
Weer een nieuwe ‘as it should be’. Dit maal is de BMW M6 aan de beurt, gespot door drie gewaardeerde Autojunk gebruikers. Weg met die lelijke Bangle-butt en als het niet snel genoeg is monteer je gewoon superchargers.
De afgebeelde M6 zou beschikken over de ‘instap’ G-power kit van 635pk. Een inmiddels beproefd concept dat naar meer dan autobahn-waardige snelheden door weet te trekken. Los van de standaard tuning heeft de eigenaar voor een ander, afwijkend kofferdeksel gekozen. Het lijkt op een accessoire van AC-schnitzer. Daarmee is de Beierse coupé eindelijk die lelijke doos achterop kwijt. De witte lak maakt de auto helemaal af.
Inmiddels is de betreffende M6 al op drie fotoshoots verschenen, oordelen mag in de reacties maar hou het beleefd en beschaaft. Of je oordeel nu positief of negatief is, aandacht krijgt de Beemer genoeg. De fotografen van de dag zijn Maurice16, Ivo en DenM. Bedankt voor de spots, klik op onderstaande afbeeldingen voor meer materiaal:








das ist ja ganz geil! kan me niet voorstellen dat de eigenaar zich netjes aan de 120 limiet houdt btw… dit is toch teveel verleiding :P
Beschaafd bloot. Hij is mooier dan de standaard M6 maar heeft het voor mijn gevoel toch net niet. Hoe dan ook zou ik er wel een aanschaffen, alleen al vanwege de prestaties in dat filmpje.
Achterkant blijft gewoon niet fraai, maar qua lijnen lijkt het nu meer op een CLS dus dat is een goede zaak. Jammer van de velgen ook.
is deze van BtB of niet?
635pk, wat heb je daar nou aan op de openbare weg/in het verkeer?
Het is nu eenmaal zo dat je een verkrachte auto nooit meer maagdelijk mooi krijgt. Door het basisontwerp is de M6 op geen één manier meer mooi te krijgen. Maar dit een lovenswaardige poging.
dat is pas een gekke bmw zeg whoa.
Bert,blijkbaar snap jij het niet helemaal.Uitleg is niet nodig
Ehm, ligt het aan mij, of zit er nog steeds een lelijke doos achterop? Nu is hij alleen nat geworden en uitgezakt… :roll:
Wat een heeeeeeeeerlijke geile lekkere mannensauto!!! Dit moet ongetwijfeld een eigenaar zijn dat zich van niets aantrekt en lekker zijn ding doet in plaats van zakelijk over te komen.
En aan iedereen die hier slechte kritiek op geeft noem ik een volwaardige pussy.
Dit is DE droom van elke man in plaats van een audi r8tje met 420pk of een rs6je met een gril van 1m² en zijn saaie vierwielaandrijving.
Maar zoals gewoonlijk zijn de slechte reacties weer van VAG boys met hun A3tjes en golfjes en ibiza’tjes.
PS: ben geen Die Hard Bmw fan, maar deze is toch echt wel te heerlijk!!
mooiste bmw, samen met de m3
@ Citrofiel: je haalt me de woorden uit de mond…
Ooooeeeeehhhh…..
Die ml is vele malen dikker.Weg met die bangle shit
Dit maakt de M6 er wel mooier op. Toch is de standaard al mijn favo BMW.
Jongens, rdw zegt 507 pk!
@f-autogek, heb je er ooit aan gedacht dat deze auto misschien getuned is NADAT hij al op kenteken stond…
Dat is namelijk wel zo slim, want dan hoef je tenminste geen BPM te betalen over het tuningspakket.
Oftewel koop een standaard M6, zet em op kenteken. En vervolgens laat je em ergens tunen en betaal je alleen maar die kosten. Het kentekenbewijs hoeft dan helemaal niet aangepast te worden (as far as I know).
robbie:
Gisteren was met wegmisbruikers op tv, dat een kerel dat ook had gedaan met zijn bmw. Volgens koos mocht dan niet vanwege de veiligheid en moest er een typegoedkeuring komen ofzo iets…
Ach die zeikkoos, wat boeit het nou.
