
We weten niet wat iemand in Seattle bezielde om een rode fallus op de carrosserie van een Veyron te spuiten, maar de eigenaar is hier mooi klaar mee.
High profile auto’s rijden heeft als onbedoeld gevolg dat dit een meute idioten zonder fatsoenlijke opvoeding (en daar zijn er nogal wat van) zonder enige vorm van respect aantrekt. We zagen dit al in de vorm van mafkezen die op andermans McLaren plaatsnamen en hersenloze popjes die zonder enige vorm van schaamte hun aarswerk op andermans Pagani draperen, maar dat laatste kan je nog afdoen als een gebrek aan inzicht.
Wat veel erger is, is wanneer iemand moedwillig zijn bus rode verf pakt en andermans bezit onderkliedert. Puur vandalisme, dat. Deze art car waar niemand om heeft gevraagd werd gespot in Seattle, en ging al heel snel viraal. Probeer dat eens bij de Veyron van Arnie, held op sokken?
Niet alleen deze Bugatti is slachtoffer, ook deze Aston Martin viel ooit ten prooi aan een chimpansee met een spuitbus. U mag meedenken over gepaste straffen als de dader wordt gevat.
UPDATE: Fake! Eigenaar van de Bug is vgtorious, die de volgende foto plaatste met de tekst “Oops I think we pranked the WORLD and the video hasn’t aired…yet.”
Met dank aan Bastiaan voor de tip!
Gepaste straf? Aborteren na de geboorte is altijd een goede oplossing.
@gtwillem: ‘Reflectief aborteren’, aldus de amateur-aborteur.
@baardmijt: Inderdaad! Als de ‘vuist-slag’ methode om te aborteren niet heeft gewerkt.
Oog om oog, piem0l om piem0l?
@jorgos: inderdaad, zou zo maar eens een reactie kunnen zijn op hufterig rijden/parkeren/gedragen. Dan gewoon een man zijn en ff slikken. Oh, wacht…
Wat ’n mongool…
De rondingen passen trouwens wel goed bij de rest van het ontwerp ;)
meh, veyron is ook de ultieme wankers auto
cock piss partridge ..
wie weet wat ik bedoel ??
@lincoln: Ik zou het niet weten. Zal wel een citaat uit een van die oost-duitse goldenshower porno films van je zijn.
@lincoln: Ahaa, hoe zou het nog zijn met Alan…
@lincoln: Lexus. It’s Japan’s Mercedes Benz you know :) ;)
Een van de special series van bugatti ode aan de ….
“Only cocks drive Audi.”
Gewoon een Bugatti op de piemel van die vandaal zetten, wat een lul zeg!
Opzich best wel humor
@ferrari94tr:
Ik moest er ook wel om glimlachen.
Dit is origineler dan met een sleutel langs de zijkant gaan.
@ferrari94tr:
Zoals van ’t Hek ooit zij..
Niet netjes maar wel humor..
Lullige grap zeg, wat een lul die dat heeft gedaan
Heilig schennis
@autojunkie99: meen je dit???
Diegene heeft in iedergeval ballen. Vooral na dat filmpje na die lambo&taser gebeuren.. #yolo
Terecht het is een blijft een overtrokken piemelmobiel
Niet huilen, beetje turlewax doet wonderen!
@mars: Turtlewax is te fijn.. Voorzichtig met een doek en thinner en dan in de was met Turtle en klaar ;-) hoeft zeker niet opnieuw gespoten te worden.. Je moet er alleen niet dag(en) mee wachten.
Wat heeft de veyron rijder gedaan?
Gezien de titel had ik een andere vlek verwacht
Na de Sang Noir, de Swans Rouge edition!
Bij iedere andere auto zou ik dit heel erg vinden, maar een veyron ziet zelfs beter uit met zo’n piemel voorop!
Het is nep.. Als het goed is, is de eigenaar @vgtorious op Instagram, schijnt een prank te zijn.
als ie je maar niet in de kont rijdt…
Doesn’t matter has veyron
Beet je slapjes om het met verf te doen!. Ik zou de lul erin gefreesd hebben en een flinke bos haar erbij hebben gezet.
Niet om het goed te praten maar het soort volk wat Veyrons kan betalen heeft vaak ergere dingen gedaan dan graffiti spuiten
Die Veyron zier opeens een stuk beter uit.
In Nederland hoor je juist altijd dat afgunst op dure auto’s typisch Nederlands is en dat men in Amerika respect heeft voor succesvolle mensen in dure auto’s.
Das lullig !!
Normaal gesproken rijd je in een Veyron best wel een beetje voor lul, nu rijd je achter lul.
Ik lees bij car throttle dat de eigenaar het zelf deed om zijn youtube kanaal te promoten en dat je het kon weg vegen..
@4244cc: ja want alles wat op cartrotthle staat dat is waar. . . . .
NEIN
@thomcarspotter: das waar
Lijkt me wel een leuke grap om dit te doen met plastidip indien het om de auto van een vriend gaat die je eens te grazen wilt nemen.