
Rallyrijden doe je natuurlijk in, ehh, stijl. Op de achterbank met een glas champagne en een paar vrouwen in galajurk!
In Pistoia, een stadje in Toscane, staat nu een witte Lancia Delta HF Integrale te koop die je moet hebben! Voor slechts €99.000 is deze ultradikke limousine voor jou. Met ABS en 12 maanden garantie! Je kan zeggen wat je wil, maar het is wel even héél wat anders dan die cliché stretched H2 of S-klasse. Of deze versie nog net zo fraai de hoek omgaat als het origineel durf ik te betwijfelen, maar het is wat mij betreft de gaafste limo ooit. Al denken sommigen daar anders over.
Erg vet! heb je zeker iets unieks ;)..
Niet normaal duur. 99.000 euro.
Wel prijzig zelfs voor een limo (zal dan ook wat werk in gekropen zijn) en zal niet minder kosten om te onderhouden.
Is het trouwens Lancia week ofzo?
laat ik me even corrigeren: “is het trouwens Lancia week” mag vervangen worden door “van mij mag het wel alle dagen (oude dus intressante) Lancia week zijn”
Degene die dit gemaakt heeft zouden ze moeten doodschieten.
Zo’n schitterende wagen!
Lancia delta HF integrale met martini racing bestickering, prachtig!
Jammer! jammer jammer,
dood zonde van zo’n fantastische auto!
bedenker en uitvoerders van het idee maar aan de schandpaal hangen wat mij betreft…
laat hem staan en neem een dikke s
übervet. Nou nog even het interieur van de Maybach 62s erin en deze auto is echt een uberlimo.
Heiligschennis is het! Wie heeft nu het lef een van de meest bijzondere Lancia’s te verbouwen tot zo iets gruwelijks. En dan ook nog een belachelijk bedrag vragen. Ze moeten er geld bij geven, zodat je hem weer terug kan laten bouwen tot een originele!
dit zijn geweldige wagens om te verbouwen ..
een blikschaar en wat plakband volstaat ..
Orgineel maar tegelijkertijd zonde van de orginele Delta. Zeker is dat het geen uniek exemplaar is, zie bijgevoegde links:
http://lanciacollection.skynetblogs.be/post/7190400/extra-large-lancia-delta-limousine
http://lanciacollection.skynetblogs.be/post/7195727/extra-large-lancia-delta-limousine-2
Ziet er echt niet uit. Wie gaat nu zoveel geld betalen voor deze auto ? Het publiek wat vervoerd wil worden zoekt toch wat luxer dus kan je met deze auto alleen terecht bij meetings en beurzen om op te vallen.
Een originele integrale is wel een echte topauto om te zien en te rijden. Er is naar mijn weten geen enkel ander type auto die zoveel sportieve successen heeft behaald.
ik ken de eiegnaar, ben er meerdere keren geweets
heeft veel mooie EVO’s staan
http://www.arcesezone.it/
zo, laat daar maar eens een drift mee zien…
Jammer van de enkele uitlaat..
Kopen, en gewoon uit principe weer terug ombouwen naar het originele model.
jammer dat er geen uitgerekte bestikkering op de auto geplakt is. inspiratie was zeker op bij die losers.
Neuj, niet bepaald moeders mooiste als je het mij vraagt!
zonde, echt zonde, het was een prachtbak, die heel veel waard was, nu zou ik er nog geen 1000 euro voor geven.
Dit getuige van hersenloosheid. Zo’n klassieker pak je niet aan! Platbranden die handel!
zonde van die auto , maar wel leuk gedaan.
Ach, het was toch een lelijk ding. En nu verlengd ook!
Zal wel geen 4WD meer hebben?
ik koop liever een gewone HF intergrale met genoeg vermogen, en awd… voor €90000 minder dan deze
Prachtige reactie onder het bronartikel, waar ik me ook nog eens helemaal in kan vinden.
“I’m not really into religion, but I’m pretty sure, who made these, will burn in hell.”
Zonde van zo’n Integrale. Heb veel liever een goed origineel van 45k euro.
Ze hebben meer dan genoeg Delta’s gebouwd. Ik vind het best een leuk en origineel ding!(Maar ik zou zelf eerder een Delta S4 Groep B in mijn garage zetten als ik het geld had…)
zonde van zo auto
Ik zeg limo top-10! Hoe gaaf is dit:D En hopelijk heeft hij achterin kuipstoeltjes en 5-punts gordels?