• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Fiat Panda Monster

Auteur: Dennis, gepost 29 maart 2006 om 20:50 – 14 Reacties

" align=

Zie hier de Fiat Panda Monster. En een monster is het zeker, om te zien! (bedoel ik niet positief) De Panda Monster is het resultaat van een samenwerking tussen Fiat en Ducati. Er zullen er slechts 695 worden gebouwd. Dit aantal komt overeenkomt met de cilinderinhoud van de laatste Ducati Monster. De auto is ontwikkeld op basis van de Fiat Panda Cross…

Hij krijgt zwarte lak, zwarte beschermstrips, specifieke lichtmetalen velgen, lederen bekleding, een specifieke grille, climate-control en radio-cd met MP3. Prima uitrusting dus, maar ineens moet ik toch denken aan een uiterst toepasselijk gezegde: “Al geef je een aap een gouden ring, het is en blijft een lelijk ding”.

De Panda Monster zul je niet bij de dealers aantreffen, want hij wordt enkel te koop aangeboden via internet. Het tonen van belangstelling doe je met een voorschot van 1.000 euro, om überhaupt in aanmerking te komen (what!?). Meer informatie is vanaf 10 april te vinden op de sites van Fiat en Ducati (bron: auto55.be).

Ook interessant!

  • Video: met een Fiat Panda heb je altijd lol
    Video: met een Fiat Panda heb je altijd lol
  • Dit is de bruutste Fiat Panda ooit
  • Lapo Elkann geeft iconische Panda elektrische energie
  • Fiat SUV
    Bedenk een naam voor deze Fiat SUV

Nieuwste artikelen

  • Koop deze puike Aston Martin voordat het te laat is
  • Superschattig Kevertje heeft een geweldenaar onder de kap
  • Kijk, deze moderne auto heeft geen verblindende koplampen
  • Meest ongepaste auto voor vleugje F1 krijgt een vleugje F1
FacebookTweetPinLinkedIn

Fiat, panda

Vorig bericht: « Pompje 2, pakje sigaretten en een auto graag!
Volgend bericht: Nanjing MG ZT Coupé »

Lees Interacties

Reacties

  1. Klaas zegt

    29 maart 2006 om 21:41

    Ik vind m er wel leuk uit zien. Maar ik ben sowieso een Panda (zowel orginele als nieuwe) fan.

    Login om te reageren
  2. Wouter (autoblog) zegt

    29 maart 2006 om 23:18

    Ik vind hem vet! Serieus, het is dat mijn vrouw in een grotere auto rijdt dan ik, maar anders zou ik er voor haar eentje kopen.

    Login om te reageren
  3. Dennis zegt

    29 maart 2006 om 23:39

    Moet je doen Wouter, dan moet je eens kijken waar jij slaapt… Op de bank! En dan waarschijnlijk de achterbank van deze Panda Monster :-P

    Wat was destijds ook alweer de slogan van Fiat: “Met een Fiat Panda lach je iedereen uit” of was het “In een Fiat Panda lacht iedereen je uit” ???

    Login om te reageren
  4. Wouter (autoblog) zegt

    29 maart 2006 om 23:55

    Goed lezen Dennis, die vrouw van mij hoeft niet met de
    Textile bus. :-) Ze rijdt een dikkere auto dan ik.(blush)

    Login om te reageren
  5. Dennis zegt

    30 maart 2006 om 00:08

    Vrouwen die dikkere auto’s rijden dan hun man…, blijft even wennen hoor. (h)
    Off-topic: Emancipatie is echt doorgeschoten. Straks mogen wij mannen ook nog met zwangerschapsverlof: http://www.nu.nl/news/702884/11/Ook_zwangerschapsverlof_voor_vaders.html

    Login om te reageren
  6. Wouter (autoblog) zegt

    30 maart 2006 om 00:11

    Ach zolang ook af en toe een rotonde in haar auto mag driften, vind ik het wel best. (h)

    Login om te reageren
  7. William zegt

    30 maart 2006 om 00:24

    Gaaf wagentje, maar echt nieuws is het niet. De Panda Monster stond namelijk in december 2005 al op de autosalon van Bologna en is rond die tijd al verslagen door de media. Maar ja, Belgen lopen altijd wat achter hè? ;-)

    Login om te reageren
  8. autoblogger zegt

    30 maart 2006 om 00:32

    @William: Klopt wat betreft het oude nieuws, dacht zelfs dat we er al ooit iets over hadden gepost maar kan het niet meer terugvinden…

    Raar is trouwens wel dat er pas vanaf 10 april meer duidelijkheid is?

    @Wouter: misschien kun je toelichten waarom je er eentje voor haar zou kopen… wat vind je er leuk aan?

    Login om te reageren
  9. William zegt

    30 maart 2006 om 00:58

    Dat zijn de bekende marketingtrucjes hè? Publiciteit in december, publiciteit in maart. En straks, als er bijna 348 stuks zijn verkocht, komt er weer een persberichtje. En eentje bij 695 stuks ook natuurlijk. De meeste media trappen daar in en Fiat heeft z’n (haar?) doel bereikt.

    Login om te reageren
  10. Spa R. zegt

    31 maart 2006 om 16:04

    Ik heb wel trek in zo’n anabolenpandaatje. Jammer alleen
    van de erbarmelijke prestaties.

    Login om te reageren
  11. autoblogger zegt

    18 april 2006 om 20:30

    Wouter, let je even op?
    Check http://www.pandamonster.fiat.com
    via http://www.fiatautopress.com/index.php?group=1&l=1&method=news&action=zoom&id=200604181127533e79926340c2ed0c59b5da0f98675826

    Login om te reageren
  12. Monster zegt

    8 juni 2006 om 23:01

    Ducati monster (s4) is echt de mooiste motor die er bestaat. Zonde dat Fiat hier misbruik van maakt. Fiat verneukt Ducati!!

    Login om te reageren
  13. Navarone zegt

    8 juni 2006 om 23:12

    Waste of money! Je probeert een homo auto wat mannelijks mee te geven. Forget it. Dat is het zelfde als een teckel kopen om er hondengevechten mee te houden. Zelfde troep als de Wagon R+ , de Hyunday Atos en de Opel Agila! Ik wel eens kappers in een stoerdere auto zien rijden. Dit is een typische auto voor de nekschot top 10!

    Login om te reageren
  14. willy zegt

    13 november 2006 om 15:35

    Dat jullie het over vette auto’s hebben, En dat in de tijd van climate-shift, zegt meer over jullie dan over die panda. Het is een auto die doet wat hij belooft als het gaat om terreincapiciteiten. hij is daarbij veel zuiniger als allle andere suv’s dus beter voor het millieu. En dat er met duccati word samengewerkt aan een leuke stoere uitvoering is niets mis. Kortom navarone als jij je manelijkheid met een auto wil uiten en stoer met groot vergelijkt moet je je toch is afvragen wat je echt mist

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North