
Zojuist (vanavond) heeft Reiter haar Lamborghini LP670 R-SV onthuld. Het monster wat in 2010 de GT1 klasse onveilig moet gaan maken.
Waren de Corvettes dit jaar nog een beetje alleen-ig aan het racen, in 2010 wordt de GT1 een druk klassement. Niet alleen een Ford GT en Nissan GT-R zullen mee racen, ook deze Lamborghini LP670.
Geheel naar FIA specificaties weegt deze LP670 1150 kg. De volledige carrosserie is van carbon-fiber en er is het nodige aangepast aan het onderstel. De specificaties verschillen weinig van de road-going LP670. Ook de Reiter GT1 machine heeft (zonder restrictie) 670pk en 660Nm.









Nou reaguurders, wat is onze favoriet?
Ik stem op de Ford GT!
lamborghini natuurlijk,nie gezien welke probs jeremy clarkson geeft met z’n gt?? bij ons in belgie was het maandag in top gear te zien,en de andere 2 jeremy uitlachen natuurlijk
die heb ik vanaag niet gezien in spa en ik ben het hele circuit en de pitlane rond geweest
de Lambo natuurlijk (hoop ik) ;)
maar het zijn wel gruwelijke auto’s zeg! :o
favoriet? zet ze maar gewoon alle 3 in mn garage.
maar als ik dan moet kiezen word het moeilijk, of de lambo, of de GTR..
ach was het maar zo’n feest dat ik mocht kiezen.
ik ga voor de nismo boys.
Als deze zo hoog huilt als de huidige GT1, dan stem ik op de Lambo!
De Vettes blijven ’t snelst.
Maar de Lambo is het lekkerst.
Ik zeg Lamborghini. Of Nissan. Of misschien toch Ford.
Die Ford GT is VET.
Alstie net zo goed is als met Le Mans wordt het nog spannend. (1 rondje meegereden)
Als ik zou moeten kiezen, dan de Ford GT. Maar ik mis de Aston Martin DBR9’s tussen al deze wagens, dan zou ik echt voor AM gaan.
Ik doe mijn ogen dicht en dan beslis ik.
Die ford gt klonk redelijk. De nissan weet ik niet
Maar de vorige lambo gt, ooh, dat was een hele fanfare op 4 wielen, echt, dat geluid was geweldig. En stiekem denk ik dat dat nu weer zal zijn, dus voor mij de lambo
over een uurtje loop ik daar rond!!!!
deze monsters op le mans kan je vergeten dit jaar waren ze voor het laatst op le mans. we kunnen ze nu alleen maar bewonderen bij de FIA GT. ik vind het wel jammer want ik had wel graag een nissan GTR op le mans gezien.
@jamesBROWN
Reaguurders? Volgens mij heb je de verkeerde site te pakken. Je had deze moeten hebben. http://www.geenstijl.nl
gossiemikkie:p. wat een mooie bak. zou er ook wel zo een willen
Ik ga toch lekker voor de Ford :)
Italianen zijn nou niet bekend voor hun betrouwbaarheid…
@ZwerverRoodbaard: uhm, nee amerikanen staan bekend om hun betrouwbaarheid wil je zeggen dan? als jij op betrouwbaarheid uit wil gaan moet je voor de gtr gaan.
maar die lambo is egt kk-bruut
Corvette, dit soort races gaan om de betrouwbaarheid en de rest heeft dit niet/laten zien!
wie er gaat winnen? ik denk de nissan. Nissan gebruikt de gtr voor veel races dus ik denk dat die het meest betrouwbaar zal zijn.
die ford GT zal wel lekker klinken en het ziet er geweldig uit, hopelijk kunnen ze het de nissan lastig maken. maar dat ligt een beetje aan het budget van het team ben ik bang.
en die Lambo, tjah, leuk datie mee doet, die dingen klinken werkelijk fantastisch, maar ik geef hem weinig kans.
@Jur, het is nog helemaal niet zeker of Corvette mee gaat doen aan het nieuwe FIA GT1 World kampioenschap dat volgend jaar van start gaat. Tot nu toe is alleen de inschrijving van Ford, Nissan en Lamborghini zeker.
Als je met de Ford nu eens langer dan 100km kon rijden zonder pech. Zeker de Ford. Maar het is spijtig genoeg een typical ‘American Made’ dus gaan we voor de lambo.
@ Wout: over Lambo en betrouwbaarheid gesproken, zoek voor de grap eens op hoe het Lamborghini verging tijdens Le Mans dit jaar… :lol:
(Al had een door Reiter gebouwde Lambo het wel beter gedaan uiteraard…)
hopelijk doen ze het beter met deze in de volgende 24h van le mans
wie kiest er dan voor een Ford GT !!
die dingen zelfontbranden voor geen meter ..
En nu nog een Ferrari voor de GT1 en het feest kan echt beginnen!
De GT-R gaat het beter doen. De Lambo heeft het nog nooit goed gedan met racen. En die Ford Tis een Amerikaan meer hoef ik niet te zeggen
Corvette is ook een Amerikaan, meer hoef ik niet te zeggen… :roll:
de GTR duidelijke is gewoon de beste auto.
Verder hebben ze natuurlijk is de loop der jaren veel ervaring opgedaan en veel gewonnen met de GTRS
http://gt1live.tv/
De laatste 24 uurs race volgens de huidige GT1 regels.
Stand in GT1
1. Corvette
2. Corvette +35 seconde
3. Maserati + 15 LAPS!
:lol:
Jah dat was zonder GT-R. Wacht maar af die GT-R rijd de anderen de vierkant uit
Heerlijk, nu al.
Kan niet wachten tot ie de Vetties voorbij mag rollen.
Vreemd, want de race die ik zag daar deed wel een GTR aan mee…
Aan de finish gekomen ook, op een nette 13e plek.
Oh en de beste Ford finishte op de 10e plek.
(Needless to say that the Corvette won…)
@Michel 350Z, de GT-R (en Ford GT) zijn sowieso langzamer dan de Corvette’s en Maserati’s die nu in het GT1 klassement rijden. Waarom? Omdat de regelmenten voor 2010 (waar de Ford & Nissan onder vallen) heel anders is. Het is de bedoeling dat die auto’s een stuk simpeler (en dus langzamer) zijn dan de huidige generatie GT1 auto’s.
De Ford en Nissan reden dus ook alleen maar mee om te testen en te kijken of ze het 24 uur vol zouden houden. Je kan onmogelijk de prestaties van die auto’s met elkaar vergelijken.
Als volgend jaar het nieuwe FIA GT1 World Championship van start gaat kan je prestaties gaan vergelijken. Op dit moment is dat compleet nutteloos. Je kan hoogstens de prestaties van de Ford GT en Nissan GT-R met elkaakr vergelijken.
ziet er al lekker uit. welke merken zullen ook nog mee gaan doen. hoop dat ferrari met een aangepaste 599 komt en maserati met de grand tourismo. wordt weer een erg lekkere klasse maar zal wel weer erg duur worden voor privé-rijders.
De GTR had wel een heel vet geluid toen ik op Spa was en ze tegenkwam. Dit zal wel de nieuwe generatie zijn, maar qua geluid gok ik dat de GTR weer m’n favoriet wordt.