635pk is cool en 507 trouwens ook.
JzAero:
Daar heb je helemaal gelijk in. Die pk’s maken mij niet zo veel uit. Maar het uiterlijk is toch echt wel cool. :)
Ingetogen maar toch ubergeil. Mooi gedaan.
Hij is inderdaad mooier van een standaard M6, maar das geen kunst. Zelfs Cherie Blair is mooier dan een standaard M6.
Enfin, @ f-autogek, die aanpas-goedkeuring is ongetwijfeld al uitgevoerd voor de pakketten van dit soort tuning bedrijven. Dat op Wegmisbruikers gister (ik zag net toevallig t stukje waar jij t over hebt) was meer een huis-sleutelaar had ik de indruk. En als je inderdaad driftig wilt sleutelen moet je auto door een keuring heen.
Op zich ook niet zo’n slechte regeling imo.
Twee van mijn foto’s gebruikt, vet ;) En maurice ;)
Ding heeft me toch een geluid! :|
Koffer lijkt nu meer op de Z4, maar is ook niet echt beter.
@f-autogek
je mag een auto tunen tot een maximum van 40% bovenop het standaard vermogen: oftwel hij zou die auto kunnen tunen tot 710pk, zonder één probleem met de rdw of wat dan ook.
bij gebruik van hetzelfde motorblok uiteraard
^ Dat is interessant om te weten. Danku!
chiiiiiill
is geen g-power maar een “gewone” m6 die de eigenaar naar zijn eigen smaakt heeft gemaakt. custom made: achterklep, achterbumper,voor lip en spiegelkap
En toch denk ik wel dat Alwood gelijk heeft met zijn AC Schnitzel-theorie
vond de M6 pas mooi toen ik hem in het echt zag staan, echt bruut apparaat.
^ Ik vond de M6 sowieso lelijk en dat beeld werd des te meer bevestigd toen ik er 1 zag staan.
Bruut apparaat is het wel.
Wat een negatieve reacties op de M6 zeg :( Ik vind dit echt één van de heerlijkste coupé’s! Zeker die nieuwe doos maakt ‘m nog mooier, lijnenspel klopt nu tenminste!
Mooiste M6 die ik tot nu toe heb gezien!
Heb zelf ook het vermoeden dat de laatste en een-na-laatste foto geschoten zijn op/bij het terrein van BtB.
En om er nog wat aan toe te voegen: Beste M6 die ik gezien heb (helemaal met de kofferdeksel).
Zeer nette M6.. Die velgen hadden alleen wel wat ingetogener gemogen, niet geheel mijn smaak.
Voor degene die bekend zijn in omgeving Doetinchem… Neem eens een kijkje in de Catharina-garage, daar staat hij echt bijna dagelijks.. Ik vermoed van een winkel-eigenaar?
Schitterend design, mooi kitje.. en 635 paardes maakt whopaaa :D
downzisen naar een typeplaatje 635i op de achterklep haha
wel een mooie wage cker met die velgen
wat een ontzettend geile bak zeg! Ik had die andere kofferklep nog nooit gezien maar dat is inderdaad punt op de i !!! Heerlijk! Ik ga vast sparen.. ;)
Wat een beest. Alleen vind ik hem niet bepaald mooi. En is het trouwens niet Bimmer i.p.v. Beemer?
Deze auto is van een eigenaar van een autopoets- en schadeherstelbedrijf dat tevens exclusieve auto’s modificeert. Voor zover ik weet heeft deze M6 geen motorische aanpassingen. In ieder geval heeft de auto geen compressor. In de velgen is nogal wat werk gaan zitten. De binnenkant van de spaken en het velgbed zijn zwart gespoten.
De achterklep had van mij niet gehoeven. Het is wel een erg fraaie combinatie geworden.
Ik vind de ML63 AMG op de achtergrond 10 keer dikker :D
http://www.flickr.com/photos/randyderksen/ ;)
ml 63 ernaast is mooier
hij is niet meer…
hey
nee deze is echt niet meer!!hij is vandaag verschroot echt zonden!!!