
Standaard heeft de F430 “slechts” 490 pk en de 430 Scuderia heeft 510 pk. Het Japanse Idingpower zorgt voor de volgende stap: 515 pk. Het bijbehorende maximum koppel ligt op 479 Nm. Met deze specs gaat de Italiaan in 3,8 seconden naar de 100.
We zagen al eens een F430GT, maar Idingpower vindt dat het beter kan. De 4,3-Liter V8 is daarom uitgeboord naar een 4,6-Liter (vandaar de naam). En net zoals bij de Idingpower M3 is ook het remsysteem aangepast. Verder zijn er diverse onderdelen in carbon uitgevoerd, plus de onmisbare spoilert.
Doe hem mij dan maar standaard, wat een lelijke spoilers…
Hell yeah… daar kan je mee voorrijden… nee geef mij maar een mooie rode of gele F430
Jappen en spoilers…niet te doen. Hebben ze in huis dan geen plaats om hunne strijk te doen?
inderdaad is zilvergrijs het nieuwe zwart..
op de 2de foto is de spoiler weg!
hmm toch blijft hij lelijk! ;)
Die gigantische taartschep weg en ik vind het nog een goed geslaagd setje zeg! Vooral die voorkant ziet er mooi uit zo.
Oke, volgens mij houden die jappen ons gewoon voor de gek!
Wat een spuuglelijke auto’s maakt dat bedrijf toch. Ik hoop ten zeerste dat ze geen succes hebben.
Ligt het aan mij of is die lak een beetje als die effectlak van de Mercedes CL 65 AMG 40th Anniversary?
Ontopic: lelijke spoilers, voorbumper is nog wel te pruimen, maar de velgen zijn wel mooi; ogen ‘klassiek’
WAT EEN AFSCHUWELIJKE BUMPER
je moet wel een heel erge wansmaak hebben, als je de idiote gedachte
krijgt om deze afschuwelijke bumper op je f430 te zetten
Vage foto`s.
Spoiler op foto 1 kloptniet, spoilers zweven zover ik het weet niet, en op de andere is `ie wel te zien, en foto 2 en 3 weer niet.
Wtf. xD
Maar, eigelijk vind ik em een best wel vette bak!
Ze willen op elke wagen een Evo-spoiler zetten denk ik…
Brrr zie maar ook aan die M3 van hen.. erg gewoon.
Waarom zetten ze er nou weer zo´n grote spoiler op…
echt niet normaal meer, zo lelijk. De voorbumper is al perfect bij de (F)430, daar moet je dus van afblijven. En de achterkant heeft wel iets weg van een top fuel dragster.
wat is dat ding op het dak??.. :S Voor de rest, echt afschuwelijk, doe mij de Scuderia maar, ga ik wel een paar tienden seconden langzamer naar de 100..
Waar is de spoiler op de 2e afbeelding
…of hoe ik een wagen verkracht…knoeiers!
wtf, stoeme japanners, blijf met u pote van echt wagens af, en verpruts diegene wat uw landgenoten maken dan maar als ge u verveelt
Tuning en Japan gaat niet samen blijkt maar weer eens ;)
nou maar jongens nou moet je ook wel kijken naar die geweldige specs
wel 5 pk meer (ja inderdaad 5 ja)
waarschijnlijk verbruik je die al om die extra rommel mee te zeulen
doe mij maar gewoon de scuderia
De standaard 430 is maar een lelijke bak; dit is nog grappig.
met 5pk meer dan de scuderia zal hij zeker zo’n gigantische spoiler moeten hebben…………..
zonder die spoilers op het dak en kofferbak vind ik hem wel mooi.
(maar dan moet ie wel in het zwart of rood zijn)
de standaart voorspoiler er weer op en hij ziet er weer goed uit.
Dit is echt schrijnend!!! Die Jappen bakken er toch echt helemaal niets van. Dat ze maar prutsen aan hun eigen merken, dit trekt nergens op!!!
‘jappen’, niks mis met een beetje racisme op zondagnamiddag…
@cheetacars
eh.. tuning en Japan gaat niet samen? Pardon?
Is die spoiler soms inklapbaar op de 2de en 3de foto zie ik hem niet meer ?
Raar klein spoilertje op het dak.
Zou het interieur ook van plastic zijn?
Het is enigzins raceauto geïnspireerd. Dus ik denk dat die spoilert op een circuit best goed tot zijn recht zou kunnen komen. Die voorbumper kan/wil ik niet verklaren.
Over de motorvergroting denk ik anders. Ferrari V8 motoren klinken het best onder de 4liter inhoud.
Dus vanaf de Modena is het bergafwaarts gegaan.
Ik vraag mij overigens ook af waarvoor dat extra spoilertje boven het achterraam zit. Misschien houden ze van filmen. ;)
-edit ip-ban-
Nee, hij is prachtig.
nouja, ferrari is zoiezo voor proleten. als je er dan een neemt neem dan gewoon gelijk zon lekkere foute! vind het nog best gaan..
Die Japanners moeten Europese auto’s echt met rust laten :P
opzich niet slecht, alleen die spoiler achterop vind ik echt niet kunnen! en de winst vind ik ook magertjes als je bedenkt dat het blok 300cc groter is.
wat denken die jappaners wel niet dat alles 1 groot computerspel is en dat alle auto’s er zo uit moeten zien? dit is gewoon heel erg fout! deze uitvoering is vast goedkoper dan standaar van af de frabriek. dat ze dit in italie goedkeuren!
in een woord, GADVERDAMME wat een lelijke pimp. de f430 is schitterend maar dit is echt verkrachting in divisie 1
“How to make an expensive car, look cheap as hell”
Ziet er nog wel leuk uit… Als je dat tafelblad wegdenkt… en de lelijke lak…
Ben het helemaal met de opmerking van Kia cee’d ISG eens: “stop met verspillen…..” dit is gewoon zonde van de auto.
Hmm, op foto 1 lijkt het perspectief van de spoiler niet helemaal te kloppen, op foto 2 lijken ze hem te zijn vergeten, net als op foto 3 waar de kleine dakspoiler nog scheef lijkt te staan ook… Goed werk geleverd die japper zo te zien.
Lelijke brol… veel mooiere wagens in de plaats met veel meer vermogen.
Tunen met een hakbijl =! goed idee
“Met deze specs gaat de Italiaan in 3,8 seconden naar de 100.”
de scuderia gaat in 3,6 seconden naar de 100 en heb 5 pk minder die japanners kunnen ook niet tunen en wat een lelijk ding zeg standaard is die prachtig maar dit is echt lelijk
-edit: vertaald: “Mooi alleen de achterlichten vind ik er wat minder uit zien”. Voortaan reacties graag weer in het Nederlands typen-
Blijf er dan af als het zo moet…