gezicht krijgen als ze zijn helm zien, geweldig! :)
Assen, beat this: Vogels OP het circuit ;)
http://www.autoblog.nl/broedvogels-hebben-geen-last-van-tt-circuit-in-assen
Overigens, gele gaan harde dan rode…
:roll:
@baasbas: Mischien dat ie wel na een paar races wisselt van soort? Lijkt me best geinig, zo’n varkentje als helm..
@motoragent:
lijkt me niet zo heel slim hoor, vallen alle vogels uit de lucht op je varkenshelm :)
@baasbas: Met de zwarte ben je gelijk van alle tegenstanders af. ;)
zo .. die quote van die gast is wel heeeeeeel ultra-cheese ..
Zo die is vet
persmoment met hem was weer super. alleen daarvoor al kijk ik uit naar de terugkeer van de iceman …
@tborre: Kimi is the iceman!
Kovalainen is gewoon een landgenoot van Kimi (Fins)
@tborre, Raikkonen is the Iceman, Heikki zit er al weer een paar jaar in…
haha en huge op de zijkant Heikki!!! haha chilll
Heb nooit het nut gezien van reclames, alleen als het mega huge fucking groot is maar dit zie je niet met 300 km/u.
@The360box: je hebt het er nu over?
@The360box:
Kijk eens naar dit bericht! goeie marketing hoor! op veel auto/f1 sites staat dit bericht plus ze kunnen er eens eentje veilen ofzo. Beter iets regelen met de racer dan met het team!
Grappig maar verdomd lelijk!
Even mijn hagel oppoetsen en het jachtseizoen is weer geopend .
Kvind hem wel geinig :D
Laten we hopen dat deze angry bird niet gelanceerd word, zou niet zo gezond zijn voor Heiki (als hij er dan nog inzit).
Wat een vette helm!!
Must have!
Geweldig! Prachtige helm
Gezien mijn lichaamsgewicht neem ik de dikke rode vogels!!
Hele dikke helm. Hopelijk voelt ie zich niet als een angry bird. Maar zit wel goed bij de fin. Nog nachtje slapen :D
Dit is ook een grappig logo op de zijkant van de wagen: