
Via de tiplijn werden we gewezen op een feestje dat we hebben gemist. Mag ik u even voorstellen aan de negen aanwezige VIPS.
In alfabetische volgorde: Aston Martin Vanquish S, Bugatti Veyron, Corvette Z06, Dodge Viper SRT 10, Ferrari 599 GTB Fiorano, Ford GT, Lamborghini Murcielago LP 640, Mercedes SLR McLaren, Porsche 911 Turbo.
Het schijnt errug gezellig geweest te zijn. Waarom waren wij daar niet bij?
Met dank aan Hans voor de tip (en ook via autoblog.it).





leuk filmpje ;)
vaker doen
Waarom waren wij daar niet bij?
Verkeerde vraag! De vraag is:
Waarom organiseren jullie niet zoiets?
als je 17 november een vip kaartje koopt voor club s7ven (18.50) kan je meerijden met een 599 fioriano:D ik ga er iniedergeval wel heen dus je kan ook een filmpje verwachte !
heel erg gaaf! en vooral heel gaaf dat er nou eindelijk bewezen is dat de bugatti 400 kán. verder ben ik ook behoorlijk onder de indruk van de 599 prestaties, hoewel ik het nog steeds een lelijk ding vind met te veel frutsels.
Die Veyron blijft toch wel zó een bizar verschijnsel heh. Hij maakt gehakt van alle ander kandidaten, terwijl dat toch de verzamelde crème de la crème onder de sportwagens is. Brr….
Mooi werk:)
wat een fucking vet gezicht als ze allemaal op die baan rijden in die soort van kom :D
Wat een fantastische wagens. Ik weet niet om de 1 of andere reden vind ik de Viper en de Corvette er niet bij horen, but that´s just my opinion!
Vet hoor, alleen heb ik niet op de teller gezien dat de Bugatti 402 reed…
Prachtig dit, hier kun je alleen van dromen. Het is slechts perfectionistisch zeiken om te vragen waar de Carrera GT en de Zonda F Clubsport waren.
spijtig dat de carrera GT ontbreekt
De Bugatti is wel héél veel sneller dan de rest van die autootjes, alleen vraag ik mij af wat het zou geven als ze eens zouden testen op een weg zoals in het begin van het filmpje. Pure snelheid is wel leuk maar andere factoren bepalen toch ook prestaties en rijplezier.
Volgens mij mis ik de sportwagens der sportwagens: de Ferrari Enzo.
En dan nog niet te hebben over een Koenigsegg CCX !
Niet alleen goed dat Bugatti laat zien dat zij heer en meester is, maar ook dat de voorsprong op het gebied van maximumsnelheid erg groot is met de andere auto’s. Het kost waarschijnlijk dus nog wel een jaar of 10 voordat er een concurrent op dat gebied te verwachten valt.
ze hadden ook nog wel eem clk amg DTM d’r bij kunnen nemen. Die topt ook aardig met 582 pk en 800NM. Vraag me trouwens af wat er met die Veyron zou gebeuren als je er ook nog eens een flesje NOS bij zou doen.
Het was een jaarlijks terugkerend AMS feestje, ditmaal niet op Nardo, maar op de highspeed track van VW. Lomp 10 KM rechtdoor knallen op een X-baans weg……… lekker interessant.
Snelheidsfeestjes met Sportauto zijn net ff iets beter. Ben echt benieuwd wat voor tijd de Veyron op de Nordschleife neerknalt. Ik vermoed hij komt echter ook niet voorbij de Donky……….
dan heb je een straaljager
Die Duitsers kunnen dit soort filmpjes wel goed maken. Fijne stem, rustige muziek. Hier staan de auto’s duidleijk centraal. En Jezus wat kunnen die kerels rijden. Heel fijn om nar te kijken. Moet alleen toch nog iets aan mijn duits doen.
Er is ook maar weinig dat niet direct van autoblog.com wordt overgenomen of wel?
