
Ruim een half jaar geleden presenteerde Citroën een bijzonder stoere concept car: de Survolt. Nadat deze hippe bak een aantal rondjes op het circuit van Le Mans rondreed hebben de Fransen hem naar hartje Parijs gesleept, waar hij tentoongesteld staat in de C_42 showroom op de Champs-Elysées. Inmiddels is hij van een paar flitsende kleurtjes voorzien, en draagt de naam ‘Art Car’.
Verantwoordelijk voor deze verfbeurt is de Franse kunstenares Françoise Nielly. In principe wordt hier een beetje leentjebuur gespeeld bij Duitse buurman BMW, die al 17 edities op zijn conto heeft staan. Desondanks mag het resultaat van de Fransen er wezen. Inmiddels zijn de eerste LSD-hippies al gesignaleerd op de Champs-Elysées, alwaar ze 8 uur lang onafgebroken naar de mooie kleurtjes staren.
’t is in ieder geval geen grijze muis.
nou… staat ‘m goed hoor!
Ik ben echt anti franse auto’s normaal gesproken maar buiten de laklaag om is dit wel 1 van de mooiste designs van de afgelopen tijd. En ik hou normaal meer van klassiekers dus als ik modern mooi vind dan moet het ook mooi zijn….
zonder de vleugel best een lekkere car…
Wat lopen ze nu cool te PR’en met die bak, in productie met dat ding!!
“LSD-hippies al gesignaleerd op de Champs-Elysées”
Nice !
Maken! Maken! Maken! Graag wel de kleur zelf uit laten kiezen.
Dit gaat echt AWESOME worden als dit de toekomst is van de auto!
Een citroen die ook echt mooi is..
Zelfs met die kleurtjes. En hij rijd, dus waarom niet in productie nemen?
wat een kleuren!!!!
Lijpe bak hoor, vooral met die kleurtjes zo!!
Dat ding is door een verffabriek gereden volgens mij… zelfs LSD’ers in Frankrijk zullen er wel gek van worden :D.
Die kleurtjes ‘kunnen’ imho eigenlijk op geen enkele auto, maar gewoon omdat het toch gedaan is vind ik het cool. ;)
staat em goed :D
staat em goed :D
Ik heb de kunstenaar gegoogled. Ze kan veel (!!!) beter, dan dat ze hier op dit wagentje laat zien. En, ze schildert meestal portretten! Jammer.
http://www.google.nl/images?hl=nl&expIds=17259,17315,23628,25834,26637,26746,26761,26792,26849&xhr=t&q=francoise+nielly&cp=16&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=Wmy0TMmBFsLsOcz99OkJ&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&sqi=2&ved=0CC4QsAQwAA&biw=1024&bih=574
When the rainbow bumper sticker just doesnt show who you really are.
Kandidaat voor de gay top 10 rond de jaarwisseling.
Tja…, je moet ervan houden… Denk ik…
@citroen ..
gooit eerst een de C-Cactus in productie ..
dan praten we verder ..
(als we het eens worden over de prijs iig) ..
best hip;
gooi maar in productie als je niks beter weet.
is dit een speelgoed-bugatti veyron? (inclusief de kleur)
vind ik echt een leuke auto! niet dankzij de kleuren, maar dankzij de vormgeving
Citroen doet weer mee, en hoe !
@ svenni
je hebt gelijk een super auto
alleen vind ik vrouwelijke koplampen niet zo mooi
Wel vet, ze doen alleen BMW gigantisch na!
Wel vet, ze doen alleen BMW gigantisch na!
@KEVV: Hoezo?
@Pallas:
BMW maakt altijd Art Cars en dan komt Citroën er opeens ook mee opdagen dat is niet zo origineel vind je niet?
@KEVV: Oh het ging om het verfje, dat is inderdaad -niet alleen door BMW- wel vaker gedaan. Qua design lijkt toch meer op een gekrompen Veyron, zoals i hier boven ergens las.
Hier een echte Citroën Picasso:
Prachtige machine,laat maar komen.
Ie is er nog altijd niet mooier op geworden….
best mooi ofzo hoor maar doe iets aan koplampen
Samen met Lotus Engineering ,eerst REV RéVolte en dan Survolt op een Alu-chassis van de Evora ;
T’is maar een idee…