@franqie in de huidige auto motor und sport staat een paginagrote foto van de cockpit van de bugatti op topsnelheid waarbij duidelijk zichtbaar is dat de digitale meters op 402 km/h staan.
hahah, al deze auto’s bij elkaar, en dan gaan er mensen klagen dat ze auto’s missen!!!! Dat is pas onwerkelijk :)
Wat een auto’s bij elkaar zeg… Maar inderdaad dat al die auto’s waar ik van ga kwijlen golfjes lijken vergeleken met de bugatti veyron (niet dat ik niet ga kwijlen van de veyron..).
Verder toch een beetje een saai filmpje, ik zie auto’s toch liever over een ‘echt’ circuit rijden, door bochten driften etc. Dan zou de Veyron nog wel ’s kunnen worden ingehaald door een LP640 of de F599 GTB
ik wil hem op dvd!!
Damn, die LP640 is eigenlijk is gestoord snel.
Maar de Bugatti Veyron 16.4 én 402 kmpu? Dat is echt een prestatie.
Als hij over de 380 kmpu zou gaan zou ik het al geslaagd, maar dit is echt bijzonder.
Waarom waren wij daar niet bij?
Spreek voor jezelf !
Het was erg gezellig en ik kon mijn Veyron tenminste weer eens goed de sporen geven ;-) :-) :-D
There is no replacement for displacement. Duidelijk, de tijden zijn veranderd. Ik zou me me schamen als ik meneer Dodge zou zijn. Een 8.3 liter motor en dan niet eens 300 echte km/h’s kunnen aantikken.
ik hoop dat er na deze posts veel berichten kkomen die ‘inninge deelneming’ ofzoiets bevatten want ik heb geen flashplayer op deze pc
Dat het 10 jaar zal duren voor dat de concurrenten een auto bouwen die even snel is als de Veyron is puur bullshit! de Veyron is sneller dan alle auto’s op een rechte baan, maar op een bochtig parcour zijn zowel de lambo als de ferarri sneller. ik denk zelf de de ferarri het snelste is va alle auto’s hier. de veyron weegt +/- 500kg meer dan de ferarri, dus die 400pks dat die extra heeft zal niet volstaan!
BTW de FXX van ferarri is volgens mij de allersnelste, maarja das bijzaak.
@db.
Innige deelneming ;-)
18.2 sec naar de 300…….echt m’n mond viel open….zeer bruut..
Dit zag ik op tv op vakantie. De hoteleigenaar had trouwens een witte m6, een zwarte m5, een bentley azure en een TT door Abt
@Cool J het probleem emt de ferrari FXX is dat je er de openbare weg neit mee opkan en mt de veyron wel(h)
en je komt nogal moeilijk aan een FXX:P
zit nu op de laptop waarop ik het filmpje wel kan zien, al 3X heel het filmpje bekeken en al 10X dat stukje tussen 8 en 8.15 minuten, dat geluid van die murcie , heerlijk
lijkt dit ook niet een beetje op de supertest van autovisie?
Ik dacht dat de veyron altijd 2-tone gespoten moest worden? Wel vette shit trouwens
heeft Autovisie een LP640, SLR, 599 of bijvoorbeeld een Veyron?
@Cool J : je vergeet ook te zeggen dat de veyron 4-wielaandrijving heeft.Maakt wel een verschil…
relaxed filmpje
super om naar te kijken.
@Autofreak.
Ik zeg dat jij te veel hebt betaald voor je overnachting ;-)
ik ga gelijk mijn garage verbouwen!! mijn favoriet is de murcielago, fantastisch apparaat! Zonda is ook mooi, maar die zit er nu niet bij.
Vet filmpje, moeten ze vaker doen, maar dan met echte supercars die bij dit rijtje horen. De CCX, ENZO, MC12 en Carrera GT had ik graag er bij willen zien i.p.v. de Viper, Corvette en 911 Turbo.
En wat een schaamte voor de Viper, zo’n groot motor met zoveel vermogen en niet eens de 300 halen. Ook van de Vanquish S heb ik iets meer verwacht,
0 naar 100 in 5,3 sec is ver van indrukwekkend.
En eindelijk laat de Veyron zijn ware krachten zien, wat een snelheid maar had ‘m toch graag de 400 op teller willen zien aantikken.
Verder vind ik de SLR McLaren optisch de mooiste.
Is voor het eerst dat ik de testresultaten van de Veyron van 0 tot 100 zie (2,5 sec., zoals VW had beloofd, onvoorstelbaar), de topsnelheid was al door andere tijdschriften gecontroleerd. (Enzo en Carrera GT zijn niet meer leverbaar dacht ik).
Topsnelheid is wel leuk, maar waar mag je dat rijden, kun je dat rijden en is het dan ook nog verstandig om dat te doen etc. (Al zou ik wel eens langs die vangrail willen staan als de Bugatti met 400 langskomt! Griezelig gewoon). Ik vrees dat op de openbare weg een Audi RS4 al deze auto’s kan bijbenen.
Als je de specs ziet vande Z06 op het begin zie je eem gewone C6 en niet de Z06
vette bak die Vanquish
Cool J, mij interesseert de echte circuits en het echte bochtenwerk niet zo. Dat leidt alleen maar af van het zo snel mogelijk kunnen rijden. Snelwegen zijn over het algemeen gewoon recht en dus is die VW test track wat dat betreft ideaal.
het zijn allemaal onwijs gaven auto’s
maar vin de lambo nogsteeds het mooist.
de lijnen zijn egt ongeloofelijk(vin ik)
leuk die LP640 is dik! en de turbo
Vanzelfsprekend is voor mij de LP 640 gewoon het van het. Ook vind ik die Ferrari zeer snel, verbaast me eigelijk wel. En de Corvette lijkt me wel de beste oplossing als je over niet zoveel centjes beschikt:)
Hoop dat er nog een test op een circuit met bochten komt ook, kunne we nog is spreken…
Geef mij maar de M6 en de Koenigsegg
Waarom heb ik nog nooit een filmpje gezien van een veyron die eens met een hoge snelheid een bocht neemt??
En iedereen die hier zegt dat een Fxx, enzo en MC12 moeten meedoen : De fxx is in beperkte oplage uitgebracht, en die kun je ver van zomaar in de winkel kopen.Hetzelfde geldt eigenlijk ook voor de enzo.
En waarom wil je én een enzo én een MC12 zien?De MC12 is eigenlijk gewoon een dikkere Enzo.
Verbaasd me eigenlijk ook wel dat er geen Carrera GT aan de pas kwam.Ja ik weet het, die maken ze niet meer, maar ik denk de ford GT ook niet meer.
De koenigsegg CCX miste ik wel, de enige echte concurrent voor de veyron in mijn ogen.
@db: Voor innig ken ik je niet goed genoeg maar mijn oprechte deelneming.
Waar is de M3 CSL nou? :p
Mooie wagens, onbetaalbaar ook… Voor de meeste onder ons toch :)
ben ik de enige die het een irritante vent vind
Wat een fruitcake zeg, die Duitse natuurdocumentairecommentator.
ik vind die amerikanen er ook ni bijhoren.
de Ferrari Enzo mis ik er ook bij, maar die wordt niet meer gemaakt, al de rest wel.
0-300 in 18.2 sec is verschrikkelijk !!!!!!!
Maar de Veyron heeft wat teveel last van pitstops om bij te tanken en daar kan een minder snelle sportwagen gebruik(misbruik) van maken …
M3, haha! goed met jou..
wat mij betreft hadden de Carrera GT,
CCX en Zonda F ook wel mee
mogen doen.. en had die Corvette
en 911 er maar tussen uit gehaald,
dat zijn een beetje net-niet auto’s..
niet echt SUPERsport als je het mij vraagt..
maarja. weet iemand wanneer dat
blad ergens in de winkels ligt/lag?
ik wil de foto’s ook wel ns zien :)
Een dragrace met al deze auto’s was ook wel leuk geweest ;)
de Corvette Z06 en de Viper SRT10 hoorden er voor mij niet in. Er mocht wel een Carrera GT in of een Spyker;)
@ Mark
Niet de M3, maar de M3 CSL…
De CSL rijdt er op de ring toch aardig wat exotics af, o.a de SLR McLaren & enkele Lamborghini’s…
Op circuit zal hij ongetwijfeld concurrentie zijn, maar op een recht stuk wordt ie allicht genadeloos afgemaakt :)
ik ben het eens met rick dos, ik vind ook niet dat die viper en die corvette hier in deze verzameling thuis horen. dan had ik er liever betere wagens zoals de enzo en de carrera gt of de koeningsegg of misschien zelfs de pagani f bij gezien
Als ze nog ietsje harder rijden dan stijgen ze op :D
echt ongelofelijk he die auto’s en als ik er ook maar 1 zie flip ik. laat staan ze alle 9 maja:p
FOTOS makuhh;P oja en bij de bugattie veyron idd:p spoiler er af hale vleugels geve en hij stijgt wheheh…
een leukere test:
– bugatti veyron
– lamborghini murcielago lp 640
– ferrari enzo
– ferrari 599 gtb
– porsche 911 turbo
– porsche gt
– porsche 911 turbo S voor als die komt!! mense let op die word heftig! de ‘S’
– Ford Gt
– Mercedes slr mclaren
– Mercedes sl65 AMG
– BMW ///M6 niet dat het veel zin heeft maar ze zegge datie net over de 300 gaat en anders moet je er 2 turbo’s aan toevoegen. heftig!
– Aston Martin v12 vanquish s
– uh hoe heetie nou.. oja pagani zonda s ( amg )
– DEZE AUTO wordt ook vergeten > tis een chrysler.. jep chrysler ME 4-12
– Koenigsegg ccx
– daihatsu cuore
@Mark
Een 911 Turbo een “net-niet” auto…?
LOL!!!
@ Mark en iedereen die de 911 Turbo kraakt:
911 Turbo = rete snelle supercar! no doubt about it!
Ik mis de Honda CRX 1.6 VTEC
vroemmememe dach dat de bugatti veyron maar 401 km/h ging???
vast een lichtere bestuurder maar effe bij het stoplicht van 0 – 300 18.2 sec dat is echt kk snel een beetje auto zit dan pas op de 150km/h
ook jammer geen Koenigsegg ccx met TOP GEAR spolier of the nieuwste waar eigenlijk geen reclame en comerciele ophef om is geweest de zonda ultimate ofzo met 1024kp en een top van !!!!! 418km/h ahahaha
maar of die ook in productie gaat????
Hallo
Allemaal super cars. Vroeger had je de cicetta, porsche 959, jaguar nog iets, mclaren, vector, De snelste is de cicetta. 416km/p en dan gaat het van 325 tot 390. Heel snel is dat.
Gr SL 55 AMG KLEMANN
@JJ, leuk maar praat aub normaal.
Gemiste TOPPER:
Mclaren F1 LM (680PK, 3,2 sec, AL 10 jaar geleden!!!)
Naast de al eerder genoemde:
Ferrari ENZO
Koeningsegg CCX
Pagani ZONDA F
Porsche CARRERA GT
Eruit:
Viper
Corvette
911
jongens jongens kijk nou eens naar de prijs verhoudingen van de viper en z06 met de rest .dan presteren die amerikanen beter als de rest hoor want de zelfde prijs bij een porsche of ferrari zou het niks zijn .maar als jullie echt voor snel gaan heeft corvette een auto op http://www.supercars.net die haalt 409 km per uur hiij heet de corvette sledgehammer heel toepasselijk want hij ligt in de zelfde prijs verhouding als de rest en dan zie j dat het wel kan dus smullen als je kijkt . maar ach wat zijn de nederlanders goed in afzeiken
De koenningsegg kon er inderdaad nog bij maar die Veyron is echt fantastisch!
Ik ben trouwens ook benieuwd naar die porsche die in 2009 komt.
Het zal de Veyron moeten verslaan.
het zijn allemaal geweldige sportauto’s maar voor mij blijft de Dodge Viper nog altijd nummer 1, ookal staat hij als laatste op de ranklijst van t filmpje, k ben gewoon gelukkig dat ze hem der toch hebbe ingezet. -V-